Horoskop tygodniowy: 15.12 - 21.12.2014

Jesteście ciekawi, co przyniosą jedne z ostatnich dni roku? Sprawdźcie!

Horoskop tygodniowy: 15.12 - 21.12.2014

Horoskop tygodniowy: 15.12 - 21.12.2014


BARAN
MIŁOŚĆ

Jeśli pragniesz miłości od pierwszego wejrzenia, w najbliższym tygodniu nie ma co liczyć na takie zdarzenia. Będą różne miłe okazje do poznania sympatycznego faceta, ale żadna nowa znajomość nie zwali Cię z nóg. Odkryj radość z miłego dnia, spaceru z kimś bliskim.
FINANSE
Twoje sprawy zawodowe będą toczyć się teraz zdecydowanie szybciej i co najważniejsze – w dobrym dla Ciebie kierunku. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się pozytywnej wiadomości, na którą czekasz już od wielu tygodni. Przy dalekosiężnym planowaniu stosuj zasadę małych kroków.
ZDROWIE
Stan Twego zdrowia będzie całkiem niezły, uważaj na żołądek.


BYK
MIŁOŚĆ

Może pojawić się u Ciebie przekonanie, że relacja, w której tkwisz, jest totalną pomyłką – zdając sobie sprawę z wejścia w tak niefortunną znajomość, znajdziesz eleganckie wyjście z sytuacji. Bywa, że zapatrzona w odległą wizję przyszłości, nie patrzyłaś realnie na daną osobę.
FINANSE
W sferze zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo Ci się spodoba. Będziesz zadowolona z tego, co przynosi Ci los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania, a Ty przecież kochasz wyzwania i poczucie satysfakcji, gdy dopniesz swego. Nie trać czujności i motywacji.
ZDROWIE
Dbaj o lekkostrawną dietę i regularne posiłki.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy w Twojej relacji potrzebne jest ponowne dopasowanie i rozpoznanie granic własnych możliwości. W ostatnim czasie żywioł ognia pchał Cię do przodu i z tego też powodu uległaś zaślepieniu i zgubiłaś partnera po drodze – on nie dorównał Twoim krokom. Podaruj innym swoją przestrzeń, uwagę oraz wsparcie.
FINANSE
Nowe profity pieniężne poprawią Twój nastrój, jednak zanim rzucisz się w wir wydatków, pamiętaj, że poprawa jest tylko chwilowa i nie wydaj wszystkich pieniędzy od razu. W pracy będziesz musiała więcej planować, żeby podołać wszystkim obowiązkom. Nowe wyzwania i nowe możliwości będą wymagać, abyś dała z siebie więcej.
ZDROWIE
Podchodź do życia z uśmiechem i szybko wyjaśniaj nieporozumienia – to Ci pozwoli wytrwać w niezłej formie.


RAK
MIŁOŚĆ

Nadszedł czas, aby spędzić więcej czasu z kimś, kto od niedawna stał Ci się bardzo bliski. To będzie przyjemny czas. Dużo spotkań i rozmów, dzięki którym jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że dokonałaś właściwego wyboru w miłości. Pamiętaj, żeby zielonooki potwór nie podsuwał Ci niestworzonych wizji.
FINANSE
Ze względu na zdolności manualne i wrażliwość na piękno pomyśl o pracy w innej dziedzinie niż zawód wyuczony.  Nie musisz trzymać się sztywno pracy, którą podjęłaś dawno temu – jeśli zaryzykujesz podjęcie odpowiednich kursów, możesz połączyć pasję z zarabianiem. Umieść na liście priorytetów swoje prawdziwe potrzeby.
ZDROWIE
W tym tygodniu zdrowie nie sprawi Ci większych kłopotów, zadbaj o regularne ćwiczenia.


LEW
MIŁOŚĆ

Lubisz żyć na fali i ten tydzień może taki właśnie być. Wokół Ciebie będzie mnóstwo adoratorów, jednak ich słowa wypowiadane w kierunku Twojej osoby będą tylko i wyłącznie na potrzebę chwili. Żaden z nich nie zauroczy się Tobą na dłużej.
FINANSE
Choć lubisz pracować, dobrze wykonujesz swoje zadania, w tym tygodniu nie bierz na barki dodatkowych obowiązków. Możesz pod koniec tygodnia nie tylko nie wyrobić się z planem, ale również poczuć bardzo silne zmęczenie. Nie przeceniaj sukcesów materialnych oraz wagi prestiżu.
ZDROWIE
Dbaj o siebie i w miarę możliwości unikaj przepracowania.


PANNA
MIŁOŚĆ

To czas oczekiwania i próby dla Waszej relacji. Jeśli uda się Wam na nowo zbliżyć do siebie, związek przetrwa kolejne dni.  Jeśli nie uda się Wam spędzić ze sobą kilku godzin, a przebywanie zakończy się sporem, to znak, że nie ma co już naprawiać. Popadanie w skrajności w ocenach i nadmiar uczuć nie są potrzebne.
FINANSE
Będziesz miała więcej energii i chęci do działań zawodowych. Jeśli jesteś Panną, która niedawno rozpoczęła działalność gospodarczą, Twoje przychody się teraz zwiększą. Przyniesie Ci to wiele satysfakcji i nadzieję na lepsze jutro. Wytycz sobie nową ścieżkę działania, nie bój się sięgnąć po więcej. Kup korkową tablice, na której będziesz znaczyć swoje sukcesy.
ZDROWIE
Niedobór snu może stać się przyczyną spadku odporności.


