Horoskop tygodnia 29.09 - 05.10.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

ggg.jpg

Horoskop tygodnia 29.09 - 05.10.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Każdy dzień przyniesie coś nowego i zaskakującego, a Ty polubisz taki szalony kołowrót zdarzeń. Na horyzoncie miły romans, a Ty przecież potrzebujesz nowych doświadczeń i wcale nie zamierzasz się przed nimi bronić.
FINANSE
Twoje życie zawodowe rozkwita. W pracy pojawi się nowa, ciekawa propozycja – warto wykorzystać tę szansę. Nie decyduj jednak pochopnie – rozważ za i przeciw i pomyśl, jak zmienić warunki umowy tak, aby były dla Ciebie wyjątkowo korzystne.
ZDROWIE
Drobne dolegliwości będą oznaką stresu.

BYK

MIŁOŚĆ
Staniesz się wyjątkowo towarzyska, jednak zechcesz spotykać się wyłącznie z tymi ludźmi, którzy poprawią Ci humor, tryskając radością i nie narzekając na życie codzienne. Dzięki temu wróci Ci dobry humor, a to zaowocuje poprawą relacji w związku i rodzinie.
FINANSE
W pracy niby wszystko po staremu, ale w zespole pojawią się nowe konflikty i drobne spory – ktoś namiesza, ktoś coś przekręci. Uważaj, by cała sprawa nie przeistoczyła się w poważny problem. Dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna.
ZDROWIE
Pomyśl o zgromadzeniu energii na zimę.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Masz ogromne szczęście, boosoba, która jest przy Tobie, jest tylko jest Twoją miłością, ale także Twoim przyjacielem i może Ci pomóc w bardzo ważnej dla Ciebie sprawie zawodowej. Nie zapomnij mu podziękować w weekend. Nie zapomnij także o codziennym „dziękuję”: to wcale nie jest takie trudne.
FINANSE
Narzekanie nie jest w Twoim stylu, ale masz dosyć rutyny i braku perspektyw. Nie czekaj ani chwili dłużej – podejmij wyzwanie i zapisz się na nowy kurs, naucz się czegoś, co z początku może Ci się wydać nieprzydatne. Przyszedł odpowiedni moment na zmiany!
ZDROWIE
Kawa w towarzystwie przyjaciół lub wypad na weekend pozwoli Ci spojrzeć na sprawy bardziej optymistycznie.

RAK

MIŁOŚĆ
W miłości nic nie jest oczywiste. Nieważne, że jesteście ze sobą już tak długo – miłe słowa są bardzo ważne. On nie jest w stanie zgadnąć, co myślisz, ani czego potrzebujesz – mów mu delikatnie o swoich pragnieniach, a na pewno nie pomyśli, że chcesz coś na nim wymusić.
FINANSE
Ten czas należy wykorzystać na planowanie i nadrabianie zaległości, gdyż zadania, których nie wykonałaś w tamtym tygodniu, nadal na Ciebie czekają. W podejmowaniu ważnych decyzji poproś o radę kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie.
ZDROWIE
Wysypiaj się porządnie i nie rezygnuj z owoców i warzyw.

LEW
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będziesz robić to, co chcesz i na co masz ochotę, nie biorąc pod uwagę potrzeb innych. Z tego powodu ktoś może się na Ciebie obrazić, ale Ty, zajęta sobą, nawet tego nie zauważysz. Nie zdziw się, gdy on się od Ciebie odsunie.
FINANSE
To trudny tydzień w Twojej karierze. Z jednej strony ambicje będą pchały Cię do przodu, z drugiej zostaniesz zmuszona, by się zatrzymać. Zachowaj jednak spokój – wszelkie opóźnienia mają charakter przejściowy i nie zaszkodzą Twojej karierze.
ZDROWIE
Jesteś zdrowa i pełna energii, postaraj się,by ten stan trwał jak najdłużej.

PANNA
MIŁOŚĆ
Budzisz zainteresowanie wielu osób – to bardzo miłe, ale zdajesz sobie sprawę, że są to miłostki na chwilę. Nie znajdziesz tu prawdziwego uczucia, gdyż żadna z tych osób nie spełnia Twoich oczekiwań jako potencjalny partner.
FINANSE
Ostatnio wiodło Ci się na polu zawodowym, ale teraz to się zmieni – jesień zapowiada się bardzo pracowicie i nie będzie żadnej taryfy ulgowej, a Ty po leniwym lecie możesz mieć kłopoty z motywacją do pracy.
ZDROWIE
Po intensywnej pracy czas na odpoczynek – zregeneruj swoje siły.

