Horoskop tygodnia 8.09 - 14.09.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 8.09 - 14.09.2014

Horoskop tygodnia 8.09 - 14.09.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Barany single będą brylować na spotkaniach towarzyskich, jednak nie ma co liczyć, że w tym tygodniu uda się spotkać księcia z bajki. Warto jednak zająć się relacjami z przyjaciółmi – ostatnio nie miałaś dla nich czasu, nie mówiąc już o tym, że od dawna nie nawiązałaś żadnej nowej znajomości.
FINANSE
Praca wyda Ci się mniej monotonna – być może pojawi się podwyżka lub szansa na służbową podróż. Warto wykorzystać tę okazję, mimo że wyjazd może nie przypaść do gustu Twojemu partnerowi. Weekend poświęć na relaks, a nie nadrabianie zaległości zawodowych.
ZDROWIE
Pogoda sprzyja spacerom.

BYK
MIŁOŚĆ
To nie będzie łatwy tydzień – wybranek Twego serca będzie Ci zarzucał, że poświęcasz mu zbyt mało czasu, a sama myślisz tylko i wyłącznie o swojej karierze, nie zwracając uwagi na dobro rodziny. Dobrze by było, gdybyś trochę popracowała nad Waszym związkiem i postarała się o porozumienie na tej płaszczyźnie.
FINANSE
Uważaj, bo grożą Ci spory z szefem lub współpracownikami. Twoje zdanie różni się od zdania reszty, jednak zanim głośno wyrazisz swoją opinię, dokładnie przeanalizuj, czy to rzeczywiście Ty masz rację. Nie unoś się za bardzo, bo to nie załagodzi sytuacji, a jedynie ją pogorszy.
ZDROWIE
Słońce doda Ci urody – będziesz promienieć jak nigdy.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy zastanowisz się nad swoim życiem. Będziesz przeżywać wewnętrzną metamorfozę – zmienisz swój system wartości, a Bliźniak w związku przeprowadzi wreszcie szczerą rozmowę na temat kłamstw ze strony partnera. Dopadnie Cię także pragnienie sprawiania przyjemności swojej drugiej połówce.
FINANSE
To czas, kiedy będziesz niecierpliwa, ale i pomysłowa. Nie zgodzisz się z kimś, kto kiedyś publicznie Cię skrytykował, a to spowoduje niewielkie napięcie w pracy. Nie ma sensu, byś okazywała swoją wyższość – wykaż się większą klasą niż Twój przeciwnik.
ZDROWIE
Znajdź chwilę, by pomyśleć o nowej diecie.

RAK
MIŁOŚĆ
Będziesz w świetnym humorze, co oczywiście udzieli się bliskim – dzięki temu Wasze relacje zdecydowanie się poprawią. Zadbaj o to, by nie siedzieć w domu. Wyjdźcie razem na lody czy spacer – takie drobne przyjemności pomagają zapomnieć o troskach.
FINANSE
Nie wiesz, co dalej – czujesz się tak, jakbyś tkwiła w tym samym miejscu. Jest na to sposób – stwórz własną wizję i stań się tym, kim zechcesz. To dla Ciebie jedyny sposób na udaną karierę. Rak bez pracy ma szansę zmienić ten stan rzeczy. Do domu wracaj spacerkiem, oczyścisz umysł ze złych myśli.
ZDROWIE
W weekend zadbaj o relaks na łonie natury.

LEW
MIŁOŚĆ
Otworzą się przed Tobą nowe, ciekawe perspektywy. Poznasz interesujących ludzi, co zaowocuje przyjemnym uwodzeniem. Nawet jeśli żadna z nowo poznanych osób nie rokuje na kandydata do stałego związku, to i tak będziesz zadowolona z powodzenia u płci przeciwnej. Spotkania z ludźmi odmienią Twoje życie.
FINANSE
To czas, kiedy wszystkie Gwiazdy będą Cię wspierać i nakręcać do działania. Możesz zapragnąć zmienić posadę albo nawet branżę, a bezrobotne Lwy dostaną ciekawą propozycję pracy od starych znajomych. To także dobry moment, by sobie uświadomić, że warto dbać o relacje z innymi ludźmi, bo nigdy nie wiadomo, kto wyciągnie do nas pomocną dłoń.
ZDROWIE
Zacznij jeść więcej surowych warzyw.

PANNA
MIŁOŚĆ
Zapragniesz czułości i dowodów sympatii od wybranka swego serca, jednak nie narzucaj się ze swoimi wymaganiami, bo osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego. Najpierw Ty mu spraw przyjemność, a potem czekaj na swoją nagrodę.
FINANSE
Twój napęd i siła zostaną nieco osłabione przez negatywny wpływ planet. Będziesz chciała odnieść sukces, zaistnieć w nowej pracy, jednak oszczędzaj energię i ciesz się życiem i nowymi kontaktami zawodowymi. Możesz mieć problemy z zabraniem się do pracy, więc odpuść sobie ciężkie zadania.
ZDROWIE
Nie zapominaj o dobrodziejstwach losu i pozytywnej energii.

