Horoskop ogólny

Co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu?

zodiakhoroskopmainmain.jpg

BARAN

Praca: przed Wami nowe zadania, nowe wyzwania. Nie obawiajcie się, podołacie. Ten tydzień jest przełomowy. Wypadniecie dobrze, przed Wami awans i podwyżka. Kariera zawodowa jest w Waszych rękach. Warto zaryzykować, choć właściwie ryzyka nie ma. 


Finanse: są stabilne, poprawa tylko je umocni na dobrym poziomie. Nie wydawaj jednak za dużo. Lepiej mieć niż nie mieć. 


Zdrowie: sprawdź serce, gardło i oczy. Lepiej leczyć niż doprowadzić do problemów. Gardło i oczy są zawsze przez nas pomijane. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 18, 23, 37, 43.

Ważne dni to 1, 2, 3 marca 2017 roku.


BYK

Praca: pojawią się w pracy sprzyjające okoliczności, pomyśl również o rozpoczęciu dalszej nauki, choćby kursu. Same sprzyjające okoliczności nie wystarczą, warto podnieść również swoje kwalifikacje. To będzie jeden z kroków w kierunku kariery. 


Finanse: powodzenie zawodowe to duża radość, ale na realną poprawę trzeba będzie jeszcze zaczekać na koniec miesiąca. Papiery dostaniesz jeszcze pod koniec tego tygodnia. Pieniądze będą nieco później. Zasłużyłaś na nie. 


Zdrowie: ostatnie tygodnie nadwyrężyły Twoją odporność. Pomyśl o wizycie w grocie solnej i o wspomaganiu się ziołami. Na każdą dolegliwość są odpowiednie zioła, skonsultuj się z zielarzem. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 29, 34, 42.

Ważne dni to 1, 2, 4 marca 2017 roku. 


BLIŹNIĘTA

Praca: dostaniesz ciekawą propozycję zmiany pracy w połowie tygodnia. Nie powinnaś się zastanawiać, tylko ją przyjąć. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, które należy wykorzystać z pożytkiem dla firmy i dla siebie. 

Finanse: w tym tygodniu nie ma szans na jakąkolwiek poprawę. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna i nic jej nie zmieni. Teraz może być tylko lepiej, to jest powód do radości. 


Zdrowie: pomimo stresu zawodowego i problemów rodzinnych, Twoje zdrowie jest w zaskakująco dobrym stanie. Braki magnezu i potasu łatwo można uzupełnić. Pij zioła na uspokojenie. To w zupełności wystarczy. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 13, 17, 23, 38, 46.

Ważne dni to 27, 28 lutego, 1 marca 2017 roku.


RAK

Praca: dużo do zrobienia w firmie i sporo zajęć domowych. Mimo to pod koniec tygodnia ważne spotkanie biznesowe, będące podsumowaniem działania. 


Finanse: wydatki co prawda nie przekroczą przychodów, ale i tak nadszarpną, jak zwykle, Twoje możliwości. Faktem jest, że otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie. Zrównoważy to koszty oczekiwanych, dużych zakupów, niemniej jednak zdenerwowanie pozostanie. 


Zdrowie: pamiętaj o wątrobie, żołądku, jelitach i trzustce, miej nad nimi litość i nie obciążaj nadmiernie. Chociaż raz zastosuj się do zaleceń. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 22, 27, 38, 41, 47.

Ważne dni to 3, 4, 5 marca 2017 roku.


LEW

Praca: dzięki swojej pracowitości i kompetencji zostaniesz doceniona. Możesz spodziewać się awansu i podwyżki. Zawdzięczasz to tylko sobie. Tylko tak dalej, a sukces, jaki osiągniesz, przejdzie Twoje oczekiwania. 

Finanse: jak na razie to są na styk. Na czarną godzinę nie masz nic odłożone. Twoje finanse są jak z matrixa. Poprawią się już wkrótce. 

Zdrowie: jak będziesz tak się eksploatować, niewiele zostanie na przyszłość. Nadal rób karierę, ale dbaj o siebie. Pij dużo wody mineralnej, soki owocowo-warzywne i herbaty ziołowe. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 13, 23, 37, 46.

Ważne dni to 1, 2, 3 marca 2017 roku.


PANNA

Praca: zapowiadają się redukcje etatów, firma robi bokami. Już teraz poszukaj nowego miejsca pracy, może się przydać. Jak nie Tobie, to koleżance z pracy. 


Finanse: zapomnij na razie o inwestycjach, skup się na sobie. Zadbaj o swoje dochody, a wydatki na razie ogranicz. Oszczędności przydadzą się później.


Zdrowie: niby jest wszystko w porządku, ale zęby proszą się o kapitalny remont. Zadbaj też o kręgosłup, nie tylko w tym tygodniu, ale przez resztę życia. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 17, 21, 38, 43, 47.

