Horoskop tygodnia 25.11 - 01.12.2013

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 25.11 - 01.12.2013

Horoskop tygodnia 25.11 - 01.12.2013


BARAN
MIŁOŚĆ
Ten tydzień sprzyja szczęściu rodzinnemu, namiętności, płodności. Będzie dużo radości, razem z partnerem spędzicie wiele radosnych chwil na wzmacnianiu Waszej relacji. Ostanie momenty przynosiły wiele nerwowych sytuacji a teraz nie opuszcza Was poczucie zakochania w sobie. Samotne Barany w miłości nie powinny zawsze brać pod uwagę tylko własne zdanie, czasem mogą się mylić.
FINANSE
W pracy tydzień szybko minie, czeka Ci wiele ciekawych nowych zadań do wykonania ale ze wszystkich poradzisz sobie bez mrugnięcia okiem. Będzie też okazja do nauki czegoś nowego, może rozpoczniesz jakiś kurs albo znajdziesz dla siebie nowe hobby.
ZDROWIE
Unikaj stresów, bardzo szkodzą Twoim nerwom.

BYK
MIŁOŚĆ
Na Twoje drodze może pojawić się osoba która rozpali w Tobie uczucia, jednak rozwój relacji wcale nie będzie łatwy, po bliższym poznaniu okaże się, że dzieli Was odległość a Wasze priorytety na życie różnią się, jednak magicznej siły przyciągania między Wami nie da się ominąć.
FINANSE
Będziesz mieć pewność, że decyzje które podejmiesz jest w nich moc i siła. Postawisz działać, by zaszły pewne zmiany w Twojej karierze zawodowej, zbyt długo spoczywałeś już na laurach, przez co masz wrażenie, że stoisz w martwym punkcie.
ZDROWIE
Zastosuj dietę lekkostrawną.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Tajemniczość nie jest Twoją mocną stroną, jednak przebywanie w tym towarzystwie będzie wymagało nieco od Ciebie zachowania pewnych faktów z twego życia. Musisz jednak liczyć się z tym, że z czasem ta osoba dowie się, iż nie jesteś osobą wolną. Korzystaj z zaproszeń.
FINANSE
Ostanie zdarzenia w pracy wymagały od Ciebie całkowitej odpowiedzialności. Wiesz, że okoliczności zewnętrzne nie zawsze rysują odpowiednią ścieżkę którą chcemy podążać i musimy sami z determinacją dążyć do wybranej przez siebie drogi. Otwórz nowe drzwi i poszerz swoje horyzonty.
ZDROWIE
Nie zapominaj o codziennych spacerach.

RAK
MIŁOŚĆ
Twój partner zaczyna mieć dosyć pewnych sytuacji między Wami, uważa, że trudno Cię rozgryźć nawet po latach znajomości, czasem zupełnie nie wie o co Ci chodzi i tym razem także dojdzie do nieporozumień między Wami, zamiast jednak zamykać się w sobie powiedz wprost co Cię gnębi.
FINANSE
Masz wrażenie, że każdy kolejny dzień w pracy to porażka, ale nie robisz nic by to zmienić, nie potrafisz siebie zmotywować i zacząć wreszcie podejmować jakieś kroki, działania by wyjść na prostą tylko czekasz na to co niesie los. Nie zaciągaj kolejnego kredytu bo wpadasz w błędne koło.
ZDROWIE
Spokój cierpliwość pozytywnie na Ciebie wpłyną

LEW
MIŁOŚĆ
Tego nie da się uniknąć, sobotnia impreza w towarzystwie zawodowym będzie tak uda, że los nie ochroni Cię przed zdradą partnera. Jednak jeśli już to się stanie, żyj dalej i nie wracaj myślami do tego. Będziesz miał dużo szczęścia bo zdrada nie wyjdzie na jaw.
FINANSE
Zanim odejdziesz ze starej pracy spróbuj pogodzić się ze wszystkim współpracownikami, nie pal za sobą mostów, bo bywa że wracamy do miejsca z którego odeszliśmy. W nowej pracy będziesz zadowolony gdyż miejsce pracy ma o wiele wyższy standard niż poprzednie.
ZDROWIE
Zregeneruj swoje siły.

PANNA
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu będziesz odbierać liczne dowody zainteresowania od osoby która od dawna ma Cię na oku. Będziesz musiał ustosunkować się jakoś do jej zalotów, albo je odrzucisz albo zaczniesz razem z nią prowadzić te grę miłosną. Panny będące w związku mogą spodziewać się poważnych deklaracji.
FINANSE
Przed Tobą ważne wystąpienie, musisz być dobrze przygotowany, by Twój projekt został przyjęty potrzebne Ci poparcie większości. Najlepszym rozwiązaniem jest pokazanie, że jesteś otwarty na świat i wysłanie pozytywnej energii. Zadbaj o swój entuzjazm.
ZDROWIE
Jeśli masz skłonność do tycia to uważaj na to co jesz, możesz przytyć parę centymetrów w czułych miejscach.

