Horoskop tygodnia 18.11 - 24.11.2013

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 18.11 - 24.11.2013

Horoskop tygodnia 18.11 - 24.11.2013


BARAN
MIŁOŚĆ
Poziom i wygoda staną się dla Ciebie sprawą bardzo ważną jednak zwróć uwagę na nowo poznaną osobę, może od pierwszego wejrzenia nie stanowi dla Ciebie interesującego kąska jednak po bliższym przyjrzeniu się tej osobie zobaczysz w niej zupełnie kogoś innego.
FINANSE
Czasem sytuacja wymaga wybrania innej drogi niż ta, którą Ty obrałaś, zamiast z tego powodu denerwować się spróbuj dostosować się do sytuacji, bo jednak to są ważne okazje do zmian, które w przyszłości okażą się korzystne.
ZDROWIE
Ćwicz w grupie, będziesz bardziej zdyscyplinowana.

BYK
MIŁOŚĆ
Między Tobą a partnerem zacznie się coś psuć, będziecie znajdować coraz to mniejsze zrozumienie swoich potrzeb a Wasze drogi mogą się zacząć powoli rozchodzić. Właściwie od początku brakowało Wam poczucia realizmu więc na dłuższą metę związek i tak był skazany na niepowodzenie.
FINANSE
Przed Tobą korzystny tydzień zawodowy, oprócz pracy będą też okazje do bywania na imprezach zawodowych, nie rezygnuj z nich, wymigując się brakiem czasu bo one przyniosą Ci nie tylko korzystniejsze relacje zawodowe ale też szanse na wspólne realizowanie nowych projektów.
ZDROWIE
Skoncentruj się na najważniejszych sprawach tak by zawsze mieć czas na relaks.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
To tydzień sprzyjający rozwojowi w związku i trzeba go wykorzystać. Waszej relacji od dawna dokuczała rutyna i teraz ma okazje to się zmienić, zadbacie o świeżość uczuć między Wami, zrobicie coś czego od dawna brak między Wami. Dla samotnych czas refleksji i podsumowań.
FINANSE
Twoją mocną stroną w tym tygodniu będą kontakty z otoczeniem. Inni będą chętniej Ci pomagać ale będą także zwracać się z pomocą do Ciebie. Wykorzystaj te szanse, dzięki temu w przyszłości staniesz przed możliwością awansu. Nie zaciągaj pożyczki, jeśli nie musisz tego robić.
ZDROWIE
Chcesz zregenerować siły pomyśl o wyjeździe.

RAK
MIŁOŚĆ
W Twoim losie pojawią się okazje do poznania właściwej dla swego serca osoby, dobrze by było wykorzystać te szanse więc nie rezygnuj z zaproszeń. W związku spokój, wszelkie dynamiczne akcje macie już za sobą. To czas regeneracji sił.
FINANSE
Kreatywność i wyobraźnia odgrywają dużą rolę w pracy zawodowej i możesz stanąć właśnie przed koniecznością wykazania się. Staraj się więc odejść od starego schematu myślenia, rutyny a zobaczysz, że osiągniesz więcej niż jest to zamierzone.
ZDROWIE
Jeśli masz skłonności do tycia w tym tygodniu omijaj cukiernie.

LEW
MIŁOŚĆ
To świetny czas by robić to czego naprawdę pragniesz, Twój związek który Cię ograniczał rozpadł się bezpowrotnie i teraz masz możliwość całkowitej wolności, zadbaj więc o nowe kontakty towarzyskie.
FINANSE
To może być tydzień samodoskonalenia się. Rynek pracy będzie wymagał od Ciebie zdobycie nowych umiejętności i nie broń się przed odkładając wszelkie decyzje na potem tylko zacznij działać i zrób pierwsze kroki w tym kierunku.
ZDROWIE
Zacznij częściej spacerować.

PANNA
MIŁOŚĆ
Jeśli Twój związek nie jest taki jaki sobie wymarzyłaś bądź od dawna przeżywacie kryzys nie decyduj się na drastyczne zmiany, bo to nie jest odpowiedni moment. Wraz z upływem czasu możesz żałować swojej decyzji. Samotna Panna niech sama podejmie wyzwanie i poszuka miłości.
FINANSE
Jeśli planujesz nowe przedsięwzięcie, podpisanie nowego kontraktu dobrze czytaj warunki umowy, jeśli coś wydaje się bardzo ryzykowane nie podejmuj decyzji od razu tylko dobrze przemyśl każdy punkt. Nie podpisuj dokumentów przed przeczytaniem.
ZDROWIE
Dobrze Ci zrobi kontakt z ludźmi, poprawi się Twój nastrój.

