Horoskop tygodnia 18.08 - 24.08.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

sladjknlaskdflkajsd.jpg

Horoskop tygodnia 18.08 - 24.08.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Gwiazdy i planety podsycą Twój i tak niemały apetyt na seks. Staniesz się wyjątkowo gorącą kochanką, co przyprawi wybranka Twego serca o miłosny zawrót głowy i jeszcze bardziej utwierdzi w przekonaniu, że dokonał właściwego życiowego wyboru.
FINANSE
To moment, kiedy w kwestiach zawodowych stracisz wiarę w siebie i w chwili zwątpienia zechcesz się wycofać z wszelkich planów, które towarzyszą Ci od dawna. Nie decyduj jednak pod wypływem impulsu, spróbuj raczej skoordynować swoje działania.
ZDROWIE
Pośpiech i nieuwaga mogą stać się przyczyną wypadków oraz skaleczeń.

BYK
MIŁOŚĆ
Ten tydzień okaże się mało dynamiczny. W stałych związkach nie będzie żadnych rewolucji. Single również nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. To tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie o innych osobach – możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości cofnięcia tego, co się powiedziało.
FINANSE
Miałaś wielkie plany, ale niestety były one zbyt śmiałe i spaliły na panewce. Przyszło niemiłe rozczarowanie, więc teraz zanim zaczniesz coś robić, dobrze oszacuj realne szanse powodzenia i ułóż dokładny plan działania. Zobaczysz, że tym razem na pewno się uda.
ZDROWIE
Nie rezygnuj z ćwiczeń, nawet po ciężkim dniu lub gdy czujesz się zmęczona.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Ty i Twój partner za wszelką cenę staracie się przetrwać trudne chwile. Uważasz, że nikt i nic nie jest w stanie Was rozdzielić – ani przymusowe wyjazdy, ani brak pieniędzy, ani rodzina – a jednak coraz rzadziej rozmawiacie o przyszłości.
FINANSE
Praca zawodowa będzie sprzyjała podróżom – szef wyśle Cię w delegacje w nieznane miejsca, a Ty skutecznie połączysz obowiązki ze zwiedzaniem. Możesz się wiele nauczyć, odkryć w sobie nowe zdolności, co pomoże Ci w karierze.
ZDROWIE
Natłok zdarzeń i emocji nie pozwoli Ci zająć się sobą – zapomnisz o tym, że nie jesteś niezniszczalna i jak każdy potrzebujesz wypoczynku.

RAK
MIŁOŚĆ
To nie jest dla Ciebie dobry czas. W sprawach uczuciowych trzeba będzie jakoś przetrwać, a najlepiej nie powodować jeszcze większych napięć. Obudzą się w Tobie dawne lęki, a czarne myśli i przykre wspomnienia popsują Ci humor i odbiorą radość z życia.
FINANSE
Szef może zaproponować Ci przejęcie dodatkowych obowiązków, jednak dobrze się zastanów, zanim się zgodzisz. I tak masz już dużo pracy, a obciążenie się dodatkowymi zadaniami może być dla Ciebie wyjątkowo męczące, nawet jeśli zarobki będą wyższe.
ZDROWIE
Popracuj nad poprawą kondycji i przejdź wreszcie na lekką dietę.

LEW
MIŁOŚĆ
Gwiazdy dodadzą Ci odwagi i fantazji, czego Tobie i tak nie brakuje. Dzięki niezawodnej intuicji dokonasz właściwych wyborów w miłości, co z pewnością wpłynie na Twoje przyszłe życie osobiste. Nie żałuj czasu na miłość!
FINANSE
Już na początku tygodnia instynkt podpowie Ci, jak postępować, jak najlepiej się ustawić, by iść do przodu. Nie zabraknie Ci sprytu, pewności siebie, a nawet uroczej bezczelności. Twoi współpracownicy, widząc, jak się zachowujesz, będą pewni, że ten awans należał się tylko Tobie. Wykorzystaj to i krocz dumnie do przodu.
ZDROWIE
Gimnastyka lub trening przyniosą błyskawiczne efekty.

PANNA
MIŁOŚĆ
Gwiazdy wróżą wspaniały okres dla Panien, które są w związku małżeńskim. Nawet jeśli przestaliście się dogadywać, macie szansę przełamać złą passę i na nowo ożywić uczucia. Znów przypomnisz sobie, co oznaczają słowa miłość, czułość i namiętność.
FINANSE
W tym tygodniu będziesz miała okazję kontynuować to, co zaczęłaś nieco wcześniej – zamkniesz sprawy, które od dawna wiszą wypisane na kartkach wokół monitora. Jeśli planujesz rozwój osobisty, zainteresuj się sztuką – z pewnością masz trochę do narobienia w tej dziedzinie.
ZDROWIE
Nie musisz zapisywać się na siłownię, wystarczy, że pół godzinny dziennie poświęcisz swojemu ciału – będziesz tańczyć, biegać, spacerować.

