Horoskop tygodnia 02.06 - 08.06.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 02.06 - 08.06.2014

Horoskop tygodnia 02.06 - 08.06.2014BARAN
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będziesz robić to, co chcesz i na co masz ochotę nie biorąc pod uwagę potrzeb innych. Z tego powodu ktoś może się na Ciebie obrazić, ale Ty zajęta sobą nawet tego nie zauważysz. Nie zdziw się, gdy on się od Ciebie odsunie.
FINANSE
Jeśli jesteś Baranem, który miewa niejednostajne dochody w tym tygodniu czeka Cię ich spadek, co szybko odczujesz w swoim portfelu. Zamiast jednak ciskać się w bezsilności, pomyśl o nowych działaniach, które mogą poprawić Twoją koniunkturę.
ZDROWIE
Będziesz przepełniona wielką energią i optymizmem, poczujesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy nie możliwych i możesz przenosić góry.

BYK
MIŁOŚĆ
Los da Ci impuls do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń i pomoże Ci szukać nowych sposobów na życie. Może zmienisz gust, zaczniesz się ubierać z większą fantazją i swobodą, rozpoczniesz nową pasję, taka zmiana w Tobie przyciągnie wielu adoratorów.
FINANSE
Możesz odczuć zmęczenie i znużenie pracą zawodową. Poczujesz niezdolność do kreatywnego działania, jednak zamiast odczuwać niepokój pomyśl o wypoczynku. Ostatnie miesiące pracowałaś zbyt intensywnie, a jeszcze Twoja praca była zbyt monotonna i jednostajna.
ZDROWIE
Zaczniesz dbać o zahartowanie swego organizmu, zmuszą Cię do tego zbyt częste infekcje.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Nie zabraknie Ci optymizmu, dzięki czemu zaczniesz przyciągać do siebie wiele życzliwych osób, gotowych służyć Ci pomocą w każdej chwili. Warto mierzyć wysoko także w miłości, osiągniesz to, czego pragniesz, a partner będzie spełniał twe oczekiwania.
FINANSE
Przygotuj się na niespodzianki, które trzeba będzie łapać w locie. Nie możesz czekać na lepszy moment ani oglądać się na innych. Ktoś złoży Ci nie typową propozycję, z rodzaju tych nie do odrzucenia, mimo, że nie działasz w tej branży, zanim odrzucisz, pomyśl czy nie warto spróbować.
ZDROWIE
Unikaj kąpieli w zimnej wodzie a lody jedz powoli.

RAK
MIŁOŚĆ
Staniesz się wyjątkowo towarzyska, jednak zechcesz spotykać się wyłącznie z tymi, którzy poprawią Ci humor, tryskając radością i nie narzekając na życie codzienne. Dzięki temu zyskasz dobry humor a to zaowocuje poprawą relacji w związku i rodzinie.
FINANSE
To dla Ciebie czas ciężkiej harówki, choć ty wolałabyś nieco odpocząć, nie możesz jednak niczego zawalić, bo od tego, co teraz osiągniesz zależy przyszłość Twojej firmy. Jeśli się sprężysz i dasz siebie wszystko, zapewnisz sobie płynność finansową na najbliższe miesiące.
ZDROWIE
To dobry czas żeby zadbać o siebie, nie żałuj pieniędzy i czasu na dobry salon kosmetyczny.

LEW
MIŁOŚĆ
Obok Ciebie znajduje się osoba, która od wielu tygodni wytrwale o Ciebie zabiega. Jednak nie zauważając zmiany w Twoim zainteresowaniu jej osobą, intensywność jego zalotów przygaśnie, a kto wie, może i wypali się. Jeśli on Ci się podoba, zrób z tej relacji właściwy użytek.
FINANSE
To trudny tydzień dla Twojej kariery. Z jednej strony ambicje będą pchały Cię do przodu, z drugiej zostaniesz zmuszona by się zatrzymać. Zachowaj jednak spokój, wszelkie opóźnienia mają charakter przejściowy i nie zaszkodzą Twojej karierze.
ZDROWIE
Twoja odporność osłabnie, dopadnie Cię nawet zwykły katar.

PANNA
MIŁOŚĆ
To tydzień próby i oczekiwania czy uda się utrzymać relacje, w której tkwisz, bo od dłuższego czasu Wasze stosunki nie są najlepsze. W ciągu dnia mijacie się, nocą każde z Was milczy, nie ma już rozmów tylko wymienianie informacji.
FINANSE
W pracy powinnaś zadbać o wyższe stanowisko dla siebie, zaczyna Cię zbyt często ogarniać myśl, że to, co robisz, nie przynosi Ci już takiej satysfakcji jak kiedyś. Jeśli poświęcisz nieco więcej uwagi na rozwój kariery, awans przyjdzie szybciej niż się spodziewasz.
ZDROWIE
Przyda Ci się więcej ruchu i wysiłku fizycznego.

