Horoskop tygodnia 16.06 - 22.06.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 16.06 - 22.06.2014

Horoskop tygodnia 16.06 - 22.06.2014BARAN
MIŁOŚĆ
Pragniesz kochać i być kochanym. Na płeć przeciwną zaczniesz działać jak magnez. Będziesz przyciągać spojrzenie innych. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby więcej flirtować i umawiać się na romantyczne randki. Korzystaj z uroku!
FINANSE
Zawodowo to dobry czas do nadrobienia rozmaitych zaległości i zaniedbań, gdyż ostatnio zbyt wiele rzeczy robiłaś po łebkach. Teraz przyjdzie Ci to wszystko poprawić. To także dobry moment by zagadnąć szefa o zmianę umowy.
ZDROWIE
Zbadaj ciśnienie a jeśli wyniki Cię zaniepokoją, nie chowaj ich do szuflady.

BYK
MIŁOŚĆ
Wreszcie zdecydujesz się pierwsza zrobić krok na przód. Od dawna Ci na kimś zależy, ale nie potrafisz uczynić nic konkretnego, żeby pokazać tej osobie, iż jest w kręgu Twojego zainteresowania. Teraz podejmiesz to wyzwanie, gdyż nie chcesz już dłużej czekać.
FINANSE
Nie lekceważ obowiązków i bardziej przykładaj się do swoich zadań. Inaczej czeka Cię porażka, gdyż w ostatnim czasie ogarnia Cię niezwykłe lenistwo. Jeśli nie pokonasz tego problemu, ucierpieć może także Twoja opinia pracownika idealnego.
ZDROWIE
Twoje zdrowie może zostać nieco podkopane, konieczna będzie wizyta u lekarza.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Towarzyszyć Ci będzie większy seksapil, który sprawi, że osoba, którą od dawna masz na oku nie będzie potrafiła Ci się dłużej opierać. Wciąż jednak nie bierzesz pod uwagę tego, że on nie jest wolny i nie może Ci dać niczego więcej poza nietrwałym romansem.
FINANSE
W pracy może czekać Cię uznanie. Twoja pracowitość, uczciwość i oszczędność zostaną nagrodzone. Los podaruje Ci szczęście we wszystkim, co jest związane z finansami. Grzechem było by nie wykorzystać takiej szansy. Nie zapomnij o podziękowaniu tym, którzy pomogli Ci w sukcesie.
ZDROWIE
Jeśli nie wiesz, na jaką dziedzinę sportu się zdecydować, zacznij od biegania.

RAK
MIŁOŚĆ
Wiesz, że przed Tobą ostateczna decyzja dotycząca Waszej przyszłości. Nie chcesz już dusić się w tym związku, a jedyne, co widzisz w swoim partnerze, to, to, że nieustanie daje Ci w kość. Potrafi jedynie oceniać i krytykować, a Ty pragniesz uczuciowości z jego strony.
FINANSE
Nie będziesz owijać w bawełnę i powiesz, wprost co myślisz na temat zachowania jednego ze współpracowników i co Twoim zdaniem robi źle, przez co pogorszą się Twoje relacje z nim. Jednak dzięki temu, że fatycznie masz rację napięta sytuacja szybko minie.
ZDROWIE
Wzmocnij odporność i popraw swoją kondycję.

LEW
MIŁOŚĆ
Jeśli od dłuższego czasu planujesz trudną rozmowę, nie odkładaj już tego na później, to idealny moment. Dzięki czemu wszystko pójdzie jak z płatka, gdyż w czasie rozmowy będziesz wyjątkowo spokojna i opanowana.
FINANSE
To doskonały moment by rozwinąć wszystkie swoje talenty i zjednać sobie ludzi, a dzięki ich wsparciu możesz wiele zdziałać dla swojej kariery. Uważaj na szefa, lepiej schodź mu z drogi, bo będzie się czepiał Ciebie o drobiazgi.
ZDROWIE
Nie żałuj pieniędzy i czasu na dobry salon kosmetyczny.

PANNA
MIŁOŚĆ
Bardzo kochasz i będziesz zaskoczona postawą swego partnera. Tak bardzo mu ufasz, a on w tej trudnej chwili odwróci się od Ciebie. W wyniku, czego stracisz grunt pod nogami, ale nie wpadaj w panikę, świetnie poradzisz sobie w pojedynkę.
FINANSE
To dobry czas na sprzedaż nieruchomości i podpisywanie umów jednak niech Cię nie opuszcza zdrowy rozsądek. W pracy zaimponujesz innym nieograniczoną twórczą wyobraźnią oraz popiszesz się iście ułańską fantazją.
ZDROWIE
Odzyskanie formy na basenie to dobry początek. Nie żałuj sobie też innych przyjemności, wybierz się do fryzjera, kosmetyczki. Zafunduj sobie weekend w spa. Nie pożałujesz.        

