Horoskop tygodniowy: 08.12 - 14.12.2014

Sprawdźcie, co gwiazdy mówią o nadchodzącym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: 08.12 - 14.12.2014

Horoskop tygodniowy: 08.12 - 14.12.2014


BARAN

MIŁOŚĆ

Energia tego czasu będzie sprzyjać bardziej skupieniu się na sobie, niż na poświęcaniu jej drugiej osobie. Nie oznacza to, że odizolujesz się od partnera, jednak może on odczuwać deficyt uwagi albo wręcz pomyśleć, że jest ignorowany przez Ciebie.
FINANSE
W tym tygodniu musisz pamiętać, że nie zawsze zwycięstwo oznacza pokonanie wroga. Czasem to tylko złudzenie, że odnieśliśmy triumf nad przeciwnością. Graj fair i jak najszybciej zakończ zupełnie niepotrzebne waśnie i spory. To przełoży się na efektywność Twoich działań zawodowych.
ZDROWIE
Jeśli masz problem z nadwagą, to odpowiedni czas, by zacząć walczyć ze swoimi słabościami.


BYK

MIŁOŚĆ

Kluczową sprawą dla Twego związku będzie zaufanie, które cementuje relacje, ale niestety od dłuższego czasu cierpicie na jego brak i zaczęło to już szkodzić Waszemu partnerstwu. Trzeba będzie ponownie podjąć wyzwanie jego odbudowania, inaczej trudno będzie Wam przetrwać.
FINANSE
Monotonna praca w odosobnieniu nie wpływa na Ciebie szczególnie dopingująco, właściwie to zaczynasz czuć obawy, czy jesteś w stanie dłużej pracować na tym stanowisku. To świetny moment, żeby poprosić szefa o przeniesienie – nie bój się wyznać, że Twoją siłą napędową w pracy jest ciekawość świata i ludzi.
ZDROWIE
Towarzyszyć Ci będzie duży potencjał energetyczny, Twojemu zdrowiu nic nie zagraża.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Zapowiada się fajny tydzień, bo towarzyszyć Ci będzie siła przebicia – z łatwością przekonasz swojego partnera czy przyjaciół do swoich planów i nikt nie zarzuci Ci dominacji. Okażesz się czułą kochanką, dobrym organizatorem, wróci czas romantyzmu. To czas wychodzenia z burz, czas pogody.
FINANSE
To dla Ciebie odpowiedni moment, żeby zacząć zdobywać wiedzę w nieznanych Ci dziedzinach. Nawiązuj wartościowe kontakty i podejmuj odważne decyzje zawodowe, masz teraz wyjątkowo "dobrą passę". W sprawach finansowych trzymaj się sprawdzonych rozwiązań. Rozwijaj swoje talenty!
ZDROWIE
Zapanuj nad chaosem – zajmujesz się różnymi dziedzinami sportu, szkoda, że każdą po trochu.


RAK

MIŁOŚĆ

W nieformalnych związkach zmiany w sferze uczuciowej oznaczają przede wszystkim ustabilizowanie sytuacji i szansę na sformalizowanie związku przysięgą małżeńską. Będzie to najwłaściwszy czas na podjęcie tak kluczowej decyzji.
FINANSE
Na niwie zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo przypadnie Ci do gustu. Widać, że będziesz zadowolona z tego, co przyniesie Ci Los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania, a nikt jak Ty nie lubi wyzwań i poczucia satysfakcji, gdy dopniesz swego. To świetny czas na realizację pomysłów i twórcze działanie.
ZDROWIE
Nie rezygnuj z codziennych spacerów.


LEW

MIŁOŚĆ

Podążanie znajomą ścieżką jest tylko wtedy korzystne, kiedy sprawia Ci to przyjemność, a Ty od dawna nie czujesz satysfakcji w relacji, w której tkwisz. To doskonały moment, żeby dokonać zmian w Twoim związku, życiu, zacząć wszystko od początku.
FINANSE
Musisz uważać na kogoś, kto chce Cię okraść z bardzo dobrych pomysłów. Dopracuj plan i dopiero przedstaw go innym, nie rozmawiaj przed czasem ukończenia nawet z koleżanką z biurka obok. Wtedy możesz zyskać i uznanie, i dodatkową premię.
ZDROWIE
Unikaj słodyczy, ostatnio nadużywasz słodkości.


PANNA

MIŁOŚĆ

Jeśli do tej pory brakowało Ci szczęścia w miłości, teraz na horyzoncie pojawi się osoba, która może być "tą właściwą", albo przynajmniej taką, z którą zapoczątkujecie satysfakcjonującą relację. Róbcie razem to, co przyniesie Wam radość.
FINANSE
Masz otwartą drogę do sukcesu, ale ważne jest, żeby wykorzystać nadarzającą się okazję. Od dawna tkwisz w tej samej pracy, w tym samym zespole i na tym samym stanowisku, teraz nadarzy się okazja do zmiany. Od Ciebie zależy, czy z niej skorzystasz, bo otrzymana propozycja zawodowa będzie naprawdę interesująca. Bądź odważna!
ZDROWIE
Czarną herbatę zastąp herbatkami ziołowymi, to będzie dla Ciebie o wiele korzystniejsze.
WAGA

