Horoskop ogólny: 18.04- 24.04.2016

Czy to będzie dobry czas?


ThinkstockPhotos-517906348.jpg

BARAN

Praca: unikaj zatargów z szefem i ze współpracownikami. Nie wychodź za wcześnie, cierpliwie słuchaj podwładnych. Unikaj zaległości.
Finanse: finanse stabilne, zaoszczędzisz trochę, porządkując rachunki domowe. Ogranicz również swoje wydatki. Oszczędności przydadzą się później.
Zdrowie: trochę aktywności fizycznej Ci się przyda, ale bez przesady. Zadbaj o zdrową dietę, jeden dzień głodówki oczyści Twój organizm z toksyn. Pij dużo wody mineralnej niegazowanej.
Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 33, 38, 43, 47.


BYK
Praca: decyzje, które podejmiesz, okażą się trafne, ale zysk z nich będzie później. Masz okazję wykazać się zawodowo i umocnić swoją pozycję w firmie. Pamiętaj, masz swoje pięć minut na sukces.
Finanse: postaraj się choć trochę zaoszczędzić, ograniczając zbędne wydatki. Co miesiąc zbierze się niezła sumka, a w skali roku całkiem pokaźna kwota, którą możesz przeznaczyć na swoje przyjemności.
Zdrowie: pomyśl o ogólnych badaniach profilaktycznych. Sportu raczej unikaj, chyba że spacer. Uważaj jednak na nogi.
Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 23, 38, 42, 49.

Zobaczcie także: Sekrety szczęśliwych kobiet: jak zawsze cieszyć się życiem?


BLIŹNIĘTA

Praca: ten tydzień przyniesie powodzenie zawodowe, możliwa również ciekawa propozycja nowej pracy lub awans. Tego się nie spodziewałaś. To tylko początek Twoich sukcesów.
Finanse: możesz się nie obawiać, stabilizacja finansowa jest gwarancją spokoju. Powodzenie zawodowe obiecuje polepszenie materialne w najbliższych tygodniach. Masz powody do zadowolenia.
Zdrowie: zadbaj o zdrowe kości, zdecyduj się na terapię naturalną. Pamiętaj również o odpowiedniej diecie. Odrobina gimnastyki też się przyda.
Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 14, 34, 37, 45.


RAK
Praca: nie przejmuj się plotkami w pracy i nie wyjaśniaj ich. Okaż całkowity brak zainteresowania, po prostu je zignoruj. Każdy, kto osiąga sukces, jest wręcz na nie skazany.
Finanse: finanse w normie, gorzej nie będzie. Natomiast zbliża się czas poprawy. Można jej oczekiwać w najbliższym czasie.
Zdrowie: zadbaj o zęby. Zęby to kości, czyli zadbaj o układ kostny. Przeczekaj zmęczenie wiosenne, nie nadwyrężaj się. Zacznij się odżywiać z głową.
Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 18, 22, 37, 45.


LEW
Praca: otrzymasz korzystną propozycję pracy lub współpracy. Możesz również negocjować wysokość wynagrodzenia. Masz teraz swoje pięć minut, wykorzystaj je maksymalnie.
Finanse: nie będziesz narzekać na brak pieniędzy. Finanse masz pod całkowitą kontrolą. Polepszą się jeszcze w najbliższym czasie.
Zdrowie: unikaj ciężkostrawnych i tłustych potraw. Ogranicz lub całkowicie zrezygnuj z alkoholu i papierosów. Pij herbatę z pokrzywy i czystka.
Twoje szczęśliwe numery to 13, 19, 23, 36, 39, 43.


PANNA

Praca: przed Tobą sporo dodatkowych obowiązków. Nie obawiaj się, wszystkim podołasz. Będziesz mieć również możliwość dokształcania.
Finanse: jak na razie stabilnie, bez zmian. Nastąpią one już wkrótce. Będą zdecydowanie na plus. Będziesz miała powody do zadowolenia.
Zdrowie: nic Ci w najbliższym czasie nie zagraża, zdecyduj się jednak na wizytę u dentysty i laryngologa. Zadbaj również o odpowiednia dietę.
Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 7, 17, 19, 38.


