Horoskop tygodnia 13.01 - 19.01.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 13.01 - 19.01.2014

Horoskop tygodnia 13.01 - 19.01.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Czas w miłości sprzyja do realizacji Twoich pragnień, relacje z partnerem będą harmonijne a jednak nie do końca będziesz odczuwać satysfakcję z Waszego stanu rzeczy, jeśli podstawą tego są Wasze niekorzystne finanse, skup się na tym jak to zmienić.
Samotne Barany będą bardzo towarzyskie.
FINANSE
Nadarza się szansa, żeby zmienić coś na swoim polu zawodowym, unikałaś decyzji o dalszej nauce bo się bałaś, że nie podołasz, jednak podejmiesz decyzje, że spróbujesz wejść w nieznane dla siebie obszary bez lęku. Zmiana kierunku działania i kreatywność przyniosą przyszłościowo poro pożytku dla Ciebie.
ZDROWIE
Zwróci uwagę na układ krążenia i serce.

BYK
MIŁOŚĆ
Wystrzegaj się zachłanności i nie rozważnych kroków, im szybciej będziesz rozwijać relację, tym szybciej się ona zakończy. Naucz się cierpliwości, uwierz stan zakochanie moja szybko a potem trzeba zająć się życiem codziennym a Ty tego chcesz uniknąć, lecz niestety w długim związku nie da się.
FINANSE
Pochłonie Cię wytężona praca, trzeba będzie narobić zaległości a jeszcze szef wymusi na Tobie podjęcie koniecznego kursu. Nie panikuj, dasz sobie ze wszystkim radę a to co niezbędne zrealizujesz w porę. Byki szykujące pracy mogą trafić na ciekawe propozycje.
ZDROWIE
Zadaj o regularny tryb życia. To nie jest trudne dla Ciebie ale czasem się zapominasz.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ
To czas kiedy Twoje życie rodzinne będzie ustabilizowane, wokół Ciebie spokój, oddani przyjaciele, rodzinna. Stosunki w domu harmonijne i ciepła atmosfera, zadbaj o to, żeby przedłużyć ten stan, bo taki spokój duszy zdarza się u Ciebie nie często.
FINANSE
Musisz się nauczyć, że nie na wszystko w życiu mamy wpływ, czasem zachodzą zmiany nie zależne od nas i trzeba akceptować je takimi jakie są. W pracy zmienił się kierownik, nie buntuj się, tylko pomyśl jak najkorzystniej dla siebie wykorzystać te sytuacje.
ZDROWIE
Zażywaj więcej ruchu na świeżym powietrzu, wyjdź na codzienne spacer.

RAK
MIŁOŚĆ
Nie warto ryzykować swojego związku dla kogoś, kto tylko przez chwilę wyda się atrakcyjny. Czujesz, że ta osoba magicznie Cię do siebie przyciąga ale gdy minie stan zauroczenia pozostaną tylko wyrzuty sumienia wobec osoby która trwa przy Tobie w najtrudniejszych dla Ciebie chwilach. Powiew świeżości można tez wprowadzić do stałej relacji, wystarczy tylko chcieć.
FINANSE
Są dobre widoki na Twoją przyszłość ale od Ciebie zależy czy rozwiniesz skrzydła i nauczysz się latać. To Ty musisz działać, podejmować wyzywania. Ty sama sobie jesteś dźwignią sukcesu, nie czekaj biernie, że stanie się cud i ktoś zrobi to dla Ciebie.
ZDROWIE
Zadbaj o formę, bo potem będzie jeszcze ciężej.

LEW

MIŁOŚĆ
Z nowo poznaną osobą odkryjesz wspólne upodobania i wspólny mianownik Waszych dążeń. To będzie przyjemny czas odkrywania siebie wzajemnie. Lwy w związku będą z partnerem wspierać się wzajemnie dążąc do rozwoju i podwyższenia standardu relacji.
FINANSE
W interesach czas na dalekowzroczne posunięcia, z łatwością znajdziesz klucz do sukcesu jednak zachowaj ostrożność przy podejmowaniu wszelkich decyzji ale także podpisywanie umów. To dobry moment by zacząć nawiązywać nowe kontakty, które przyszłościowo mogą być bardzo pomocne.
ZDROWIE
Jeśli się odchudzasz możesz liczyć na sukces.

PANNA
MIŁOŚĆ
To może być dla Ciebie trudny tydzień osobisty, przygotuj się na definitywne zakończenie związku czy znajomości, która już nie ma racji bytu. Nie ma sensu ciągnąć czegoś, co już praktycznie nie istnieje. Spoglądaj w przyszłość i ufaj, że przyniesie coś dobrego.
FINANSE
Jesteś w dobrej formie więc wykorzystaj okazję do podboju nowego rynku. Nie bój się wchodzić na jeszcze nie znane Ci lądy, ale biorąc się do realizacji celu przyłóż się solidnie i nie dopuszczaj do pomyłek. Nie wielkie przeszkody, które staną na Twojej drodze rozwiążą się niemal same.
ZDROWIE
Zwróci uwagę na bóle kręgosłupa, nie bagatelizuj ich.