MIŁOŚĆ

Wagi bez pary będą poszukiwać znajomości z osobami, w których znajdą silne oparcie i zaufanie. Los podaruje Wam okazję do nawiązania relacji, która okaże się dla was korzystna i wniesie do Waszego życia pożyteczne aspekty, a także szansę wejścia w ustabilizowany związek.
FINANSE
Będziesz pewniejsza siebie i aktywniejsza, nawiążesz nowe znajomości zawodowe, dzięki którym ujrzysz swoją pozycję zawodową w zupełnie innym świetle. Stwierdzisz, że od dawana tkwisz w miejscu i nie rozwijasz się zawodowo – ruszysz do przodu z nową energią i nic nie stanie na drodze do spełnienia Twoich marzeń.
ZDROWIE
Nie bagatelizuj dolegliwości bólowych.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Przed Tobą długie rozmowy z kimś z przeszłości – potem on zaprosi Cię na piękne sentymentalne spotkanie, ktoś z przyjaciół będzie jednak radził Ci zająć się pracą i karierą zawodową, a nie wracaniem do przeszłości. Nie słuchaj rad rozumu, tylko zrób to, co Ci podpowiada serce.
FINANSE
Masz wszelkie kwalifikacje do tego, żeby awansować, a jednak zupełnie nie jesteś doceniana. Kolejny kurs czy szkolenie raczej tego nie zmieni. Nie tutaj tkwi problem – nie brakuje Ci wiedzy, tylko siły przebicia. Nie izoluj się od otoczenia, tylko zmierz się z tym, co najtrudniejsze do pokonania.
ZDROWIE
Zadbaj o swój organizm, wzmocnij odporność.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Wygląda na to, że dotychczas to Ty więcej dawałaś, a teraz możesz i powinnaś śmiało wyrazić swoje potrzeby partnerowi, aby ta relacja przyniosła Ci więcej satysfakcji. Uważaj, żeby nie koncentrować się wyłącznie na sferze cielesnej, ale okazywać także potrzeby uczuciowe, inaczej związek wypali się o wiele szybciej niż planujesz.
FINANSE
Pilnuj swoich wydatków, unikaj zwłaszcza niepotrzebnych, a jakże urokliwych zakupów. Możesz podpisywać wszelkie umowy. Będziesz się dobrze targowała i w rezultacie wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką. Nie daj się wplątać w podejrzane interesy i unikaj ludzi, którzy wydają Cię nieuczciwi.
ZDROWIE
Nie zapominaj o codziennej dawce witamin, pomyśl o nowej pasji – nie zawsze możesz wyjechać w podróż.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Cenisz ustabilizowane życie rodzinne, wygodne, ale chcesz, by domownicy pamiętali o Twoich upodobaniach. Niestety Ty nawet nie wiesz, jakie oni sami mają upodobania, przez co Wasze domowe konflikty stają się coraz poważniejsze i jeśli w końcu nie porozmawiacie ze sobą szczerze, powrót do domu z pracy nie będzie już tak miły.
FINANSE
To dobry tydzień w kwestiach finansowych – uda Ci się zrealizować pewne zamierzenia, być może spłacisz więcej niż połowę Twego zadłużenia, a jeśli starasz się o odpowiedź z banku, czy dostaniesz kredyt, powinna być dla Ciebie pozytywna. Jeśli właśnie rozpoczynasz nową pracę, to nowa sytuacja i wynikająca z niej odpowiedzialność nie będą Cię męczyć.
ZDROWIE

Nie bagatelizuj powiększonych węzłów chłonnych. Korzystaj z Fit Parku w każdej wolnej chwili.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Samotne Wodniki wejdą w nietypową relację – w towarzystwie poznasz kogoś, kto będzie najpierw jedynie przyjacielem, a dopiero później zauważysz w tej osobie kogoś, kto może zostać partnerem.
FINANSE
Tydzień nerwowy, trudno będzie o zachowanie spokoju. Zupełnie nie odpoczniesz, ale będziesz zadowolona z rezultatów swojej pracy. Umawiaj się na rozmowy i skup się na pokazywaniu z jak najlepszej strony – jest szansa, że rozpoczniesz pracę swoich marzeń.
ZDROWIE
Wykupiłaś karnet na basen, to z niego korzystaj.


RYBY

MIŁOŚĆ

Ryby, które nie są zaangażowane w żadną uczuciową relację, powinny spodziewać się w najbliższym czasie spotkania osoby, której urokowi trudno będzie się oprzeć, jednak ta osoba nie będzie wolna. Uważaj, by się od niej nie uzależnić, bo będzie Ci trudno później zakończyć znajomość.
FINANSE
Na początku tygodnia poczynisz szalone wydatki, będziesz gościła przyjaciół, pożyczysz pieniądze, jednak pamiętaj o tym by, choć to przyjaciel, spisać odpowiednią umowę pożyczki, inaczej możesz wplątać się w nieprzyjemną sytuację.
ZDROWIE
Bądź cierpliwa i panuj na emocjami, zadbaj też o codzienne brzuszki.Zobaczcie także:Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 08.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×