Horoskop tygodnia 21.04 - 27.04.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 21.04 - 27.04.2014

Horoskop tygodnia 21.04 - 27.04.2014BARAN
MIŁOŚĆ
Barany w stałych związkach będą nieco nerwowe, mogą czepiać się partnera o błahe sprawy, a przed wszystkim będą robić awantury z powodu braku zaufania do drugiej połowy. Koniec tygodnia uspokoi ich nieco, nawet zaproponują partnerowi wspólne wyjście.
FINANSE
Czasem brakuje Ci optymizmu w pracy i czas żeby nad tym popracować. Optymizm pozwoli Ci dostrzec nowe możliwości dla Twego postępu zawodowego. Jeśli od dawna jesteś bezrobotny spójrz na swoje życie z pozytywnej strony, możesz w tym czasie więcej się dokształcać, a sukces na pewno zapuka do Twoich drzwi.
ZDROWIE
Jeśli nie masz pomysłu na wyładowanie złości, zacznij biegać.

BYK
MIŁOŚĆ
Nadchodzi dla Ciebie dobry czas, zostaniesz wyrwany ze stanu uśpienia, powodem tego, może być pojawienie się właściwej osoby bądź sytuacji, która u Ciebie spowoduje tak istotną zmianę.
FINANSE
To czas, kiedy przed wszystkim będzie Ci potrzeba wiara w siebie, musisz odrzucić wszelkie ograniczenia, inaczej nie przebijesz się przez rynek ze swoim pomysłem. Ustal to, co jest dla Ciebie najważniejsze, czego pragniesz a z czego możesz ostatecznie zrezygnować.
ZDROWIE
Narażona jesteś na napięcie psychiczne, na wszelki wypadek zrób kompleksowe badania.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Może pojawić się u Ciebie przekonanie, że relacja, w której utkwiłaś jest totalną pomyłką, zdając sobie sprawę z wejścia w tak niefortunną znajomość, znajdziesz eleganckie wyjście z sytuacji.
Bliźniaki z trzeciej dekady będące w stałych związkach podejmą decyzje o powiększeniu rodzinny.
FINANSE
Spokój, cierpliwość a przed wszystkim właściwa strategia okażą się bardzo skuteczne by osiągnąć cel, na którym Ci zależy. Niczego nie uda Ci się przyśpieszyć, musisz spokojnie podjeść do wielu spraw, na które właściwe nie masz wpływu. Nie unikniesz pewnego konfliktu, ale zrozumienie drugiej strony sprawi, że uda Ci się go rozwiązać z obopólną korzyścią.
ZDROWIE
Dostarczaj sobie wapnia we właściwej diecie lub odpowiednich preparatach.

RAK
MIŁOŚĆ
Niejeden samotny Rak dostanie zaproszenie na randkę, wiedz, że wszystkie te piękne słowa pod Twoim adresem Raku nie są puste, a mówione z prawdziwą szczerością. Nie bój się miłości, nie uciekaj przed nią, nikt tak jak Ty nie cierpi być singlem.
FINANSE
Zapowiada się spokojny tydzień, pod warunkiem, że nie będziesz rozmieniać się na drobne i postępować fair wobec innych. Ogólnie rzadko, kiedy manipulujesz innymi by osiągnąć własną korzyść, jednak tym razem złamiesz własne zasady.
ZDROWIE
Nie zapominaj o swoim wnętrzu, czyli duszy, daj jej przyjemną muzykę, ćwiczenia relaksacyjne.

LEW
MIŁOŚĆ
Ty i Twoja połowa przejdziecie pomyślnie kolejną fazę rozwoju w związku. To dobry czas, żeby odkrywać siebie w sposób, który przyniesie Wam, co raz to więcej satysfakcji. Razem będziecie uczestniczyć w różnych uroczystościach rodzinnych.
FINANSE
To dobry moment na przeanalizowanie swojej kariery i określenie celu, do którego dążysz. Określ i spisz własne dążenia, skup na tym swoją energię.  Opracuj plan i do dzieła, a w szybkim czasie zbierzesz bogate żniwo swoich działań. Otrzymasz ogromny potencjał energii, ludzie powierzą w Twoje ręce władzę bądź kapitał.
ZDROWIE
To dla Ciebie idealna pora na codzienny spacer.

PANNA
MIŁOŚĆ
Nie jesteś zadowolona ze swego partnerstwa, nie musisz od razu zrywać, ale naucz się komunikować partnerowi to, co naprawdę czujesz. Tylko prawda da Wam szanse przeżycia prawdziwej bliskości, dlatego jakiekolwiek sztuczności, choćby czynione w najlepszej wierze, jedynie popsują atmosferę między Wami.
FINANSE
Może to nie być dla Ciebie przyjemny tydzień, szef zacznie Ci wytykać, że pewną sprawę stale zaczynasz od nowa i tak naprawdę nie posuwasz się ani trochę do przodu. Jeśli zależy Ci na zdobyciu tego kontraktu, zabierz się za analizę swoich działań, zrozumiesz, w którym miejscu popełniasz błąd.
ZDROWIE
Oszczędzaj energię, bo nie będziesz miała jej za dużo.

