Horoskop na weekend

Sprawdź, czy to będzie udany weekend!

horoskopweekendowymilion1.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

To czas przemian. Wśród skłóconych par zapanuje zgoda, wśród znudzonych sobą – ożywienie, a tam, gdzie wiało chłodem – ocieplenie.

FINANSE

W tym tygodniu bądź ostrożny na stanowisku kierowniczym, nie będziesz w stanie samodzielnie podejmować decyzji, bo ktoś nad Tobą lub sytuacja może Cię zmuszać do niewygodnych posunięć.

ZDROWIE

Przestań się zamartwiać problemami, bo zaczynasz coraz łatwiej wpadać w złość.


BYK

MIŁOŚĆ

Jeśli marzysz o tym, by się do kogoś zbliżyć, nie prześpij swojej szansy w tym tygodniu. Wydasz się szalenie intrygująca, atrakcyjna i nie sposób będzie Ci się oprzeć.

FINANSE

Jest to dobry okres na inwestycje, wielkie plany wymagające rozmachu. Możesz z tego powodu się doczekać uznania, pieniędzy, zwycięstwa w sprawach zawodowo-finansowych. Nie obejdzie się bez ciężkiej pracy, ale podołasz temu.

ZDROWIE

Poczujesz, że możesz przenosić góry. A wiara i dobry nastrój będą Twoją tarczą przeciw wszelkim zarazkom.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Znajomości teraz zawarte dostarczą Ci wiele radości, niektóre zmienią się w przyjaźnie. Możliwa nowa miłość. Bądź otwarty na wszelkie nowości. 

FINANSE

Twoje pieniądze… poza Twoim portfelem. Uważaj na niespodziewane wydatki i rozsądnie realizuj te planowane. Jasne, na ostatnią chwilę często się przepłaca, ale zastanów się trzy razy, zanim skorzystasz z unikalnej okazji.

ZDROWIE

Wrócą siły i radość życia!


RAK

MIŁOŚĆ

W uczuciach będziesz wylewna, co może mieć pozytywny wpływ na więzi rodzinne i związek, ale pamiętaj, że nawet najbardziej cierpliwego kota da się zagłaskać na śmierć.

FINANSE

W tym tygodniu, jeśli zaangażujesz się ze wszystkich sił w pracę , to pewne jest, że otrzymasz zasłużoną nagrodę. Dzięki doskonałej znajomości tematu możesz niespodziewanie wybić się na tle zespołu, zabłysnąć na zebraniu, zwrócić na siebie uwagę przełożonych. 

ZDROWIE

Zatroszcz się o swoje zdrowie – nawet, gdy nic Ci nie dolega, wizyta w SPA albo ćwiczenia jogi pozwolą Ci zregenerować siły.


LEW

MIŁOŚĆ

W związku zawieje nudą i stagnacją, ale bądź ostrożna. To zrozumiałe, że chcesz wzbudzić lekką zazdrość w partnerze, jednak zbyt odważnym flirtem ryzykujesz miłość! Nie masz nikogo? Nie opędzisz się od zaproszeń, nawiążesz nowe kontakty.

FINANSE

Okoliczności będą Ci sprzyjać, uda się kupić atrakcyjną wycieczkę, znaleźć dobre połączenie, wygrać bilet. Zaoszczędzisz, a  i w pracy nie za bardzo się napracujesz. 

ZDROWIE

Łatwo będzie o naprzemienne napady płaczu, śmiechu czy szału!


PANNA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu uświadomisz sobie, że Twojego związku nie da się uratować, nie roń łez, lecz zaufaj losowi, który szykuje Ci miłość przez wielkie M.

FINANSE

W portfelu usłyszysz przyjemny dla ucha szelest banknotów. To dlatego, że szef doceni wreszcie, ile robisz dla tej firmy i w dowód uznania da Ci dużą premię. Panny z własną firmą mogą znaleźć dla siebie lukę na rynku, a poszukujące pracy wpadną na pomysł, jak atrakcyjnie się zaprezentować, by to właśnie z nimi podpisano umowę.

