Horoskop na weekend

Co się wydarzy w ten weekend? Zobacz, co na ten temat twierdzi wróżka Anna Bell!

zodiakhoroskopmainmain.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Wpadła Ci w oko pewna niezbyt dobrze znana Ci osoba, jednak Ty sama postanowisz się nie spieszyć. Będziesz raczej obserwować niż dążyć do poznania. Nie zależy Ci na krótkim i intensywnym romansie, raczej szukasz czegoś głębszego.

FINANSE

Grożą Ci komplikacje prawne, a i schody do urzędów okażą się strome. Unikaj walki z przepisami, choćby wydawały Ci się kompletną bzdurą. Pilnuj regularnego płacenia rachunków, a także ewentualnych rat bankowych kredytów. 

ZDROWIE

Dbaj o siebie, ubieraj się ciepło i dobrze się odżywiaj.


BYK

MIŁOŚĆ

W Waszym związku będzie teraz bardzo emocjonująco. Mogą nawet polać się łzy – wzruszenia, radości, ale także złości. Jedyne, co możesz zrobić, to pójść za głosem serca, ono najlepiej Ci podpowie, jaką drogą obrać, żeby złagodzić emocje.

FINANSE

W tym  tygodniu wiele skomplikowanych sytuacji się wyjaśni, a cierpliwość i poczucie realizmu przyniosą oczekiwane rezultaty.

ZDROWIE

Wykorzystaj wolne chwile na ruch na świeżym powietrzu mimo zimowej aury.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Odnajdź miłe sercu drobiazgi, które nic nie kosztują, a wydają się bardzo cenne. Spacery w pięknych miejscach, rozmowy z przyjaciółmi, pasjonujące książki. Codziennie zrób coś dla siebie.

FINANSE

W pracy zbliża się gorący okres, Twoje starania i zaangażowanie w firmę wreszcie zostanie docenione, co może skutkować dla Ciebie upragnionym awansem bądź podwyżką, na której w ostatnim czasie bardzo Ci zależy. 

ZDROWIE

Znajdź więcej czasu na pożywne posiłki i ćwiczenia, a od razu poczujesz się lepiej.


RAK

MIŁOŚĆ

Pokojowe nastroje, a nawet rozejm zagoszczą w relacjach większości zodiakalnych Raków. To dobry czas, aby cieszyć się dojrzałą relacją i prawdziwym partnerstwem. Porywy serca raczej będą musiały poczekać.

FINANSE

Nadejdzie odpowiedni czas, żeby ustabilizować swoją pozycję. Jeśli pracujesz tylko do końca miesiąca, postaraj się o to, żeby pokazać się z jak z najlepszej strony, a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Miej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.

ZDROWIE

Wciąż borykasz się z tymi samymi problemami zdrowotnymi? Zastanów się nad zmianą trybu życia i wprowadź innowacje do swojej diety.


LEW

MIŁOŚĆ

Spotkanie z kimś z przeszłości wprowadzi zamieszanie i chaos do Twojego poukładanego już świata, w końcu był kiedyś miłością Twego życia. Nie wybiegaj myślami zbyt daleko w przyszłość; ta znajomość nie ma perspektyw, ale masz szansę spędzić miło czas, więc ją wykorzystaj.

FINANSE

Pomyśl, na ile chcesz wpuścić inne osoby do swojego życia – osobistego i zawodowego. Określisz w ten sposób granice, zaznaczysz potrzebę wolności i zawalczysz o niezależność.

ZDROWIE

Zadbaj o spokój i dobry humor.


PANNA

MIŁOŚĆ

Zapowiada się dobry tydzień, pod warunkiem że nie będziesz rozmieniała się na drobne i szukała dziury w całym, a także będziesz fair wobec swojej drugiej połowy. Jeśli zaś w Twojej głowie tli się myśl o skoku w bok, trudno o uczciwość w relacji. Zaplanuj weekend tylko dla Was – to ożywi Wasze uczucia.

FINANSE

Twoim największym atutem będzie przedsiębiorczość. Wykorzystaj to, by przeforsować swój projekt, pokazać szefowi, że zasługujesz na podwyżkę.