WAGA
MIŁOŚĆ
Aktualna potrzeba zmagania się z niekorzystną sytuacją pozytywnie wpłynie na Wasza przyszłość. Wasza relacja ponownie mocno scali się na wskutek niekorzystnych przeżyć. Jeśli zdacie ten egzamin pozytywnie możesz liczyć na długotrwałą miłość. Samotnym czas niesie zaczęcie nowego etapu.
FINANSE
Jeśli jesteś Wagą szukającą pracy teraz możesz spodziewać się interesującej propozycji z możliwością podjęcia pracy od zaraz. Zapragniesz dążyć do doskonałości jednak pojawi się niepokój, czy jesteś w stanie sprostać temu zadaniu.
ZDROWIE
Będziesz narażona na psychiczne napięcia.

SKORPION

MIŁOŚĆ
Ty i partner zaczniecie szukać wspólnego sensu Waszej przyszłości. Oboje macie różne potrzeby, inaczej postrzegacie Waszą relacje za jakiś czas, bycie ze sobą tylko po to by nie być samotnym nie jest dobrą podporą związku.
FINANSE
Ogólny bilans tygodnia będzie pozytywny, wielkich wyzwań nie będzie, tydzień minie niepostrzeżenie, w pracy miła atmosfera a jakby tego było mało dostaniesz pozytywną wiadomość o wysokości rocznej premii. Będzie wyższa niż w poprzednim roku.
ZDROWIE
Warto pomyśleć o nowatorskich metodach leczenia jeśli inne zawiodły.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Nigdy nie lubiłaś rutyny i monotonii a ten tydzień będzie stanowiło apogeum Waszego związku. Zapragniesz zrobić coś szalonego, zaskoczysz partnera zorganizowaniem wyjazdu na weekend. To ożywi Wasza miłość. Samotni będą przyciągać do siebie ludzi.
FINANSE
Przed Tobą czas kiedy trzeba będzie zrealizować ważne zadanie, jednak barier do pokonania będzie jak na Ciebie samego zbyt wiele, nie bój się prosić o pomoc współpracowników, wszak od wykonania tego zdania zależy sukces całej firmy, nie tylko Twój.
ZDROWIE
Zafunduj sobie nową pasje np. jazdę konną.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ
Będziesz miała ochotę na więcej przyjemności, z tego też powodu zaprosisz partnera do nieziemsko przygotowanej kąpieli, pełnej romantyzmu, dzięki czemu Wasza relacja wyda się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza. Samotni powinni się wykazać w szukaniu miłości.
FINANSE
Będziesz ambitnie dążyć do celu, nie wykluczone, że zachcesz nawet założyć własny biznes. Jednak planuj wykonanie zadania bardzo realistycznie a nie tylko poprzez sferę marzeń, zacznij od rzeczywistych możliwości finansowych jakie aktualnie posiadasz.
ZDROWIE
Zrób sobie konieczne badania.

WODNIK

MIŁOŚĆ
Jeśli od dawna jesteś samotna nie wykluczone, że odkryjesz gdzie tkwi przyczyna, dlaczego od tak długiego czasu nie możesz wejść w nowy związek. Czasem blokują wpływy przeszłości od której trzeba się odciąć zdecydowanym cięciem.
FINANSE
W tym tygodniu będziesz miała do wykonania zaległe sprawy, które od dłuższego czasu istnieją już na Twojej liście jako sprawy pilne. Nie rozpraszaj się przy wykonywaniu tych zadań bo tylko niepotrzebnie wydłużysz czas ich realizacji na kolejny tydzień.
ZDROWIE
Zwiększ dbałość o siebie.

RYBY

MIŁOŚĆ
Brnięcie dalej w ten dziwny układ nie przynosi niczego dobrego, nie odnajdujesz sama dla siebie satysfakcjonującego kompromisu, bo nie da się go znaleźć. Może nadejść moment, że trzeba będzie się zdecydować i dokonać właściwego wyboru.
FINANSE
W Twoim życiu zawodowym nastąpi przyspieszenie, będzie to czas intensywnej komunikacji a dzięki budującym rozmowom odkryjesz szanse na lepsze widoki na swoją przyszłość. To może też być tydzień nawiązania kontaktów zawodowych z majętnymi ludzi. Nie zmarnuj żadnej okazji.
ZDROWIE
Dbając o siebie nie zapominaj o swoim wnętrzu czyli duszy.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 18.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×