ZDROWIE

Postaraj się częściej odwiedzać las, nic tak dobrze nie robi jak bliski kontakt z naturą. Spacery przyniosą niezwykle orzeźwienie.


WAGA

MIŁOŚĆ

W stałych związkach nie obejdzie się bez kryzysów. Wszystko dlatego, że stawiasz partnerowi zbyt wysokie wymagania. Nie można być jednocześnie odpowiedzialnym i szalonym!

FINANSE

Jeśli w tym czasie złożysz wniosek o kredyt lub poprosisz szefa o podwyżkę, możesz zostać odprawiona z kwitkiem. Ogólnie jednak nie musi być źle.

ZDROWIE

To dobry moment, by zadbać o ciało – pójść do SPA albo kosmetyczki.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Pojawią się ludzie, którzy podziałają na Ciebie inspirująco, dadzą impuls do rozwoju, pogłębiania wiedzy, może to być tylko jeden człowiek, który także stanie się Twoją miłości. 

FINANSE

W tym tygodniu nie możesz pozwolić sobie na pozorne ruchy czy przestoje w pracy. Jeżeli dopuścisz do spiętrzenia zaległości, nie będziesz mieć szans, by się z nimi uporać.

ZDROWIE

Możesz mieć problem z utrzymaniem nerwów na wodzy i czasami powiesz zbyt wiele.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Zrobisz wszystko, żeby inni czuli się z Tobą dobrze. Nikomu nie odmówisz, dla każdego znajdziesz czas. Najbliżsi mogą zechcieć to wykorzystać i np. przy każdej okazji „uszczęśliwiać” Cię swoimi problemami.

FINANSE

Szukającym zatrudnienia aura tygodnia ułatwi przejście przez sito rozmów o pracę. Jeśli przyszłaś na świat w pierwszej dekadzie, to do końca tygodnia możesz awansować, otworzyć własną firmę lub znacząco ją rozwinąć.

ZDROWIE

Nie zapominaj o ciepłych ubraniach i dbaniu o zdrowie, nawet jeśli akurat nic Ci nie dolega.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu pojawi  się ktoś, z kim dzielić zechcesz radości i smutki. W związku będziesz  najważniejsza, tak więc poprawią się też relacje w trwałych związkach. 

FINANSE

Zakończą się sytuacje, które wywoływały u Ciebie duży stres. Z Twojej pracy odejdą ludzie, którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a zwłaszcza osoba, z którą kontakty z reguły były konfliktowe. Przyjmij to ze spokojem!

ZDROWIE

Zwróć uwagę na swoje zdrowie, zwłaszcza na przewód pokarmowy.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Świeże związki, które przetrwały do tej pory , przejdą głęboką przemianę. Inaczej zaczniecie na siebie patrzeć i wzajemnie się traktować.

FINANSE

Kontroluj swoje finanse, partner zamierza rozliczyć Cię za każde nieroztropne posunięcie. Nie licz więc, że jakoś to będzie, a pieniądze gdzieś się znajdą.

ZDROWIE

Regularne ćwiczenia dodadzą Ci sił i optymizmu. Zadbaj o dobry zestaw witamin.


RYBY

MIŁOŚĆ

Jeśli należysz do samotnych, w tym tygodniu pojawi się też ktoś, kto Cię naprawdę pokocha. Doceni taką, jaką jesteś i nic nie będzie chciał w Tobie zmieniać. To brzmi jak bajka, prawda? W stałych związkach, nawet wieloletnich, rozpali się na nowo namiętność.

FINANSE

Sprawdzisz się jako właściwy człowiek na właściwym miejscu, zdobędziesz uznanie, władzę i spore pieniądze. Jeśli szukasz pracy, więcej działaj, a mniej mów. 

ZDROWIE

Zemścić się mogą wszystkie zaniedbania i nie najzdrowszy tryb życia!Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 12.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×