Horoskop tygodnia 21.10 - 27.10.2013

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 21.10 - 27.10.2013

Horoskop tygodnia 21.10 - 27.10.2013


BARAN
MIŁOŚĆ
Miłość dla Ciebie jest zwyczajowo rozumiana inaczej niż dla innych, dla Ciebie rozkwita tym mocniej im trafia na większe przeszkody i tym razem będzie dokładnie tak jakie jest Twoje motto, bo zdobyć serce kogoś, kto jest w związku z kimś innym wcale nie jest łatwo.
FINANSE
Ostatnio odczuwasz niepokój o swoją przyszłość zawodową ale zamiast nieustanie rozważać co dalej zacznij badać sama przyszłość swojej firmy, zbierz informacje na rynku czy Twoja firma jest zdrowa i ma przed sobą przyszłość. Jeśli jesteś Baranem poszukującym pracy możesz się spodziewać interesującej propozycji.
ZDROWIE
Pomyśl o regularnych zajęciach fitness.

BYK
MIŁOŚĆ
Kiedyś kochałaś bardziej spontanicznie i nie narzekałaś na brak szczęścia, teraz stawiasz wysoko poprzeczkę, masz wymagania wobec mężczyzny którego pokochasz, tylko czy Ty wtedy spełnisz jego. Może Twoje wymogi wobec przyszłego partnera są zbyt ogromne i dlatego wciąż jesteś sama.
FINANSE
Marzysz o sukcesie w sektorze usług finansowych lub handlowych zacznij traktować szefa jak swojego najlepszego klienta, bo Twój szef nie jest Twoją zmorą tylko lekarstwem. Zmień taktykę myślenia, Twój szef to nie Twój strażnik a nauczyciel.
ZDROWIE
Aura pogoda sprzyja by ze sportem przenieść się pod dach, zajęcia na basenie to dobry wybór.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Twój partner ma nie lada orzech do zgryzienia bo zapragnęłaś od niego miłości podręcznikowej, co stało się źródłem konfliktu między Wami. Zamiast tego, zacznij rozumieć, że w miłości nie ma wymagań, bo są bowiem sprawy, które muszą stopniowo wspólnie dojrzewać.
FINANSE
Możesz spodziewać się niespodzianki od losu, ktoś nagle zadzwoni do Ciebie z propozycja współpracy bądź w ogóle zmiany firmy. Nie odrzucaj od razu nowej ofert tylko umów się na spotkanie i chętnie podyskutuj o nowej pracy.
ZDROWIE
Nie bagatelizuj bólów kręgosłupa, to znak ze się zasiedziałaś, zrób coś z tym.

RAK

MIŁOŚĆ
Jeśli uważasz, że nowa miłość rozwiąże Twoje problemy dnia codziennego z którymi się borykasz to niestety ale może się okazać, że jesteś w błędzie. On może co najwyżej ulżyć Twoim cierpieniom, dając radę i wsparcie ale problemy musisz rozwiązać sama.
FINANSE
Ten tydzień nie będzie należał do najłatwiejszych, może Cię dopaść przygnębienie pracą. Nie przejmuj się za bardzo każdemu to się zdarza. Zadbaj tylko o to, żeby nikt nie wyrobił w Tobie poczucia winy, za to, że nie dokończyłeś jakieś pracy.
ZDROWIE
Dbaj o swój żołądek i ogólnie układ pokarmowy, możesz mieć dolegliwości gastryczne.

LEW
MIŁOŚĆ
Kochasz i rozumiesz sens tej miłości ale zupełnie nie rozumiesz partnera o co mu chodzi, mówiąc że jesteś zbyt wyzwolona w tym związku. Dla Ciebie miłość nie oznacza od razu listy nakazów i zakazów, tylko wspólnie spędzany czas w wolnych chwilach. To czas żeby wypracować wspólne kompromisy.
FINANSE
Siedzisz i myślisz: „ Osiągnęłam wszystkie cele w swojej karierze zawodowej jakie zaplanowałam” i masz frustracje z tego tytułu bo nie wiesz co dalej. Jesteś znudzona i potrzebujesz nowego wyzwania, pomyśl najpierw o tym, jakie nowe kwalifikacje możesz zdobyć.
ZDROWIE
Poszukaj w sobie sił witalnych i wygraj ze swoim lenistwem.

PANNA
MIŁOŚĆ
Czasem w związku warto udać słabą kobietę tylko po to, by wyzwolić w mężczyźnie maksymalną zaradność, opiekuńczość i siły życiowe, niestety ale na razie te cechy w Waszej relacji przypisane są wyłączenie Tobie.
FINANSE
Przed Tobą trudny moment, musisz powiedzieć swojemu szefowi, że rezygnujesz ze swojej posady, odchodząc jednak z pracy nie pal za sobą mostów, wyraź głęboki żal z powodu rozstania z obecną pracą i podziękuj, za to, że doceniasz pomoc z jakiej korzystałeś w tej pracy i za to wszystko czego się nauczyłeś.
ZDROWIE
Na nerwy zastosuj herbatki ziołowe.

