Horoskop tygodnia 17.03 - 23.03.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 17.03 - 23.03.2014

Horoskop tygodnia 17.03 - 23.03.2014BARAN

MIŁOŚĆ
Miedzy Tobą, a partnerem odnowi się silne przyciąganie. W ostatnim czasie Wasz związek był nieco nudny dla Was obojga, więc wybuch namiętności ze zdwojoną siłą ożywi to, co było uśpione, tylko nie wymyślaj powodów, by mu się oprzeć.
FINANSE
Na ten tydzień zaplanowałaś dużo zadań. To są jednak plany robione z rozmachem, gdyż nie przewidziałaś niesprzyjających okoliczności ani tego, że mogą nastąpić opóźnienia w przepływie informacji, które nie są zależne od Ciebie. Zweryfikuj cele i zacznij od tych, które są najważniejsze.
ZDROWIE
Wypoczywaj w sposób jak najbardziej odpowiedni dla siebie, zadbaj o dobre samopoczucie.

BYK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy łatwiej będziesz zawierać nowe znajomości, i nie zdziw się, gdy na Twojej drodze zjawi się osoba, w której się zakochasz. Jednak Ty zbyt nieufnie podejdziesz do tej osoby, gdyż za bardzo będzie Ci przypominać kogoś z przeszłości, kogoś, kto bardzo Cię zranił.
FINANSE
Czasem los nas zaskakuje i podrzuca ekstra dodatek to naszego budżetu. Masz szanse na podwyżkę, niewielką wygraną w loterii, wykorzystaj, więc sprzyjające Ci szczęście. Jeśli jesteś Bykiem szukającym pracy, to już wkrótce, znajdziesz taką, na której naprawdę Ci zależy.
ZDROWIE
W tym tygodniu zdrowie nie powinno Ci przysporzyć większych zmartwień.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Twój urok, temperament, pewność siebie sprawią, że staniesz się bardzo atrakcyjna dla płci przeciwnej. Jest szansa, że wkrótce pojawi się osoba, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie, to doda Ci jeszcze więcej energii.
FINANSE
Prognozy na ten tydzień są dla Ciebie naprawdę świetne, warto odkurzyć zakurzone marzenia lub ambicje i podjąć wyzwanie by wprowadzi je w czyn. Pomyśl o dokształceniu się, dzięki temu zawrzesz nowe kontakty zawodowe. Unikaj zaciągania pożyczek i kredytów.
ZDROWIE
Warto zadbać o cerę i włosy.

RAK
MIŁOŚĆ
To tydzień próby i oczekiwania czy uda się utrzymać relacje, w której tkwisz, bo od dłuższego czas Wasze stosunki nie są najlepsze. W ciągu dnia mijacie się, nocą każde z Was milczy, nie ma już rozmów tylko wymienianie informacji.
FINANSE
Jeśli jesteś Rakiem, którego profesja zawodowa jest związana z handlem w tym tygodniu koniunktura naprawdę Ci dopisze. Uda się także rozwinąć pewne kontakty zawodowe, nad którymi już od dawna pracujesz i podpiszesz kontrakt na współpracę.
ZDROWIE
To czas żeby się zmotywować i zadbać o swoją formę.

LEW
MIŁOŚĆ
Ten tydzień upłynie pod znakiem cieplej i rodzinnej atmosfery, sprawy domu i rodzinny przesłonią Ci wszelkie inne zagadnienia i pochłoną niemal bez reszty, jednak w tym natłoku spraw, nie zapominaj o własnym rozwoju.
FINANSE
To czas, który należy wykorzystać na planowanie i nadrabianie zaległości, zadania, których nie wykonałeś w tamtym tygodniu nadal na Ciebie czekają. W podejmowaniu ważnych decyzji poproś o radę kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie w tej materii.
ZDROWIE
Uprawiając sport unikaj brawury, jeśli nie chcesz nabawić się kontuzji.

PANNA
MIŁOŚĆ
Masz szanse, żeby Twoja życiowa sytuacja uległa pozytywnej zmianie, ale najpierw, żeby coś zyskać musisz coś stracić. Panuj nad emocjami jednak niewykluczone, że czeka Cię przeprowadzka. Nie ma sensu być w związku tylko po to, by nie być samej.
FINANSE
To trudny tydzień dla Twojej kariery, z jednej strony ambicje będą pchały Cię do przodu, z drugiej zostaniesz zmuszona by się zatrzymać. Zachowaj jednak spokój, wszelkie opóźnienia mają charakter przejściowy i nie zaszkodzą Twojej karierze.
ZDROWIE
Zastosuj dietę lekkostrawną, zadbaj o żołądek i wątrobę.

