Horoskop tygodnia 23.06 - 29.06.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 23.06 - 29.06.2014

Horoskop tygodnia 23.06 - 29.06.2014BARAN
MIŁOŚĆ
Jeśli w tym tygodniu nic się nie wydarzy pomiędzy Tobą a Twoim partnerem odczujesz, że nadszedł wreszcie moment Twego zwycięstwa. Zaangażowałaś się, podjęłaś ryzyko poprawy dialogu w Waszym związku, co bardzo wzbogaciło Waszą miłość.
FINANSE
Szef wezwał Cię na dywanik i poinformował o Twoich negatywnych wynikach pracy. Nie bagatelizuj tego, potraktuj to, jako ostrzeżenie, że Twoja pozycja w firmie jest zagrożona, bez względu na to jak długo pracujesz w tym przedsiębiorstwie. Niech Twoje czynniki samoobrony podniosą alarm i popraw to, co jest negatywnie oceniane.
ZDROWIE
Jeśli nie wiesz, od kiedy zacząć odchudzanie, teraz jest najlepszy moment.

BYK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy los przyniesie Ci poczucie spokoju, komfortu i harmonii. Gwiazdy postawią na Twojej drodze przyjaznych Ci ludzi. Poczujesz się usatysfakcjonowana z relacji z innymi. Tego właśnie chciałaś, oddanych i szczerych przyjaciół.
FINANSE
Będziesz pełna dynamizmu i chęci do działania: reperacje, naprawy, zmiany. To przyczyni się do poprawy w sprawach Twoich finansów. Szef obdaruje Cię małą podwyżką, ale nie spoczywaj na laurach tylko kreatywnie rozwijaj się dalej.
ZDROWIE
Mogą się pojawić problemy ze snem, aby nie dręczyła Cię bezsenność zapewnij sobie dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Dopadnie Cię nastrój wewnętrznego rozdarcia i walka z różnymi nastrojami. Trudno będzie Ci wybrać pomiędzy rozsądkiem i logiką drzemiącą w Tobie, a małą dziewczynką, która pragnie uczynić szaloną rzecz. No cóż, co wygra wiesz tylko Ty.
FINANSE
Przed Tobą będzie powrót do spraw poprzednio prowadzonych. Coś co uważałaś już za zakończone takie nie będzie. Jednak zanim zabierzesz się do pracy, szef wyśle Cię na specjalne szkolenie, zanim wyznaczy Ci plan zajęć.
ZDROWIE
To idealny moment by rozpocząć pracę nad formą.

RAK
MIŁOŚĆ
W sprawach miłości będzie Ci towarzyszyć wiele radości. Życie rodzinne będzie Cię cieszyć bardziej niż w ostatnich tygodniach. Drobne remonty upiększą Wasze miejsce zamieszkania, przez co atmosfera stanie się jeszcze bardziej sielska.
FINANSE
Masz świetny pomysł, ale jak sam wiesz nawet dobre pomysły trzeba umieć sprzedać i to jest doskonały moment, bo ty uczynić. Masz pomysł jak zmniejszyć wydatki albo poprawić sprzedaż, nie bój się iść z tym do szefa, tylko przygotuj się do rozmowy, a znajdziesz poparcie kierownictwa by wdrożyć Twój pomysł w funkcjonowanie firmy.
ZDROWIE
Najwyższy czas by powalczyć z przemęczeniem, zacznij od tego by się wyspać.

LEW
MIŁOŚĆ
Tracisz czas na bezsensowną relację, która nie przynosi Ci satysfakcji. Nie zaspokaja Twoich ambicji ani nie odpowiada Twoim wymaganiom. Monotonny związek dłuży Ci się i zaczynasz obliczać czas jak długo przyjdzie Ci wytrwać w takim stanie. Przerwij to sama, zajmij się sobą, zrób coś, o czym marzysz od dawna: nauczy języka obcego, śpiewać, gotować.
FINANSE
Twoja inteligencja, dowcip i dynamizm podbije konkurencje, dzięki sprawnemu zagraniu czeka Cię awans społeczny. Odczujesz triumf i towarzyszyć Ci będzie poczucie sukcesu, czeka Cię ważna dyskusja z szefem, rozbieżność zadań trochę zakłóci u Ciebie te miłą atmosferę, ale i tak będziesz zadowolona.
ZDROWIE
Wizyta w przychodzi będzie dobrą szansą na zrobienie badań profilaktycznych.

PANNA
MIŁOŚĆ
W miłości pojawi się czas zastoju, nie będziesz miała ochoty na angażowanie się w jakąkolwiek znajomość, nawet, jeśli on okaże się wyjątkowo uwodzicielski. Twój partner musi przeczekać Twój chłodny stan emocjonalny. Całe szczęście, że to tylko stan przejściowy.
FINANSE
W pracy ktoś Ci pomoże dobrym pomysłem, nie zapomnij go wyróżnić, gdy cel zostanie już zrealizowany. To czas, kiedy też odnajdziesz swoje miejsce w pozycji firmowej, Twój prestiż zawodowy wzrośnie, gdyż budująco wpłyniesz na innych.
ZDROWIE
Pomyśl o nowej dyscyplinie sportu dla siebie. Dzięki temu poznasz nowych ludzi.

