Horoskop tygodniowy: 16.02.2015-22.02.2015

Jesteście ciekawi, jak wasze życie będzie wyglądało w najbliższych dniach? Sprawdźcie!

Horoskop tygodniowyBARAN
MIŁOŚĆ

Bywa, że los zaskakuje nas w najmniej oczekiwanym momencie. Na Twojej drodze pojawi się miłość, która Cię zaskoczy – w tym czasie będziesz kwitła i promieniała szczęściem, ale taką niespodziankę gwiazdy szykują tylko dla Baranów urodzonych w pierwszej dekadzie.
FINANSE
W pracy może czekać Cię uznanie. Twoja pracowitość, uczciwość i oszczędność zostaną nagrodzone. Los podaruje Ci szczęście we wszystkim, co jest związane z finansami. Grzechem byłoby nie wykorzystać takiej szansy. Nie zapomnij o podziękowaniu tym, którzy pomogli Ci w sukcesie.
ZDROWIE
Korzystaj z basenu tak często, jak to tylko możliwe.


BYK
MIŁOŚĆ

Jeśli jesteś zatwardziałą samotniczką, to los może Cię zaskoczyć, być może spotkasz miłość Twego życia, i to w całkiem nieoczekiwanym miejscu (np. banku lub sklepie), więc gdy ktoś Cię zagadnie do rozmowy, nie rób kwaśnej miny.
FINANSE
W pracy może pojawić się konflikt z szefem, jednak nie przejmuj się tym za bardzo. Negatywna sytuacja szybko zostanie zażegnana, gdyż przyjdą Ci do głowy wspaniałe pomysły, które pozwolą zaradzić tej sytuacji.
ZDROWIE
Możesz być podatna na migrenę w tym tygodniu.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Nie tylko nastrój bywa zmienny jak pogoda – wszyscy dookoła przeżywają życiową huśtawkę. Pamiętaj o tym, zanim zaczniesz winić innych o niepowodzenia w rozwijaniu relacji. W końcu Ty także cierpisz na zmienność humoru.
FINANSE
Twój napęd i siła zostaną nieco osłabione przez negatywny wpływ planet, a Ty będziesz chciała odnieść sukces, zaistnieć w nowej pracy, jednak oszczędzaj swą energię i na razie ciesz się życiem i nowymi kontaktami zawodowymi.
ZDROWIE
Pojawią się choroby o podłożu psychicznym, uważaj na depresję.


RAK
MIŁOŚĆ

Nie zawsze lubisz dzielić się szczegółami ze swego życia intymnego, a Twój partner będzie za wszelką cenę starał się dociec, jak to było u Ciebie, zanim on się pojawił w Twoim życiu. To spowoduje cichą wojnę między Wami, bo Ty wcale nie będziesz miała ochoty zdradzać mu swych tajemnic.
FINANSE
Jesteś w dobrej formie, więc wykorzystaj okazję do podboju nowego rynku. Nie bój się wchodzić na jeszcze nieznane Ci lądy, ale biorąc się do realizacji celu, przyłóż się solidnie i nie dopuszczaj do pomyłek. Niewielkie przeszkody, które staną na Twojej drodze, rozwiążą się niemal same.
ZDROWIE
Zadbaj o relaks bardziej skutecznie niż dotychczas. Życie w ciągłym stresie nie służy zdrowiu.


LEW
MIŁOŚĆ

Samotność nie jest taka zła, kiedy ten czas poświęćmy na analizowanie życia uczuciowego, dokonamy bilansu i wyciągniemy słuszne wnioski, skorzystaj więc teraz z tej możliwości, by wchodząc w kolejny związek, mieć szansę zostać z nim na stałe.
FINANSE
Sukces i pieniądze są przy Tobie, blisko, ale musisz zmienić swoją postawę i swój sposób myślenia. Stan konta ma niebagatelne znaczenie dla Twego samopoczucia, a tutaj wiesz, że sytuacja nie jest najlepsza – od dłuższego czasu toniesz w długach.
ZDROWIE
Dobra znajomość własnej osoby pomoże Ci uniknąć przeziębień.


PANNA
MIŁOŚĆ

To dla Ciebie dobry czas w związku, partner zrozumie Twój niespokojny temperament i pozwoli Ci zrealizować kilka niebanalnych pomysłów, a zwłaszcza ucieszy Cię fakt, że pozwoli Ci wybrać się do SPA. Jeśli jesteś samotna, bądź czujna, bo na horyzoncie pojawi się osoba równie żądna przygód jak Ty.
FINANSE
Nie będziesz owijać w bawełnę i powiesz wprost, co myślisz na temat zachowania jednego ze współpracowników i co Twoim zdaniem robi źle, przez co pogorszą się Twoje relacje z nim. Jednak dzięki temu, że faktycznie masz rację, napięta sytuacja szybko minie.
ZDROWIE
Korzystając z miejsc zbiorowego żywienia, możesz mieć problemy żołądkowe.
WAGA
MIŁOŚĆ