WAGA
MIŁOŚĆ
Zrobisz to, na co od dawna miałaś ochotę i parę rzeczy, które na gorąco przyjdą Ci do głowy. Twoja postawa zaskoczy partnera, ale nie daj się zbić z tropu, zmiany w Tobie nieco wprowadzą zamęt jednak tylko na początku, potem sprawią, że odnowią się Wasze uczucia.
FINANSE
Powoli zaczniesz stawać na nogi. Twoje zadłużenia będą odchodzić w niepamięć, najgorszy kryzys masz już za sobą, mimo to, nie staraj się być bardziej rozrzutna, a pomyśl o odłożeniu nieco grosza na czarną godzinę.
ZDROWIE
Grozi Ci niedobór wapnia, dlatego staraj się jeść więcej produktów mlecznych.

SKORPION
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy podejmiesz życiowe decyzje, nie tylko pozbędziesz się zgubnych przyzwyczajeń, ale też wyeliminujesz ze swego życia toksycznych ludzi, którzy zamiast ciągnąć Cię w górę, zatruwają Ci życie i dobry nastrój.
FINANSE
To czas, który należy wykorzystać na planowanie i nadrabianie zaległości, zadania, których nie wykonałaś w tamtym tygodniu nadal na Ciebie czekają. W podejmowaniu ważnych decyzji poproś o radę kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie w tej materii.
ZDROWIE
Udowodnisz, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Mocne wrażenia to dla Ciebie coś, co sprawia, że czujesz, że żyjesz, i w tym tygodniu tych wrażeń Ci nie zabraknie. Wiele wątpliwości się wyjaśni i wreszcie zobaczysz jak rzeczy naprawdę się mają.
FINANSE
Twój sukces odkupiłaś ciężką pracą i wieloma wyrzeczeniami.  Teraz środki na Twoim koncie gwałtownie wzrosną jednak to nie czas, żeby spocząć na laurach, nadal będziesz zarabiać na swojej wiedzy, kompetencji i kwalifikacjach. W firmie Twoje doświadczenie okaże się bezcenne.
ZDROWIE
Uważaj na siebie, wzrośnie u Ciebie ryzyko wypadków.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Masz szanse, żeby Twoja życiowa sytuacja uległa pozytywnej zmianie, ale najpierw, żeby coś zyskać musisz coś stracić. Panuj nad emocjami jednak niewykluczone, że czeka Cię przeprowadzka. Nie ma sensu być w toksycznym związku tylko po to, by nie być samej.
FINANSE
W pracy pojawi się niejasna sytuacja, Twój dłużnik będzie nadal mydlił Ci oczy a środki na konto nie będą wpływać. To czas żeby wreszcie otworzyć oczy i zadbać o to, by kontrahenci oddali to, co są dłużni.
ZDROWIE
Urodę poprawisz spożywając więcej ryb, jogurtów i brokułów.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Każdy dzień przeniesie coś nowego, zaskakującego a Ty polubisz taki szalony kołowrót zdarzeń. Na horyzoncie miły romans, a Ty czujesz, że potrzebujesz nowych doświadczeń i wcale nie zamierzasz się przed nim bronić.
FINANSE
Czasem los nas zaskakuje i podrzuca ekstra dodatek to naszego budżetu. Masz szanse na podwyżkę, niewielką wygraną w loterii, wykorzystaj, więc sprzyjające Ci szczęście. Jeśli jesteś Wodnikiem szukającym pracy, to już wkrótce, znajdziesz taką, na której naprawdę Ci zależy.
ZDROWIE
Będziesz pełna sił witalnych, żadna choroba Ci nie grozi.

RYBY

MIŁOŚĆ
To czas żeby wreszcie wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom, tylko w ten sposób uda Ci się osiągnąć sukces w miłości i partnerstwie. Podporządkowana partnerowi nie potrafisz być szczęśliwa, ale żeby się wyzwolić z takiego układu musisz pokonać własne ograniczenia.
FINANSE
Niby nic się nie będzie działo, ale to tylko pozorny spokój, podczas gdy Ty będziesz się nudzić w pracy, twój konkurent będzie zbliżać się do upragnionego celu podstępem i koniec końców to on dostanie awans, a Ty zostaniesz w tyle.
ZDROWIE
Zwalczanie własnych słabości i ograniczeń da Ci siłę i ogromną satysfakcję.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 02.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Wyszłam i znalazłam :)
Dodano: 2014-06-05 20:38:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×