Horoskop tygodnia 13.10 - 19.10.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 13.10 - 19.10.2014

Horoskop tygodnia 13.10 - 19.10.2014BARAN

MIŁOŚĆ
Czasem trudno Ci zrozumieć sens Twego cierpienia i w kółko zadajesz sobie pytanie, dlaczego to właśnie Ty zostałaś porzucona, a nie ona. Nie zamykaj się jednak w sobie, wyjdź do przyjaciół – odczujesz z ich strony wiele miłości i akceptacji i szybko pokonasz smutki. Czasem coś musi po prostu przeminąć.
FINANSE
Masz bardzo pasjonujące hobby, które Cię inspiruje. Czasem jednak warto połączyć pasję z osiąganiem zysków – wtedy praca stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie złem koniecznym. Już teraz zapisz się na kurs językowy, który podejmiesz od nowego roku.
ZDROWIE
Pomyśl o uprawianiu takiego sportu, który pozwoli Ci zregenerować szybko siły.

BYK
MIŁOŚĆ
To dobry moment na gruntowne porządki, czas na zmiany – trzeba usnąć ze swego życia wszystko to, co jest już nieaktualne. Musisz się pozbyć niefortunnych znajomości, których dni i tak wydają się policzone – ograniczają one Twoją życiową energię.
FINANSE
Szef może zaproponować Ci przejęcie dodatkowych obowiązków, jednak dobrze się zastanów, zanim się zgodzisz – masz i tak dużo pracy, a obciążenie się dodatkowymi zadaniami może być dla Ciebie męczące, nawet jeśli zarobki będą wyższe.
ZDROWIE
Rozwijaj dar wymowy i jasność myślenia.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Przed Tobą moment rozliczenia się ze swoją przeszłością. Pewną decyzję podjęłaś zbyt pochopnie, bez namysłu i teraz żałujesz, jednak powrót do przeszłości może okazać się niemożliwy. Samotny Bliźniak z trzeciej dekady ma szansę poznać kogoś, kto zechce ukraść dla niego gwiazdkę z nieba.
FINANSE
W tym tygodniu będziesz mogła kontynuować to, co zaczęłaś nieco wcześniej – dokończysz cele, które od dawna wiszą na kartkach wokół monitora. Jeśli planujesz rozwój osobisty, zainteresuj się sztuką – z pewnością jest trochę do narobienia w tej dziedzinie.
ZDROWIE
Wykup karnet na basen lub przynajmniej skorzystaj z Fit Parku.

RAK
MIŁOŚĆ
Ty i Twój parter za wszelką cenę stracie się przetrwać trudne chwile. Uważasz, że nic nie jest w stanie Was rozdzielić: ani przymusowe wyjazdy, ani brak pieniędzy, ani rodzina, a jednak coraz rzadziej rozmawiacie o przyszłości.
FINANSE
Pojawi się propozycja zmiany pracy – chociaż pięknie brzmi, a zarobki wydają się naprawdę świetne, podejdź do tego z dystansem. Może się okazać, że owszem, sama oferta jest świetna, ale krótkoterminowa. Wzbogać swoje sposoby poznawania świata.
ZDROWIE
Nie popadaj w melancholię, tylko wyjdź do ludzi.

LEW
MIŁOŚĆ
Jesteś osobą żywiołową i spontaniczną, ale w tej relacji ważne jest opracowanie strategii i rozwijanie jej w zgodzie z obowiązującymi zasadami oraz rytmem. Niczego nie przyśpieszaj, niczego nie omijaj. Uzbrój się w cierpliwość, a stworzysz harmonijną i udaną relacje.
FINANSE
Filozoficzne podejście do życia może Ci ułatwiać rozwiązywanie problemów, ale tym razem musisz więcej działać, a mniej mówić. Ogólny bilans tygodnia okaże się pozytywny – zarobisz dodatkowe pieniądze, jednak sprawy urzędowe mogą przeciągnąć się do następnego tygodnia.
ZDROWIE
Zadbaj o swoje skołatane nerwy i wycisz emocje.

PANNA
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu staniesz się bardziej otwarta na innych i towarzyska. Pogoda ducha nie będzie Cię opuszczać nawet chwilach, gdy nie wszystko ułoży się po Twojej myśli. Więcej czasu spędzisz na świeżym powietrzu dzięki osobie, która ma zamiłowanie do natury, a Ty do niej.
FINANSE
Tkwisz w swoistym zawieszeniu – nie wiesz, co mogłabyś robić dalej. Jeśli jednak nic konkretnego nie przychodzi Ci do głowy, zajmij się poznawaniem ludzi z branży – czasem warto skorzystać z doświadczenia innych. W przyszłość spoglądaj z większym optymizmem.
ZDROWIE
Aura nadal sprzyja spacerom po lesie lub parku.

