Horoskop tygodnia 28.04 - 04.05.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 28.04 - 04.05.2014

Horoskop tygodnia 28.04 - 04.05.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Naucz się obdarzać zaufaniem osobę, z którą jesteś blisko. Postaraj się uwolnić od nadmiernej podejrzliwości ponieważ w innym wypadku Wasze relacje nie przetrwają najbliższych miesięcy. Twoja potrzeba kontroli wyraźnie denerwuje Twoją połowę, uważa, że w ten sposób ograniczasz jej wolność.
FINANSE
To dla Ciebie odpowiedni moment, żeby zacząć zdobywać wiedzę w nieznanych Ci dziedzinach, nawiązuj wartościowe kontakty i podejmuj odważne decyzje zawodowe, masz teraz wyjątkowo „dobrą passe”. W sprawach finansowych trzymaj się sprawdzonych rozwiązań.
ZDROWIE
Choć lubisz ruch nie odmówisz sobie w tym tygodniu słodkiego lenistwa.

BYK
MIŁOŚĆ
Nie daj się zdominować Twojej drugiej połowie. Związek ma być dla Ciebie partnerski, inaczej będziesz czuła się głęboko nieszczęśliwa, ale problemem jest to, że nie potrafisz postawić na swoim i otwarcie mówić o swoich potrzebach. Ważne jest abyś teraz poświęciła obecny czas, na rozwój własnej osobowości.
FINANSE
Przed Tobą czas w którym, być może będziesz musiała objąć odpowiedzialne stanowisko. Nie ma obawy, Ty sama poradzisz sobie nie źle, ale pamiętaj o dobraniu odpowiedniego asystenta, który przypilnuje terminów spotkań i przypomni Ci o planie zajęć.
ZDROWIE
Twój codzienny jadłospis powinien ulec zmianie, to powinno wystarczyć do zachowania szczuplej sylwetki.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
To dla Ciebie sprzyjający czas w sferze uczuć, daj sobie szanse i pozwól się ponieść wielkiej miłości.  Jednak na pierwszym miejscu postaw własne uczucia, postaraj się odkryć to, co naprawdę czujesz. Partnerowi możesz zaufać, on Cię nie zrani, ale postaraj się nie zranić jego uczuć, kiedy nagle zechcesz się wycofać.
FINANSE
To czas, kiedy Twoja operatywność i pomysłowość zostaną docenione. Wybijesz się ponad przeciętność, a szef wybierze Twój projekt spośród innych, jednak nie zapomnij o wynegocjowaniu odpowiednich warunków do jego realizacji.
ZDROWIE
Pocenie się na siłowni nie jest Twoim żywiołem, może zamiast tego zapisz się na basen.

RAK
MIŁOŚĆ
Ostatni czas to wspominanie tego jak poświęcałaś się by naprawić relacje między Tobą a partnerem, jednak okazało się, że tak naprawdę to było tylko zatrzymywanie na siłę, tego co nieuchronne. Relacja się rozpadła, czujesz smutek, ale pamiętaj, że to tylko stan przejściowy.
FINANSE
To czas, kiedy skorzystasz z dobrej koniunktury i postawisz na dokształcenie się. Dzięki zdobytej wiedzy wzbogacisz się nie tylko materialnie, ale również duchowo. Dzięki czemu, będziesz miała szansę zrealizowania ważnego planu, nad którym pracujesz od dawna.
ZDROWIE
Zacznij jeść więcej owoców i warzyw, to idealny sezon.

LEW
MIŁOŚĆ
Masz dar wymowy, a Twoi adoratorzy spijają słowa z Twoich ust. Jednak uważaj tym razem możesz przekroczyć granice dobrego smaku. Walka jest Twoim żywiołem i wiesz, że jego serce należeć będzie tylko do Ciebie, pamiętaj jednak że na siłę nie przyciągniesz go do siebie, zrobisz to jedynie subtelnym działaniem.
FINANSE
Jesteś osobą pełną pomysłów, pełną życiowego rozmachu, solidną i upartą. Konsekwentnie dążysz od dłuższego czasu do sukcesu i wreszcie zostaniesz doceniona. Awansujesz na kierownika. Pamiętaj aby nie tracić kontaktu z zespołem, z którym pracujesz.
ZDROWIE
Twoje zęby mogą kaprysić, może czekać Cię wizyta u stomatologa.

PANNA
MIŁOŚĆ
Los ściągnie Cię nieco na ziemie. Twój wybranek zakomunikuje Ci, że nie zamierza dalej kontynuować waszej relacji, jednak nie chce Cię porzucić na stałe, ale raczej zrobić przerwę, po to właśnie, abyś uświadomiła sobie, że uczucia i pragnienia innych są tak samo ważne jak Twoje.
FINANSE
Masz otwartą drogę do sukcesu, ale ważne jest żeby wykorzystać nadarzającą się okazję. Od dawna tkwisz w tej samej pracy, w tym samym zespole i na tym samym stanowisku, teraz będzie okazja do zmiany. Od Ciebie zależy czy skorzystasz, bo otrzymana propozycja zawodowa będzie naprawdę interesująca.
ZDROWIE
Naucz się odreagowywać codzienny stres, rozwijając w sobie spontaniczność.

