Horoskop tygodniowy: 04.01.-10.01.2016

Dla kogo będzie to dobry tydzień?

Horoskop tygodniowy: 04.01.-10.01.2016

BARAN
MIŁOŚĆ
Osoby spod znaku Barana mogą wyżywać się na najbliższych. Niestety może to szybko obrócić się przeciwko wam. Pytanie tylko, czy praca jest tego warta? Pozwólcie sobie pomóc, zamiast nieustannie wylewać z siebie żale.
FINANSE
Czeka cię kilka chwil grozy. W związku z pieniędzmi pojawi się dużo problemów i frustracji. W tym czasie priorytetem powinieneś uczynić ciężką pracę i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Nie inwestuj dużych pieniędzy w nie do końca jasny interes!.
ZDROWIE
Nie lekceważ problemów z sercem oraz krążeniem!

BYK
MIŁOŚĆ
Otwórz się na potrzeby swojego partnera. Samotne Byki powinni unikać osób o impulsywnym charakterze, nawet, jeśli będą one bardzo atrakcyjne. Będzie to dość trudne tym bardziej, że sam będziesz się wydawał wielu osobom o wiele bardziej atrakcyjny niż dotychczas.
FINANSE
Twoja praca zacznie przynosić coraz większe profity. Wszystko to dzięki twojej wewnętrznej sile oraz inteligencji. Zaoszczędzisz tyle, by starczyło na czarną godzinę, a i na przyzwoite wakacje spokojnie wystarczy, tak, więc czujesz, że to, co robisz jest słuszne.
ZDROWIE
Masz swoją dietę lub uprawiasz sport, trzymaj się tego i nie zmieniaj pod wpływem impulsu. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych problemów.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Czas wyjątkowy, choć nie obędzie się bez dość silnych zawirowań emocjonalno-uczuciowych. Z początkiem tygodnia nawiążesz kilka ciekawych znajomości. Zajęte osoby spod znaku Bliźniąt powinny trzymać się mocno partnera, z którym jesteś w stałym związku. Nie próbuj żadnych skoków w bok.
FINANSE
W tym tygodniu ktoś będzie działał w pracy na twoją niekorzyść, próbując podkopać twoją pozycję w firmie. Musisz cały czas zachowywać ostrożność, szczególnie z przełożonymi. Będzie jakaś propozycja wyjazdu związanego z praca. Ktoś złoży ciekawą ofertę biznesowa.
ZDROWIE
Uważaj na ochłodzenie za oknem. Pamiętaj o ciepłych ubraniach i o tym, że stres także osłabia odporność. 

Zobaczcie także: Dlaczego warto pomagać innym?


RAK
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu możesz poznać kogoś bardzo ciekawego, zbliżą Was wspólne zainteresowania. Niezwykle pomyślna dla nowych związków jest pierwsza połowa tygodnia. Będziesz flirtować, kokietować i romansować.
FINANSE
Przełożeni zauważą twoje zaangażowanie i ciężką pracę. Uświadomisz sobie, że sumienność się opłaciła. Możesz liczyć na sowitą nagrodę – czy to w formie premii czy podwyżki. Twoja kariera będzie rozwijać się w zadowalającym tempie.
ZDROWIE
Jeśli zadbasz o siebie, będziesz się cieszyć dobrym samopoczuciem przez większość tygodnia a nawet roku. Zalecane spacery, basen.

LEW
MIŁOŚĆ
Jeśli jesteś samotny, to już po połowie tygodnia ktoś wpadnie Ci w oko. Bez większego wysiłku i problemu przyjdzie Ci zdobycie upatrzonego „celu”. Samotne Lwy będą przyciągały do siebie osoby różnej płci, dzięki czemu wzbogacą się o wiele znajomości, które przetrwają lata.
FINANSE
Jeśli jesteś Lwem przedsiębiorcą, pojawi się kilka naprawdę wspaniałych okazji do podjęcia współpracy z obiecującymi kontrahentami. Wspólne prowadzenie interesów może doprowadzić do ekspansji na nowe rynki.
ZDROWIE
Drobne problemy ze zdrowiem nie są całkowicie wykluczone, ale raczej nie ma się, czego obawiać.

Zobaczcie także: Jak na nas działają kolorowanki? Oto 7 naukowych teorii


PANNA
MIŁOŚĆ
W tygodniu czeka cię dużo romantycznych przeżyć w tym roku. Możesz liczyć na dużo szczęścia i wzrost wzajemnego zaufania. Tęsknotę za miłością da się zaspokoić. Samotne Panny przestaną martwić się tym, że wciąż są bez pary.
FINANSE
Sprawy finansowe będą wyglądały dość pozytywnie, ale to przede wszystkim dzięki pracy, jaką wykonałeś w poprzednich latach. Zbudowałeś mocne fundamenty dla swojego portfela i teraz możesz czerpać z tego faktu korzyści.
ZDROWIE
Pamiętaj o relaksie i dbaniu o siebie!