WAGA
MIŁOŚĆ
Bardzo spokojny tydzień dla spraw uczuciowych, dowody czułości, przyjaźni ze strony partnera sprawią Ci wiele radości. Wieczory bardzo romantyczne, wspólne gotowanie pobudzi Waszą wyobraźnię.
FINANSE
Twoja pozycja zawodowa od dłuższego czasu stoi w miejscu. Pomyśl, co możesz z tym zrobić, na przykład wykorzystać magię doniesień prasowych, dobrze napisana notka prasowa może zrobić za darmo reklamę Tobie i Twojej firmie.
ZDROWIE
Po intensywnej pracy czas na odpoczynek, zregeneruj swoje siły.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Toczące się dyskusje z Twoim partnerem dotyczące pewnego ważnego dla Was tematu zaczynają Cię już męczyć. Zbyt mocno się nimi przejmujesz. Zwracasz uwagę na to, co nieistotne, czepiasz się szczegółów. Jeśli chcesz je wreszcie zakończyć zmień sposób myślenia.
FINANSE
Na krótko będziesz musiała powstrzymać się z ważnymi pomysłami, nie jasna sytuacja z szefem ani Twoją dalszą pozycją w pracy zmusi Cię do zaprzestania rozpoczynania nowych działań. Uporządkuj stare zaległe sprawy, sytuacja wyjaśni się na koniec tygodnia.
ZDROWIE
Pojawiający się ból głowy nie zwiastuje niczego dobrego. Koniecznie zgłoś się do lekarza.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu możesz poczuć się bardziej osamotniona niż zazwyczaj, więc to dobry czas by zainteresować się sprawami, na które do tej pory nie zwracałaś uwagi. Pomoże Ci w tym spotkanie z kimś nieznajomym – natchnie Cię nowymi pomysłami.
FINANSE
Tworzysz pomysły a jednak nikt ich nie wyróżnia, nie mówi, że Twój pomysł jest lepszy od pomysłu innych. Może czas najwyższy przyjrzeć się temu. Da się zauważyć, iż Twój sposób pisania nie jest najlepszy, nie zachęca do czytania. Odpocznij a potem na nowo zabierz się do pracy.
ZDROWIE
Skorzystaj z usług masażysty, który sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzona.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ
Ty i Twoja połowa przechodzicie trudny okres. Wasze problemy finansowe negatywnie wpływają na to, co dzieje się między Wami, teraz już wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo finansowe w związku, wystarczy, że pojawi się nieplanowany wydatek a wy nie wiecie, co z tym zrobić.
FINANSE
Nad Tobą chmury spowodowane sprawami administracyjnymi, jednak z kłopotem szybko się uporasz. Sprawdź dobrze swoje finanse i płatności. Nie zapomnij o pewnym ważnym terminie i problemach prawnych. Spory z urzędami rozwiązuj dyplomatycznie.
ZDROWIE
Będziesz tryskać energią i zarażać nią bliskich.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Jeśli Twój związek od dawna Cię nie satysfakcjonuje, a dodatkowo konflikt przynosi sprawa wakacji. Ty pragniesz urlopu, on twierdzi, że Was na to nie stać, kolejny rok z rzędu, to zrób cos tylko dla siebie, zrelaksuj się. Wejdź w jakiś miły romans.
FINANSE
Przed Tobą ważne inwestycje zawodowe, nowe pomysły otworzą Ci drogę do sukcesu. Zmiany na lepsze będą bardzo rewolucyjne. Jeśli jesteś Wodnikiem, któremu brak zadowolenia z pracy to dobry moment by poszukać nowej.
ZDROWIE
Umiarkowanie korzystaj z kąpieli słonecznych.

RYBY
MIŁOŚĆ
Ach, jakie życie jest piękne – te słowa nie opuszczą Cię aż do końca tygodnia. Wybranek Twego serca okaże Ci wyjątkowo dużo zainteresowania, ale pod koniec tygodnia pojawi się krótkie spięcie między Wami. Zauroczona chwilami uniesień zapomnisz o ważnym wspólnym dla Was spotkaniu.
FINANSE
Dla Ryb to dobry moment na sprawy mieszkaniowe, zakup lub przeprowadzenie remontu. Staraj się jednak panować nad wydatkami, by nie przekroczyć zaplanowanego przez siebie limitu. Po za tym większych zmian ten tydzień nie niesie.
ZDROWIE
W dobry nastrój może wprowadzić Cię poranne bieganie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 23.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Często myśle o rozwodzie, karty tez pokazuja ze trace czas na bezsensowna relacje ale boi się uczynić krok więcej.
Dodano: 2014-06-27 23:21:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Według rady poprosiłam męża o wyjazd na urlop i się zgodził i to jedziemy od 1 , dzięki :)
Dodano: 2014-06-24 19:22:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×