Horoskop tygodnia 05.05 - 11.05.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 05.05 - 11.05.2014

Horoskop tygodnia 05.05 - 11.05.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Jesteś uparta i spontaniczna. Chcesz rządzić zarówno w domu jak i w pracy, co Twemu mężczyźnie nie za bardzo się podoba. Z tego też tytułu będą między Wami niekończące się spory, więc pomyśl o czymś, co poprawi Waszą relacje. Może wspólny weekend w SPA? Z pewnością taką propozycją go zaskoczysz.
FINANSE
To tydzień pełen bieganiny. Będzie wiele różnych spraw do załatwienia, celów do zrealizowania, a mimo to Twoje działania w tym tygodniu jeszcze nie przyniosą spodziewanych efektów, sukces dopiero przyjdzie z czasem.
ZDROWIE
Dbaj nie tylko o ciało, ale także o swoją duszę.

BYK
MIŁOŚĆ
Lubisz spokój i wygodę, a ten tydzień taki właśnie dla Ciebie będzie. Poświęcisz ten czas sobie i swoim bliskim, kolejne dni obfitować będą w niekończące się rozmowy o życiu. Twój partner wykaże się wyjątkową troską o Ciebie, dzięki czemu Wasze partnerstwo okaże się jeszcze bardziej stabilne.
FINANSE
Jeśli jesteś Bykiem planującym zmianę pracy to uważaj, bo fantastyczne propozycje mogą okazać się pułapką, a nadmierne zaufanie do przyszłego pracodawcy może zakończyć się rozgoryczeniem.
ZDROWIE
Wsłuchaj się w sygnały płynące z organizmu, korzystaj ze spacerów.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będziesz w centrum uwagi. Oczy wszystkich będą skupione tylko na Tobie, a wśród nowych znajomych odkryjesz kogoś, kto przyciągnie na dłużej Twą uwagę. Przyjacielski i błyskotliwy w rozmowie, o takim typie faceta marzyłaś od miesięcy.
FINANSE
To czas kiedy będziesz na rozstaju dróg i nie będziesz wiedziała jaką pracę wybrać. Trudno Ci się skoncentrować na jednej dziedzinie. Nie potrafisz się w żadną pracę zaangażować do końca, więc jeśli czujesz się zagubiona, znajdź sobie taką pracę która pozwala Ci na częste zmiany otoczenia.
ZDROWIE
Wykonuj te ćwiczenia, które lubisz, nie ważne czy basen czy jogging.

RAK
MIŁOŚĆ
Twoja wrażliwość czasem jest odbierana negatywnie przez Twego partnera, ale tym razem wykaże wiele troski.  Twoje problemy będą dla niego równie ważne jak jego własne i pomoże Ci znaleźć skuteczne rozwiązanie w ważnym dla Ciebie problemie. Taka postawa Twego wybranka sprawi, że jeszcze mocniej się do niego przywiążesz.
FINANSE
Będziesz miała więcej obowiązków, które w danej chwili mogą Cię przytłaczać. Masz wrażenie, że niektórzy wykorzystują Twoją osobę przerzucając na Ciebie swoje obowiązki  i może się okazać, ze swoją pozycję zawodową zbudowałaś na niewłaściwych fundamentach.
ZDROWIE
Wzmocnij swoją wątrobę, bo da Ci się we znaki.

LEW
MIŁOŚĆ
Duma nie pozwala Ci zadzwonić do niego pierwsza mimo ogromnej tęsknoty, jaka dręczy Twoje serce. Jeśli jednak przypomnisz sobie, że to Ty sprowokowałaś awanturę między Wami, może wykażesz się inicjatywą i całą szczerością twego serca, przeprosisz za swoje zachowanie.
FINANSE
Tempo wydarzeń na polu zawodowym zdecydowanie osłabnie. Będziesz mieć poczucie stania w martwym punkcie. Zachowaj spokój, nie działaj ryzykownie i na oślep, byle tylko coś się działo, zmiany przyjdą już wkrótce.
ZDROWIE
Warto uprawiać sport i właściwie komponować posiłki.

PANNA
MIŁOŚĆ
Twoja ostrożność nie sprzyja rozwojowi relacji. Starasz się liczyć z uczuciami partnera, ale problem jest w tym, że on nie liczy się z Twoimi. Chcesz walczyć o Waszą miłość, jednocześnie zbyt krytycznie oceniasz swego mężczyznę. Pomyśl nad zmianą postawy, a wzburzone morze namiętności uspokoi się.
FINANSE
Twoje sprawy zawodowe rozpędzone dużo wcześniej toczą się we własnym, nie śpiesznym tempie. Z tego też powodu możesz mieć wrażenie, że jesteś w poczekalni, a prawdziwe życie toczy się gdzie indziej.
ZDROWIE
Nawet, jeśli masz niewiele czasu wystarczy parę brzuszków i ćwiczeń z hantlami by zauważyć zamiany.

