Horoskop tygodniowy: 11.01 - 17.01.2016

Jest na co czekać?

Horoskop tygodniowy: 11.01 - 17.01.2016

BARAN
MIŁOŚĆ
Będziesz atrakcyjny i komunikatywny! Oczarujesz drugą połówkę. Cokolwiek zrobisz i zaproponujesz, nawet wyjście na kijki czy basen spodoba się partnerowi. Będzie zachwycony Twoim zapałem. Samotne Barany bez pary wpadną komuś w oko!
FINANSE
W tym tygodniu koniecznie skoncentruj się na pilnych sprawach i zleceniach, a zobaczysz trudności w lepszym, jaśniejszym świetle. Nie zapominaj o słuchaniu ludzi i nie żartuj z nich. Szczególnie Twój szef może być przewrażliwiony na swoim punkcie.
ZDROWIE
Rób, co Ci w duszy gra, ale ubieraj się ciepło. I nie ryzykuj.

BYK
MIŁOŚĆ
Jesteś w związku? Czeka Cię przypływ czułości i namiętności. Singielki zaczną ratować kogoś cierpiącego. Nie wyciągaj z dołka nowego adoratora, bo na zawsze wejdziesz w rolę pielęgniarki lub terapeutki.
FINANSE
Myśl samodzielnie, zacznij szukać inspiracji na forach internetowych. Nie czepiaj się błędów, ale ich nie ukrywaj – są częścią pracy. Od środy poczujesz przypływ sił, energii. Zabierz się za porządki w życiu. Inwestuj w siebie, szukaj kursów i idź na fitness.
ZDROWIE
Będziesz w świetnej formie, jednak nie rywalizuj z silniejszymi od siebie.

Zobaczcie także: Po jakim czasie związki najczęściej przeżywają kryzys?

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Chętnie się gdzieś wybierzesz, pożartujesz, potańczysz. Wszystko, byle nie siedzieć w domu – czy to samotnie, czy z drugą połówką. Przy okazji poznasz ostatnie wydarzenia towarzyskie, plotki. Niestety pewne plotki popsują Twoją sielankę, ale potem wszystko nagle się rozmyje. Unikaj wrednych ludzi.
FINANSE
Zadania, jakie otrzymasz w pracy, będą Cię jednocześnie fascynować i męczyć. Nie denerwuj się, wszystko co nowe takie bywa. Pod koniec unikaj sporów i nie wtrącaj się w sprawy, które Cię nie dotyczą. Przez błędne wyczucie ludzi i sytuacji grożą Ci głupie pomyłki.
ZDROWIE
Pamiętaj, aby osłaniać nerki oraz pęcherz – one zimą cierpią najbardziej.

RAK
MIŁOŚĆ
Zamiast biegać po domu ze ścierką, przestawiać meble, pucować łazienkę, odeśpij, pobaw się z dziećmi. I nie oszczędzaj na własnych zachciankach, potrzebach, pasjach. Szczęśliwa Ty będziesz dawać szczęście swojej połowie.
FINANSE
Sprzyja Ci wielkie szczęście w sprawach, które wymagają częstych podróży, poznawania ludzi i zdobywania informacji. Będzie Ci się dobrze wiodło. Możesz liczyć na arcyciekawe propozycje, ale trudno będzie zdecydować, którą wybrać, do czego się zabrać.
ZDROWIE
Wybierając się na łyżwy albo narty, zakładaj ochraniacze i kask.

LEW

MIŁOŚĆ
Wyzwolisz się spod wpływu zazdrosnej i dołującej osoby. Tym razem nie dasz się nikomu omamić. Twoja zazdrosna połowa mimo obietnic wcale nie zmieniła się na lepsze, wręcz wydaje się, że jest jeszcze bardziej zaborcza i nieznośna.
FINANSE
Załatw to co chciałeś od jakiegoś czasu. Zmiana stanowiska, nowy komputer, dłuższy urlop? Wszystko będzie możliwe. Jeśli wciąż się uczysz albo dokształcasz, będziesz chwytał nowe terminy, teorie.
ZDROWIE
Zadbaj o relaks. Jedz to, co najbardziej lubisz, obejrzyj, co Cię wzrusza.

PANNA
MIŁOŚĆ
Odpocznij od nudnych obowiązków, inaczej zaczniesz się wyżywać na bliskich. Znajdź czas na przytulanki z ukochaną osobą. Single mogą, o ile zechcą, iść na randkę, na drinka, do kina. Dobrze na psychikę zrobi Ci aktywność. Wybierz, co lubisz – jogę, spacery, seks.
FINANSE
Szef zaprosi Cię do pełnienia bardzo ważnej funkcji. Pokaż, że jesteś sumienny i odpowiedzialny. Jednak finanse będą teraz na tapecie. Podejmij z partnerem decyzję o oszczędzaniu i ustalcie reguły, a wszystko będzie jasne.
ZDROWIE
Unikaj ryzyka i pośpiechu, inaczej czekają Cię siniaki, skaleczenia, kontuzje.