WAGA
MIŁOŚĆ
Nie próbuj być mamusią dla swego partnera. On tego od Ciebie nie oczekuje, a Ty za wszelką cenę próbujesz go wychować, pielęgnować i nie możesz zrozumieć, dlaczego im bardziej chcesz być blisko niego on od Ciebie ucieka. Masz dwa wyjścia zmienić postawę albo szukać mężczyzny, które ma podobne podejście do życia.
FINANSE
To czas, kiedy powinnaś trzymać bardziej w ryzach swoje wydatki, nie możesz tak często ulegać pokusie sięgania po portfel. Jeśli nie możesz nad tym zapanować zacznij zbierać paragony i podlicz na końcu cały tydzień, możesz się przerazić kwoty.
ZDROWIE
Zapisz się na zajęcia łączone z tańcem, nie tylko pięknie ukształtujesz sylwetkę, ale zaczniesz się poruszać z gracją.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Miewasz skłonność do ciągłego poświęcania się lub wchodzenia w związki, w których mężczyźni zamiast Cię dowartościowywać wpędzają Cię w kompleksy. To najlepszy moment, żeby zastanowić się nad swoją postawą i zmienić coś w swoim życiu.
FINANSE
To czas, kiedy kontakty z zagranicą dadzą Ci większą satysfakcję i poprawią Twoją sytuację finansową. Jednak w pracy powinnaś skupić się nad wyrabianiem sobie prestiżu, gdy nadejdzie Twoja wielka szansa, z łatwością zajmiesz miejsce kierownicze.
ZDROWIE
Grzech, który popełniasz to nieregularny tryb życia, zmień to.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
W miłości masz pewien problem, zdarza Ci się kłamać. Naucz się wreszcie mówić prawdę, nawet, jeśli przychodzi Ci to z wielkim trudem, ponieważ uważasz, że drobne kłamstwo nikomu nie zaszkodzi, ale przekorny los pokazuje, po raz kolejny, że szkodzi Twojej miłości.
FINANSE
Monotonna praca w odosobnieniu nie wpływa na Ciebie szczególnie dopingująco, właściwie to zaczynasz czuć obawy, czy jesteś w stanie dłużej pracować na tym stanowisku. To świetny moment, żeby poprosić szefa o przeniesienie, nie bój się wyznać, że Twoją siłą napędową w pracy jest ciekawość świata i ludzi.
ZDROWIE
By zachować urodę zwiększ swoją aktywność fizyczną.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Egoizm nie bywa dla Ciebie słowem obcym, jednak tym razem role się odwrócą i będziesz musiała poświecić się dla partnera w dosyć wyraźny sposób, na przykład spłacić za niego zaległe zobowiązanie. Jeśli on nie jest Twoim mężem zastanów się czy warto, bo pieniędzy nie odzyskasz.
FINANSE
Taka rewolucyjna szansa trafia się rzadko, ale teraz przypadła ona właśnie Tobie. Nowe stanowisko i zmiana kierunku kariery zawodowej jest dla Ciebie niezwykle atrakcyjną propozycją, ale masz obawy, bo wiążę się ona z wyjazdem z kraju na rok, a to już budzi w Tobie emocje, że zaczynasz się zastanawiać czy wykorzystać tę szansę czy nie.
ZDROWIE
Twój organizm miewa trudności z pozbywaniem się toksyn, wyeliminuj, więc wszystko, co go obciąża.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Przed Tobą podjęcie ważnej decyzji dotyczącej związku jak i życia. Postaraj się odpowiedzialnie podejść do problemu, pamiętaj, że dokonanego wyboru nie będzie można już zmienić. To wyzwanie kształtuje Twoją przyszłość.
FINANSE
W tym tygodniu ważne jest żebyś zachowała rozwagę przy podejmowaniu decyzji zawodowych, podpisywaniu umów czy kontraktów, bo łatwo będzie u Ciebie o pomyłkę i wpadniesz w kłopoty, z których trudno będzie się wyplątać.
ZDROWIE
Dobrze, jeśli w Twoim codziennym planie znajdują się umiarkowane ćwiczenia.

RYBY
MIŁOŚĆ
To dobry czas, żeby wreszcie uczyć się tolerancyjności wobec swego partnera. Ciągle zapominasz o tym, że on nie jest doskonały, często popełnia różne błędy, a to jest wynikiem frustracji między Wami.  Jesteś zbyt surowa dla swego wybranka, popracuj nad tym.
FINANSE
Sukces i pieniądze są przy Tobie, są naprawdę blisko, ale musisz zmienić swoją postawę i sposób myślenia. Stan konta ma niebagatelne znaczenie dla Twego samopoczucia a tutaj wiesz, że sytuacja nie jest najlepsza, od dłuższego czasu toniesz w długach.
ZDROWIE
Wolisz posłuchać muzyki jednak, żeby zachować figurę i dobre samopoczucie powinnaś prowadzić bardziej ruchliwy tryb życia.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 28.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×