WAGA
MIŁOŚĆ
To wspaniały czas dla miłości. Ukochana osoba będzie dosłownie czytać w Twoich myślach i spełniać wszystkie pragnienia, także te erotyczne. Jak już nacieszysz się tymi chwilami, nie zapomnij się jej zrewanżować.
FINANSE
Mogą się pojawić kłopoty finansowe. Twoje dochody ulegną zmniejszeniu. Powstrzymaj swoją rozrzutność i chęć imponowania kasą a nie narobisz głupstw. Absolutnie nie zaciągaj kredytów! To nie jest dobre rozwiązanie.
ZDROWIE
Przyda Ci się więcej ruchu i wysiłku fizycznego.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Nie musisz szukać wyjaśnień ani tłumaczeń decyzji, które podejmujesz. To Twoje życie i Ty decydujesz o tym, jak chcesz je przeżyć. Jeśli Twoje decyzje są impulsywne to znak, że prowadzą Cię uczucia, zaufaj swojej intuicji.
FINANSE
Kolejny raz dostaniesz nauczkę, że nie powinnaś pożyczać pieniędzy, gdyż osoba, której pożyczyłaś te dosyć znaczącą kwotę przestanie odbierać od Ciebie telefony. Teraz pozbawiona tej kwoty musisz pilnować domowego budżetu i inaczej rozłożyć wydatki.
ZDROWIE
Grozi Ci niedobór wapnia, staraj się jeść więcej produktów mlecznych.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Czas już wyzbyć się uprzedzeń wobec osoby, która intensywnie zabiega o Ciebie od dłuższego czasu. Jeśli spojrzysz na niego innym okiem Wasza znajomość zacznie iść we właściwym kierunku, a Ty poczujesz satysfakcję i będziesz żałować, że tak późno dałaś mu szanse.
FINANSE
Ten tydzień przyniesie trochę nerwowych sytuacji zwłaszcza w podróży. Nie denerwuj się i zachowaj cierpliwość, na siłę nie uzyskasz więcej. Będą trudności w załatwieniu spraw urzędowych i służbowych, jednak nie zrażaj się, nawet, jeśli nie wszystko ułoży się po Twojej myśli.
ZDROWIE
Urodę poprawisz spożywając więcej ryb, jogurtów i brokułów.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Kiedy się na coś uprzesz, nie sposób Cię inaczej przekonać, ale stosowanie siłowych rozwiązań nie jest najlepszym wyjściem by rozwiązać problem. On jest równie uparty jak Ty, jeśli nie ustąpisz i nie zachowasz spokoju, wspólne życiem razem, stoi pod znakiem zapytania.
FINANSE
W sprawach zawodowych rozpoczyna się dla Ciebie czas hossy. Będziesz snuć śmiałe plany na temat dalszej kariery, a ich realizacja okaże się dziennie prosta.  Dzięki czemu Twoje notowania na rynku pracy pójdą w górę.
ZDROWIE
Zwalczanie własnych słabości i ograniczeń da Ci ogromną siłę i satysfakcję.

WODNIK

MIŁOŚĆ
Ten tydzień nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Tak bardzo liczyłaś na wspólną przyszłość, a on odszedł bez słowa wyjaśnienia, ale nie ma, co załamywać rąk, kryzys okaże się dla Ciebie bardzo twórczy.
FINANSE
W firmie może pojawić się chaos informacyjny. Uważaj na to, by nie dać się wciągnąć w rozmowę o zwierzchniku kolegom z pracy, gdyż plotkowanie nie wyjdzie Ci na dobre. Nie krytykuj też współpracowników, bo atmosfera w pracy stanie się bardzo nieprzyjemna.
ZDROWIE
Mogą dokuczać Ci różne dolegliwe bóle, ale nie będą one groźne.

RYBY
MIŁOŚĆ
To dobry czas żeby wreszcie dogadać się z partnerem. W innym wypadku Wasz związek wisi na włosku. Będzie szansa wyjaśnienia sobie nieporozumień, pod warunkiem, że porozmawiacie ze sobą szczerze od serca. Poczujesz się szczęśliwa, rozumiana i kochana.
FINANSE
Szef doceni Twoje negocjatorskie umiejętności i znajdzie sposób by jak najczęściej je wykorzystywać, z korzyścią także dla Ciebie. W pracy spędzamy połowę życia warto dobrze wyglądać, więc to dobry moment by uzupełnić braki w szafie i zmienić coś w swoim wyglądzie.
ZDROWIE
Zadbaj o regularne ćwiczenia, te wykonywane z doskoku nie przynoszą żadnych efektów.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 16.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×