Horoskop tygodniowy: 12.01. - 18.01.2015

Zobaczcie, co na najbliższe dni szykuje dla was los.

Horoskop tygodniowy: 12.01. - 18.01.2015

BARAN 
MIŁOŚĆ
W relacji może dokuczać nerwowa atmosfera. Razem z partnerem chcecie zmian, ale nic z tego nie wychodzi. Nie dostrzegacie stanu faktycznego. Chcieć zmian a czynić kroki w jakimś kierunku to dwie różne sprawy. Zrób coś, by na nowo zaiskrzyło między Wami.
FINANSE
Czekają Cię różne doświadczenia, możesz być zmuszona ograniczyć swój apetyt na wielkie sukcesy, trzeba będzie uzbroić się cierpliwość i poczekać na bardziej sprzyjający okres. Sprawdź stan konta, zapłać stare mandaty.
ZDROWIE
Wystrzegaj się wzburzenia i konfliktowych sytuacji, mogą Cię narazić na stres.


BYK
MIŁOŚĆ
W Twoim życiu osobistym zawiruje - na Twojej drodze do szczęścia stanie osoba natchniona, uduchowiona i kompletnie pozbawiona uprzedzeń i barier, co dla Ciebie będzie szokiem. Pozbądź się lęku i otwórz się na to uczucie.
FINANSE
Wszystko będzie Cię pasjonowało, zechcesz poszerzyć swoją wiedzę, podnieść kwalifikacje. Nawet jeśli nie czeka Cię z tego powodu awans, dla Ciebie liczy się Twój rozwój i możliwość zawarcia nowych kontaktów zawodowych. Liczysz, że liczne propozycje pojawią się z czasem same. Wykorzystaj swoje talenty.
ZDROWIE
Jeśli masz taką możliwość, skorzystaj czasem z poobiedniej drzemki. Nawet krótki sen szybko zregeneruje Twoje siły.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ 
To dla Ciebie dobry czas w związku, partner zrozumie Twój niespokojny temperament i pozwoli Ci zrealizować kilka niebanalnych pomysłów, a zwłaszcza ucieszy Cię fakt, że pozwoli Ci wybrać się do SPA. Jeśli jesteś samotna, bądź czujna, bo na horyzoncie pojawi się osoba równie żądna przygód jak Ty.
FINANSE
W sprawach pracy miej się na baczności, ktoś będzie chciał Ci narzucić swoje zdanie, decyzje podejmij wykorzystując do tego rozsądek, nie intuicję, ona Cię zawiedzie.  W sprawach finansowych dokładnie przeanalizuj sytuację i uważaj na nieprzewidziane wydatki.
ZDROWIE
Aktywność Ci służy, pomyśl więc o regularnym uprawianiu sportu.


RAK
MIŁOŚĆ
Ciągle zadajesz sobie pytanie, jak silna jest jego miłość. Może wpaść Ci do głowy szalony pomysł, rzucisz go i będziesz czekać, czy on o Ciebie zawalczy. Jednak mimo miłości, jaką Cię darzy, porzucony odejdzie bez walki. Bądź bardziej spontaniczna i otwarta.
FINANSE
To czas, kiedy możesz mieć przemożną potrzebę, by nieść pomoc słabym i potrzebującym, jednak bądź bardzo ostrożna, by ktoś bardziej praktyczny niż Ty nie wykorzystał Twojej dobroci serca, i nim się obejrzysz, nie tylko stracisz pieniądze, ale też odwalisz za kogoś kawał dobrej roboty.
ZDROWIE
Prowadź spokojny tryb życia, a nie będziesz mieć powodów do narzekań.


LEW
MIŁOŚĆ
Obejdzie się bez burz i nagłych zwrotów akcji, tydzień pełen spokoju i ciszy, z partnerem będziecie rozumieć się bez słów, a dodatkowo każde z Was jest zajęte sobą samym, tak więc dzięki temu unikniecie wszelkich konfliktów.
FINANSE
Pojawi się propozycja zmiany pracy lub zmiany stanowiska w miejscu aktualnego zatrudnienia. Nie odmawiaj, zastanów się, zanim się zgodzisz - tylko wtedy uda Ci się podjąć słuszną decyzję. Jeśli myślisz o własnej działalności, znajdziesz inspirację na fantastyczny pomysł.
ZDROWIE
Taniec, aerobik czy hydroterapia pomogą  Ci się pozbyć zbędnych kilogramów.