WAGA
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy w Twojej relacji potrzebne jest ponowne dopasowanie, i rozpoznanie granic własnych możliwości. W ostatnim czasie żywioł ognia pchał Cię do przodu i z tego też powodu uległaś zaślepieniu i zgubiłaś partnera po drodze, bo on nie dorównał Twoim krokom.
FINANSE
Jeśli w tym tygodniu planujesz spotkania biznesowe miej w zapasie zawsze 15 min.  Możesz nie mieć szczęścia w okolicznościach losu i droga, która zazwyczaj zajmuje Ci tyle samo minut wydłuży się, a wiesz, że nie zostaniesz dobrze odebrany, jeśli przyjdziesz spóźniony.
ZDROWIE
Będziesz miał skłonność do pobłażania sobie przy stole, ruch jest Ci niezbędny.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Dla Ciebie będzie to trudny okres, gdyż towarzyszyć Ci będzie przeczucie zdrady ze strony swego partnera. Nie możesz mu niczego zarzucić, bo nie masz dowodów, ale boisz się, że odejdzie od Ciebie w momencie, gdy będziesz na niego bardzo liczyć.
FINANSE
Zdecyduj się wyjść ze swojej skorupy, jeśli uważasz, że awans należy Ci się bardziej niż innym, nie bój się śmiało o tym mówić, przy okazji podkreślając jak wiele zrobiłaś dla zwiększenia pozycji i dochodu firmy.
ZDROWIE
Aby uzyskać wewnętrzną harmonię, zainteresuj się pozytywnym myśleniem, autosugestią.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Strzelec będący w związku znajdzie uczucie zadowolenia i spełnienia. Doceni swoją drugą połówkę i sam poczuje się kochany. Przyjemne spędzone chwile tylko we dwoje na długo zapadną w pamięć i będą miłym wspomnieniem w czasie gorszych dni.
FINANSE
Jeśli jesteś Strzelcem planującym otworzyć własną działalność, poszukać nowych źródeł dochodu, strać się o podwyżkę lub awans masz zielone światło, teraz z wyjątkową łatwością przekonasz innych do swoich racji lub swojej osoby.
ZDROWIE
Twoje ciało potrzebuje masaży, pozwól sobie na to. Nie zaszkodzą też tryliony pocałunków i kilka malinek poprawiających krążenie.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Koziorożce w związku będą wyjątkowo materialnie nastawione do życia, co nie za bardzo spodoba się drugiej połowie. Pamiętajcie, że pewnych ciepłych gestów oczekiwanych po bliskiej osobie nie da się ani kupić, ani przeliczyć na pieniądze.
FINANSE
To czas, kiedy najwłaściwszą metodą osiągnięcia wytyczonego przez Ciebie celu będzie odejście od schematycznego myślenia, uwolnienia się od rutyny, pokazania innym, na co Cię stać. Jeśli Twoja praca od dawna Cię nuży, to dobry czas, żeby ruszyć na poszukiwania pracy bardziej opłacalnej niż dotychczas.
ZDROWIE
Odżywaj się zdrowo, ogranicz mięso lub zrezygnuj z niego.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Wodniki czeka moment dojrzałych decyzji, co do własnej przyszłości. Od dawna pozostajecie w złych związkach bądź układach i w żaden sposób nie możecie uwolnić się, ale też nie potraficie ubiegać się o swoje prawa. Czas zdobycia się na odwagę i uczynienia pierwszego kroku.
FINANSE
To dobry czas żeby pomyśleć o sobie i zainteresować się własnym rozwojem. Uświadomisz sobie braki swojej niewiedzy. Zmobilizuj się i pomyśl o kursach dokształcających. Twoje finanse będą miały tendencję zwyżkową.
ZDROWIE
Staraj się prowadzić regularny tryb życia, bo dobrą formę warto pielęgnować.

RYBY
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy Twój związek będzie ukazywał różne barwy uczuć. Obudzi się w Tobie instynkt do posiadania rodziny, wobec swojej połowy wyrazisz uczucia ciepła i czułości promieniejąc żarem ogrzejesz jego chłodne serce.
FINANSE
W życiu spotykamy dwa typy ludzi, tych, którzy ciągną Cię w dół i tych, którzy pomagają Ci rozwiązywać Twoje problemy. Dbaj więc o to, żeby nie stać się ofiarą syndromu przewlekłego niezadowolenia, bo ostatnio idziesz w dół razem z innymi.
ZDROWIE
Czasem dobrze zrobisz, jeśli wspomożesz się witaminami.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 22.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×