WAGA
MIŁOŚĆ
Czeka Cię udany tydzień, będziesz mógł spokojnie pomieszkać we własnym domu, poleżeć na kanapie, poczytać. Kumuluj w sobie dobrą energię. W weekend planeta miłości postawi na Twojej drodze ciekawego Raka lub Barana.
FINANSE
W tym tygodniu nie będziesz się zbytnio przemęczała czy zostawała po godzinach, a Twoje starania i tak będą wystarczające. Mimo to na początku tygodnia pilnuj swoich spraw! Wieczorami czytaj mądre książki, szukaj inspiracji w Internecie!
ZDROWIE
Wygrasz z różnymi chorobami, uwolnisz się od kontuzji.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Twój dom powinien być miejscem do ładowania akumulatorów dobrą energią, pielęgnowania bliskich. Udadzą się wspólne wyjazdy oraz imprezy z ludźmi. Mimo to najlepiej będzie Wam we dwoje. Kolacja przy świecach to najlepszy plan na ten weekend!
FINANSE
Do odważnych świat należy! W tym tygodniu nie broń się przed dodatkowymi obowiązkami. Nawet, jeśli się na czymś nie znasz, to i tak szybko zostaniesz ekspertem. Będziesz szalenie ambitny, ale nie przesadzaj z poganianiem i pouczaniem innych.
ZDROWIE
Zapisz się na badanie krwi, na przegląd do dentysty. Trafisz do lekarzy z powołania.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Nie warto łączyć miłości z pracą, bo tylko ściągniesz na siebie kłopoty. Nie proś ukochanego o rady, bo pewnie będzie miał odmienną wizję od Twojej i zaczniecie się spierać. Ale koniecznie zatroszcz się o partnera, jeśli nie zadbasz o drugą połówkę, to narazisz się na zarzuty i pretensje.
FINANSE
Czeka Cię sporo pracy, ale efekty dadzą dużo satysfakcji. Szukaj szansy na wzbogacenie się, czyli dodatkowych prac, lokat albo zagraj w lotka. Szczęście Ci sprzyja. Uda Ci się znaleźć wyjście z patowej sytuacji.
ZDROWIE
Uwolnisz od bolesnej migreny, przybędzie Ci energii.

Zobaczcie także: "Moja rodzina nigdy nie przestanie być uchodźcami"

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Będziesz migiem podejmować trafne decyzje. Nie ignoruj potrzeb partnera, nawet jeśli się na niego gniewasz. Przecież gracie do jednej bramki. Samotne Koziorożce chętnie poszłyby na randkę, ale praca pokrzyżuje im plany.
FINANSE
Czeka Cię aktywny tydzień. Bądź uparty, zdobywaj większe wpływy, walcz o dodatkowe prace. Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i bankach. Bez trudu uporasz się z problemami w pracy, nawet tymi, które ciągną się od dawna.
ZDROWIE                                                
Uważaj tylko na pogodę, nie przemocz się.

WODNIK

MIŁOŚĆ
W tym tygodniu koniecznie dla dobra Twojego związku postaraj się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, sport, pichcenie. Możecie wyjaśnić spory, coś ważnego ustalić, a nawet podjąć decyzję o powiększeniu rodziny. Nie bój się tego.
FINANSE
Na ambitne zadania, a tym bardziej siedzenie po godzinach, nie będziesz miał ani siły, ani ochoty. Jednak nie ryzykuj, nie mów nikomu, że urywasz się z pracy na fitness, że kupujesz sobie duperele przez Internet.
ZDROWIE
Osłabi się Twoja odporność! Mniej to na uwadze.

RYBY
MIŁOŚĆ
Ten, kto pragnie zrobić na Tobie wielkie wrażenie i skraść Twoje serce, powinien kupić bilety na niezwykły film lub zabrać Cię gdzieś w nieznane. I jeszcze wstrzelić się w Twoje zachciewajki, co jest szalenie trudne.
FINANSE
Pilnuj swoich finansów. Jeśli partner chce wejść w ryzykowny interes albo wydać resztę oszczędności na jakąś zachciankę, zablokuj go. W piątek na szkoleniu lub warsztacie poznasz kogoś fajnego, a zdobyte umiejętności kiedyś Ci się przydadzą.
ZDROWIE
Musisz ogrzewać nerki, według medycyny chińskiej one są teraz najsłabsze.

Wróżka Anna Bell
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 11.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×