Horoskop tygodniowy 03.11. - 09.11.2014

Co na ten tydzień zapowiadają gwiazdy? Sprawdźcie.

Horoskop tygodniowy 03.11. - 09.11.2014

Horoskop tygodniowy 03.11. - 09.11.2014


BARAN

MIŁOŚĆ
Kłopoty, jakie towarzyszyły Ci w życiu osobistym, zejdą na dalszy plan. Zrozumiesz, że walczysz z wiatrakami i podejmowanie dalszych działań nie ma sensu. Skupisz się na sobie i spędzonym wspólnie z rodziną czasie wolnym. Będzie bardzo przyjemnie.
FINANSE
Jeśli od dawna nosisz się z zamiarem zmiany pracy, to jednak mimo wszystko wstrzymaj się z ważnymi zmianami – wszelkie decyzje odłóż na później, teraz i tak nic z tego nie będzie, a pochopne działania mogą tylko zaszkodzić Twojej karierze zawodowej.
ZDROWIE
Nie będziesz mieć czasu chorować, czeka Cię intensywne życie.


BYK

MIŁOŚĆ

Znalazłaś się w trudnej sytuacji i czujesz, że sama sobie nie poradzisz z otaczającymi Cię problemami, jest Ci coraz trudniej, dlatego zaufaj swojemu przyjacielowi. Być może nie podoba Ci się jako mężczyzna, ale daj szansę tej znajomości – kochające serce możesz odnaleźć w głębi, a nie powierzchownie.
FINANSE
Życie na kredyt tylko do pewnego momentu przynosi satysfakcję, potem już wiesz, że wszystko trzeba będzie spłacić i tu zaczyna się problem. Nie jest Ci łatwo tę kwestię rozwiązać. To czas, żeby znaleźć skuteczne rozwiązanie dla Twoich kłopotów finansowych.
ZDROWIE
Rozsądnie gospodaruj swoimi siłami, bo możesz czuć się osłabiona.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Idź za głosem serca – to dobry moment, żeby zaufać swojej intuicji, ona wskaże Ci właściwy wybór i właściwą drogę. To dzięki intuicji pójdziesz drogą, która poprowadzi Cię ku szczęściu i nie przejmuj się tym, że dla niektórych Twoja decyzja będzie kontrowersyjna.
FINANSE
Niebawem wejdziesz w posiadanie informacji, które pomogą Ci w już podjętych działaniach. Dzięki tym wieściom cel uda się zrealizować o wiele szybciej, niż planowałaś, a najważniejsze będzie to, że udało się doprowadzić rozpoczęte sprawy do końca.
ZDROWIE
Pomyśl o codziennych spacerach, ostatnio brakowało Ci na nie czasu.


RAK

MIŁOŚĆ

Jesteś psychicznie zmęczona – odpocznij. Zadajesz zbyt wiele pytań samej sobie. Stało się, doszło do rozstania, minęło już sporo czasu, czas najwyższy zapomnieć o tym, co było. Pozwalasz, by przeszłość zdominowała Twoje życie, a to nie jest dla Ciebie najlepsza droga.
FINANSE
Wyciągniesz wnioski z lekcji, jaką niesie Ci życie. Surowe podejście do relacji z podwładnymi obróci się przeciw Tobie. Okaże się, że w chwilach wyboru nie możesz liczyć na ich poparcie. Bądź dzielna, wytrzymaj tę próbę i choć to trudne, spróbuj nabrać dystansu do sprawy. Pojawi się okazja do pogłębienia swojej wiedzy.
ZDROWIE
Żyj harmonijnie, z poszanowaniem swego ciała i umysłu.


LEW

MIŁOŚĆ

Przed Tobą daleka podróż. Zaproponuj partnerowi, by wybrał się z Tobą. To może być najbardziej romantyczny wyjazd, nawet jeśli pora jest jesienna. Dzięki temu wyjazdowi wyjdziecie też kryzysu i skończy się rozdrapywanie ran.
FINANSE
To dobry czas, żeby zastanowić się nad kierunkiem swojej kariery. Zbyt wiele czas poświęcasz pracy, za mało bliskim, przez to równowaga została zatracona. Mając odrobinę wolnego czasu, opracuj plan działania.
ZDROWIE
Będzie spadek formy fizycznej, zadbaj o relaks.


PANNA

MIŁOŚĆ

Pragniesz namiętności, jednak wybranek Twego serca nie spełnia Twoich oczekiwań. Jeśli nie postawicie na szczerość i życzliwość wobec siebie, trudno Ci będzie osiągnąć poczucie spełnienia w tej relacji. Nie bój się mówić o swoich pragnieniach.
FINANSE
To Twój czas, bądź odważna, a staniesz się skuteczna. Upragniony awans wreszcie będzie w zasięgu Twojej ręki. Wykorzystaj w każdy możliwy sposób drzemiące w Tobie siły, pamiętaj tylko, by w tej gonitwie grać uczciwie.
ZDROWIE
Nie zapominaj o odpoczynku i stałej regeneracji.


