Horoskop tygodnia 07.07 - 13.07.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 07.07 - 13.07.2014

Horoskop tygodnia 07.07 - 13.07.2014BARAN
MIŁOŚĆ
W miłości możesz przeżyć rozczarowanie. Uległaś złudzeniu pewnej osoby, teraz okazało się, jaki on jest naprawdę, po za obietnicami nie jest w stanie wywiązać się z moralnych zobowiązań.  U samotnych Baranów ożywi się życie towarzyskie, spodziewaj się odwiedzin rodziny i przyjaciół.
FINANSE
To dobry czas dla Twoich finansów, możliwe, że dostaniesz awans lub nagrodę albo intratną ofertę pracy. Wykorzystaj te dobrą passę i zawieraj nowe kontakty zawodowe, przydadzą się w najmniej spodziewanym momencie.
ZDROWIE
Zatroszcz się o swoje zdrowie, nawet, gdy nic Ci nie dolega to wizyta w SPA albo ćwiczenia jogi pozwolą Ci zregenerować siły.

BYK
MIŁOŚĆ
Możesz pomylić się w ocenie pewnej sprawy. Wydaje Ci się, że masz racje i tylko Ty wiesz jak było naprawę, mimo, że Twoja połowa zaprzecza, niestety powinnaś się wystrzegać tego przekonania, bo przyszłość pokaże jak bardzo byłaś w błędzie.
FINANSE
To dobry moment żeby zbierać doświadczenie w pracy lub podnosić swoje kwalifikacje. Szef zachęci Cię do dokształcenia się w pewnej dziedzinie, dzięki czemu w przyszłości będziesz mogła otrzymać wyższe stanowisko. Jeśli czeka Cię jakiś egzamin, będzie zaliczony.
ZDROWIE
Codzienne wieczorne spacery są teraz wskazane.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Ucieczka ze związku nie jest wyjściem z sytuacji, problemy trzeba rozwiązywać, a nie od nich uciekać. Usiądzie, porozmawiajcie, zrób partnerowi miłą niespodziankę, zadbaj o to, żeby wyjścia z sytuacji nie szukać samemu tylko we dwoje.
FINANSE
Początek tygodnia niesie przeszkody, ktoś nie dotrzyma umowy, pojawią się opóźnienia, które dadzą się całej firmie we znaki, jednak nie możesz wiele zrobić po za cierpliwym czekaniem, w tym czasie uporządkuj swoje biurko, tu też panuje niezły bałagan.
ZDROWIE
Przestań się zmartwiać problemami, bo zaczynasz coraz łatwiej wpadać w złość.

RAK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy znajdziesz oparcie w rodzinnie i swoim partnerze, wspólnie spędzone chwile ponownie zbliżą Was do siebie. Razem zrealizujecie ambitne plany i wreszcie wyremontujecie Waszą sypialnię, dzięki czemu na nowo czekają Was w niej upojne chwile.
FINANSE
W pracy Ci się powiedzie, po wielu tygodniach negocjacji uda się zawrzeć korzystny kontrakt z dużym przedsiębiorstwem a sprawy urzędowe załatwisz szybko i pomyślnie. Pod koniec tygodnia czeka Cię ważna rozmowa z szefem.
ZDROWIE
Aby uniknąć wrzodów unikaj zbyt obfitych posiłków i łączenia soli z tłuszczami.

LEW
MIŁOŚĆ
Nie zabraknie uroczystości rodzinnych i okazji do świętowania, będziesz w swoim żywiole, gdyż ostatnio życie wydawało Ci się zbyt nudne. To czas, kiedy będziesz wspaniale się bawić i poznawać nowych ludzi.
FINANSE
W pracy pojawią się niejasności, zagadki i niedomówienia. Możesz czuć nieco zdenerwowanie z tego powodu, gdyż lubisz wiedzieć, co się dzieje wokół, jednak to Ty okazałaś się niedyskretna i teraz prawda wyszła na jaw.
ZDROWIE
Nadmierny pośpiech i nieuwaga grożą Ci wypadkami, zwróć na to uwagę.

PANNA
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy Twoje emocje będą powściągliwe. Nie masz ochoty na okazywanie uczuć, bawienie się w uwodzenie czy prowadzenie gry miłosnej. Twoje życie seksualne legło w gruzach, pojawi się myśl by skorzystać z pomocy specjalisty, może znajdzie dla Ciebie rozwiązanie.
FINANSE
Przyzwyczaiwszy się do swojej pozycji zawodowej nawet nie myślisz, że można by było coś zmienić. Utknęłaś w miejscu, w swojej codziennej rutynie, nie podążasz drogą rozwoju zawodowego. Jednak Twoje finanse nie są u Ciebie powodem do dumy.
ZDROWIE
W czasie upałów pij dużo wody, bo grozi Ci odwodnienie organizmu.