WAGA
MIŁOŚĆ
Do Twojego związku wkradła się rutyna, ale wszystkie negatywne chwile da się przezwyciężyć, tylko nie zadawaj sobie pytania, czy warto, tylko rozważ, co będzie dla Was najlepsze i zacznij działać.
FINANSE
W pracy powieje nudą. Takie okresy zdarzają się u Ciebie bardzo często, więc pojawiający się nadmiar wolnego czasu powinnaś wykorzystać na naukę czegoś nowego – to w przyszłości na pewno zaprocentuje.
ZDROWIE
Pomyśl, czy nie warto skorzystać z usług masażysty – pozbędziesz się napięcia.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Osoby będące w związku będą cieszyć się stabilną, spokojną sytuacją w domu. Wolne Skorpiony muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na horyzoncie nie widać żadnych zmian. Jednak warto być czujnym, by nie stracić żadnej szansy.
FINANSE
Możesz odczuwać zmęczenie i znużenie pracą zawodową. Poczujesz niezdolność do kreatywnego działania, jednak zamiast skupiać się na wewnętrznym niepokoju, pomyśl o wypoczynku. Ostatnie miesiące pracowałaś zbyt intensywnie, a Twoja praca była zbyt monotonna i jednostajna.
ZDROWIE
Uważaj, żeby się nie przemęczyć.  Stres z pewnością nie będzie sprzyjał dobremu zdrowiu.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Zrobisz to, na co od dawna miałaś ochotę i parę rzeczy, które na gorąco przyjdą Ci do głowy. Twoja postawa zaskoczy partnera, ale nie daj się zbić z tropu. Zmiany, które w Tobie zajdą, wprowadzą mały zamęt, jednak tylko na początku – potem sprawią, że Wasze uczucia rozpalą się na nowo.
FINANSE
To nie jest dobry moment, żeby planować większe zakupy. Dobrze jest też panować nad swoimi wydatkami – jeśli trochę zaciśniesz pasa i zaoszczędzisz, to zimą uda Ci się wyrwać na mały wyjazd. Teraz na przypływ gotówki i tak nie ma co liczyć.
ZDROWIE
Nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie, jak aktywność fizyczna.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Bywa tak, że drugą połówkę można spotkać w najmniej oczekiwanym momencie – w miejscu, w którym w ogóle się tego nie spodziewasz. Dbaj o swój wygląd, bo ostatnimi czasy Twój image pozostawia wiele do życzenia.
FINANSE
To czas, kiedy trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.Twoja praca zostanie wreszcie doceniona, a uznanie zawodowe, na któretak długo czekałaś, wreszcie przyniesie konkretne efekty, choć musisz jeszcze trochę na to poczekać. Ważne: kontroluj swoje wydatki.
ZDROWIE
Przyjrzyj się swojej diecie – może warto wprowadzić pewne zmiany?

WODNIK
MIŁOŚĆ
Mocne wrażenia to coś, co sprawia, że czujesz, że żyjesz, i w tym tygodniu Ci tego nie zabraknie. Wyjaśni się wiele wątpliwości i wreszcie zobaczysz, jak rzeczy naprawdę się mają. Działaj rozważnie, a w miłości wszystko się ułoży.
FINANSE
Jesteś zadowolona i spełniona, co oczywiście bardzo korzystnie odbije się na Twoich relacjach ze współpracownikami. Poczujesz, że ludzie Cię cenią i lubią, a na tle zawodowym nie rysują się żadne trudności. To będzie dla Ciebie szczęśliwy okres.
ZDROWIE
Świeże powietrze i spacery poprawią Twoje nienajlepsze samopoczucie.

RYBY
MIŁOŚĆ
Twoje życie jest w Twoich rękach. Pragniesz miłości, ale to Ty musisz uczynić krok w tym kierunku – czekając, aż miłość Cię zaskoczy i przytrafi Ci się przygoda rodem z filmu, możesz zmarnować dużo cennego czasu.
FINANSE
Po długim okresie złej passy wreszcie pojawią się nowe możliwości. Działaj energicznie i daj się poznać z jak najlepszej strony, co oczywiście pociągnie za sobą bardzo pomyślne zdarzenia i nowe, ważne kontakty zawodowe.
ZDROWIE
Jesteś w dobrej formie, tak trzymaj!


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.plDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 29.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×