WAGA
MIŁOŚĆ
Będziesz miała okazję urządzić swoje gniazdko, być może zdecydujesz się na remont lub zakup mieszkania. Tak czy owak działania te przyniosą Ci wiele radości w wyniku czego zabierzesz się ostro do naprawienia relacji rodzinnych.
FINANSE
Już wkrótce Twoja praca odmieni się na lepsze. Rozpoczniesz nowy lepszy etap pracy gdzie jakość będzie zdecydowanie wyższa niż w chwili obecnej. Wykorzystaj więc ten czas na ustalenie planów i uzupełnienie zaległości. Zwrócić uwagę na braki wiedzowe.
ZDROWIE
Ogranicz nadmiar kofeiny u Ciebie.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Czasem ulegasz pokusie, gonisz za czymś, co jest tylko marzeniem, mrzonką której nie da się zatrzymać na dłużej. Masz w sobie chęć przeżycia romantycznej przygody, zwykle jednak kończy się u Ciebie to bolesnym rozczarowaniem. Nie ulegaj pokusie, a w efekcie okaże się, że masz to czego potrzebujesz.
FINANSE
W pracy pojawią się dla Ciebie nowe sytuacje które mogą wymusić na Tobie działanie, tym razem nie będziesz mógł zostać tylko biernym obserwatorem, trzeba będzie ostro zabrać się do działania. Musisz pamiętać, że wszystko w życiu się zmienia, nic nie jest nam dane na zawsze.
ZDROWIE
Taniec czy aerobik pomogą Ci się pozbyć nadwagi.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Ten układ nie należy do najłatwiejszych i nadszedł wreszcie moment, żeby wyjaśnić Wasze relacje i to co naprawdę Was łączy, postawisz drugą stronę pod ścianą chcą znać jej prawdziwe intencje wobec Ciebie, nie chcesz mieć nie potrzebnych złudzeń.
FINANSE
To nie jest moment na spektralne sukcesy ale czas żmudnej i ciężkiej pracy, co Tobie nie przypadnie zupełnie do gustu, zaniedbanie będzie miało nie miłe konsekwencje. Aby pracować wydajnie, naucz się regenerować siły.
ZDROWIE
Sposobem na zachowanie doskonałej kondycji jest dobrze przespana noc.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Poznasz kogoś, kto odmieni Twoje życie i pokaże jasną drogę świata. Odrzuć więc nieufność i uwierz w jego dobre intencje. Nie analizuj, czy ta znajomość się opłaca, jak długo będzie trwała, podaj się nastrojowi chwili i ciesz się tym, co dzieje się tu i teraz.
FINANSE
Zmiana pracy może początkowo nie wydaje Ci się korzystna ale przyszłościowo będziesz miał szanse rozwoju i pokazania się z jak najlepszej strony. Ten chwilowy zastój nie będzie trwał w nieskończoność. Nie obawiaj się wrażanie nowych pomysłów!
ZDROWIE
Zioło terapia będzie dla Ciebie bardzo skuteczna.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Włożysz wiele trudu by pogodzić własny rozwój, pracę z życiem rodzinnym. Twoi bliscy mogą nie być zadowoleni, bo nie masz dla nich czasu, Tobie zaś się wydaje, iż poświęcasz im każdą wolną chwilę. Trzeba będzie zatrzymać się chwile i zastanowić, czy bilans Twoich życiowych starań wypada na plus czy minus?
FINANSE
Idąc poprzez sferę zawodową nie zachowuj się jak lunatyk błądzący w świetle księżyca. Patrz i reaguj na to co widzisz, gdy trafia się okazja zarobku, nie rozważaj zbyt długo czy podołasz wszystkiemu, lub czy to Ci się opłaca, korzystaj z okazji.
ZDROWIE
Dbaj o siebie a przeżyjesz tydzień w świetnej formie.

RYBY
MIŁOŚĆ
Utrzymanie bezkonfliktowych stosunków w relacji będzie wymagało obustronnych wysiłku. Co z tego, że strasz się jak tylko możesz, jeśli partner bez większej przyczyny powoduje konflikty między Wami. To czas na szczerą i otwartą rozmowę.
Samotne Ryby dla spraw miłosnych mają dobre prognozy.
FINANSE
To tydzień który możesz zapamiętać na długo. Wiele możesz zaakceptować ale wypowiedzenie z pracy po tylu wspólnych latach jest dla Ciebie szokiem, tym bardziej, że nic wcześniej nie wskazywało na taki obrót spraw.
ZDROWIE
Odporność twego organizmu będzie całkiem dobra ale nie oczekuj od siebie zbyt wiele.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 13.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×