Horoskop na ostatni weekend roku!

Czy to będzie szalony weekend? Odpowiada popularna wróżka Anna Bell.

horoskonaweekendsylwestrowymainnaim.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Przed Tobą imprezy, spotkania, dobra zabawa. Jeśli jesteś w związku, dodatkowo do tej gry wciągniesz partnera, być może w ostatniej chwili zdecydujecie się na weekendowy wyjazd, zaś jeśli jesteś singielką, umawiaj się na randki i korzystaj z uroków życia.

FINANSE

W tym czasie nadgorliwość nie będzie opłacalna. Może się też okazać, że inne osoby będą chciały wyręczyć się Tobą i zrzucić swoje obowiązki na Twoje barki.

ZDROWIE

Dobry czas na zrobienie dokładnego przeglądu i zgłoszenie się do poradni na badania.


BYK

MIŁOŚĆ

Osoby już z kimś związane powinny zwrócić szczególną uwagę na ochłodzenie relacji, bądź trwanie w związku na odległość lub życie „na dwa pokoje“. Dla samotnych tydzień ten może obfitować w liczne imprezy i spotkania w towarzystwie.

FINANSE

Wszystkie osoby, które dotychczas, z jakiś powodów, były niezadowolone ze sfery zawodowej, mogą liczyć na zdecydowaną poprawę sytuacji. Pojawi się szansa na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony i pokazanie najcenniejszych umiejętności. 

ZDROWIE

Dobre zdrowie jest również ważnym aspektem do pełni szczęścia!


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Będzie to czas poukładania wszystkiego w sercu i zrozumienia siebie. Bądź prawdziwy wobec siebie i nie idź na leniwe kompromisy. Czas na dojrzałe wybory.

FINANSE

Możesz połączyć w racjonalny sposób pracę z tym, co jest Twoją pasją. Powstające idee i pomysły oraz plany będą mieć formę konkretnych przedsięwzięć. Nie bój się marzyć i realizować planów.

ZDROWIE

Unikaj siedzącego trybu życia!


RAK

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu częściej bywaj wśród ludzi, bo to dobry czas, by wykorzystać emanujący z Ciebie seksapil i urok osobisty. Zawieraj znajomości.

FINANSE

Twoje dotychczasowe osiągnięcia znajdą uznanie i szacunek. Wiele nowych osób będzie zabiegało o Twoje względy. Wielu osobom trudno będzie Ci odmówić drinka, spotkania, czy pokazania się na jakiejś imprezie.

ZDROWIE

Wskazane jest, aby osoby spod tego znaku rozpoczęły jakąś aktywność fizyczną, sportową, jeśli wcześniej tego nie zrobiły.


LEW

MIŁOŚĆ

Związki uczuciowe zostaną poddane swoistej próbie, która może się wydać wyczerpująca. Okazuje się, że to na Twoich barkach spocznie odpowiedzialność za podtrzymywanie relacji z partnerem.

FINANSE

Mimo iż Twoja głowa pełna jest pomysłów, poczekaj z nowymi propozycjami. Teraz doszlifuj plany i budżet. Marzenie to nie wszystko i nie starczy do założenia firmy.

ZDROWIE

Zadbaj o czas tylko dla siebie. Zastanów się nad urlopem bez towarzystwa. Medytuj, czytaj.


PANNA

MIŁOŚĆ

W tym okresie nie będziesz miał zbyt wiele czasu i okazji na nawiązywanie efektywnych znajomości, zwłaszcza że Twoja dominująca postawa może wydać się odstraszająca dla niektórych osób.

FINANSE

Jeśli myślisz o zmianie pracy, możesz już zimą znaleźć nowe oferty i płynnie przejść w nowe miejsce. Wykorzystaj wszystkie nadarzające się okazje, bo będzie ich wiele. Dzięki pracy umysłu możesz stać się bogaty.

ZDROWIE

Pij dużo wody mineralnej i poddawaj się masażom relaksacyjnym!


WAGA

MIŁOŚĆ

Doskonale poradzisz sobie z kłopotami domowymi, a ciepła rodzinna atmosfera będzie gościć w Twoim domu. Jeśli jesteś wolny, miłości szukaj wśród ludzi, a nie w Internecie. 