WAGA
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu możesz śmiało pokazywać ukochanej osobie swoje prawdziwe oblicze. Jeśli coś ukrywasz, zdobądź się na szczerość. Uczciwość zawsze dobrze działa na związek między dwojgiem ludzi. Sam się o tym przekonasz.
FINANSE
Cokolwiek sobie zaplanowałeś, teraz masz szansę pokazać to światu. Będziesz miał całkiem sporo okazji do przedstawienia swoich wizji i osiągnięć. Z pewnością znajdziesz liczne grono zainteresowanych osób, które nie tylko przyklasną twoim zamierzeniom, ale będą cię aktywnie wspierać.
ZDROWIE
Bądź ostrożny podczas prowadzenia samochodu lub innych maszyn urządzeń. Jeśli tego nie zrobisz, mogą powstać zakłócenia, które stworzą wiele niebezpiecznych sytuacji.

Zobaczcie także: Niewyspany człowiek jest mniej obiektywny

SKORPION
MIŁOŚĆ
W miłości w tym tygodniu lekko nie będzie możliwe, że na swojej drodze spotkasz kogoś, kto mocno zawróci ci w głowie i wówczas zaczniesz się zastanawiać, czy kontynuować obecną relację. Skłonność do poświęceń zmierzy się z wątpliwościami, co do własnego szczęścia.
FINANSE
Przyświeca Ci szczęśliwa gwiazda. Dzięki wrodzonej ambicji, energii, sile i nieprzeciętnej odwadze, wszystko to, co sobie zaplanujesz, wykonasz. Prowadzenie biznesu będzie w tym tygodniu wyjątkowo czasochłonne i wpłynie negatywnie na ilość wolnego czasu.
ZDROWIE
Dobra dieta i odpowiednia ilość ruchu zapewni ci dobry stan zdrowia.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
W miłości będą i dni burzowe i bardzo słoneczne. Twój związek, więc albo się pogłębi, albo rozpadanie. Nie bój się poważniejszych relacji i postaraj się rozwijać w tym kierunku a możliwe, ze spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej perspektywy.
FINANSE
Finansowo wszystko powinno ułożyć się bardzo dobrze, jednakże nie ominą Cię większe wydatki w połowie tygodnia. Może zmiana auta albo nowa kuchnia?. Nic tu nie będzie na skróty, niczego nie da się zrobić po łebkach.
ZDROWIE
Poczujesz nieco zmęczenia, ale nadal będziesz w stanie wykonać więcej pracy niż inni.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Dla samotnych Koziorożców nie będzie to tydzień uniesień i motyli w brzuchu. Jesteś w związku?Będziesz odczuwać pewne obawy, co do waszej przyszłości, przez co możesz się nieco oddalić od ukochanej osoby.
FINANSE
Krok po kroku będziecie stawiać czoła przeciwnościom, traktując je tylko, jako pozycje do wykreślenia z listy. Snu z powiek może to nie będzie spędzać, ale co jakiś czas wyrzuty sumienia dyskretnie przypomną tamto wydarzenie. Nie martw się wyjdziesz z tych problemów!
ZDROWIE                                                 
Dla tych, którzy borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi zaleca się skorzystanie z metod medycyny niekonwencjonalnej.

WODNIK
MIŁOŚĆ 
W tym tygodniu będziesz mógł zbliżyć się do ukochanej osoby. Wreszcie wyrazisz głośno swoje uczucia i nie będzie już żadnego odwrotu. To najlepsze, co możesz zrobić: być szczerym i otwartym. Nie ma sensu dalej ukrywać swoich uczuć.
FINANSE
Znajdziesz wystarczająco dużo okazji na dalszy odpoczynek. Biznes będzie się praktycznie sam kręcił, więc przerwa w pracy nie będzie szkodliwa dla twojej firmy. Pokazują się nowe umowy nowi kontrahenci, szczególnie ci z zagranicy będą bardzo pożądani.
ZDROWIE
Będziesz w dobrym nastroju, a energii nie będzie ci brakowało.

RYBY
MIŁOŚĆ
W sferze uczuć przez pewien czas będzie nawet zabawnie, gdy ktoś będzie starał się zdobyć wasze względy niezbyt umiejętnie. Wokół siebie będą gromadzić wiele ciekawych i interesujących osób. Duża szansa, że w tym tłumie będzie również ta poszukiwana osoba. Uważajcie na podrywaczy.
FINANSE
To tydzień obfitujący w sukcesy zawodowe i towarzyskie. Poznasz dużo nowych ludzi, Twoje finanse bardzo się poprawią za sprawą awansu dzięki wytrwałej pracy. Bardzo możliwe, że dostaniesz stanowisko, o którym marzysz od lat lub odnajdziesz swoje miejsce w obecnej pracy.
ZDROWIE
Nie przesadzaj z ćwiczeniami i nietypowymi planami żywieniowymi.

Wróżka Anne Bell
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 05.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×