Horoskop tygodnia 03.03 - 09.03.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 03.03 - 09.03.2014

Horoskop tygodnia 03.03 - 09.03.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Dawno już utraciłaś nadzieje, że uda Ci się odzyskać ukochaną osobę, jednak pojawia się możliwości, które pomogą Wam szczerze i spokojnie ze sobą porozmawiać, wyjaśnić pewne nie domówienia. Pamiętaj tylko, że zaprosić na kolejne spotkanie!
FINANSE
W pracy może czekać Cię uznanie. Twoja pracowitość, uczciwość i oszczędność zostaną nagrodzone. Los podaruje Ci szczęście we wszystkim co jest związane z finansami, grzechem było by nie wykorzystać takiej szansy. Nie zapomnij o podziękowaniu tym, którzy pomogli Ci w sukcesie.
ZDROWIE
Możesz złagodzić tylko objawy choroby ale nie licz na to, że szybko dojdziesz do zdrowia, swoje trzeba będzie odchorować.

BYK
MIŁOŚĆ
Twoje sprawy sercowe wreszcie nabrało trochę barw, ktoś kto od dawna ma Cię na oku okaże Ci swe zainteresowanie. Możesz być nieco zaskoczona bo wyznań spodziewałaś się ale nie po tej osobie, no cóż los lubi płatać figla.
FINANSE
Twoja sytuacja materialna sprawi, że Ty z reguły oszczędny Byk stracisz panowanie nad sobą, życie ponad stan szybko wyczerpie twoje rezerwy a potem ciężko Ci będzie ponownie odłożyć coś na czarną godzinę.
ZDROWIE
Leżenie przed telewizorem nie wskazaną dla Ciebie aktywnością fizyczną, pomyśl o innej.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Jesteś osobą trudną do kochania, bo wydajesz się być nie przystępna a najgorsze jest to, ze nie okazujesz uczuć osobie na której Ci zależy, nawet jeśli tworzysz z nią długotrwały związek. Tak się czujesz bezpieczniej bo boisz się zostać zraniona ale może wreszcie podejmiesz wyzywanie i wypowiesz dla niej właśnie dziś słowo 'kocham”! Ktoś już na to tak długo czeka.
FINANSE
Nie  spoczywaj na laurach, to doskonały moment, żeby piąć się jeszcze wyżej, ale pamiętaj o rozwoju w tym kierunku, jeśli masz taką możliwość wybierz się na odpowiedni kurs bądź szkolenie.
ZDROWIE
Trzeba będzie zrobić badania, Twoje dolegliwości mogą się nasilać.

RAK
MIŁOŚĆ
W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która niebywale Cię zafascynuje swoją duchowością      i oczytaniem jednak najbliżsi szybko ostudzą Twój zapał bo okaże się, że ta osoba nie jest stanu wolnego, ale Ty cóż słowo romans nie jest Ci obce. Jednak dobrze się zastanów zanim umówisz się na pierwszą randkę.
FINANSE
Przed Tobą czas zasiewania ziarna, w przyszłości będziesz zbierać obfite plony. Wybierz dla siebie słuszna drogę zawodową i nie daj się wciągnąć w niepotrzebne konflikty a droga do sukcesu będzie dla Ciebie otwarta. Możesz stanąć przed możliwością wyboru, postaraj się o samodzielną decyzje, nie szukaj doradców w tej sprawie.
ZDROWIE
Przemiana materii nie jest u Ciebie najwyższym poziomie.

LEW
MIŁOŚĆ
Wreszcie zdecydujesz się pierwsza zrobić  krok na przód, od dawna Ci na kimś zależy ale nie potrafisz uczynić nic konkretnego, żeby pokazać tej osobie iż jest w kręgu Twojego zainteresowania. Teraz podejmiesz to wyzwanie, gdyż nie chcesz już dłużej czekać.
FINANSE
Twoim marzeniem było założenie własnej firmy i być może teraz zaczniesz już realizować pierwsze kroki w tym kierunku, ale zanim wybierzesz się do Urzędu załatwiać sprawy formalne, zacznij od zrobienia kosztorysu i dobrego biznes planu.
ZDROWIE
Spacery na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobią.

PANNA
MIŁOŚĆ
Zwrócić uwagę na swoich bliskich, wśród nich jest osoba, która potrzebuje Twego wsparcia, może się także okazać, że nie chodzi tylko o ciepłe słowo ale także pomocą finansową, co będzie dla Ciebie nie lada problem, bo nie za bardzo lubisz pożyczać.
FINANSE
Czeka Cię dobry czas, Twoje długie starania i wielokrotne próby doprowadzą wreszcie do pozytywnego końca upragnionego przez Ciebie celu, pamiętaj tylko, żeby w wyniku napływu negatywnych myśli nie zrezygnować tuż przed metą.
ZDROWIE
Uważaj na choroby przewodu pokarmowego.