WAGA
MIŁOŚĆ
To tydzień pełen napięcia dla Ciebie, oczekiwanie na telefon stało się tak męczące, że nie potrafisz już na niczym innym skupić, poza spoglądaniem na komórkę i sprawdzaniem poczty a może on zerwał te znajomość tak jak tego sama chciałaś, przestań się zadręczać, to Ci nic nie pomoże.
FINANSE
Jakoś wykonanej pracy prawie w 100 % zależy od Twego nastawienia a ono nie jest najlepsze jeśli chodzi o obecny czas, może o ile masz w miarę pozytywne podejście do pracy, to już podejście do życia jest znacznie gorsze przez co tracisz swój prestiż zawodowy.
ZDROWIE
Pomyśl o zajęciach jogi, mogą Ci się przydać.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Nosisz w swoim sercu model idealnego mężczyzny, który będzie walczył o Ciebie nawet gdy Ty będziesz go odrzucać i jesteś zdziwiona dlaczego on więcej nie prosi Cie na randkę, przecież odmówiłaś mu tylko dwa razy.
FINANSE
Twoja praca w handlu ostatnio stanęła pod znakiem zapytania. Szefowie cenią ludzi przedsiębiorczych, którzy pragną najlepiej obsługiwać klientów a Tobie to nie wychodzi, warczysz na niezadowolone klientki, koniecznie zwrócić uwagę na swoje zachowanie jeśli zależy Ci na utrzymaniu pozycji.
ZDROWIE
Jeśli coś Cię boli, nie łykaj od razu leków tylko odkryj przyczynę bólu.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Twoje życie uczuciowo wpadło w rutynę, stałe zachowujecie się tak samo, robicie te same rzeczy, wydaje Ci się, że nawet uczucia wciąż wyznajecie sobie takie same, ale zamiast narzekać sama podejmij jakieś kroki w kierunku zmiany, wszak rozwój związku zależy od obojga partnerów.
FINANSE
Poważana rozmowa z szefem może negatywnie wpłynąć na Twoje nerwy, upomnienie, że wykonujesz zadania nie właściwie kompletnie zbiło Cię z tropu, ty masz własną wizje działania, wiesz do czego zmierzasz, masz wszystko po układne i dla Ciebie ma to sens. Nie rozumiesz o co szef się czepia. Może to i lepiej ale może dzięki przykładom podanym przez szefa dowiesz się, że można to zrobić jeszcze lepiej.
ZDROWIE
Pomyśl o zabiegach upiększających to poprawi Ci humor.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
To trudny dla Ciebie moment, złamane serce nie łatwo wyleczyć, uważaj tylko by nie nadużywać alkoholu i upijać się na smutno a Ty bardziej pokochać na smutno kogoś innego, bo jak tylko Twoje serce się obudzi, możesz tym razem ty złamać komuś życie.
FINANSE
Przed Tobą trudny czas, trzeba wybrać odpowiednią postawę do danego zadania, jeśli nie skorzystasz z pomocy innych a zdecydujesz się zrobić wszystko sam, w połowie drugi możesz utknąć w martwym punkcie.
ZDROWIE
Ładuj swoje akumulatory i zbieraj energię na gorsze dni.

WODNIK
MIŁOŚĆ
W życiu miłosnym pojawią się u Ciebie komplikacje, troje to już tłum ale nie daj się pokonać, wszak Wasz związek jest już tak długi i stoi na mocnych fundamentach, że nie powinien zniszczyć go byle podmuch świeżego powietrza.
FINANSE
Żeby odnieść sukces w pracy koniecznie musisz zadbać o rozwój swojego umysłu a u Ciebie ostatnio z tym nie jest najlepiej, nie czytasz, nie rozwijasz swoich innych zdolności, w sumie nie robisz nic, poza tym co masz do wykonania w swoich obowiązkach.
ZDROWIE
Pomyśl o relaksie, wybierz coś, co uspokoi Twoją duszę i ciało.

RYBY
MIŁOŚĆ
Czasem trudno dostrzec swoją winę w tym, że ktoś po wielu latach odchodzi, a jednak to dobry moment, żeby zrobić bilans relacji, bilans własnego życia może się okazać, że dojdziesz do zaskakujących wniosków. Samotna Ryba może spodziewać się uśmiechu losu.
FINANSE
Przed Tobą czas kiedy potrzeba Ci wybrać nowy wzór do naśladowania, postaw tylko na tych co już coś osiągnęli, poprzeczkę ustaw sobie wysoko i stosuj się do tego co głoszą Twoi idole.
ZDROWIE
Postaraj się regularnie uprawiać sport.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 21.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×