WAGA
MIŁOŚĆ
W Twoim związku mogą się pojawić problemy materialne, zaczęty remont ma wyższe koszty niż to założyliście ale obarczanie winą siebie wzajemnie nie jest najlepszych wyjściem z sytuacji. Na kredyt Was nie stać, pomyślcie może ktoś z przyjaciół Wam pożyczy. Samotni niech korzystają z możliwości każdego wyjścia, miłość może czaić się wszędzie.
FINANSE
Wpadłaś w sidła materializmu, zapomniałaś, że przed wszystkim jesteś istotą duchową i straciłaś cały zapał do pracy, nic już Cie nie cieszy, nowe rzeczy, które teraz mogłaś sobie kupić już tak nie cieszą. Zadbaj o swoje marzenia i zbuduj z nich wspaniałą przyszłość.
ZDROWIE
Pomyśl o basenie!

SKORPION
MIŁOŚĆ
Będą okazje do podróżowania, bywania na imprezach, wykorzystaj możliwości jakie niesie los i nie zamykaj się w domu. Możesz poznać wiele wspaniałych nowych ludzi a znajomości z nimi zawarte będą na dłużej niż przez jeden wieczór.
FINANSE
Masz przed sobą ważne zadanie do wykonania, więc jeśli chcesz do swojego zespołu przyciągnąć ciekawe i kompetentne osoby musisz im zaoferować interesujące perspektywy. Razem zobowiążecie się do osiągnięcia maksymalnego zysku i zdobędzie to.
ZDROWIE
Twój stan zdrowia może lekko się pogorszyć.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Zapragniesz swobody, wygody, przygody, nieco samotności i wszystko było by możliwe do zrealizowania gdyby nie to, że jesteś w związku a nie chcesz tego psuć, nie wiesz tylko czy partner zrozumie Twoją potrzebę bycia samemu i pozwoli sobie na taką rozłąkę.
FINANSE
Potrzeba spełnienia zawodowego zaprowadzi Cie do laboratoriów czy bibliotek. Będziesz skłaniała się ku pracy nad sobą i zdobycia nowej wiedzy. Wszystko to co zaczniesz zakończysz sukcesem i wejdziesz na wyższy etap rozwoju.
ZDROWIE
Korzystaj z każdej możliwości podróży.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Tydzień okaże się mniej dynamiczny niż się spodziewałeś, kontakty towarzyskie będą ograniczone, poczujesz się tak jakby wszyscy o Tobie zapomnieli. Humor jednak poprawi Ci weekendowe wyjście, będziesz bawić się jak nigdy a Twoje powodzenie zwiększy się.
FINANSE
Twoje wyniki pracy nie będą dla Ciebie zadowalające w nadchodzącym tygodniu, uznasz, że nie osiągasz tego co miałaś w założeniu nawet w połowie. Będziesz szukać rozwiązania swojego problemu tworząc nowy plan dla swoich działań.
ZDROWIE
Częściej spoglądaj na strzałkę wagi łazienkowej.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Planety nie zamierzają Cie do niczego zmuszać i jeśli sama się nie zmobilizujesz to czas przecieknie Ci przez palce, nim się obejrzysz minie kolejny tydzień a Ty będziesz mieć poczucie straconego życia i uciekających chwil. Jeśli nie masz pomysłu na dalsze życie, zrób sobie jakiś plan.
FINANSE
Przed Tobą czas kiedy podejmiesz decyzje o zmianie w sferze pracy. Uznasz, że zawodowo nie realizujesz się w profesji którą teraz wykonujesz i zmienisz całkowicie tor działania a nawet może zawód. Jeśli planujesz wzięcie kredytu dobrze rozważ czy w Twojej sytuacji jest to właściwa decyzja.
ZDROWIE
Pomyśl o sposobie na uzyskanie równowagi wewnętrznej, może joga lub medytacja?

RYBY
MIŁOŚĆ
To czas samodoskonalenia się, pracy nad sobą, poszukujesz nowych dróg w swoim życiu i teraz jest dobry moment by to zacząć. Nikt nie podniesie standardu Twego związku czy życia jeśli Ty sama tego nie zrobisz. Nowa znajomość przyniesie Ci wiele satysfakcji.
FINANSE
Zdasz sobie sprawę, że w interesach rozmowa jest równie ważna jak słuchanie. Zaczniesz więcej czytać by poszerzyć zakres swego słownictwa a także ćwicz swój głos. Pamiętaj, żeby w czasie rozmów zawodowych zawsze okazać lojalność wobec swojej firmy i zachować dyskrecje w wymaganym kierunku.
ZDROWIE
Odżywiaj się zdrowo, ograniczaj mięso lub zrezygnuj z niego.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 25.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×