WAGA
MIŁOŚĆ
To nie jest dobry moment na podejmowanie życiowych decyzji. Jeśli myślisz o rozstaniu, wstrzymaj się z tą decyzją do końca roku – bywa, że na koniec roku miewamy gorsze dni, chcemy wejść w nowy rok z czystą kartą, a już w połowie roku żałujemy swoich wyborów. Pozwól bliskim Ci osobom odkryć swoje słabości, a dopiero potem zadecyduj.
FINANSE
Rozsądek musi towarzyszyć Twoim poczynaniom – podjęcie samodzielnej decyzji bez konsultacji z wyższą sferą może okazać się dla Ciebie negatywne w skutkach. Nie pakuj się samodzielnie w kłopoty, unikaj też korzystania z szybkich pożyczek.
ZDROWIE
Przebywaj w przestronnych pomieszczeniach, żeby wyciszyć swoje nerwy.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Przy całej Twojej otwartości do otoczenia zdarza Ci się bywać łatwowierną, zwłaszcza w miłości. Tym razem Twoja naiwność może Cię drogo kosztować. Uwierzyłaś, zaufałaś, a teraz ponosisz tego konsekwencje – nie tylko sercowe, ale i finansowe.
FINANSE
Zaczniesz zdawać sobie sprawę, że Twoje życie zawodowe nie wygląda tak, jak sobie kiedyś wymarzyłaś, ale zamiast rozczulać się na sobą, pomyśl, co jeszcze możesz zrobić, by podnieść standard swojej pracy. Wszak na naukę nigdy nie jest za późno.
ZDROWIE
Wykorzystaj dobrą energię na odnowę biologiczną.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Nowo poznana osoba może i wyda Ci się interesująca, ale pamiętaj, że daleko jej do bezinteresownej pomocy. Jeśli nie chcesz poczuć się wykorzystana, nie ufaj od pierwszej chwili – pozwól jej zapracować na to zaufanie. Wybierz się na spotkanie towarzyskie, może czekać Cię tam niespodzianka.
FINANSE
Ten tydzień możesz spędzić na pisaniu – na Twoim koncie zalega wiele listów, na które trzeba odpisać. Na niektóre zawodowe listy odpisz odręcznie, nie wysyłaj standardowej formułki – samodzielne pisanie korzystnie wpłynie na Twoją pozycję.
ZDROWIE
Zadbaj o cerę i włosy.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Los może założyć Ci na nos różowe okulary i poprzez te szkła będziesz oceniać osobę, z którą zechcesz stworzyć związek. Po bliższym poznaniu okaże się, że najwyraźniej pomyliłaś się w jego ocenie, dlatego bądź ostrożna i nie spiesz się z wchodzeniem w bliską relację.
FINANSE
Dostałaś od szefa nowe zadanie do wykonania, ale zamiast się cieszyć, jesteś sfrustrowana, bo razem z zadaniem nie dostałaś ani podpowiedzi, ani instrukcji, jak sobie z tym poradzić. Poszukaj dobrych rad – kiedy wykonasz zadanie sama, zwiększysz swój potencjał zawodowy.
ZDROWIE
Masz skłonności do tycia, omijaj cukiernie.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Twoja słabość do narzekania i pesymizmu negatywnie wpłynie na Twoje życie emocjonalne. Jedyne, czego możesz pragnąć, to zaszyć się gdzieś w kącie i wylać morze łez. Jeśli nie masz ochoty walczyć ze smutnym nastrojem, to się mu poddaj – pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie, a łzy działają oczyszczająco.
FINANSE
Cały urok życia i pracy zawodowej polega na tym, że człowiek nigdy nie przestaje się uczyć. Życie ma dla nas zawsze przygotowane nowe lekcje i tak będzie też tym razem – nowe miejsce pracy wymaga od Ciebie częściowego przekwalifikowania, ale śmiało podejmiesz to wyzywanie.
ZDROWIE
Zwróć większą uwagę na funkcjonowanie swego organizmu. To dobry moment na rzucanie nałogów.

RYBY
MIŁOŚĆ
Tydzień okaże się mało dynamiczny – w stałych związkach nie będzie żadnych rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie o osobach trzecich – możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości cofnięcia tego, co zostało powiedziane.
FINANSE
Zakładanie firmy czy rozpoczynanie ważnego przedsięwzięcia wymaga położenia pod nie podwalin i teraz jest doskonały moment, żeby się tym zająć – będziesz niezwykle twórcza, a analiza każdego czynnika, który pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu, przyjdzie Ci niezwykle łatwo.
ZDROWIE
Zadbaj o formę, gdyż strzałka wagi łazienkowej idzie w górę.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 13.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Wreszcie dostałam wymarzoną podwyżkę, przepowiednia sprawdziła się.
Dodano: 2014-10-15 13:13:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×