PANNA
MIŁOŚĆ
Miłość zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Stary przyjaciel zaproponuje Ci ściślejsze kontakty, co sprawi Ci wielką przyjemność. Zwłaszcza spotkanie z nim po tylu latach zaowocuje czymś więcej. To będzie dla Ciebie szczęśliwy tydzień.
FINANSE
To nie pora na temperowanie entuzjazmu, czy trzymanie się zdroworozsądkowych rozwiązań, czasem po prostu świat nas woła i zaprasza do podejmowania wyzwań, otwarcia na nowe pomysły. Finansowo bądź rozsądna przy wydawaniu kasy.
ZDROWIE
Pamiętaj, że nieregularny tryb życia prędzej czy później odbije się na Twoim zdrowiu.
WAGA
MIŁOŚĆ
To dla Ciebie udany tydzień w sprawach osobistych. Miedzy Tobą a wybrankiem Twego serca nie zostanie sprowokowany żaden konflikt. Relacje będą lekkie i sprawne. Jedyne, co będzie wyprowadzać Twoją drugą połowę z równowagi, to rozpoczynanie przez Ciebie kilku rzeczy na raz, nie kończąc żadnej w stu procentach.
FINANSE
W pracy zbliża się gorący okres, Twoje starania i zaangażowanie w firmę wreszcie zostaną docenione, co może skutkować dla Ciebie upragnionym awansem bądź podwyżką, na której w ostatnim czasie bardzo Ci zależy. Ważne jednak, byś kontrolowała zawartość swego portfela, trzeba już zacząć odkładać na letnie wojaże.
ZDROWIE
Nie skąp swemu organizmowi ruchu na świeżym powietrzu.


SKORPION
MIŁOŚĆ
Przed Tobą czas rozrywki, tydzień  pełen wrażeń i zawierania nowych znajomości, także międzynarodowych, dzięki czemu poczujesz się towarzysko spełniona. Jeśli jesteś w stałym związku, postaraj się do Waszego życia wprowadzić więcej koloru. Ktoś, komu dobrze życzysz, okaże Ci bliższe zainteresowanie.
FINANSE
W tym tygodniu będziesz mieć  szczęśliwą rękę w sprawach finansowych. Jeśli pracujesz w handlu, klienci będą lgnąć do Ciebie. Jeśli Twoje długi są zaległe, postaraj się o ich umorzenie – jak nie całości zadłużenia, to chociaż odsetek. Skorpiony mające sprawy sądowe w tym okresie mogą się spodziewać pozytywnego rozstrzygnięcia.
ZDROWIE
Najlepszym sposobem na zachowanie kondycji, zwłaszcza psychicznej, jest dobrze przespana noc.


STRZELEC
MIŁOŚĆ
Przed Tobą tydzień pełen atrakcyjnych wrażeń, ale i nieporozumień. Skaczesz z kwiatka na kwiatek i czas najwyższy się zatrzymać. Osoba, którą ostatnio zwodzisz i mamisz obietnicami, jest wyrozumiała i cierpliwa, ale i ona straciła już ochotę na kontynuację spotkań.
FINANSE
Twoje sprawy zawodowe będą toczyć  się teraz zdecydowanie szybciej i co najważniejsze, w dobrym dla Ciebie kierunku. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się pozytywnej wiadomości, na którą czekasz już od wielu tygodni. Strzelce zdające egzaminy obronią się na najwyższym poziomie.
ZDROWIE
Regularna dbałość o zdrowie to antidotum na różne drobne dolegliwości.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Dla samotnych Koziorożców to udany tydzień w miłości, pod warunkiem, że nie będziesz siedzieć sama w czterech ścianach. Wśród ludzi wypatrzy Cię ktoś, komu wydasz się oazą spokoju w tym niebezpiecznym świecie.
FINANSE
To tydzień, kiedy będziesz wyjątkowo leniwa. Będziesz unikać zadań, które trzeba wykonać pod presją czasu. W ogóle najchętniej chciałabyś, aby w tym czasie inni zostawili Cię w spokoju i pozwolili na powolne wykonywanie planu. Nie zapomnij o dbaniu o swój image!
ZDROWIE
Odżywaj się w sposób racjonalny, dostarczaj organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów.


WODNIK
MIŁOŚĆ
Uwielbiasz podróże. Trudno Ci usiedzieć  w jednym miejscu, jednak Twój partner tego nie rozumie i próbuje Cię  zniewolić. Boi się, że mu uciekniesz, co bardzo negatywnie odbija się na Waszym związku.
FINANSE
To będzie dobry tydzień - to czas zbierania plonów z ciężkiego wysiłku, który trwał przez kilka miesięcy. Projekt zakończony, wszystko udało się wedle planu. To czas, kiedy będziesz mogła sobie nawet pozwolić na zimowy urlop.
ZDROWIE
Nie pozwól, aby ambicje pozbawiły Cię luzu i drobnych przyjemności.


RYBY
MIŁOŚĆ
Chyba za mocno się zagalopowałaś  w rozwoju znajomości. Osoba, z którą się widujesz, pragnie wolniejszego tempa, czego Ty stanowczo unikasz. Już po kilku spotkaniach chcesz wiedzieć, co On do Ciebie czuje, nie przyjmując do wiadomości faktu, że jeszcze nic się nie zrodziło w jego sercu.
FINANSE
To dobry czas na dążenie do ambitnych celów, pod warunkiem, że takowe sobie wytyczysz. Ostatnio Twoja droga rozwoju kariery właściwie stoi w miejscu i niewiele się dzieje. Jeśli wykonujesz zawód, w którym liczy się fantazja, masz szanse rozwinąć w pełni skrzydła.
ZDROWIE
Utrzymuj kontakty z tymi, którzy Cię  wspierają. To najlepszy relaks, zdrowsze niż siedzenie samotnie przed telewizorem.  

Wróżka Anne 
Zadzwoń: 700 488 335 
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto. 
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta 
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto. 
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także: Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 12.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×