WAGA
MIŁOŚĆ
Przed Tobą nie lada problem, swoją tajemnice zdradziłeś niby bliskiej osobie, jednak jak się okaże nie można było jej zaufać, teraz Twój partner wie już o Twojej zdradzie i nie potrafi o tym zapomnieć, mimo, że Ty zaprzeczasz, iż taka sytuacja miała miejsce.
FINANSE
W tym tygodniu pojawią się okazje, żeby zarobić mniejsze czy większe pieniądze, więc nie zmarnuj szansy. Jeśli będziesz potrzebował pomocy finansowej od rodziny, możesz śmiało o nią prosić. Nie podejmuj pochopnych decyzji przy zaciąganiu pożyczek.
ZDROWIE
Nie zapominaj o regularnych ćwiczeniach, same postanowienia nie wystarczą, trzeba wziąć się do działania.

SKORPION
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu pojawi się okazja, żeby odnowić dawną znajomość. Tobie zależało nad tym od dawna, jednak druga strona nie wykazywała zainteresowanie, teraz gdy jest wolna ponownie spojrzy na Ciebie, jednak zanim się zaangażujesz, zapytaj, czy chce zostać w Twoim życiu na dłużej.
FINANSE
W życiu zawodowym może czekać Cię mały sukces, jednak na koniec tygodnia mogą skomplikować się sprawy, które teoretycznie były uznane za zakończone. Szef może uczynić Ci naganę w tym kierunku, ale to nie Twoja wina, więc nie da się wyprowadzić z równowagi.
ZDROWIE
To dobry czas na rzucanie nałogów.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Ostatnio może zabrakło Ci czasu na ćwiczenia czy dbanie o siebie, jeśli chcesz poprawić relacje ze swoim partnerem postaraj się o zmianę stylu życia. Ten tydzień może Ci także nieść wiele niespodzianek, przygotuj się na wielkie emocje.
FINANSE
W sprawach zawodowych możesz wyjątkowi zawieść Cię intuicja, możesz pomylić się w czyjeś ocenie i okazje do owocnej współpracy przejdą Ci koło nosa. Koniecznie zabezpiecz swoje mienie, możliwa jest kradzież u Ciebie.
ZDROWIE
Uważaj na złamania i zwichnięcia.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W miłości czasem a nawet często konsekwentnie dążysz do celu nie zważając na to, że osoba, o której serce się starasz zupełnie nie odwzajemnia Twoich uczuć. Czas najwyższy zaprzestać starania, bo straciłaś już wiele cennego czasu a nic nie drgnęło w tej znajomości do przodu. Korzystniej będzie rozejrzeć się na kimś innym.
FINANSE
To czas, kiedy będziesz musiał uważać na szefa- może dać Ci się we znaki, będzie się czepiał Ciebie o wszystko, a przed wszystkim bez dodatkowej podwyżki zwalić na Ciebie obowiązki współpracownika, który odszedł z pracy, uważaj na te zasadzkę.
ZDROWIE
Możesz mieć osłabioną odporność organizmu.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Życie samotnych Wodników na razie ulegnie zmianie, na Twoim horyzoncie pojawi się osoba, z którą będzie szansa na dłuższą poważniejszą relacje. Wodniki w związku powinny unikać kłótni z partnerem, może to powodować rozstanie.
FINANSE
W pracy nie powinnaś bać się stanowczych kroków, jeśli planujesz zmianę lub odejście nie bój się podejmować wyraźnych działań w tym kierunku. Pamiętaj, że czasem niewielki też gest, może oznaczać wielką zmianę.
ZDROWIE
Zwróci uwagę na naczynia krwionośne i prawidłowy przepływ ciśnienia krwi.

RYBY
MIŁOŚĆ
W miłości widać, że czeka Cię niepokój, nie dotrzymasz złożonej obietnicy komuś, na kim Ci zależy. Ale sprzyjające okoliczności sprawią, ze sytuacje będzie można odwrócić na swoja korzyść i nie będzie gniewu z tego powodu tylko wieczór miło się zakończy.
FINANSE
Nie zapominaj o codziennych obowiązkach zawodowych, gdyż zaniedbanie będzie oznaczało utknięcie w natłoku spraw i obowiązków. Jeśli nie zrobisz czegoś od razu, potem możesz nie podołać a to się źle odbije na Twojej karierze.
ZDROWIE
Koniecznie zadbaj o swoją sylwetkę.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 03.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×