Horoskop na 2014 rok!

Jesteście ciekawi co czeka Was w 2014 roku?

Horoskop tygodnia 23.12 - 31.12.2013

Horoskop tygodnia 23.12 - 31.12.2013
BARAN

W finansach koniunktura sprzyjająca zwłaszcza do połowy czerwca i tu wszelkie transakcje i inwestycje mogą się udać,pod warunkiem dążenia do celu nie zapalania się do pomysłu i wycofywania lub opóźniania go w czasie. W pracy relacje będą zależeć od Twojego sposobu komunikowania się z innymi także szefem.Osoby szukające pracy muszą bardziej zaangażować się .Na niektórych z was los wymusi zmianę sposobu myślenia i postrzegania rzeczy wokół siebie.To taki czas pracy nad swoimi błędami i sposobem myślenia,zwłaszcza dotyczącymi spraw uczuciowych,gdzie często się łudzisz i widzisz inaczej niż jest.Osobą samotnym los przyniesie drugą polówkę,kiedy spojrzą w zwierciadło i obniżą poprzeczkę.Zdrowotnie nie najgorzej ,ale osoby z tendencjami do skoków ciśnienia i problemów sercowych muszą szczególnie o siebie zadbać.
Twój talizman:Tygrysie oko

BYK


Wymagaj od siebie tak samo jak od innych.Wchodzisz w czas porządkowania swoich starych spraw i do połowy wiosny masz otwartą przestrzeń by realizować pomysły i podnosić swoje kwalifikacje. Nie zdawaj się na los, co zbudujesz, to będziesz miał. Niewątpliwie znajdziesz nowe źródła pozyskiwania pieniędzy, podejmiesz działania poprawiające jakość pracy.Osoby mające dyskomfort w tej dziedzinie mogą z owocnym skutkiem podjąć starania o zmianę branży ,firmy czy też starać się o prace poza granicami kraju.W miłości przełom; osoby samotne przyciągną kogoś interesującego, w stałych związkach świeży powiew.W sferze zdrowia nie najlepiej widać tendencje do zamartwiania się i tym samym spadek energii a tym samym osłabienie układu odpornościowego, więc pozytywne myślenie jak zawsze zdziała cuda. Prowadź też aktywny tryb życia, zainteresuj się układem kostnym, a kobiety hormonalnym.
Twój talizman-Cytryn

BLIŹNIĘTA


Wykorzystaj swój urok osobisty i umiejętność komunikowania się z innymi panuj jednak nad swoją gadatliwością. Rok 2014 sprzyja wszelkim działaniom na forach publicznych, w mediach, sprzyja osoba ze zdolnościami aktorskimi. I tym ostatnim los podsunie wiele okazji i propozycji.Finansowo niełatwy rok, ale jeśli się nie poddasz podniesiesz swój status materialny na dość wysoki poziom.Pamiętaj przeszkody to próby i pytanie na czym Ty się skoncentrujesz, to będziesz miał.W pracy widać "rozwiniesz skrzydła", masz też otwartą przestrzeń na zmiany i podnoszenie kwalifikacji. W uczuciach jak co roku gorąco, jesteś atrakcyjną osobą ale nie zawsze w to wierzysz-lekcja do przerobienia na ten rok. Natomiast w zdrówku wiele będzie się dziać nie zawsze pozytywnego ,więc tradycyjnie zadbaj o układ kostny, hormonalny i pokarmowy, nie unikaj ruchu.
Twój talizman:Błękitny chalcedon

RAK

W tym roku sprzyjające okoliczności będą cię omijać, zdobędziesz to nad czym będziesz pracować wkładając max energii. Finansowo nie najgorzej pod warunkiem, że unikać będziesz hazardu i szybkiego wzbogacenia się. Przez cały rok energia pracy będzie Twoim budulcem, pojawią się możliwości i od Twoich kreatywnych działań będzie zależeć ciąg dalszy.W miłości emocjonalnie i bardziej będziesz podchodzić do relacji na zasadzie co ja z tego będę mieć czyli jak do transakcji wiązanej.W zdrowiu dużo fartu ,ale nie lekceważ sygnałów Twojego ciała.Kontroluj oczy, układ hormonalny, trawienny a także serce, dużo spaceruj i pij zioła.
Twój talizman-Kamień księżycowy