WAGA

Praca: dostaniesz ciekawą propozycje pracy lub współpracy. Zanim podejmiesz decyzję, poważnie się zastanów, czy będzie opłacalna. W obecnej czeka Cię awans i podwyżka. W nowym miejscu zaczynasz niejako od początku.
Finanse: pomimo dobrej passy pilnuj spraw finansowych. Nie pozwalaj sobie na niekontrolowane zakupy. Lepiej przed wyjściem na zakupy zrób listę tego, co chcesz kupić.
Zdrowie: nie przesadzaj ze sportem i różnymi męczącymi obowiązkami. Wysypiaj się i postaraj wyjechać na weekend.
Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4, 18, 26, 28.

Zobaczcie także: Czy staż może być nieprzyjemnym doświadczeniem?


SKORPION
Praca: nadrobisz zaległości, pozostałe sprawy zawodowe będą układać się po Twojej myśli. Pojawi się wizja awansu i podwyżki. Sytuacja będzie trochę nerwowa za sprawą nowego pracownika. Z tym też sobie poradzisz.
Finanse: finanse w normie z perspektywą poprawy. Na razie zmian nie będzie. Natomiast w nieco późniejszym czasie nastąpi spora poprawa.
Zdrowie: masz osłabioną odporność, należy ją wzmocnić – miód, cytryna, pokrzywa, czystek. Dobrze by było skorzystać z komory kriogenicznej.
Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 23, 34, 38, 47.


STRZELEC

Praca: trochę nerwowo, ale bez większych problemów. Dobra passa Cię nie opuści. Szykuje się podwyżka.
Finanse: zyskasz jeszcze w tym miesiącu. Twoje finanse wyraźnie wzrosną, a Ty będziesz zadowolona z rezultatu.
Zdrowie: od pracy Twojej wątroby zależy Twoje samopoczucie. Dbaj o nią nie tylko od święta, ale również na co dzień. Jedz regularnie.
Twoje szczęśliwe numery to 6, 8, 23, 38, 40, 41.


KOZIOROŻEC
Praca: działaj szybko i odważnie, nie obawiaj się porażki. Twoja pozycja zawodowa jest mocna. Możesz spodziewać się awansu i podwyżki. Pojawią się propozycje dodatkowych zleceń.
Finanse: ciekawe propozycje to dodatkowe pieniądze. Nikt ich nie ma w nadmiarze, więc i Tobie się przydadzą. Stabilizacja finansowa doda Ci pewności siebie.
Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, ale czasem masz uporczywe bóle brzucha. Sprawdź, co to jest. Wizyta u gastrologa jest konieczna.
Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 10, 14, 28, 33.

Zobaczcie także: Co każdy mężczyzna chciałby usłyszeć podczas seksu?


WODNIK
Praca: dąż do kompromisu, unikaj konfliktów i nie daj się sprowokować. Tanimi pochwałami się nie nakarmisz. Nie denerwuj się, czeka Cię zasłużony awans.
Finanse: finanse w normie, z perspektywą do poprawy. Na realną poprawę jeszcze musisz poczekać, choć czekasz na to od dawna. Jednak nareszcie ją dostaniesz.
Zdrowie: unikaj kawy i papierosów. Dbaj o ciśnienie. Kawa, papierosy i nerwowy tryb życia to zabójstwo. Mogą Cię szybko doprowadzić do ciężkiej choroby.
Twoje szczęśliwe numery to 24, 26, 29, 33, 39, 43.


RYBY
Praca: nie wyręczaj się innymi, swoją pracą zajmij się sama. Konkurencja nie śpi, a plotki zniszczyły już wiele osób. Masz w swoim otoczeniu doskonale maskującego się donosiciela. Uważaj na to, co mówisz.
Finanse: są w normie na pewnym, średnim poziomie. Żadna poprawa Ci nie grozi, najwyżej od czasu do czasu niewielka suma poprawi Twój humor.
Zdrowie: powinnaś zacząć trochę się gimnastykować. Wrodzone lenistwo sprawi, że zaczniesz, ale szybko się zniechęcisz. Najlepsza gimnastyka czeka na Ciebie w sypialni.
Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 15, 24, 39, 47.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl


Foto: ThinkstockZobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×