Horoskop na weekend

Zobacz, co ciekawego wydarzy się w ten weekend! Przyszłość przepowiada popularna wróżka - Anna Bell!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Będziesz się teraz podobać, a w miłości czekają Cię spokojne dni. Zajmiesz się sprawami partnera, sprawnie rozwiążesz kilka jego urzędowych lub zawodowych problemów.

FINANSE

Aura tygodnia będzie sprzyjała efektywnej poprawie sytuacji zawodowej i pozycji poprzez doszkolenie się czy zdobycie nowych umiejętności. Warto podejmować próby nawiązania nowych kontaktów zawodowych.

ZDROWIE

Aura tygodnia zapewni Ci szybką regenerację czy powrót do zdrowia, a także da nadzieję na skuteczne kuracje.


BYK

MIŁOŚĆ

Przestaniesz się złościć na sprawy i ludzi, z którymi i tak nie da się nic zrobić. Wyjaśnisz nieporozumienia, zobaczysz pewne sprawy we właściwym świetle, co będzie sprzyjać miłości Twojej i partnera. 

FINANSE

Swoje sprawy zawodowe załatwiaj szybko i bez pomocy. Być może poddasz komuś pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń.

ZDROWIE

Joga, pilates lub stretching pomogą Ci przetrwać zimowe miesiące. Warto trochę podkręcić metabolizm!


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu możesz poczuć się sentymentalnie, a nawet romantycznie. Słuchaj intuicji i daj się ponieść sprzyjającym okolicznościom. Ktoś w końcu zasłuży na Twoją uwagę.

FINANSE

Uważaj podczas służbowych zakupów, bo grożą Ci drobne nieporozumienia. Pojedziesz nie do tego sklepu, co trzeba i afera gotowa.

ZDROWIE

Zamiast narzekać, że łamie Cię w kościach, lepiej zobacz, co dzieje się w klubie fitness.


RAK

MIŁOŚĆ

Rozwiążesz  miłosne zagadki. Rozszyfrujesz grę nowego adoratora i rozpracujesz jego taktykę. Flirtuj, a nie obiecuj komuś, że będziesz na każde skinienie.

FINANSE

Pilnuj spraw finansowych. To, co ważne, miej spisane w mailu lub na papierze! Nie odkładaj na później trudnych spraw, które dotyczą zawodowych zobowiązań lub pieniędzy.

ZDROWIE

Zadbaj o swoje zdrowie i dietę, ale nie męcz się na siłowni, jeśli za tym nie przepadasz.


LEW

MIŁOŚĆ

Z jednej strony zapragniesz czułości, miłości i bezpieczeństwa, a z drugiej będziesz złościć się i denerwować z byle powodu. Postaraj się o trochę więcej cierpliwości i nie próbuj za wszelką cenę postawić na swoim.

FINANSE

W tym tygodniu rozpoczynaj nowe sprawy, realizuj ważne plany. Mimo dobrej passy nie ryzykuj nadmiernie, nie ufaj obietnicom i podejmuj tylko takie decyzje, do których jesteś całkowicie przekonany.

ZDROWIE

Dobrze się odżywiaj, bo inaczej staniesz się zdekoncentrowany i nerwowy.


PANNA

MIŁOŚĆ

Samotne Panny zainteresują się nowymi współpracownikami lub znajomymi swoich przyjaciół. Być może jest wśród nich ktoś wart szczególnej uwagi.

FINANSE

Aura tygodnia zapewni Ci siłę przebicia. Nawet delegacje i służbowe podróże okażą się o wiele ciekawsze, niż myślisz. Osobiście załatwiaj ważne sprawy!

ZDROWIE

Zaplanuj regularne treningi na siłowni lub w fitnessie. Nawet, jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to poznasz sympatycznych znajomych.


WAGA

MIŁOŚĆ 

Trzeba będzie coś kupić lub zorganizować, a bez Ciebie bliscy nie dadzą sobie rady. Urządzisz nadchodzące Święta, o wszystkich zadbasz, ale kto zadba o Ciebie? 

FINANSE

Twój szef zauważy, że masz dużo energii, co może stać się podstawą awansu. Twoi przeciwnicy będą musieli zmienić taktykę, bo zaskoczysz ich swoim zachowaniem.

ZDROWIE 

Nie grożą Ci teraz zdrowotne kłopoty. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić badania kontrolne.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Postanowisz zrobić coś dla partnera i związku. Nie przesadzaj tylko z poświęcaniem się, bo partner może wcale tego nie chcieć! Zapytaj, zanim rzucisz wszystko w imię Waszej miłości.

FINANSE

Aura tygodnia przestrzega przed nierozważnymi inwestycjami i pośpiesznymi zakupami. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy.

ZDROWIE

Aura tygodnia sprzyjać będzie dbaniu o włosy i urodę.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

W weekend postanowisz uciec od kogoś, kto pozbawia Cię ochoty do życia i zabiera zbyt dużo energii.

FINANSE

Aura tygodnia zapowiada, że będzie to czas odkrycia nowej drogi, czy też pasji. Tylko raz jeszcze: będzie to coś, co wyniknie z Waszych dotychczasowych działań!

ZDROWIE

Będziesz w formie! Nie daj się jednak namówić na zbyt ryzykowne sporty, a samochodem jedź swoim tempem zamiast ścigać się z najlepszymi.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Masz powodzenie, ale nie mieszaj miłości z innymi sprawami. Jeśli partner chce rządzić Twoim czasem i odciąga Cię od nauki lub pracy, to czas to zmienić.

FINANSE

Obecny czas to nie jest czas odważnych decyzji i śmiałych kroków. Ten tydzień sprzyja raczej ciepłym posadkom, pracy wygodnej czy też bezpiecznej, choć niekoniecznie satysfakcjonującej. Załóż lokatę w bezpiecznym banku.

ZDROWIE

Nie słuchaj rozmów o chorobach, bo zaczniesz doszukiwać się u siebie objawów różnych chorób.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Czekają Cię teraz ważne rodzinne sprawy i domowe obowiązki, a na pomocników nie masz teraz co liczyć. Trzeba będzie odwiedzić administrację, podliczyć rachunki lub umówić się z fachowcami na różne przedświąteczne naprawy.

FINANSE

Ten czas sprzyjać będzie porządkom i ubieganiu się o lepsze stanowisko. Będziesz zastępować nieobecnych i pomagać stażystom.

ZDROWIE

Mimo wielu ważnych obowiązków postaraj się o siebie trochę bardziej dbać.


RYBY

MIŁOŚĆ

Zadbaj wreszcie o swoją wygodę. Wszyscy będą chcieli się z Tobą spotkać, a Twoje rady będą cenne. To miłe, ale lepiej bronić się przed takimi osobami, które za dużo od Ciebie chcą, zwłaszcza jeśli czujesz się wykorzystywana w miłości. Zmień to. 

FINANSE

Postanowisz pokazać swoje specjalne umiejętności, a to przyniesie Ci uznanie w oczach szefa. Pod koniec tygodnia dopominaj się o swoje pieniądze i zwrot tego, co komuś pożyczyłeś.

ZDROWIE

Jedz o regularnych porach i rób sobie przerwy na odpoczynek.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 2.46 zł z VAT

 zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 15.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×