LEW

Wrócą jakieś kwestie z przeszłości i zmuszą cię do postawienia kropki nad i,ale generalnie czas i koniunktura sprzyjająca będzie i popłyniesz z prądem jak opuścisz przeszłość.W pierwszej połowie roku wzmacniaj sferę finansową, szukaj rozwiązań, dokształcaj się, inwestuj, w drugiej części roku unikaj spółek i rozwiązań obiecujących wysokie loty. Samotnym uda się ustabilizować życie osobiste, Ci co budują, kupują lub sprzedają nieruchomość czas będzie sprzyjał do lata.I tak dużo będzie się działo, że wielu z was może nie mieć czasu dla siebie,ale pamiętajcie by znaleźć czas na wizytę u lekarza, na zrobienie kompleksowych badań; układ krążenia, nogi zwłaszcza stopy będą coraz częściej takim dyskomfortem ale w porę podjęte leczenie da dobre efekty.
Twój talizman-Kryształ górski

PANNA

Pociągną cię w górę energie duchowe, zainteresujesz się parapsychologią lub dziedzinami pokrewnymi, zwłaszcza Panny z drugiej dekady. Także w obszarze finansów dużo się będzie dziać, zaczniesz poszukiwać nowych możliwości, nowych dróg pozyskiwania pieniędzy, wejdziesz w coś czego nigdy nie robiłaś, niewykluczone że zaczniesz kierować grupą ludzi lub zaczniesz współpracę z mediami spoza kraju. Pamiętaj by mieć dobrze zabezpieczone swoje dobra materialne i przestrzegać. Uczuciowo nie najgorzej; osoby samotne poznają kogoś, interesującego poprzez pracę lub media, w stałych związkach tam gdzie jest miłość pozostanie a tam, gdzie wzloty i upadki podejmiecie decyzję o rozstaniu. Masz duży potencjał pozytywnego myślenia i to da ci zdolność samoregeneracji, ale i tak zajrzyj do placówki medycznej skontroluj układ trawienny, hormonalny i więcej wysypiaj się.
Twój talizman-Ametyst

WAGA

Skupcie się na swoim wnętrzu,rok wygeneruje wam dużo miłości i sprzyjających okazji. Napięcia,nastroje mogą troszkę obniżyć Twoją energię z początkiem roku,ale od marca wiosna nie tylko za oknem.Masz swobodne podejście do pieniędzy i one będą Cie i w tym roku lubić,pozyskasz nowych ludzi do współpracy ,nawiążesz ciekawe kontakty,umowy i zbierzesz owocne profity.Rok sprzyja osobą medialnym ,pracującym słowem i tym ze sfery "cięższych" zawodów (żołnierz, policjant , górnik, lekarz, murarz...) Miłość i uczucia odpłyną na dalszy plan tzn powodzenie cie nie ominie ,ale zmienisz wiosną priorytety i postawisz bardziej na pięcie się w górę, na sukces... uda się to nie tylko tobie, ale i ludziom z Twojego otoczenia, chociaż tych ostatnich nieco zweryfikujesz. Nie wsiadaj za kierownicę pod wpływem emocji.
Twój talizman-Kwarc różowy

SKORPION


W sferze finansów trochę przeszkód spowodowanych sytuacją z przeszłości ,dużo emocji ale to z początkiem roku, później konto wzrośnie, nawiążesz nowe umowy na bazie istniejących kontaktów. Masz zdolność mnożenie pieniędzy, warunek unikaj ludzi, którzy cie zawiedli, nie przekonuj też nikogo do swoich racji i pamiętaj o prawie karmy. Czekają cie jakieś rewolucje zawodowe, ale w większości pozytywne, współpraca z zagranicą przedstawia się najbardziej profitowo.
W miłości uczucia i rozsądek mieszają się i nie możesz nadążyć,osoby samotne poznają kogoś interesującego poprzez media a tych w związkach czeka dość trudny czas bo tu osoby postronne mogą mieszać w końcu z trudem znosisz monotonię i rzadko zadowalasz się jedna osoba chyba ,że trafisz na tak samo jak Ty niezaspokojoną, ciekawą życia i gotową odradzać się każdego dnia.W zdrowiu raczej bez zmian jedynie układ kostny zwłaszcza kręgosłup może niektórym utrudniać funkcjonowanie.
Twój talizman-Ametyst

