Horoskop tygodnia 14.07 - 20.07.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 14.07 - 20.07.2014

Horoskop tygodnia 14.07 - 20.07.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Przed Tobą długie rozmowy z kimś z przeszłości, a potem on zaprosi Cię na piękne sentymentalne spotkanie, ktoś z przyjaciół jednak będzie radził Ci zająć się pracą i karierą zawodową niż wracaniem do przeszłości.
FINANSE
To dobry tydzień w kwestiach finansowych uda Ci się zrealizować pewne zamierzenia, być może spłacisz więcej niż połowę Twego zadłużenia a jeśli starasz się o odpowiedź z banku czy dostaniesz kredyt powinna być dla Ciebie pozytywna.  Jeśli właśnie rozpoczynasz nową pracę, to nowa sytuacja i wynikająca z niej odpowiedzialność nie będą Cię męczyć.
ZDROWIE
Znów poczujesz się jakbyś miała naście lat, będziesz pełna energii.

BYK
MIŁOŚĆ
Zmienisz swoje nastawienie do życia i ludzi, zmienisz swoje poglądy i zaczniesz myśleć zupełnie inaczej. Wiele wątpliwości właśnie wtedy się wyjaśni i wreszcie zobaczysz jak się rzeczy naprawdę mają. Dobre samopoczucie i wiele radości rodzinnych powróci.
FINANSE
Sprawy powoli będą się wyjaśniać, wszelkie nieporozumienia ze współpracownikami powoli będą odchodzić w niepamięć. Jeśli planujesz inwestycję musisz być mądra, dobrze oceniać ryzyko przyszłych posunięć.
ZDROWIE
Staniesz się bardziej wytrzymała na przemęczenie i stres, nie zapomnij o codziennych spacerach.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Jeśli jesteś zatwardziałą samotniczką to los może Cię zaskoczyć, być może spotkasz miłość Twego życia i to w całkiem nieoczekiwanym miejscu ( np. banku lub sklepie), więc gdy ktoś Cię zagadnie do rozmowy, nie rób kwaśnej miny.
FINANSE
W tym tygodniu nie zabraknie u Ciebie licznych kontaktów międzyludzkich, służbowych podróży a telefon i fax będzie szczególnie intensywnie przypominał o realizacji zadań. Nie znosisz stagnacji, więc można powiedzieć, że będziesz w swoim żywiole.
ZDROWIE
Zbyt łatwo ulegasz każdej kuszącej pokusie.

RAK
MIŁOŚĆ
Zastanów się, ile razy szczęście przeszło obok ciebie, obiekt Twoich westchnień nie miał pojęcia, że jesteś nim zainteresowana, jeśli tym razem nie chcesz stracić kolejnej szansy na miłość, wyślij jednoznaczny sygnał, że jesteś zainteresowana bliższą znajomością.
FINANSE
Po urlopie wspaniały powrót do pracy, szef zaskoczy Cię podwyżką lub wyrazi uznanie wobec Ciebie, doceni Cię, dzięki temu wzrośnie Twój prestiż zawodowy, a sama budująco wpłyniesz na innych. Twój dynamizm podbije konkurencję.
ZDROWIE
Wypróbuj różnorodne treningi, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

LEW
MIŁOŚĆ
Nie zawsze lubisz dzielić się szczegółami ze swego życia intymnego a Twój partner będzie za wszelką cenę starał się dociec jak to było u Ciebie, zanim on się pojawił w Twoim życiu. To spowoduje cichą wojnę między Wami, bo Ty wcale nie będziesz miała ochoty zdradzać mu swych tajemnic.
FINANSE
Na początku tygodnia poczynisz szalone wydatki, będziesz gościła przyjaciół, pożyczysz pieniądze, jednak pamiętaj o tym by, choć to przyjaciel spisać odpowiednią umowę pożyczki między Wami inaczej możesz wplątać się w nieprzyjemną sytuację.
ZDROWIE
Ogranicz kawę i inne używki, ale nie żałuj sobie owoców i warzyw.

PANNA
MIŁOŚĆ
Dobry klimat się utrzymuje, więc słońce rozgrzeje Twoje chłodne serce, może on nie jest do końca w Twoim typie, nie jest tak ambitny jak Ty, ale to ciepły i miły człowiek i po każdej rozmowie z nim będziesz coraz częściej rozmyślać o wzajemnym odkryciu siebie.
FINANSE
Jako szefowa bywasz bardzo wymagająca, traktujesz swoich pracowników po macoszemu, jak trzeba nagrodzisz i pochwalisz, jednak, gdy sytuacja wymaga wymierzyć „klapsa”, nie czujesz z tego powodu oporu, teraz będziesz musiała właśnie wymierzyć tego „klapsa” wobec swego najlepszego pracownika, toteż czujesz się ogromnie zawiedziona jego postawą?
ZDROWIE
Spoglądaj na wskaźnik wagi, szczególnie, jeśli utrzymanie jej wymaga od Ciebie samokontroli.