WAGA
MIŁOŚĆ
Twój parter po raz kolejny przekona się, że w trudnej chwili może polegać bezwzględnie na Tobie, co poprawi Wasze partnerstwo i doprowadzi do  równowagi. Chwile spędzone ze sobą będą w tych trudnych dniach niezwykle cenne, staniesz się prawdziwą podporą dla swego mężczyzny.
FINANSE
Drobne kłopoty wyprowadzają Cię z równowagi. Ostatnio brakuje Ci cierpliwości także do współpracowników. To odpowiedni czas by podjąć nowe wyzwania, skupisz się na czymś innym i będziesz się mniej przyjmować nieciekawą sytuacją wewnątrz firmy.
ZDROWIE
Będziesz w formie, ale nie zapominaj o regularnym trybie życia.

SKORPION
MIŁOŚĆ
To ciekawa lekcja dla Ciebie, trzeba będzie wyciągnąć odpowiednie wnioski, żeby zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości. Teraz osoba, którą uraziłaś przyjęła przeprosiny i szybko zapomniała o sprawie, jednak drugi raz taka szansa może się nie powtórzyć.
FINANSE
Jeśli jesteś kobietą Skorpionem  która prowadzi własny interes, to zwrócić uwagę na to, że zbyt wiele czasu poświęcasz na mgliste idee i rozważania, a za mało czasu na aktywne i faktyczne działania by rozwinąć biznes. Potem narzekasz na marne finanse, a tak naprawdę nie wiele zrobiłaś ku wzrostowi poza planami.
ZDROWIE
Twój rower nadal zalega w garażu, czas to zmienić.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Będziesz pełna energii, zapragniesz zrobić tyle rzeczy na raz, Twoja połowa może nie dorównać Ci kroku, ale z pewnością razem z Tobą dostrzeże piękno otaczającego go świata a Twoja osoba urzeknie go na nowo.
FINANSE
Szef da Ci szanse podróży zawodowej, nie odrzucaj oferty tylko dlatego, że teraz nie masz na to ochoty. Szansa taka, może się nie powtórzyć szybko, a dany wyjazd będzie w przyszłości dla Ciebie bardzo owocny. To także dobry czas na edukację i zdobywanie prestiżu zawodowego.
ZDROWIE
Od samego rana zaczynaj myśleć o rzeczach przyjemnych, a zachowasz dobry nastrój.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Los rzuci wyzwanie Tobie i utartym szlakom codzienności, ale osoba, która Ci towarzyszy przez życie może nie mieć ochoty na takie ryzykowane atrakcje. Przeprowadzka do innego kraju bywa fascynująca, ale podjąć taką decyzje tylko, dlatego, że jest akurat okazja i zostawić wszystko, na co do tej pory pracowałaś, wymaga poważniejszych rozważań.
FINANSE
To nie jest dobry tydzień na rozpoczynanie nowych ważnych projektów. Twój zmysł praktyczny nieco szwankuje i łatwo możesz popełnić błąd w kwestiach finansowych bądź zwyczajnie paść ofiarą oszustwa. Jeśli już musisz podpisać jakąś umowę, postaraj się ją przeczytać, ze zrozumieniem, inaczej poniesiesz straty.
ZDROWIE
Siły będą Ci dopisywać pod warunkiem, że potraktujesz siebie z właściwą uwagą i troską.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Masz niezależną aurę i niezwykle cenisz sobie wolność, jednak Twój partner jest innego zdania i kontroluje każdy Twój krok, co doprowadza Cię do wybuchu złości. Lubisz cieszyć się życiem i z pewnością nie zamierzasz z niego rezygnować nawet dla swego mężczyzny.
FINANSE
Twój umysł będzie bardzo otwarty, a szare komórki będą pracować na najwyższych obrotach. Wykorzystaj ten czas w nadrobieniu zaległości których masz nie mało. Jeśli planujesz zmianę pracy rób to naprawdę kreatywnie a nie tylko słownie.
ZDROWIE
Dodawaj sobie energii poprzez pozytywną motywację, w deszczowe dni zafunduj sobie przyjemną kąpiel.

RYBY
MIŁOŚĆ
Od dawna gonisz czyjeś serce i wciąż jesteś na tym samym etapie, zastanów się czy ten ktoś świadomie Cię nie unika, bo nie jest zainteresowany bliskością z Tobą. Nadeszła pora by przystanąć i ogarnąć całość, a potem wyostrzyć wzrok na szczegóły. Być może tracisz cenny czas na coś, co nigdy nie zostanie przypieczętowane.
FINANSE
Twoja sytuacja finansowa poprawi się w sposób bardzo wyraźny, jednak uzyskanych dodatkowych pieniędzy nie wydawaj od razu na sprawy domowe i rodzinne. Postaraj się, choć „część „ tej kwoty odłożyć. Na horyzoncie widać konieczność zapłacenia zaległego mandatu.
ZDROWIE
Dbaj o gardło, jesteś teraz podatna na przeziębienia.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 05.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Baran jest spraw do załatwienia, szukam pracy, dzwonię, rozmawiam, chodzę na rozmowy, a dalej zobaczymy, może przyszły tydzień coś pokaże :)
Dodano: 2014-05-06 14:02:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×