Horoskop tygodnia 21.07 - 27.07.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 21.07 - 27.07.2014

Horoskop tygodnia 21.07 - 27.07.2014


BARAN

MIŁOŚĆ
To dla Ciebie wyjątkowo sprzyjający czas w sferze uczuć. Daj sobie szansę i pozwól się ponieść wielkiej miłości. Jednak na pierwszym miejscu postaw własne uczucia, postaraj się odkryć to, co naprawdę czujesz. Partnerowi możesz zaufać, on Cię nie zrani, ale postaraj się nie zranić jego uczuć, kiedy nagle zechcesz się wycofać.
FINANSE
To dobry czas na planowanie przedsięwzięć długoterminowych, szczególnie, jeśli pracujesz na własną rękę, ale nie zapomnij o krótkim urlopie, gdyż jak sama wiesz potrafisz pracy poświęcić o wiele więcej czasu niż to konieczne.
ZDROWIE
Pomyśl o nowej pasji związanej z wysiłkiem fizycznym, może wspinaczka lub jogging.

BYK
MIŁOŚĆ
Otaczać Cię będą osoby życzliwe i akceptujące Twoją osobę w pełni, a ten tydzień stanie się początkiem czegoś nowego. Być może spotkasz na Twojej drodze osobę, z którą będziesz mogła stworzyć trwały związek, o jakim dawno marzyłaś.
FINANSE
To nie czas na myślenie o nużących Cię obowiązkach zawodowych. Jesteś na urlopie i nie rozmyślaj o tym jak nadrobisz zaległości, gdy z niego wrócisz, tylko korzystaj z każdej chwili by zebrać energię na kolejne miesiące.
ZDROWIE
Umiarkowanie korzystaj z kąpieli słonecznych.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Pozwól sobie na wypoczynek i relaks. Spaceruj, spotykaj się z ludźmi, wyjdź naprzeciw nowym znajomościom. Chodź na plenerowe imprezy. Szukanie miłości nie polega na bieganiu z randki na randkę z mało ciekawymi osobnikami, tylko na poznawaniu nowych osób, a wśród nich obserwuj czy nie pojawi się ktoś ciekawy.
FINANSE
Monotonna praca w odosobnieniu nie wpływa na Ciebie szczególnie dopingująco, właściwie to zaczynasz czuć obawy, czy jesteś w stanie dłużej pracować na tym stanowisku. To świetny moment, żeby poprosić szefa o przeniesienie, nie bój się wyznać, że Twoją siłą napędową w pracy jest ciekawość świata i ludzi.
ZDROWIE
Wypoczywaj ile tylko się da, najlepiej wybierz się na urlop.

RAK
MIŁOŚĆ
Los ściągnie Cię nieco na ziemie. Twój wybranek zakomunikuje Ci, że nie zamierza dalej kontynuować Waszej relacji, jednak nie chce Cię porzucić na stałe, ale raczej zrobić przerwę, po to właśnie, abyś uświadomiła sobie, że uczucia i pragnienia innych są tak samo ważne jak Twoje.
FINANSE
Przygotuj się na kłopoty w pracy, być może nawet ją stracisz, jednak nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre, gdyż szybko pojawią się nowe, korzystne propozycje zawodowe. Odczujesz radość i z optymizmem spojrzysz w przyszłość.
ZDROWIE
To dobry moment na naukę nowych metod relaksacyjnych.

LEW
MIŁOŚĆ
Koło fortuny kręci się niepowstrzymanie tylko potrzebna jest siła, aby nim poruszyć. Zamiast rozpaczać, że długo jesteś sama, zacznij czerpać to, co najlepsze, gdy nikt Ci niczego nie ogranicza a szybko zauważysz zmiany na lepsze.
FINANSE
To dla Ciebie odpowiedni moment, żeby zacząć zdobywać wiedzę w nieznanych Ci dziedzinach. Nawiązuj wartościowe kontakty i podejmuj odważne decyzje zawodowe, masz teraz wyjątkowo „dobrą passę”. W sprawach finansowych trzymaj się sprawdzonych rozwiązań.
ZDROWIE
Wskaźnik wagi stale rośnie, pomyśl o jakimkolwiek ruchu.

PANNA
MIŁOŚĆ
W miłości masz pewien problem, zdarza Ci się kłamać. Naucz się wreszcie mówić prawdę, nawet, jeśli przychodzi Ci to z wielkim trudem. Uważasz, że drobne kłamstwo nikomu nie zaszkodzi, ale przekorny los pokazuje, po raz kolejny, że szkodzi Twojej miłości.
FINANSE
To dla Ciebie dobry czas w sprawach finansowych, jeśli zajmujesz się handlem, nie ważne czy na małą czy dużą skalę klienci będą Ci wyjątkowo sprzyjać. Będziesz zachwycona, gdyż w Twoim portfelu przybędzie większa sumka, a na urlop w sierpniu nie trzeba będzie ruszać oszczędności.
ZDROWIE
Zrób profilaktyczne badania a przynajmniej zapisz się.