STRZELEC

Masz dużo dylematów i w roku 2014 zostaniesz pod wpływem tej energii .Czas sprzyja oszczędzaniu i budowaniu nowych możliwości, pamiętaj, ze ty sam kształtujesz swoją rzeczywistość i masz na nią wpływ. Praca cie lubi i tak też będzie przez cały rok, od września pojawią się jakieś nowe możliwości, którym warto się przyjrzeć. W miłości harmonijnie w stałych związkach, samotni pamiętajcie, że wasza samotność jest z wyboru bo szybko się zakochujecie i tak samo odkochujecie. Niestety stałość to nie wasza cecha.Rok będzie sprzyjał stawianiu diagnoz większą uwagę zwróć na wątrobę i podwójne części ciała.
Twój talizman-Turkus

KOZIOROŻEC

Coś istotnego zmieni się w twoim życiu, pojawią się nowe możliwości i rozwiązania zwłaszcza do kwietnia. Sytuacja zmusi was do zmiany pracy lub podejścia do pracy. Pamiętajcie, że wszystko zależy od waszego sposobu komunikowania się z ludźmi. W drugiej połowie roku Koziorożce zwłaszcza z drugiej dekady nawiążą owocną współpracę z firmą zagraniczną.Także czeka was transformacja w uczuciach, jeśli było miedzy wami patowo możliwe dojście do porozumienia, samotni na waszej drodze los postawi kogoś wartościowego ,pamiętajmy ,że dostajemy to na co zasługujemy. W strefie zdrowia do wiosny niż trzeba będzie zająć się układem trawiennym, jeśli pojawią się u niektórych bóle głowy, czy zmęczenie nie lekceważcie ich bo może się to zakończyć długim L4.
Twój talizman-Malachit

WODNIK

Za dużo myślisz,analizujesz a za mało działasz, zmień proporcje a szczęście zacznie ci sprzyjać. Nie zapominaj o przysłowiu: "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" - niech będzie Twoim motto na rok 2014. Energia sprzyja rozwojowi i realizacji planów, ale w życiu tylko pustka dzieje się sama na całą resztę trzeba pracować i to intensywnie. Jeśli będziesz o tym pamiętał ustabilizujesz finanse i uporasz się ze starymi problemami. Dobrze wypadnie wyjazd zagraniczny lub budowanie własnej firmy na bazie dotychczasowych układów i znajomości. Jesteś osobą kompetentna i tak Cię widzą inni tylko naucz się wykorzystywać sytuacje. W stałych związkach flirty i romanse was nie ominą, samotni będą mieć wiele okazji by zmienić swój status. Kogoś interesującego masz szanse poznać w pobliżu akwenów wodnych, ale też może to być basen i miejsca sportu. Zadbaj koniecznie o dietę i nerki.
Twój talizman-Akwamaryn

RYBY

Masz szanse zrealizować swoje pragnienia i marzenia.Czas i ludzie będą Ci sprzyjać ,pytanie czy sobie na to pozwolisz czy zachowasz bierność czekając na los. Pieniądze bardzo Was polubią, będziecie je pozyskiwać z kilku źródeł. Wiele z was postawi na rozwój i pomnażanie materii, unikajcie długoterminowych lokat i "cudownych" propozycji oraz emocjonalnego podejścia do pracy i pieniędzy. W uczuciach burza i tam gdzie jest patowo dojrzejecie do tego by się nie przymuszać do czegoś co nie daje radości a iść ku nowemu, a samotni nawiążą wiele kontaktów i niektóre z nich zaowocują związkiem .Jesteście piękne i atrakcyjne ale zbyt wrażliwe i to wasza lekcja do przerobienia na ten rok.Nie zaniedbujcie siebie; kręgosłup, nogi, stopy i serce domagać się będzie ćwiczeń, masaży i wizyt u lekarza. Wiele z was zainteresuje się medycyną niekonwencjonalną.

Twój talizman-Nefryt


Czekam na Was kochani i czekają moje karty.
Tarocistka Agnes
700 688 336
4.26 zł brutto


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 23.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×