WAGA
MIŁOŚĆ

Wagi czeka moment dojrzałych decyzji co do własnej przyszłości. Od dawna pozostajecie w złych związkach bądź układach i w żaden sposób nie możecie się od nich uwolnić, ale też nie potraficie ubiegać się o swoje prawa. Czas zdobyć się na odwagę i uczynić pierwszy kroku.
FINANSE
W pracy złamiesz ograniczenia, które narzuca Ci polityka firmy.  Czujesz, że potrzebujesz bardziej swobodnego i kreatywnego działania. Mimo ostrzeżeń kierownika, posłuchasz siebie i zrealizujesz pewien pomysł – pozytywne efekty zaskoczą nawet Ciebie. Każdy wybór niesie ze sobą odrobinę ryzyka, ale kalkulowanie nie zawsze jest najlepsze.
ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale nie zapominaj o konieczności regularnego trybu życia.


SKORPION
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy Twój związek będzie ukazywał różne barwy uczuć. Obudzi się w Tobie instynkt posiadania rodziny, wobec swojej połowy wyrazisz uczucia ciepła i czułości, promieniejąc żarem ogrzejesz jego chłodne serce. Zrezygnuj czasem z nakazów i zakazów, daj pierwszeństwo marzeniom.
FINANSE
W pracy czeka Cię ciężki okres. Nie potrafisz znieść presji czasu ani kierownika, przez co opóźniasz się z wykonaniem planu.  Jego uwagi pod Twoim adresem nie poprawiają sytuacji, tylko przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego. Prowadź dziennik swoich osiągnięć.
ZDROWIE
Twoja psychika i ciało nie są ze stali, nie przesadzaj.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

To dla Ciebie trudny tydzień, musisz zdecydować, czy warto wejść w tę relację na dłużej. Ukochany bywa fascynujący, ale jednocześnie zaborczy, dla Twojej wrażliwej natury taka dominacja sprawia, że czujesz się uwięziona. Doceń delikatność, piękno i pozytywną energie, jaką daje właściwie tworzony związek.
FINANSE
W pracy szef może zaplanować Ci nowe zadania. Uważaj tylko, czy to, co Ci zleci, należy do Twoich obowiązków, czy Twojego współpracownika, gdyż możesz potem wejść z nim w konflikt z tego powodu. By uniknąć sporu ważna jest reakcja w odpowiednim czasie z Twojej strony. Nie skupiaj się na drobnych detalach, to nie będzie miało znaczenia.
ZDROWIE
Nawet jeśli czujesz się dobrze, trochę zredukuj biegi.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Twój parter po raz kolejny przekona się, że w trudnej chwili może polegać bezwzględnie na Tobie, co poprawi Wasze partnerstwo i doprowadzi do równowagi. Chwile spędzone ze sobą będą w tych trudnych dniach niezwykle cenne, staniesz się prawdziwą podporą dla swego mężczyzny.
FINANSE
Wyciągniesz wnioski z lekcji, jaką niesie Ci życie. Surowe podejście do relacji z podwładnymi obróci się przeciw Tobie. Okaże się, że w chwilach wyboru nie możesz liczyć na ich poparcie. Pojawi się okazja do pogłębienia swojej wiedzy. Spotykaj się z osobami, które Cię inspirują.
ZDROWIE
Sprawdź stan ogólny zdrowia i uważaj, wsłuchuj się w sygnały pochodzące z organizmu.


WODNIK
MIŁOŚĆ

Zbyt kurczowo trzymasz się tego, co musi odejść. Panuj nad emocjami i nie proś o miłość. Jeśli druga strona uważa, że dalszy rozwój relacji nie ma sensu, niczego nie zmienisz. Zachowaj niezależność i nie bój się rozstać z podniesioną głową, nawet jeśli Twoje serce płacze. Pamiętaj o byciu miłą dla siebie.
FINANSE
W tym tygodniu żaden wysiłek nie będzie dla Ciebie zbyt duży. Będziesz bardzo aktywna, dzięki czemu Twoja praca przyniesie szybkie efekty. Zwiększy się Twoja zdolność koncentracji i umiejętność omijania przeszkód na drodze kariery. Pojawi się nieoczekiwany bieg wydarzeń, który przyniesie wiele korzyści.
ZDROWIE
Korzystaj z każdej możliwości wypoczynku, weekendowy spacer to za mało.


RYBY
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy będziesz w centrum uwagi. Oczy wszystkich będą skupione tylko na Tobie, a wśród nowych znajomych odkryjesz kogoś, kto przyciągnie na dłużej Twą uwagę. Przyjacielski i błyskotliwy w rozmowie, o takim typie faceta marzyłaś od miesięcy. Odrobina nieufności na pewno jest lepsza niż kompletna naiwność.
FINANSE
Życie na kredyt tylko do pewnego momentu przynosi satysfakcje, potem już wiesz, że wszystko trzeba będzie spłacić i tu zaczyna się problem. Nie jest Ci łatwo tę kwestię rozwiązać. To czas, żeby znaleźć skuteczne rozwiązanie dla Twoich kłopotów finansowych. Potrzebujesz dynamiki w kontaktach międzyludzkich.
ZDROWIE
Dodawaj sobie energii poprzez dbanie o siebie i pozytywną motywację.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×