WAGA

MIŁOŚĆ

Ostatnio gnębi Cię masa wątpliwości co do słuszności podjętej wcześniej decyzji – wróciłaś do swego partnera, a teraz zastanawiasz się, czy to nie był błąd. Po powrocie nic się nie zmieniło, a nawet gorzej, bo czujesz się jeszcze bardziej osamotniona w tym związku niż przed rozstaniem.
FINANSE
W tym tygodniu żaden wysiłek nie będzie dla Ciebie zbyt duży. Będziesz bardzo aktywna, dzięki czemu Twoja praca przyniesie szybkie efekty. Zwiększy się Twoja zdolność koncentracji i umiejętność omijania przeszkód na drodze kariery. Pojawi się nieoczekiwany bieg wydarzeń, który przyniesie wiele korzyści.
ZDROWIE
Codziennie rano skupiaj się na pozytywnych sprawach.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Lubisz żyć na fali i ten tydzień może być dla Ciebie bardzo korzystny. Pojawi się wokół Ciebie mnóstwo adoratorów, jednak ich słowa będą tylko i wyłącznie na potrzebę chwili. Żaden z nich nie zauroczy się Tobą na dłużej, mimo to przygoda będzie fantastyczna i miła do wspominania.
FINANSE
W pracy pojawi się więcej chaosu i możliwości zmian, jednak nie podejmuj ryzykownych decyzji od razu – przemyśl je. Zanim odczujesz ich skutki, bądź wewnętrznie przygotowana – to Cię umocni, zwłaszcza jeśli zmiany zamiast sukcesu przyniosą porażkę.
ZDROWIE
Wschodnie techniki relaksacyjne powinny Ci skutecznie pomóc utrzymać formę.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Jeśli liczysz na to, że zamęt w Twoim życiu skończy się, jest na to szansa – powoli ustabilizuje się Twoja sytuacja uczuciowa. Osoba, z którą spotykasz się od dawna, wreszcie zacznie mówić o swoich intencjach wobec Ciebie, a to już przyniesie Ci więcej spokoju.
FINANSE
Pragnienia związane ze zmianą pracy dadzą teraz o sobie znać w sposób najmniej oczekiwany. Będzie okazja do zmiany, jednak teraz będziesz się wahać, czy aby ta decyzja okaże się słuszna. Nie odmawiaj jednak od razu. Daj sobie czas na zastanowienie. Na spacerze znajdziesz inspirację, w wyniku której rozwiążesz problemy w pracy.
ZDROWIE
Unikaj okazji do przeziębień.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Twoje życie osobiste i Twój związek w ostatnim czasie ogarnęła nuda i stagnacja. Namiętności nieco przygasły, nie darzysz już wybranka serca takim zainteresowaniem jak dawniej, ale zamiast doświadczać uczucia apatii, pomyśl jak wprowadzić nieco świeżości do związku.
FINANSE
Pojawiły się kłopoty. Zwolnienie z pracy nie było Ci na rękę – niby masz za co żyć, ale przeraża Cię myśl, że trzeba będzie zacisnąć pasa. W sprawie nowej pracy możesz liczyć na niespodziewaną pomoc, choć trzeba będzie na nią poczekać. Stanie się nieodzowna.
ZDROWIE
Powinnaś unikać wszystkiego, co w najmniejszym stopniu może Ci zaszkodzić.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Zacznij sobie ufać. Zainwestuj w rozwój duchowy i fizyczny. Nie bój się nowych wyzwań, nowej miłości, uwierz w siebie – być może Twój ostatni związek okazał się jedną wielką pomyłką, ale nadal wszystko przed Tobą. Niech nie załamują Cię trudności na drodze ku wielkiej miłości.
FINANSE
To dla Ciebie trudny czas. Trzeba będzie przejść korzystnie egzamin, który jest przed Tobą. Jeśli go nie zaliczysz, będziesz musiała pożegnać się z pracą wraz z końcem umowy. Znajdź dobre sposoby relaksu. Wymagany czas poświęć na naukę, a nie zawalisz sprawy. Wzrostu dochodów nadal jednak nie widać.
ZDROWIE
Zajmij się sobą bardziej troskliwie, stosuj suplementy.


RYBY

MIŁOŚĆ

Czasem zastanawiasz się, co jest dla Ciebie lepsze – miłość czy przyjaźń. Tak długo się znacie, wiesz, że on szaleje za Tobą, ale Ty boisz się pokonać bezpieczny dystans. Nie jesteś gotowa oddać mu swoje serce. Poza tym wiesz, że ono jakoś nie czuje tego porywu.
FINANSE
Finansowo będzie to dla Ciebie dobry czas – poprawi się Twoja sytuacja finansowa, w grę wchodzi też lepsza praca. Uda się zrealizować wiele celów, które od dawna były zapisane w Twoim kalendarzu – wprowadzisz ulepszenia poprawiające Twoją sytuację.
ZDROWIE
Regeneruj siły, wycisz emocje, znajdź czas na zajęcia, które lubisz.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 03.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×