Horoskop na weekend

Co tym razem zdarzy się w weekend? Zobacz, co myśli na ten temat wróżka Anna Bell!

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

W związkach bądź obiektywna w ocenie Waszej relacji. Coś nie gra? Szczera rozmowa to początek zmian na lepsze, o ile swoje pretensje wyłożysz w sposób zachęcający do spokojnej dyskusji, a nie awantury.

FINANSE

Bywa, że pieniądze same do nas przychodzą i tak będzie u Ciebie – za sprawą niezwykłego zbiegu okoliczności poprawi się Twoja sytuacja finansowa. Jeśli będziesz dobrze gospodarować pieniędzmi, dobra passa potrwa dłużej niż myślisz.

ZDROWIE

To, co dajesz, to dostajesz. Pamiętaj, aby zachować równowagę w jedzeniu i piciu oraz w pracy i odpoczynku.


BYK

MIŁOŚĆ

W stałych związkach uda się zmienić coś na lepsze. To czas, w którym powinniście osiągnąć prawdziwą równowagę. Rozprawcie się więc ze wszystkim, co stanowi przeszkodę w odczuwaniu harmonii.

FINANSE

Przed Tobą czas, kiedy będziesz musiała wybrać nowy wzór do naśladowania. Postaw tylko na tych, którzy już coś osiągnęli – poprzeczkę ustaw sobie wysoko i stosuj się do tego, co głoszą Twoi idole. Dzięki temu przekonasz się, na ile Cię stać i szybko zwiększysz swoje zarobki.

ZDROWIE

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Postaraj się jeść zdrowo i lekko.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy Wasze relacje będą przebiegać pomyślnie – Ty zaczniesz więcej się starać o bliskość między Wami, on chętnie przyjmie Twoje okazywanie uczuć, tej bliskości brakowało już od dawna.  

FINANSE

Początek tygodnia zdominują praca i obowiązki – być może będziesz musiała zażegnać kryzys w firmie, walczyć o swoją pozycję lub nawet ocalenie miejsca pracy. Gdy to Ci się uda, odetchniesz z ulgą.

ZDROWIE

W tym tygodniu czeka Cię wiele napięć i stresu, a to może sprzyjać spadkowi odporności.


RAK

MIŁOŚĆ

Osoby spod tego znaku będące w związku zachowają się nieodpowiedzialnie i lekkomyślnie wobec swego partnera. Zamiast porozmawiać, wysłuchać argumentów drugiej strony, od razu wytoczą przeciw swojej połówce działa bojowe i kłótnia gotowa. Jeśli jednak jesteś samotna, uważaj na siebie. Ktoś może zagiąć na Ciebie parol i nie wywiniesz się od randki

FINANSE

Szef da Ci szansę podróży zawodowej, nie odrzucaj oferty tylko dlatego, że teraz nie masz na to ochoty. Szansa taka może się nie powtórzyć szybko, a dany wyjazd będzie w przyszłości dla Ciebie bardzo owocny.

ZDROWIE

Dynamizm, pełnia energii i dobre zdrowie to motto tego tygodnia.


LEW

MIŁOŚĆ

Będziesz mogła liczyć na drugą połówkę, nie zostawi Cię z bałaganem, z dziećmi czy rachunkami. Uchroni Cię także przed krewnymi, którzy chcą wejść Ci na głowę. Poczujesz, że zmierzacie w dobrym kierunku, jesteście zgranym duetem.

FINANSE

Pojawią się komplikacje – trzeba będzie nagle zmienić plany, a nieoczekiwane problemy wyprowadzą Cię z równowagi. Ważne jednak, byś zachowała spokój i wykazała się cierpliwością – po dokładnej analizie faktów znajdziesz wyjście z sytuacji.

ZDROWIE

W tym tygodniu zdrowie nie będzie Ci dokuczało, ale jeśli zauważasz jakiekolwiek nieprawidłowości i zmiany, już czas na szczegółowe badania.


PANNA

MIŁOŚĆ

W życiu partnera pojawią się przyjaciele, a Ty ten czas będziesz chciała spędzić tylko z nim, napić się razem wina, obejrzeć film. Podejdź partnera i zrób się na bóstwo! Gdy tylko zobaczy Cię w czymś seksownym, od razu pogoni znajomych.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz sobie doskonale radzić w pracy. Nie oznacza to jednakże niesamowitych wyczynów zawodowych. Sytuacja będzie raczej spokojna i stabilna. Nie będzie powodów do niepokoju, ale też nie można liczyć na oszałamiające sukcesy.