WAGA
MIŁOŚĆ
To czas doskonalenia się, poszukaj nowych dróg dla siebie. Samotność zbyt długo Ci dokucza, czas by zadać sobie trudne pytanie, dlaczego, nie możesz rozwinąć żadnej znajomości ani utrzymać jej na dłużej. Być może stale popełniasz te same błędy. Filozoficzne podeście do życia ułatwi Ci rozwiązanie problemu.
FINANSE
To czas, kiedy warto iść powoli do przodu, rozsądnie rozkładać siły i poprzedzić głębszym namysłem wybór dalszej drogi. Twoja pracowitość zostanie nagrodzona, szef może zaproponować Ci szkolenie, które umocni Twoją pozycje, a do tego będziesz miała okazje poznać nowe miejsce.
ZDROWIE
Jeśli nie masz ochoty na uprawianie regularnego sportu to przynajmniej dużo spaceruj.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Twoje partnerstwo od dawna nie spełnia Twoich oczekiwań, jednak rozmyślając nie widzisz rozwiązania Waszych problemów gdyż kłopoty materialne przesłoniły wszelkie inne ważne sprawy dla Was. Dobrym pomysłem jest pisanie pamiętnika, czy znajdą się w nim romantyczne wątki, zależy tylko od Ciebie?.
FINANSE
Podlegasz aktualnie wpływom, które wymagają cierpliwości i rozwagi. Jeśli myślisz o realizacji inwestycji, dobrze rozważ czy zyski pojawią się w tak szybkim czasie jak tego oczekujesz, gdyż nie jesteś odpowiednio przygotowana do zastoju finansowego.
ZDROWIE
Jeśli jesteś Skorpionem mającym tendencje do tycia to czas, żeby częściej spoglądać na strzałkę wagi.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Znów przyspieszenie, nie przegap żadnej szansy by znaleźć miłość życia.  Nową znajomość określisz, jako miłość od pierwszego wejrzenia, jednak nie rozwijaj jej zbyt szybko, raczej podejdź do niej z dystansem. On ceni wolność i nie zrezygnuje z niej dla Ciebie.
FINANSE
Możesz odczuć zmęczenie i znużenie pracą zawodową. Poczujesz niezdolność do kreatywnego działania, jednak zamiast odczuwać niepokój pomyśl o wypoczynku, ostatnie miesiące pracowałaś zbyt intensywnie, a jeszcze Twoja praca była zbyt monotonna i jednostajna.
ZDROWIE
Jeśli brakuje Ci motywacji do ćwiczeń, zapisz się do zajęcia grupowe.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Miłość, partnerstwo w tym tygodniu okażą się dla Ciebie tematem numer jeden, co dla niektórych będzie zaskoczeniem. Dla ukochanej osoby podejmiesz decyzje zmiany swego życia i zamieszkania wraz z nią we wspólnym gniazdku.
FINANSE
Tylko od Ciebie zależy czy coś zmienisz w swoim życiu i wejdziesz w nowy etap rozwoju zawodowego. Zbyt długo tkwisz na tej samej pozycji bazując na dawnych sukcesach, które w obecnej sytuacji stały już nieaktualne. Nie musisz od razu wykonać rewolucyjnych zmian, drobne pomysły także wchodzą w grę.
ZDROWIE
Zmień złe nawyki żywieniowe.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Tajemniczość nie jest Twoją mocną stroną, jednak przebywanie w towarzystwie tej osoby będzie wymagało od Ciebie zachowania pewnych faktów z twego życia. Musisz jednak liczyć się z tym, że z czasem ta osoba dowie się, iż nie jesteś osobą wolną.
FINANSE
To bardzo interesujący dla Ciebie tydzień, staniesz przed koniecznością podjęcia decyzji, które zadecydują o Twojej dalszej karierze zawodowej. Propozycja oddelegowania do innej placówki będzie dla Ciebie bardzo korzystna, nie tylko podniesiesz swoje kwalifikacje, ale także poznasz ciekawych ludzi.
ZDROWIE
Dobrze Ci zrobi kontakt z ludźmi, życzliwe otoczenie i pozytywne emocje.

RYBY
MIŁOŚĆ
Od miesięcy tkwisz w romansie i karmisz się złudzeniami, czas ucieka a Twój mężczyzna nie podejmuje decyzji by zostawić te drugą jak obiecuje i być tylko z Tobą. Nadszedł odpowiedni moment, by postawić sprawę na ostrzu noża albo zakończyć przygodę.
FINANSE
Jeśli Twoje działanie nie są obciążane ryzykiem utraty pozycji, śmiało realizuj swoje cele, gdyż sprzyjają one Twojemu rozwojowi, zanim jednak podejmiesz poważną decyzje dotycząca wkładu finansowego dokształć się w tej dziedzinie.
ZDROWIE
Ostrożnie prowadź i patrz pod nogi.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 17.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×