Horoskop tygodnia 11.08 - 17.08.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 11.08 - 17.08.2014

Horoskop tygodnia 11.08 - 17.08.2014BARAN

MIŁOŚĆ
Nie będzie to łatwy tydzień – samotność może Ci dokuczać bardziej niż zwykle. Barany będące w związku odczują brak zrozumienia ze strony swojego partnera, ale ze wszystkim sobie poradzisz, jeśli tylko otworzysz się na nowe pomysły.
FINANSE
Wykaż się konsekwencją i precyzją – walcz o swoje, nie pozwól, by ktoś inny przypisał sobie Twoje zasługi. Nikt nie zdaje sobie sprawy, ile czasu i pracy włożyłaś w ten projekt, a nagroda przypadnie nie Tobie, a Twojemu współpracownikowi. Wiesz, że to bardzo niesprawiedliwe wobec Ciebie.
ZDROWIE
Będziesz w świetnej formie.

BYK

MIŁOŚĆ
Popadasz w rutynę codzienności, a to niezbyt dobrze rokuje na przyszłość. To znak, że najwyższa pora, by coś zmienić. Najlepszym rozwiązaniem będzie wyjazd na wymarzone wakacje.
FINANSE
To dobry moment, by podejmować ważne decyzje i wcielać je w życie. Masz wiele zaległości do nadrobienia, ostatnio stałaś się trochę zbyt leniwa. Jeśli planujesz zmienić pracę lub założyć działalność gospodarczą, podejmij pierwsze kroki w tym kierunku.
ZDROWIE
Twój organizm potrzebuje słońca i witamin.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Bywa, że los zaskakuje nas w najmniej oczekiwanym momencie. Na Twojej drodze pojawi się miłość, która Cię zaskoczy – w tym czasie będziesz kwitła i promieniała szczęściem, ale taką niespodziankę gwiazdy szykują tylko dla Bliźniaków urodzonych w pierwszej dekadzie.
FINANSE
Najchętniej poszłabyś na urlop, ale niestety nie jest to w tej chwili możliwe. Nie ominą Cię trudne obowiązki – trzeba będzie spędzić wiele godzin w archiwum, by sprostać wymaganiom, jakie postawił Ci szef. Jednak po tym okresie wzmożonego wysiłku nie ominą Cię również dowody uznania.
ZDROWIE
Sprzyjać Ci będzie dobra forma i nastrój.

RAK

MIŁOŚĆ
Pragniesz więcej swobody, więcej radości z życia. Nic prostszego – wyjdź światu naprzeciw, wyjdź do ludzi, nie ograniczaj siebie ani swojej wyobraźni, podejmij flirt z nieznajomym. Zobaczysz, ile Ci to sprawi frajdy.
FINANSE
Skup się na tym, co najpilniejsze – wykonaj zadania, które są do wykonania na już, ale bądź bardziej dokładna niż zwykle, bo łatwo teraz u Ciebie o błąd i pomyłkę. Ostrożnie wydawaj gotówkę, bo nie przybędzie Ci pieniędzy na koncie.
ZDROWIE
Pamiętaj o badaniach profilaktycznych.

LEW

MIŁOŚĆ
Nie tylko nastrój bywa zmienny jak pogoda – wszyscy dookoła przeżywają życiową huśtawkę. Pamiętaj o tym, zanim zaczniesz winić innych o niepowodzenia w rozwijaniu relacji. W końcu Ty także cierpisz na zmienność humoru.
FINANSE
To dla Ciebie bardzo ważny czas w sprawach zawodowych – zmierzysz się z nowym, trudnym wyzwaniem. Korzystaj z mądrych rad osób, które mają większe doświadczenie w tej dziedzinie.
ZDROWIE
Twój organizm domaga się ruchu.

PANNA


MIŁOŚĆ
Nie wnikaj zbyt głęboko w przeszłość – co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Inaczej Ty i Twoja druga połówka nie dojdziecie do porozumienia, a ciągłe konflikty nie sprzyjają urlopowaniu we dwoje. Lepiej weź głęboki oddech i idź do przodu, zostawiając przeszłość za sobą.
FINANSE
Twoja kariera wreszcie ruszy z kopyta, i to dzięki odkrywczym pomysłom, jakie przyjdą Ci do głowy. W tym szalonym pędzie zachowaj jednak cierpliwość i konsekwencję w dążeniu do celu. Choć Twojej pozycji nic nie grozi, nie wolno Ci lekceważyć konkurencji.
ZDROWIE
Uważaj, możesz łatwo ulegać kontuzjom.