WAGA
MIŁOŚĆ
Początek tygodnia niesie Ci możliwość małego wyskoku nad morze, fale, piasek, plaża to Cię zregeneruje i będziesz odważniej flirtować z nieznajomymi, będzie szansa przeżycia namiętnej przygody miłosnej.
FINANSE
Gwiazdy popchną Cię do przodu, zechcesz iść drogą „odkryć” intelektualnych, samokształcenia i pogłębiania wiedzy, co oczywiście przyszłościowo bardzo pozytywnie wpłynie na Twoją karierę, dopiero podejmując naukę, uświadomisz sobie własną niewiedzę w wielu dziedzinach.
ZDROWIE
Dobrze by było częściej jadać ryby, zwłaszcza na wakacjach.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Zapłonie w Tobie ogień namiętności do osoby, która nie jest wolna a do tego jest na wyższym stanowisku zawodowym, jednak nie przeszkodzi Ci to marzyć o niej wieczorami i wyobrażać sobie wspólne noce, tylko potem uciekasz wzrokiem, gdy rozmawiasz z nim w realu.
FINANSE
Sukces i pieniądze są przy Tobie, blisko ale musisz zmienić swoją postawę i swój sposób myślenia. Stan konta ma niebagatelne znaczenie dla Twego samopoczucia a tutaj wiesz, że sytuacja nie jest najlepsza, od dłuższego czasu toniesz w długach.
ZDROWIE
Staraj się prowadzić w miarę uregulowany tryb życia.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Podążanie znajomą ścieżką jest tylko wtedy korzystne, kiedy sprawia Ci to przyjemność, a Ty od dawna nie czujesz satysfakcji w relacji, w której tkwisz. To doskonały moment, żeby dokonać zmian w Twoi związku, życiu, zacząć wszystko od początku.
FINANSE
Możliwe, że wplączesz się w jakąś sytuację uczuciową i będziesz z tego powodu często znikać z pracy, niestety szefowi to się nie spodoba, może wyniknąć z tego niekomfortowa dla Ciebie rozmowa.
ZDROWIE
Wysoki poziom energii pozwoli Ci na aktywność fizyczną.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ
Przed Tobą udane życie uczuciowe, partner złoży Ci wiele interesujących obietnic, pamiętaj tylko by dopilnować tego, co Ci obieca, inaczej okaże się, że jego obietnice były fałszywe a Ty będziesz niezwykle rozczarowana, gdyż może on i pragnie tego, o czym mówi, ale działanie nie bywa jego mocną stroną.
FINANSE
Pracujesz szczególnie intensywnie od dłuższego czasu i nadchodzi czas gdzie będziesz mogła się pochwalić swoim sukcesem, Twój szef nagrodzi Cię dosyć hojnie za prawidłowe wykonanie zadania a szczególnie zwróci uwagę, iż termin realizacji projektu był szybszy niż początkowo zakładano.
ZDROWIE
Nie ograniczaj ruchu na świeżym powietrzu a z pewnością forma Ci dopisze.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Będziesz korzystać z gorących i łaskawych promieni słońca, poczujesz, że jesteś pełna życia, radosna i szczęśliwa. Wiesz, że takie chwile bywają ulotne, więc chcesz wykorzystać każdy sprzyjający Tobie moment, flirtów ani zmysłowego uwodzenia nieznajomego u Ciebie nie zabraknie.
FINANSE
To czas, kiedy przyjdą Ci do głowy pomysły, i zechcesz szybko wcielić je w życie, jesteś zdolna, wytrwała i pracowita i bardzo szybko osiągniesz sukces w nowej dziedzinie. Będziesz pełna dynamizmu i chęci do działania.
ZDROWIE
Nie żałuj pieniędzy na wizytę u fryzjera i kosmetyczki.

RYBY

MIŁOŚĆ
Miewasz skłonność do ciągłego poświęcania się lub wchodzenia w związki, w których mężczyźni zamiast Cię dowartościowywać wpędzają Cię w kompleksy. To najlepszy moment, żeby zastanowić się nad swoją postawą i zmienić coś w swoim życiu.
FINANSE
Twoja mądrość pozwoli Ci osiągnąć sukcesy w Twoich sprawach finansowych, możliwy też albo powrót do poprzednio prowadzonych spraw albo specjalne szkolenie i w związku z nim będą u Ciebie nowe zajęcia.
ZDROWIE
Bądź dla siebie dobra, zadbaj o przyjemności i wypoczynek.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 14.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Oj, odezwał się, chciał wrócić ale ja już nie wrócę :)
Dodano: 2014-07-18 22:11:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×