WAGA
MIŁOŚĆ
Czas na dokonanie wyboru już minął, teraz musisz się zdecydować, z kim chcesz wejść w oficjalny związek, najlepiej przy dokonywaniu wyboru oceń partnera po podejściu do spraw codziennych. Czy przejmuje inicjatywę i aktywnie działa czy raczej omija ten teren.
FINANSE
Początek tygodnia niesie Ci dosyć aktywny tydzień zawodowy, towarzyszyć Ci będą dobre pomysły i ambitne plany, wykorzystasz w pełni swoją pomysłowość i operatywność. Nie będziesz się oszczędzać i wykonasz kawał dobrej roboty.
ZDROWIE
Zadbaj o swoją kondycję.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Gwiazdy radzą Ci zwolnić tempo, zachować równowagę miedzy pracą a odpoczynkiem. Ostatnio ciężko Ci przychodzi, więcej czasu poświęcasz pracy a mniej życiu osobistemu, przyjaciele zaproszą Cię na weekendowy wyjazd, nawet nie próbuj im odmawiać.
FINANSE
Będziesz aktywna zawodowo i otwarta na nowe propozycje, gonią cię terminy i problemy do załatwienia, ale Ty z wszystkim poradzisz sobie w terminie, dzięki czemu zyskasz uznanie w środowisku zawodowym.
ZDROWIE
Zwrócić uwagę na swoje zdrowie, zwłaszcza na przewód pokarmowy.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
W Twoim życiu pojawi się wiele okazji by wybrać się w podróż, dzięki czemu będziesz mieć okazję poznania nowych ciekawych osób, ale także zobaczyć piękne zakątki i poznać inną kulturę. Jest szansa, że znajomość zawarta w nowym miejscu zaowocuje uczuciem.
FINANSE
To dobry moment dla Ciebie, jeśli prowadzisz własną działalność bądź pracujesz na własny rachunek uda Cię zarobić niezwykle dużo pieniędzy. Wszelkie zadania do wykonania także zrealizujesz z łatwością, więc swoją dobrą passę wykorzystaj do maksimum.
ZDROWIE
Regularne ćwiczenia dodadzą Ci sił i optymizmu.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Stoisz przed ważną decyzją i szukasz nauczyciela, który pokaże Ci drogę do prawdy. Jesteś gotowa przyjąć pomoc, ale tak naprawdę to Twoje życie i decyzje musisz podejmować sama. Rady możesz tylko wysłuchać, porównać z tym, co Ty sama myślisz. Jeśli szukasz odpowiedź, po co w ogóle zaczęłaś związek bez przyszłości to już za późno, teraz rozważ czy zakończyć czy trwać w tym dalej.
FINANSE
W pracy staraj się odważnie podejmować decyzje. Kierując się rozsądkiem, ale słuchaj także swoich przeczuć, dzięki czemu uda Ci się pomyślnie załatwić kwestie sporne. Dbaj o swój portfel, pomyśl o najlepszej dla Ciebie metodzie systematycznego oszczędzania.
ZDROWIE
Możesz czuć się osłabiony i bez energii.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Kiedy się na coś uprzesz, nie sposób Cię inaczej przekonać, ale stosowanie siłowych rozwiązań lub szantażu emocjonalnego nie jest najlepszym wyjściem by rozwiązać problem? On jest równie uparty jak Ty, jeśli nie ustąpisz i nie zachowasz więcej spokoju wspólne życiem razem stoi pod znakiem zapytania.
FINANSE
Gwiazdy przyniosą Ci możliwość poprawy sytuacji materialnej, a nawet szansę na awans społeczny, dzięki starej przyjaźni uda Ci się wejść w nowe środowisko, możliwy jest także wspólny wyjazd. W nadchodzącym czasie wiele osiągniesz poprzez współpracę z ludźmi.
ZDROWIE
Postaraj się częściej odwiedzać las, nic tak dobrze nie robi jak bliski kontakt z naturą.

RYBY
MIŁOŚĆ
W miłości pojawi się zauroczenie, które ma szansę zaowocować prawdziwym uczuciem, jednak wiele zależy od tego czy połączy Was wspólnota zainteresowań, czy to będą tylko miłe i przyjemne randki, ale bez większego znaczenia, zadbaj, więc by ten czas spędzany razem był szczególny.
FINANSE
Jeśli od dawna pracujesz nad realizacją bardzo trudnego zadania, zdobyciu wpływowego klienta to teraz uda Ci się zrobić prawidłowy krok, dzięki czemu osiągniecie cel jest już naprawdę bliskie. Pamiętaj o szybkim terminie podpisania umowy, jeśli usłyszysz pozytywną odpowiedź na pytanie o współpracę.
ZDROWIE
Zadbaj o lekkostrawną dietę, ogranicz produkty bogate w proteiny, olej i tłuszcze oraz potrawy pieczone.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 07.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×