Horoskop na weekend

Co zdarzy się w ten weekend zdradza popularna wróżka - Anna Bell!

autumnhoroscope21.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

W stałych związkach może przeszkadzać, że partner jest na każde wezwanie swojej mamy, siostry czy dorosłego dziecka, a Ty nie możesz się doprosić o wspólne wyjście. A kiedy ostatnio go chwaliłaś, dziękowałaś za to, że jest, że spędza z Tobą czas?

FINANSE

Z początkiem tygodnia poziom Twej energii wzrośnie i będziesz miał motywację do działania, pojawiają mi się tam jakieś prospektywny rozwojowe. Nowy plan, nowy pomysł warto wdrążyć jeszcze w tym tygodniu.

ZDROWIE

Poranne zmęczenie i senność usunie zimny prysznic.


BYK

MIŁOŚĆ

Nowych przyjaciół szukaj w pracy. Na pewno jest w Twojej firmie ktoś, z kim świetnie się dogadujesz. Nie zaszkodzi umówić się towarzysko, po godzinach, w weekend...

FINANSE

W tym tygodniu kredyty i pożyczki raczej nie są dla Ciebie wskazane, możesz potem nie dać rady finansowo ze spłatą. Zawodowo utrzymasz się na powierzchni i będziesz zadowolony z finansów, ale będzie od Ciebie wymagać to zdecydowanie więcej wysiłku i pracy niż dotychczas.

ZDROWIE

Zamartwianie się to Twój najgorszy nawyk. I jak każdego nawyku można się go pozbyć. Najlepszym lekarstwem przeciwko czarnym myślom jest aktywność: fizyczna, towarzyska, umysłowa.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

W związku zaistnieje ryzyko zdrady. Zastanówcie się jednak kilka razy, zanim podejmiecie jakąś decyzję. Czasami tzw. „wielka miłość” okazuje się po krótkim czasie zwykłym zauroczeniem. Czy warto dla tego poświęcać dotychczasowe, ustabilizowane życie?

FINANSE

Nie czas na odpoczynek, zakasz rękawy i zabierz się do roboty. Możesz działać na kilku frontach jednocześnie, pracując nawet nie za dwóch, lecz za trzech. Będąc tak zajętym, najprawdopodobniej nie zauważysz, że kroi się jakaś intryga.

ZDROWIE

Nałogi i złe przyzwyczajenia zawsze warto rzucić, Twój organizm aż się prosi o detoks. Utrzymanie abstynencji czy wytrwanie na oczyszczającej diecie nie sprawią Ci najmniejszego problemu.


RAK

MIŁOŚĆ

Uwaga, nadciągają nielubiani krewni. Tak, Ci najbardziej złośliwi, drażliwi, konfliktowi. Niestety nie uda się uniknąć konfrontacji na rodzinnej uroczystości czy choćby krótkiej wymiany „uprzejmości" przy okazji wizyty. 

FINANSE

Zanim odejdziesz ze starej pracy, spróbuj pogodzić się ze wszystkimi współpracownikami, nie pal za sobą mostów, bo bywa, że wracamy do miejsca, z którego odeszliśmy. W nowej pracy będziesz zadowolony, gdyż to miejsce ma o wiele wyższy standard niż poprzednie. Ktoś Cię wreszcie doceni.

ZDROWIE

Dbałości o ciało niech towarzyszy troska o duszę. Pomyśl o osobistym rozwoju. Może jakieś kursy lub warsztaty?


LEW

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu zadbaj o ładny wygląd, odśwież wizerunek, szykuje Ci mnóstwo zaproszeń na imprezy. Nie odrzucaj żadnego, nawet jeśli nikogo nie znasz lub towarzystwo wydaje Ci się sztywne.

FINANSE

Warto podpatrywać działania innych i przejmować od nich dobre rozwiązania. Nie daj się tylko wrobić w załatwianie cudzych spraw. Czy nie za często kogoś zastępujesz, wyręczasz, bierzesz na swoje barki jego zadania?

ZDROWIE

Poprzez swoje nerwy i stresy może się to negatywnie odbić na Twoim zdrowiu. Postaw na naturalne sprawdzone metody leczenia.


PANNA

MIŁOŚĆ

Będzie to moment konfrontacji wyidealizowanego obrazu partnera z rzeczywistością. Niektóre świeże związki nie przetrwają tej próby. Również w stałych parach może dojść do ostrej wymiany zdań.