WAGA
MIŁOŚĆ
Ten tydzień upłynie w miarę stabilnie. Jedyne co Cię zaskoczy to zaproszenie w odwiedziny od osoby, z którą dawno nie miałaś kontaktu a do tego mieszka dość daleko. Mimo, że początkowo możesz czuć lekką niechęć, nie przegap okazji do podróży, nie będziesz żałować.
FINANSE
To czas, kiedy skorzystasz z dobrej koniunktury i postawisz na dokształcenie się. Dzięki zdobytej wiedzy wzbogacisz się nie tylko materialnie, ale również duchowo. Dzięki czemu, będziesz miała szansę zrealizowania ważnego planu, nad którym pracujesz od dawna.
ZDROWIE
Nie bój się wysiłku fizycznego, to dobrze wpłynie na Twoją figurę.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Tydzień dobrych emocji, taka atmosfera sprzyja do rozwiązywania bezkonfliktowo wcześniejszych problemów, wyjaśnieniu nieporozumień w dyplomatyczny sposób. Twoja wyobraźnia będzie bardziej pobudzona, przygotujesz dla partnera nie jedną miłą niespodziankę.
FINANSE
Jeśli wybierasz się na urlop pomyśl jak wypełnić z korzyścią dla siebie wolny czas od pracy. Nie myśl o nadrabianiu zaległego sprzątania, to nie pozwoli Ci się odprężyć i nabrać sił. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżasz to często korzystaj z roweru i pobliskich kąpielisk wodnych.
ZDROWIE
To dobry czas na rzucanie nałogów.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Zdecydowanie przyjemny czas dla miłości, kontaktów z innymi, więcej okazji do beztroskich, miłych spotkań i krótkich podroży, będziesz w swoim żywiole. Ale nie przegap pewnego szatyna, który już od dawna patrzy w Twoim kierunku.
FINANSE
Wiele teraz może zdarzyć się w Twojej karierze zawodowej. Los otworzy przed Tobą nowe drzwi, czy wejdziesz w nie zależy od Ciebie, ale dobrze by było gdybyś nie odrzucała oferty zbyt szybko i dała sobie czas do namysłu. Nie mów od razu, to nie dla Ciebie bądź nie dasz rady.
ZDROWIE
Wycieczki krajoznawcze poprawią Twój nastrój.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Będziesz w dobrej formie psychicznej, co korzystnie wpłynie na Twój wygląd, taka postawa oczywiście od razu zaowocuje powodzeniem. Płeć przeciwna będzie zabiegać o kontakt z Tobą a Tobie nawet to się spodoba, choć z reguły nie lubisz prowadzić gierek miłosnych.
FINANSE
Masz otwartą drogę do sukcesu, ale ważne jest żeby wykorzystać nadarzającą się okazję. Od dawna tkwisz w tej samej pracy, w tym samym zespole i na tym samym stanowisku, teraz będzie okazja do zmiany. Od Ciebie zależy czy skorzystasz, bo otrzymana propozycja zawodowa będzie naprawdę interesująca.
ZDROWIE
To dobry czas by rozpocząć bieganie.

WODNIK
MIŁOŚĆ
To dobry czas, żeby wreszcie uczyć się tolerancyjności wobec swego partnera. Ciągle zapominasz o tym, że on nie jest doskonały, często popełnia różne błędy, a to jest wynikiem frustracji między Wami.  Jesteś zbyt surowa dla swego wybranka, popracuj nad tym.
FINANSE
To dla Ciebie idealny moment by załatwić ważne sprawy urzędowe, teraz gwiazdy będą Ci sprzyjać z łatwością przekonasz urzędnika by zajął się Twoją sprawą od ręki. Wracając do domu wstąp do biura podróży, może zakupisz jakiś ciekawy wyjazd last minute.
ZDROWIE
Zafunduj sobie zabieg z alg.

RYBY
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy staniesz się bardziej energiczna i odważna w związku, zażądasz od wybranka swego serca konkretnych zobowiązań wobec Ciebie. Śmiało powiesz o swoich potrzebach i pragnieniach, nie chcesz traci czasu na bezsensowną znajomość. To może oznaczać poprawę stosunków w relacji bądź decyzję o rozstaniu.
FINANSE
Jeśli pracujesz w profesji artystycznej lub związanej z kulturą będziesz wyjątkowo twórcza i kreatywna, wykorzystaj te chwilę by stworzyć coś wyjątkowego. U pozostałych Ryb ważne będzie podjęcie jakieś istotnej decyzji dla sprawy, która wymaga już od dłuższego czasu sporo wysiłku.
ZDROWIE
Naucz się przygotowywać dania z ryb i wprowadź je do codziennego menu.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 21.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×