Horoskop tygodnia 31.03 - 06.04.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 31.03 - 06.04.2014

Horoskop tygodnia 31.03 - 06.04.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Baran w związku odkryje, że od dawna nudzi się w swojej relacji.  Zamiast popracować nad pozytywnymi zmianami w partnerstwie zacznie szukać kogoś, kto podniesie adrenalinę i może się nieopatrznie wplątać w dziwny układ partnerski. W związku więcej niż dwoje to już tłok!
FINANSE
Po minionych tygodniach, w których wiele się wydarzyło, wreszcie nadszedł czas na refleksję. Będziesz miała okazję spojrzeć na swoje wcześniejsze dokonania i ocenić je z perspektywy czasu, czy prowadzą Cię drogą, którą chciałaś podążać.
ZDROWIE
Pomyśl o racjonalnym odżywianiu, nie pozwól też żeby ambitne plany pozbawiły Cię luzu.

BYK
MIŁOŚĆ
Na Twojej drodze pojawi się osoba, która wniesie wiele radości do Twego życia, pokaże jasną stronę świata, jednak Ty będziesz miała wiele wątpliwości czy intencje tej osoby są szczere. Odrzuć nieufność, i uwierz, że szczęście do Ciebie przyszło.
FINANSE
To nie jest dobry tydzień na rozpoczynanie nowych ważnych projektów. Twój zmysł praktyczny nieco szwankuje i łatwo możesz popełnić błąd w kwestiach finansowych bądź zwyczajnie paść ofiarą oszustwa. Jeśli już musisz podpisać jakąś umowę, postaraj się ją przeczytać, ze zrozumieniem, inaczej poniesiesz straty.
ZDROWIE
Twoje dusza i ciało potrzebują rozluźnienia.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Osoby spod tego znaku będące w związku same przysporzą sobie kłopotów, wchodząc w romans z kimś, z kim łączą je sprawy zawodowe. Niestety zdrada wyjdzie na jaw i partner poczuje się rozczarowany. Może to być koniec związku.
FINANSE
Zakończą się sytuacje, które powodowały duży stres u Ciebie. Z Twojej pracy odejdą ludzie, którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a zwłaszcza osoba, z którą kontakty z reguły były konfliktowe. Przyjmij to ze spokojem, Twoja pozycja nie jest zagrożona.
ZDROWIE
Nie zapominaj o odpoczynku, ale wybieraj aktywne formy spędzania czasu.

RAK
MIŁOŚĆ
Drogi Raku ten tydzień niesie dla Ciebie pojawienie się dosyć skomplikowanej sytuacji w Twoim życiu osobistym, jednak wyciągniesz z tego powodu pewne wnioski na przyszłość. Nauczysz się, że nie na wszystkie rzeczy masz wpływ, ale mimo to, należy je akceptować takimi, jakie są. Tak żyje się łatwiej.
FINANSE
Ktoś, kto ma wyższą pozycje od Ciebie udzieli Ci kilka cennych wskazówek i rad. Zastosuj je a Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu. Pokazuj ludziom więcej tego, ile jesteś wart i co już osiągnąłeś. Przygotuj się do wykonania ważnego zadania.
ZDROWIE
Połącz aktywny wypoczynek z rozwijaniem pasji.

LEW
MIŁOŚĆ
Osoby spod tego znaku będące w związku staną się bardziej przyjazne wobec swego partnera. Jest szansa, że druga strona doczeka się dawno niesłyszanych wyznań miłosnych, albo przynajmniej miłosnego komunikatu. Partner będzie wniebowzięty!
Samotne Lwy będą brylantować w towarzystwie.
FINANSE
Jeśli nie wszystko układa się po Twojej myśli, nie czekaj na właściwy moment tylko wciel w życie plan B. Nie masz planu B, nie szkodzi, masz teraz czas, żeby go stworzyć, bo jeszcze chwila i będzie za późno na wprowadzenie nawet drobnych poprawek.
ZDROWIE
Nie zapominaj o codziennych spacerach, to dla Twego dobrego samopoczucia.

PANNA
MIŁOŚĆ
Czasem za bardzo zwracasz uwagę na to, co pomyślą i powiedzą inni, nie wstydź się rozwijać swoich pasji ani namiętności, od miesięcy wodzisz wzorkiem za jedną osobą a gdy tylko pojawia się w Twoim otoczeniu, udajesz chłodną i obojętną. To utrudnia jakikolwiek rozwój znajomości między Wami.
FINANSE
Wypoczywaj na zapas, jeśli trafi Ci się chwila spokoju. Zbliża się u Ciebie okres bardzo intensywnej pracy, wtedy już nie będzie czasu na chwile lenistwa. Nowe kontakty zawodowe, które zawarłaś w tym roku okazały się nie trwałe, ale nie denerwuj się tylko otwórz się, a zobaczysz większe możliwości.
ZDROWIE
Nie zapominaj o wykupieniu karnetu na basen.