FINANSE

Przetasowania w firmie, na które od dłuższego czasu się zanosiło, wreszcie dojdą do skutku. Jednak wymarzony awans lub posadę, którą już miałeś w kieszeni, może otrzymać ktoś inny. Zamiast się pieklić, pomyśl, jak wyprzedzić konkurencję i przekonać przełożonego, by jednak postawił na Ciebie. 

ZDROWIE

Na wiele dolegliwości zbawiennie podziała teraz masaż. A jeśli nic Ci nie dokucza, odprężysz się i pozbędziesz napięć w mięśniach. 


WAGA

MIŁOŚĆ 

Jeżeli od dawna doskwiera Ci samotność, rozważ skorzystanie z oferty biura matrymonialnego albo załóż konto na portalu dla singli - w weekend możesz znaleźć na to chwilę. 

FINANSE

Czas zmian, przemyśleń, analiz. Widać zmianę pewnych perspektyw pod kątem pracy. Tak jakbyście przeanalizowali, zweryfikowali Waszą drogę kariery zawodowej. Macie się skupić na tym, co naprawdę ważne dla Ciebie.

ZDROWIE 

Prowadź regularny tryb życia i właściwie się odżywaj.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Samotny Skorpionie, wokół Ciebie zaroi się od adoratorów. Tym razem wykorzystaj nową broń – wdzięk. Poćwicz już teraz ujmujące uśmiechy i intelekt, a zdziwisz się, jaką mają siłę rażenia. 

FINANSE

Niech Cię nie kuszą łatwe i szybkie pieniądze, gdyż tutaj jest przewrotność, czyli rezultat będzie odwrotny od zamierzonego. Sprawdzisz się w sytuacjach trudnych, ale uważaj, jak inni Cię postrzegają, bo wielu może się od Ciebie odwrócić.

ZDROWIE

Bądź rozważniejsza także za kółkiem i podczas uprawiania sportu.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu, samotny Strzelcu, nie rozglądaj się za nowymi partnerami. Od dawna jest przy Tobie ktoś, kto staje się bliski Twojemu sercu, choć nie chcesz się do tego przyznać.

FINANSE

Szykuj się na konferencje, targi, imprezy wyjazdowe. Dla zawodowo niezależnych to doskonała okazja, by wyjść z cienia i bardziej zareklamować swój biznes. Pieniądze? Ależ oczywiście, że będą!

ZDROWIE

Jest szansa, że wreszcie wytrwasz w odchudzaniu.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W stałych związkach atmosfera się poprawi. Skruszony partner przyzna się do błędu, a Ty zrobisz wszystko, by pokazać mu, że już się nie gniewasz.

FINANSE

Dzięki ogromnej determinacji i sukcesywnym działaniu zrealizujesz swoje palny. Znajdziesz sposób na rozwiązanie sytuacji, która od dawna bywa już kłopotliwa u Ciebie. Rozwiązanie tak jak by „samo” się znajdzie. Dobry okres dla ludzi działających w interesie innych.

ZDROWIE

Wszelkie dolegliwości miną, a Ty zerwiesz się do działania.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Komplement sąsiada, uprzejmość sprzedawczyni, uśmiech nieznajomego – zwracaj uwagę na te drobne przejawy życzliwości zamiast narzekać, że świat jest zły, a człowiek człowiekowi wilkiem. Od razu zauważysz poprawę w relacjach, bo zachowania innych są odbiciem Twojej własnej postawy.

FINANSE

Będziesz mieć teraz w firmie albo zwolenników, albo wrogów. Grunt to ich rozpoznać i trzymać z tymi właściwymi, co okaże się nie takie proste, bo wszyscy będą uśmiechnięci i mili. Nie słuchaj komplementów, zwracaj uwagę na czyny.

ZDROWIE

Ile razy dziennie korzystasz z toalety? A może musisz wstawać w nocy? To mogą być objawy infekcji dróg moczowych


RYBY

MIŁOŚĆ

Czekają na Ciebie rozrywki towarzyskie. Może nie będzie się nic działo daleko od domu i w znanym Tobie gronie, ale będzie wesoło i przyjemnie. Postaraj się otworzyć na ludzi, szczególnie, że może Cię czekać dość miła znajomość ze znacznie młodszą osobą.

FINANSE

O Twoje interesy dbają teraz inni. Dzięki współpracy z osobami, które darzysz zaufaniem, osiągniesz największe korzyści. Może warto wejść z kimś w spółkę, zainwestować w pomysł znajomego na biznes lub powierzyć swoje oszczędności specjaliście od finansów.

ZDROWIE

Pędząc przed siebie, ostrożnie stawiaj stopy i zwolnij na schodach.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

zdjęcie: iStock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 24.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×