ZDROWIE

Uważaj na swoje zdrowie w tym tygodniu. Jeśli dopadło Cię lekkie przeziębienie, może przerodzić się ono w coś poważnego i na długo wpędzić Cię do łóżka.


WAGA

MIŁOŚĆ

Ty i Twoja połowa przechodzicie trudny okres. Wasze problemy finansowe negatywnie wpływają na to, co dzieje się między Wami, teraz już wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo finansowe w związku. Wystarczy, że pojawi się nieplanowany wydatek, a Wy nie wiecie, co z tym zrobić.

FINANSE

Praca przyniesie Ci wiele zadowolenia i będzie mocnym fundamentem do poprawy sytuacji finansowej. Jeśli rozpoczynasz nową pracę, będzie to dla Ciebie bardzo owocny początek.

ZDROWIE

W zdrowiu to co dajesz, to również dostajesz. Nie zdziw się, jeśli pojawią się problemy z żołądkiem czy wątrobą, jeśli nie dbasz o siebie wystarczająco.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Przeszłość była i minęła. Nie możesz tego zmienić. Między Wami doszło do zdrady – stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który się popełniło, nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił dawno temu i już odpokutował za swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze, a wszystko między Wami się ułoży.

FINANSE

W tym tygodniu trzeba będzie dokonać wielu wyborów, niech więc będą one przemyślane i odzwierciedlają Twoje prawdziwe dążenia. Pod wypracowanym wizerunkiem zawsze ukrywamy obawy, kompleksy, nadzieje. Przyjrzyj się im uważniej.

ZDROWIE

Pora roku sprzyja anemii i ogólnemu osłabieniu organizmu. Zadbaj więc o dobrą dietę, szczególnie jeśli jesteś kobietą.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

W miłości to dla Ciebie szczególny czas. Dla rodziny i przyjaciół będziesz miała mnóstwo pomysłów na wspólne spędzenie czasu i nie tylko plany będą Cię fascynować. Zrobisz wszystko, by te pomysły urealnić.

FINANSE

Nie trzymaj się kurczowo przeszłości. Zaufaj przeznaczeniu. Zaakceptuj fakt, że czasem coś musi odejść z Twojego życia, abyś znalazła motywację do większego wysiłku i przestrzeń do zrealizowania nowych planów.

ZDROWIE

Ruch na świeżym powietrzu wskazany.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Być może czujesz wielki żal i smutek. Twój związek zakończył się z wielkim hukiem, jednak mimo wszystko nie odwracaj się za siebie. Śmiało krocz do przodu, na horyzoncie szybko pojawi się nowe zauroczenie. Teraz masz czas na własny rozwój i zmianę stylu życia.

FINANSE

Początek tygodnia przyniesie Ci powodzenie, potem kłopoty finansowe związane prawdopodobnie z wyższym rachunkiem niż się spodziewałaś, wcale jednak nie przeszkodzi Ci to w wydawaniu pieniędzy na drobne przyjemności tylko dla siebie.

ZDROWIE

Zwróć uwagę na dietę w tym tygodniu. Warto zadbać o układ trawienny, szczególnie żołądek i wątrobę.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Dla samotnych niewykluczone nowe znajomości. Jeśli wybierasz się na zimowe wakacje, okażą się one udane.

FINANSE

Twoje finanse nie ucierpią w tym tygodniu. Dzięki systematyczności, dobrej organizacji i realistycznemu podejściu masz szansę na korzystne inwestycje.

ZDROWIE

Zmęczenie psychiczne może odbić się na Twoim zdrowiu, dlatego nie lekceważ swojego samopoczucia i zadbaj o odpoczynek.


RYBY

MIŁOŚĆ

Przyszedł moment, by zadbać o siebie. Sprawiaj sobie przyjemności, bądź asertywna wobec ludzi, którzy od dawna obarczają Cię problemami i oczekują pomocy.

FINANSE

Jeśli los postawi Cię w obliczu trudnego wyzwania, warto będzie stanąć na wysokości zadania, wykazać się odpowiedzialnością za swoje czyny lub za los firmy. Stać Cię na to i doczekasz się nagrody.

ZDROWIE

Postaraj się wyciszyć i znaleźć czas na relaks w tym tygodniu.Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 zdjęcie: iStock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 17.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×