W sprawach uczuć ponownie wszystko ułoży się pomyślnie, liczycie się tylko wy dwoje. Inne osoby wreszcie przestaną powodować rozdźwięk w Waszej relacji. Zrozumiecie, że problem trzeba omówić między sobą, a nie z innymi, bo potem rodzą się różne komplikacje.
FINANSE
Już na początku tygodnia instynkt podpowie Ci, jak postępować, jak najlepiej się ustawić, by iść do przodu. Nie zabraknie Ci sprytu, pewności siebie, a nawet uroczej bezczelności. Twoi współpracownicy, widząc, jak się zachowujesz, będą pewni, że ten awans należał się tylko Tobie. Wykorzystaj to i krocz dumnie do przodu.
ZDROWIE
To dobry czas, by podjąć nowe wyzwania, zaplanować zmiany w sferze żywieniowej. Ruch na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobi.


SKORPION
MIŁOŚĆ

Ciągle zadajesz sobie pytanie, jak silna jest jego miłość. Może wpaść Ci do głowy szalony pomysł, rzucisz go i będziesz czekać, czy on o Ciebie zawalczy. Jednak mimo miłości, jaką Cię darzy, porzucony odejdzie bez walki. Bądź bardziej spontaniczna i otwarta.
FINANSE
Nowy pomysł okaże się planem, który wypalił, ale pamiętaj, że po osiągnięciu efektów nie przypisuj zwycięstwa tylko sobie – mimo że inicjatywa jest Twoja, w jej realizacji w znaczącej mierze pomoże Ci koleżanka z pokoju.
ZDROWIE
Zamiast siedzieć przed telewizorem, wybierz się na spacer.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

Ciągle zadajesz sobie pytanie, jak silna jest jego miłość do Ciebie. Może wpaść Ci do głowy szalony pomysł, rzucisz go i będziesz czekać czy on o Ciebie zawalczy. Jednak mimo miłości, jaką czuje do Ciebie, porzucony, odejdzie bez walki.
FINANSE
Miałaś wielkie plany, ale niestety były one zbyt śmiałe i spaliły na panewce. Przyszło niemiłe rozczarowanie, więc teraz zanim zaczniesz coś robić, dobrze oszacuj realne szanse powodzenia i ułóż dokładny plan działania. Zobaczysz, że tym razem na pewno się uda.
ZDROWIE
O zdrowie trzeba dbać codziennie, unikaj używek.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Przed Tobą otworzą się nowe ciekawe perspektywy. Poznasz ciekawych ludzi, co zaowocuje przyjemnym uwodzeniem. Nawet jeśli żadna z nowo poznanych osób nie rokuje na kandydata do stałego związku, to i tak będziesz zadowolona z powodzenia u płci przeciwnej.
FINANSE
To czas, kiedy pochłonie Cię wytężona praca – nie będzie czasu na obijanie się w pracy, spotkania na gruncie zawodowym wypadną niezwykle korzystnie, uda się zrealizować pewne zamierzenia. Przy podpisywaniu umów zachowaj pełną odpowiedzialność, wykaż się, zdobywając jak najlepszy zysk dla firmy.
ZDROWIE
Uprawiaj regularnie sport, jednorazowe zrywy nie rozwiążą problemu nadwagi.


WODNIK
MIŁOŚĆ

Bardzo kochasz i będziesz zaskoczona postawą swego partnera. Tak bardzo mu ufasz, a on w tej trudnej chwili odwróci się od Ciebie, w wyniku czego stracisz grunt pod nogami, ale nie wpadaj w panikę, świetnie poradzisz sobie w pojedynkę.
FINANSE
Początek tygodnia przyniesie Ci powodzenie, potem kłopoty finansowe związane prawdopodobnie z wyższym rachunkiem, niż się spodziewałaś, wcale jednak nie przeszkodzi Ci to w wydawaniu pieniędzy na drobne przyjemności tylko dla siebie.
ZDROWIE
Uważaj na gardło i przeziębienia.


RYBY
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy będziesz wesoła i pewna siebie. Będziesz pełna wiary w lepszą przyszłość i bardziej odważna w miłości. Przed Tobą miłe spotkania z przyjaciółmi, a w czasie tych spotkań pojawi się ktoś, kto przykuje Twoją uwagę.
FINANSE
Gwiazdy popchną Cię do przodu, zechcesz iść drogą „odkryć” intelektualnych, samokształcenia i pogłębiania wiedzy, co oczywiście bardzo pozytywnie wpłynie na Twoją karierę – dopiero podejmując naukę, uświadomisz sobie własną niewiedzę w wielu dziedzinach.
ZDROWIE
To dobry moment, żeby zadbać o wygląd. Odwiedź fryzjera, kosmetyczkę.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×