WAGA
MIŁOŚĆ
Na horyzoncie pojawi się miły flirt z obcokrajowcem. To nic, że słabo znasz język – masz teraz świetną okazję, by wreszcie lepiej się go nauczyć, choć na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać, że nie dasz rady. Nie żałuj pieniędzy na kursy – kto wie, może los sprawi, że dom rodzinny stworzysz poza granicami kraju.
FINANSE
To czas pełen nieoczekiwanych wydarzeń. W pracy pojawią się trudne do wykonania zadania lub klienci z reklamacjami – trzeba będzie szybko naprawić błąd i załagodzić sytuację. Staraj się panować nad swoimi lękami i poczuciem niepewności. Odpuść sobie pokazywanie innym, że jesteś najlepsza.
ZDROWIE
Zadbaj o poprawę formy.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Te subtelne uczucia, które pojawiły się w Twoim życiu, mają szanse przetrwać, ale pod warunkiem, że zaangażujesz się w ich rozwój równie mocno, jak druga strona. Nie zapominajcie o szczerych rozmowach i otwartości wobec siebie – nie wycofuj się tylko dlatego, że dopada Cię myśl, iż on może Cię zranić. Sprawiajcie sobie codziennie różne przyjemności.
FINANSE
Sprawy zawodowe nie będą u Ciebie na pierwszym planie. Możesz być nieco rozkojarzona, dlatego im dalej od ryzykownych spraw, tym lepiej dla Ciebie – dzięki temu nie popełnisz żadnego błędu. Jeśli nie wyrabiasz się z ilością zadań, porozmawiaj o tym z szefem.
ZDROWIE
Pomyśl o zapisaniu się na jakieś zajęcia – taniec czy aerobik pozytywnie na Ciebie wpłyną.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Podczas spokojnej rozmowypowiedz, czego oczekujesz od partnera – jeśli pragniesz pomocy przy domowych obowiązkach, delikatnie napomknij lub wypisz w zabawny sposób, czego się po nim spodziewasz.Istnieje szansa, że się zlituje i Cię wyręczy.
FINANSE
W Twojej pracy pojawiły się trudności, które trudno pokonać. Nie bój się i idź na całość, bo reszta i tak już zawiodła. Podjęcie takiego wyzwania może Ci się wydać nadmiernym ryzykiem, ale uwierz, że wygrasz swoją nieprzejednaną postawą. Od rana zajmuj się ambitnymi zadaniami.
ZDROWIE
Zacznij biegać.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Być może czujesz wielki żal i smutek. Twój związek zakończył się z hukiem, jednak mimo wszystko nie patrz za siebie. Śmiało krocz do przodu – na horyzoncie szybko pojawi się nowe zauroczenie, a teraz masz czas na zmianę stylu życia. Nowy image sprawi, że oczarujesz niejedno serce.
FINANSE
Planety będą Ci sprzyjać w kwestiach finansowych. Może się tak zdarzyć, że odzyskasz długi lub zostaniesz nominowany do nagrody lub premii. Nie wydawaj jednak wszystkiego od razu – gotówka przyda Ci się na rozwój osobisty. Pracuj nad sobą i szukaj nowych pasji.
ZDROWIE
Brakuje Ci energii – przeanalizuj swój sposób odżywiania.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Wszelkie sprawy miłosne ułożą się po Twojej myśli – pojawią się nowe znajomości, a wśród nichktoś, kto zainspiruje Cię do poprowadzenia miłosnej gry. Nie unikaj jednak rzeczywistości, stwarzając pozory i iluzje –warto spojrzeć na znajomość chłodnym okiem.
FINANSE
Początek tygodnia przyniesie Ci powodzenie, potem pojawią się kłopoty finansowe związane z wyższym rachunkiem niż się spodziewałaś. Nie przeszkodzi Ci to jednak w wydawaniu pieniędzy na drobne przyjemności.
To także dobry moment na składanie podań oraz na rozmowy z urzędnikami czy bankowcami – trafisz na osoby, które potrafią wszystko dobrze wytłumaczyć.
ZDROWIE
Ranek planuj tak, by codziennie zrobić coś dla siebie – regularne ćwiczenia szybko przywrócą Cię do formy.

RYBY
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będzie dominować u Ciebie uczucie radości i szczęścia, będziesz przepełniona pozytywną energią. Nowa relacja jest jeszcze tak świeża i promienna, że dodaje Ci skrzydeł i nie myślisz o tym, co się stanie, gdy przyjdzie zmierzyć się z codziennością. Teraz pragniesz oczarować go tak, by już na zawsze pozostać w jego sercu.
FINANSE
Ten czas sprzyja sprawom urzędowym – jeśli musisz załatwić coś w urzędzie lub wyrobić jakieś dokumenty, to wszystko pójdzie gładko i sprawnie, bez zbędnych komplikacji.
ZDROWIE
Poświęć choć pięć minut dziennie na spacer po parku.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.plDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 08.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×