WAGA
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu na pierwszym miejscu postawisz sprawy rodzinne, zwłaszcza pod koniec tygodnia. W związku poszukujesz nowego sposobu na udoskonalenie relacji i zadajesz trudne pytania. Twój partner może nie podzielać tak uduchowionego podejścia i momentami może się czuć całkowicie zagubiony. Nie wpłynie to jednak na pogorszenie Waszych stosunków.
FINANSE
To czas, kiedy budzą się Twoje ambicje. Przypomnisz sobie o dawnych niezrealizowanych planach i będziesz miała okazję popisać się swoimi zdolnościami i zabłysnąć oryginalnością.
ZDROWIE
Chcesz być sprawna i młoda, więc nie zapominaj o ruchu.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Sprawy dzieci będą mocno zaprzątać Ci głowę. Pojawią się problemy wychowawcze, ale szybko się z nimi uporasz, tylko zastanów się, czy nie trzeba będzie wprowadzić większej dyscypliny w relacjach z pociechami i więcej czasu poświęcić sobie i swojemu związkowi.
FINANSE
Nie będziesz oglądać się na innych i słuchać dobrych czy – jak czasem twierdzisz – złych rad. Przystąpisz do energicznego działania, ale niestety nie dopilnujesz szczegółów, przez co możesz popełnić fatalny błąd.
ZDROWIE
Nie lekceważ zaleceń lekarza, nawet jeśli wydają Ci się bez sensu.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Powinnaś być czujna. Pojawi się niebezpieczeństwo ponownego wplątania w układ z człowiekiem, który nie był dla Ciebie odpowiedni i który zmącił Twój emocjonalny spokój.
FINANSE
W Twoim życiu zawodowym pojawi się zamęt – będziesz zdezorientowana, a podjęcie jakiejkolwiek decyzji wyda Ci się wyjątkowo trudne. Nie bój się jednak zaryzykować – to zdecydowanie lepsze niż siedzenie z założonymi rękami.
ZDROWIE
To dobry moment, by skorzystać z ofert gabinetu kosmetycznego.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu nie zabraknie Ci czasu dla przyjaciół. Wasze spotkania będą niezwykle udane i owocne – nie tylko pogadacie o starych dobrych czasach i codziennych problemach, ale ustalicie też wspólne plany na przyszłość.
FINANSE
W pracy wiele czasu poświęcisz na własny rozwój – staniesz się bardziej asertywna, zadbasz o własne potrzeby, nie krzywdząc przy tym innych. Świetnie będziesz dogadywać się ze współpracownikami, a szefowi udowodnisz, że jesteś osobą koleżeńską i godną zaufania.
ZDROWIE
Dopisywać Ci będzie humor, ale to nie powód, by lekceważyć drobne dolegliwości.

WODNIK
MIŁOŚĆ
W Twoim związku potrzebne jest ożywienie dawnej miłości. Pozwoli Ci to na nowo rozpalić uczucia, które wygasły, a ogień namiętności powróci nocą do Waszego łóżka. Twój związek przeżyje prawdziwy renesans najpiękniejszych uczuć.
FINANSE
W pracy pojawią się poważne zawirowania. Plany, które snułaś, trzeba będzie odłożyć na bok i zająć się zaległymi sprawami, które uważałaś za zamknięte. Czas jednak pokazał, że takimi nie są.
ZDROWIE
To dobry czas, żeby zadbać o swoją urodę.

RYBY
MIŁOŚĆ
Wspaniałą kuchnią podbijesz serce bliskiej Ci osoby. Nie wstydź się zaprosić go do domu i przygotować coś, co umiesz najlepiej, czyli wykwintne dania kuchni europejskiej. Zaskoczony talentem kulinarnym, zechce zostać w Twoim życiu nieco dłużej niż tylko kilka miesięcy.
FINANSE
Przed Tobą poważna rozmowa z przełożonym. Nie idź jednak w ciemno – lepiej się do niej przygotuj, a jeśli masz dla niego jakąś propozycję, przedstaw ją z entuzjazmem. Przy okazji wspomnij o dawno obiecanej podwyżce.
ZDROWIE
To dobry czas na zrywanie z nałogami. Raz na zawsze rzuć palenie lub pożegnaj się ze słodyczami.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 18.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×