ZDROWIE

Uważaj na grypę i przeziębienia. Zadbaj o odpowiednią dawkę witaminy C w codziennej diecie.


WAGA

MIŁOŚĆ

Warto poświęcić nieco więcej czasu rodzinie. Często się w tej kwestii zapominasz i za bardzo skupiasz na swoich pragnieniach. W efekcie zaniedbujesz najbliższych. W tym tygodniu pojawi się szansa na poprawę. Jesteś samotna? Będzie gorąco!

FINANSE

W tym tygodniu warto planować dalsze lub bliższe podróże, poważnie pomyśleć o zmianie miejsca zamieszkania lub emigracji. Wszelkie zmiany zawodowe związane z wyjazdem okażą się twórcze i korzystne.

ZDROWIE

Jeśli od dawna cierpisz na jakiekolwiek bóle, czas udać się z tym do lekarza.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Osoby już z kimś związane powinny zwrócić szczególną uwagę na ochłodzenie relacji, bądź trwanie w związku na odległość lub życie „na dwa pokoje”. Dla samotnych tydzień ten może obfitować w liczne imprezy i spotkania w towarzystwie.

FINANSE

W tym tygodniu pojawią się  trudności w kontaktach międzyludzkich, trudno Ci będzie zrozumieć argumenty drugiej strony. Zastanów się, czy nie prezentujesz zbyt zachowawczej postawy wobec zmian, jakie Cię czekają.

ZDROWIE

Dbaj o siebie i uważaj na wirusa grypy.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia niesie romantyczny nastrój, jeśli masz ukochanego, to czekają Was radosne chwile. Jedźcie gdzieś na narty, do znajomych, nawet na zakupy. Towarzystwo będzie Wam zbędne.

FINANSE

Twoje przywiązanie do tradycji oraz lojalność wobec pracodawców lub współpracowników zostanie dostrzeżona i nagrodzona. Jednakże w tym tygodniu możesz używać archaicznych narzędzi i zachowywać się w sposób skostniały w sytuacjach zawodowych.

ZDROWIE

Pamiętaj, jesteś tym, co jesz i tym, jak traktujesz swoje ciało.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Będziesz próbował w tym tygodniu zająć się bardziej osobistym rozwojem, co zachęci Cię do ograniczenia ilości czasu poświęcanego na pracę zawodową. W efekcie więcej czasu spędzisz w domu, razem z rodziną. To umocni więź między Wami.

FINANSE

Powstrzymaj się od niepewnych inwestycji i decyzji, które mogłyby destabilizować poczucie bezpieczeństwa w sferze posiadania, szczególnie że sprawa dotyczyć będzie nie tylko Was osobiście, ale również innych osób. 

ZDROWIE

Nie zapominaj o wypijaniu codziennie odpowiedniej ilości wody, szczególnie jeśli jesteś fanem kawy i mocnej herbaty.


WODNIK

MIŁOŚĆ

W sferze osobistej to dobry tydzień, by pozbywać się relacji z osobami, które podcinają Wam skrzydła. Jeżeli ktoś stosuje wobec Ciebie szantaż emocjonalny, to nie jest, nie był i nigdy nie będzie osobą wartą Twojej miłości.

FINANSE

Twoje dotychczasowe osiągnięcia znajdą uznanie i szacunek. Wiele nowych osób będzie zabiegało o Twoje względy. Wielu osobom trudno będzie Ci odmówić drinka, spotkania, czy pokazania się z Tobą na jakiejś imprezie.

ZDROWIE

Będziesz cieszyła się dobrym zdrowiem w tym tygodniu.


RYBY

MIŁOŚĆ

Nie obiecuj bliskim, że wszystko za nich pozałatwiasz, że jeszcze wysprzątasz dom na błysk i zrobisz kilkudaniowy obiad. Raczej nie dotrzymasz słowa… a jeszcze nadmiar pracy Cię zdołuje i wolnych chwilach będziesz tylko warczeć na partnera.

FINANSE

Słomiany zapał może okazać się prawdziwym przekleństwem, a słowa rzucane na wiatr mogą zmienić Waszych przyjaciół we wrogów. Dlatego też nie obiecujcie nikomu gruszek na wierzbie. Lęk przed zmianą może okazać się silniejszy i pozostaniesz w miejscu.

ZDROWIE

Jeśli od dawna skarżysz się na bóle, czas na wizytę u specjalisty i potraktowanie sprawy poważnie.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


zdjęcie: Thinkstock

Zobacz też:  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 24.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×