WAGA


MIŁOŚĆ
Zapowiada się mało przyjemny czas – jakaś chmura pojawi się nad Twoją głową. Nie przejmuj się tym, Twoja druga połówka często miewa humory. Zamiast tego pomyśl, jak zdobyć jeszcze parę groszy, by wybrać się na małe wakacje.
FINANSE
W pracy nie zawsze ważny jest cel. Dobrze by było zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi pracujesz. Zostałaś przeniesiona na wyższe stanowisko i teraz poza tym, że pokażesz się jako osoba profesjonalna, bądź też przyjacielska.
ZDROWIE
Więcej się ruszaj, uprawiaj sport, dużo spaceruj.

SKORPION


MIŁOŚĆ
Twoje życie uczuciowe będzie kwitło, stały parter będzie wpatrzony w Ciebie jak w obrazek, dogadzając Ci pod każdym względem. Jednak pojawią się nowi adoratorzy, co zachwieje poczuciem stabilizacji w Waszym związku.
FINANSE
Nie licz na taryfę ulgową, nie będziesz mogła leniuchować w pracy, nawet gdy za oknem praży letnie słońce. Pokaż, na co Cię stać i skup się na obowiązkach. Nie szastaj pieniędzmi, bo nie starczy Ci do pierwszego.
ZDROWIE
Wybierz się do dentysty, choćby profilaktycznie.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Nadchodzący tydzień przyniesie ze sobą same korzyści. Gwiazdy otoczą Cię przychylną mocą i staniesz się bardziej atrakcyjna dla osoby, z którą się widujesz już od jakiegoś czasu. Wykorzystaj tę dobrą aurę i nie bój się otworzyć, a wyjdzie z tej znajomości trwały związek.
FINANSE
To dla Ciebie pozytywny moment w karierze. Jeśli czekasz na awans, to wreszcie się go doczekasz – z powodzeniem umocnisz swoją pozycję w firmie, a Twoje dochody znacząco wzrosną.
ZDROWIE
Nie lekceważ dolegliwości krążeniowych.

KOZIOROŻEC


MIŁOŚĆ
To czas, kiedy możesz łatwo się zakochać, i to ze wzajemnością. Ten tydzień sprzyja nowym znajomościom, przyjaźniom, flirtom i innym okazjom do spotkań towarzyskich. Unikaj więc samotnego spędzania czasu w domu.
FINANSE
Na polu zawodowym szykuje się okazja do zawarcia wielu nowych kontaktów, co wyjątkowo przypadnie Ci do gustu. Widać, że będziesz zadowolona z tego, co przyniesie Ci los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania, a nikt tak jak Ty nie lubi wyzwań i poczucia satysfakcji, kiedy dopniesz swego.
ZDROWIE
Nie przeciążaj kręgosłupa.

WODNIK

MIŁOŚĆ
To czas, kiedy ważniejsze będzie „my”, a nie „ja”. Razem możecie osiągnąć znacznie więcej, tylko musisz mu zaufać. On nie chce wykorzystać Twojej osoby, naprawdę zależy mu na Twojej bliskości i ma świadomość, że to, co Was łączy, jest cenne i może być trwałe. Ty też powinnaś to zrozumieć.
FINANSE
To dobry czas na sukces. Warto trzymać rękę na pulsie i nie przegapić żadnych nadarzających się okazji, inaczej potem trzeba będzie mocno się napracować, żeby wyróżnić się na tle innych.
ZDROWIE
Nie żałuj pieniędzy na fryzjera i kosmetyczkę.

RYBY

MIŁOŚĆ
Gwiazdy przygotowały dla Ciebie szczególną niespodziankę. Odnowi z Tobą kontakt osoba, z którą rozstałaś się wiele lat temu. Choć kiedyś Wasze drogi się rozeszły, przyjmij zaproszenie na spotkanie – wspólny wieczór może się okazać niezwykle romantyczny.
FINANSE
W pracy będziesz musiała być gotowa do podjęcia pewnych działań. Nie ominie Cię to, co jest dla Ciebie nieuniknione. Może to przykre, że akurat Tobie przypadło do wykonania to zadanie – jest trudne i może nie przynieść spodziewanych efektów, ale nie masz wyboru. Bądź uparta w działaniu, nie poddawaj się przy pierwszych trudnościach.
ZDROWIE
Oszczędzaj się i nie forsuj organizmu.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 11.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
brawo , niech się spełni :)
Dodano: 2014-08-12 23:42:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×