FINANSE

Aura tygodnia niesie konieczność wykazania się. Możesz spodziewać się większej ilości obowiązków. Przełożeni będą chcieli wykorzystać Twoje naturalne talenty, lecz niestety nie będzie się to wiązało z żadną podwyżką czy awansem, co bardzo Cię rozczaruje.

ZDROWIE

Kwestia troski o zdrowie będzie tematem numer jeden. Ważne, byś właściwie zrozumiał sygnały wysyłane przez organizm.


SKORPION

MIŁOŚĆ

W sprawach osobistych uczuciowych to dobry czas na wyjaśnienie sobie i poukładanie spraw, które od dawna Wam ciążą. W uczuciach będzie trochę napięcia, gdyż druga połówka może już tracić cierpliwość. Nabierzesz chęci do pomocy komuś bliskiemu.

FINANSE

Mało ruchu, zmian. Jednym słowem, to nie czas na brylowanie wśród innych, ale to odpowiednie okoliczności, aby zachować spokój, wycofać się w cień i zwolnić tempo życia zawodowego.

ZDROWIE

Będziesz pracował nad kondycją, a wyniki na pewno pozytywnie Cię zaskoczą. Jednak we wszystkim musi być umiar.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

To czas sprzyjający rozwojowi w związku i trzeba go wykorzystać. Waszej relacji od dawna dokucza rutyna i teraz może się to zmienić – zadbacie o świeżość uczuć między Wami, zrobicie coś, czego od dawna Wam brakowało. Dla samotnych czas refleksji i podsumowań.

FINANSE

W działaniach zawodowych najwięcej przeciwności czeka Cię od połowy tygodnia. Wtedy też możesz spodziewać się częstych wyjazdów służbowych i mnóstwa pracy papierkowej.

ZDROWIE

Mogą się odezwać dolegliwości, o których myślałeś, że już dawno minęły. Nie lekceważ nawet banalnego kataru czy anginy.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Czekają Cię sporne dni. Partner nagle zacznie się bardziej interesować Waszymi wydatkami i domowym budżetem. Będzie dociekał, skąd biorą się tak duże rachunki. Najwyższy czas, aby otworzyć mu oczy, że utrzymanie domu i rodziny jest drogie.

FINANSE

Postaraj się nie mieć nic ważnego do zrobienia w tym tygodniu – nie jest on dla Ciebie zbyt korzystny. Nie będziesz mógł znaleźć dla siebie miejsca. Możesz doświadczyć w tym okresie problemów z dyscypliną i wywiązywaniem się ze swoich obowiązków.

ZDROWIE

Zmień otoczenie. Wyjedź na turnus do sanatorium!


WODNIK

MIŁOŚĆ

Masz niezależną aurę i niezwykle cenisz sobie wolność, jednak Twój partner jest innego zdania i kontroluje każdy Twój krok, co doprowadza Cię do wybuchów złości. Lubisz cieszyć się życiem i z pewnością nie zamierzasz z niego rezygnować, nawet dla swego mężczyzny.

FINANSE

Bądź ostrożny w sprawach zawodowych. Decyzje będą podjęte w głównej mierze pod wpływem chwilowych impulsów. Może się zdarzyć, że osoby spod tego znaku będą odbierane jako lekkomyślne.

ZDROWIE

Zadbaj o stały dostęp do świeżego powietrza. Najlepiej realizuj to przez aktywny wypoczynek.


RYBY

MIŁOŚĆ

Relacje z partnerem zostaną wystawione na ciężką próbę dojrzałości. Będziesz zmuszony do wyzbycia się egoistycznych zachowań, bo tylko jednomyślność w poglądach i działaniach będzie dla Ciebie gwarancją powodzenia i kontynuacji związku

FINANSE

W finansach nadejdzie drobna poprawa. Jeśli pracujesz w handlu, Twoje zyski z tego tytułu zwiększą się, pojawi się duży utarg gotówki w kasie zwłaszcza pod koniec tygodnia. Pracując w firmie zyskasz uznanie przełożonych, być może to będzie tylko pochwała, ale to otworzy Ci drogę do dalszego rozwoju.

ZDROWIE

Wskazane jest przebywanie na łonie natury, uprawiając zimowe spory, co pozwoli się pozbyć stresu i ukoić nerwy.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 2.46 zł z VAT

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 30.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×