Ważne dni to 3, 4, 5 marca 2017 roku.


WAGA

Praca: na sukcesy zawodowe raczej nie licz. Twoja firma ma poważne problemy. Możliwa jest nawet redukcja etatów. Ten czas trzeba po prostu spokojnie przeczekać. W połowie tygodnia sytuacja się rozstrzygnie. 


Finanse: masz trochę oszczędności, więc kryzys finansowy Ci nie zagraża. Możesz spokojnie przemyśleć całą sytuację. W połowie tygodnia będziesz wiedziała, co dalej. Na poprawę materialną raczej nie licz. 


Zdrowie: zacznij w końcu dbać o siebie, na razie robisz to tylko połowicznie. Zadbaj przede wszystkim o zęby i kręgosłup. Zdrowe zęby to zdrowy cały organizm. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 17, 28, 39, 44.

Ważne dni to 2, 3, 5 marca 2017 roku.


SKORPION

Praca: ten tydzień przyniesie sukces w połowie tygodnia. Osiągniesz go dzięki swojej przebojowości, kompetencji i wiedzy. Skorpiony kochają sukces i bardzo dobrze się z nim czują. Lubią też pochwały. 


Finanse: możesz spodziewać się poprawy w najbliższym czasie. Będzie to poprawa znaczna, poprawi się również Twoje samopoczucie. Nadszedł czas na inwestycje. 


Zdrowie: mimo że obecnie macie zdrowie bez zarzutu, ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze. Powinnaś uważać na wszelkie dolegliwości związane z krążeniem. Zwłaszcza na pracę serca i ciśnienie. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 28, 36, 47.

Ważne dni to 28 lutego, 1, 2, marca 2017 roku.


STRZELEC

Praca: swój sukces wypracujesz dzisiaj. Od Twojego zaangażowania w tym tygodniu zależy przyszła pozycja zawodowa i finansowa. Powinnaś dać z siebie wszystko. 


Finanse: już niedługo nieco się poprawią. Trzeba tylko cierpliwie zaczekać. Początkowo poprawa będzie niewielka, znacząca dopiero po kilku miesiącach. 


Zdrowie: serce i układ krążeniowy wymagają spokoju i właściwego odżywienia. Unikaj ciężkostrawnych posiłków. Staraj się pić dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 18, 28, 37, 45.

Ważne dni to 2, 4, 5 marca 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: to dobrze, że zmieniłaś pracę i jej miejsce. Za mało zarabiałaś, za dużo od Ciebie wymagano, za dużo stresu. Teraz masz lepiej i współpracownicy tacy sympatyczni. Pracuje się w zupełnie innej atmosferze. 


Finanse: dzięki zmianie pracy poprawiły się również Twoje zarobki. Już niedługo to odczujesz. Czeka Cię jeszcze nieoczekiwana, niewielka, ale konkretna suma pieniędzy do odebrania. 


Zdrowie: dbaj o gardło i zatoki, masz skłonności do przeziębień. Unikaj przeciągów i nagłych skoków temperatury. Zrezygnuj również z używek, masz skłonności do nałogów. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 27, 29, 34, 39, 49.

Ważne dni to 3, 5, 6 marca 2017 roku.


WODNIK

Praca: szykują się zmiany zawodowe. Dowiesz się o tym w połowie tygodnia. Jednak już teraz staraj się tak, aby zmiany były dla Ciebie korzystne. Wszystko zależy od Ciebie. 


Finanse: nie zmienią się, ale powinnaś uważać na wydatki. Ostatnio coś za dużo wydajesz, a nic nie przybywa. Zacznij wreszcie oszczędzać, inaczej możesz mieć problemy. 


Zdrowie: układ moczowo-płciowy wymaga interwencji lekarskiej. Nic złego Ci nie dolega, ale lepiej się przebadaj. Pamiętaj o właściwym odżywianiu i ograniczeniu używek


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 23, 29, 38.

Ważne dni to 28 lutego, 1, 2 marca 2017 roku.  


RYBY

Praca: lenistwo nie jest wskazane w pracy, leniuchować możesz w domu. Praca wymaga stałej gotowości do działania. Weź się w garść, do urlopu daleko. 

Finanse: zapowiadają się domowe konflikty finansowe. Trochę Cię poniosło w czasie niedawnych zakupów. Poprawy nie będzie, musisz zacząć się ograniczać. 

Zdrowie: większych problemów zdrowotnych mieć nie będziesz, zadbaj o zęby, oczy i gardło. Ból zęba przypomni Ci o tym. Pamiętaj o profilaktyce. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 26, 27, 39, 43, 48.

Ważne dni to 1, 4, 5 marca 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 27.02.2017 (aktualizacja: 2017-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×