WAGA
MIŁOŚĆ
Przed Tobą urzekający tydzień obfitujący  mnogością nowych kontaktów towarzyskich i zachwycający zmiennością tempa. Uda Ci się kilka wyjść towarzyskich i zawrzesz parę bardzo ciekawych znajomości, a weekendowy wypad w góry zaowocuje przygodą, która nie skończy się wraz z nadejściem lata.
FINANSE
Jeśli zajmujesz się biznesem śledź na bieżąco, co się dzieje na rynku w twojej branży. Przed Tobą czas na nowe inwestycje i trzeba mieć ogólną wiedzę, jak działa wdrożona nowa technologia u konkurencji. Trzeba się orientować, co w trawie piszczy.
ZDROWIE
Zadbaj o bardziej regularny tryb życia.

SKORPION
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy wreszcie warto podjąć wysiłek by położyć kres konfliktom rodzinnym i przywrócić harmonię w relacjach. Wzajemne docinki i uszczypliwości tylko pogorszają relacje i nie dostrzegasz, że zamiast poprawy waszych stosunków, oddalacie się od siebie.
FINANSE
Postępuj uczciwie i odpowiedzialnie.  Nie daj się ponieść negatywnym emocją, bo rezultat sprawy nad którą pracujesz opóźni się. Manipulacją niczego nie osiągniesz ani nie przyspieszysz biegu spraw. Szczera rozmowa z urzędnikiem będzie bardziej opłacalna.
ZDROWIE
Siły będą Ci dopisywać pod warunkiem, że będziesz traktować siebie z odpowiednią uwagą i troską.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Strzelec będący w związku odkryje coś więcej niż tylko nudne życie u boku partnera. Zapragnie aktywności i nowych relacji. Taka chęć życia nie spodoba się jego drugiej połowie.
Strzelec bez pary będzie miał okazję przeżyć kilka romantycznych momentów z osobą, z którą, na co dzień utrzymuje kontakty koleżeńskie.

FINANSE
Twoja sytuacja finansowa poprawi się w sposób bardzo wyraźny, jednak uzyskanych dodatkowych pieniędzy nie wydawaj od razu na sprawy domowe i rodzinne. Postaraj się, choć „część „ tej kwoty odłożyć. Na horyzoncie widać konieczność zapłacenia zaległego mandatu.
ZDROWIE
Jeśli poczujesz, że masz „energetyczny dołek” dostarczaj sobie pozytywnych bodźców.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Idzie nowe, zapomnij o tym, co było, odetnij się całkowicie od starych układów i więzów. Masz teraz jak nigdy do tej pory szanse wejść w związek, w którym życie i uczucie będzie proste i bez komplikacji.
FINANSE
Jeśli zależy Ci na zrobieniu wrażenia na nowym pracodawcy, u którego chcesz podjąć pracę, poproś kolegów, a nawet szefa z byłej pracy, aby wystawił opinię na Twój temat. Takie działanie okaże się bardzo pomocne. Koziorożec starający się o podwyżkę dostanie decyzje odmowną.
ZDROWIE
Dbaj o swoje duszę i ciało, nawet jak masz nie wiele czasu wykonaj codziennie kilka brzuszków czy skłonów.

WODNIK
MIŁOŚĆ
To czas w którym nie zabraknie Ci energii. Przyczyni się ona do powstania pomysłów prowadzących do  poprawy jakości Waszej relacji. Nade wszystko jednak  urzeczywistnią się Twoje pragnienia, ponieważ doszłaś, do wniosku, iż bierne czekanie, aż partner zdecyduje się dokonać wyboru, to strata czasu.
FINANSE
To dobry tydzień na realizację zadania, które już dawno wisi nad Tobą. Jednak, jeśli chcesz by to właśnie Twój pomysł został przyjęty przez szefa pamiętaj, że musi się on wyróżniać na tle innych. Podejdź do tego zadania z pełną determinacją.
ZDROWIE
Znajdź czas na zajęcia, które lubisz i które dają Ci pozytywną energię, może to być basen albo chociaż codzienny dłuższy spacer z psem.

RYBY
MIŁOŚĆ
Ryby będące w związku powinny się przyjrzeć swojej relacji z bliska. Może jest coś, czego druga strona nie akceptuje w Tobie, a Ty Rybo tego nie dostrzegasz. Zacznij czytać między wierszami to, co słyszysz od partnera.
Twoja druga połowa chce Ci przekazać coś ważnego. Może okazać się, że Cię zaskoczy informacją zawodową lub inną, co Ci się na pewno nie spodoba.
FINANSE
To dla Ciebie dosyć niespokojny tydzień. Będziesz szukała dla siebie nowych dróg rozwoju, jednak właściwie nie potrafisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo trudne pytanie, co tak naprawdę chciałabyś robić w życiu. Wiesz, że chciała byś połączyć pracę z pasję, ale aby to osiągnąć, musisz pozbyć się stereotypowego myślenia.
ZDROWIE
Częściej zażywaj ruchu na świeżym powietrzu.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 31.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×