Horoskop tygodniowy 17-24.06.2013

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy 17-24.06.2013

Horoskop tygodniowy 17-24.06.2013

Baran
Lubisz konkurować z innymi i wygrywać. Najbliższy tydzień przyniesie dużo szczęścia i pozytywnych energii w sferze miłości. To co było na poziomie myśli i marzeń masz szanse zrealizować właśnie teraz. W pracy podejmiesz wiele ciekawych wyzwań, które mają szansę zaprocentować w przyszłości. W zdrowiu zadbaj o komfort psychiczny.

Byk
Nadchodzący tydzień doskonały na zawieranie korzystnych zawodowo umów , a w uczuciach na cementowanie związków partnerskich. Tam ,gdzie był odczuwalny dyskomfort, nastąpi harmonia i spokój.Znajdziecie czas na szczerą rozmowę i wyjaśnienie spraw, które was oddaliły od siebie. W zdrowiu zadbajmy o układ nerwowy.

Bliźnięta

Ogarnia Cię twórcza pasja ,zapragniesz zgłębiać nowinki techniczne, niewykluczone ,że zapiszesz się na kurs językowy lub zaczniesz "rozgryzać" internet. Uczuciowo widać spełnienie, zarówno w stałych relacjach jak i u singli. W zdrowiu zwróć uwagę na drogi oddechowe i układ pokarmowy.

Rak
Uwierzycie we własne siły ,staniecie się bardziej kreatywne i otwarte na nowe możliwości zawodowe i nowe kontakty.Zrealizują się wasze marzenia ,te od dawna zakopywane pod dywan. W miłości otwórzcie się bardziej na nowe doznania, nie wracajcie do przeszłości. Pamiętajcie, że objadanie się nie jest metodą na rozwiązywanie wszelkich problemów. Makarony, słodycze i smażone mięso Wam nie służą.

Lew
postanowicie zacząć uczyć się nowych rzeczy,spełnić marzenia zawodowe,w uczuciach może pojawić się ktoś trzeci ,kto dotychczas spokojne życie wywróci do góry nogami. Miły Lwie, włącz hamulce jeśli chodzi o korzystanie z używek, póki jeszcze czas.

Panna
nowe wyznania ,nowe szanse ,pozytywna rewolucja, niewykluczone ,że zdecydujecie na założenie własnej firmy lub zmianę pracy na inną. W miłości w związkach raczej bez większych uniesień. Single spotkają kogoś nadzwyczajnego z kim rozmowy będą trwać bez końca. Twoje bóle głowy to nic innego jak reakcja obronna na Twoje problemy, które boisz się rozwiązać.

Waga
Korzystny tydzień pod względem zawodowym i finansowym. W miłości wiele dylematów i rozterek wewnętrznych, trzeba oczyścić atmosferę między Wami. Jedyne na co musicie zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o sprawy zdrowotne to przyjrzeć się oczom i nerkom. Przy podejmowaniu decyzji nie kierujcie się emocjami.

Skorpion
Postanowicie wprowadzić do swojego domu zdrowy tryb życia.Zagmatwane sprawy uczuciowe teraz się wyjaśnią. Napięcia i różnice ,które was dzieliły teraz przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie. W pracy zapragniecie podejmowania nowych wyzwań, będzie Was roznosić pozytywna energia.

Strzelec
Zaczniecie planować ,oszczędzać by poprawić swoją materię i przestać żyć z dnia na dzień.Być może uda wam się wybrać na weekend w miłym towarzystwie do miejsc, o których od dawna marzyliście. W miłości kieruj się sercem, otwórz swoje serce na coś nowego. Zadbajcie o układ kostny.

Koziorożec
Potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa i ten tydzień Ci to da . W uczuciach dużo się będzie dziać,niewykluczone ,że romans dla zabicia czasu przerodzi się w satysfakcjonującą relację. W pracy będziesz postępować z wrodzoną sobie rozwagą. Zwróć uwagę nie tylko na błędy współpracowników, ale także te własne. W zdrowiu zwróćcie uwagę na układ nerwowy.

Wodnik
Lubisz zmiany ,nowe wyzwania i teraz czeka Cie tydzień pełen wrażeń.Pojawi się szansa na nową pracę lub zapiszesz się na jakiś kurs.W uczuciach stabilizacja w związkach stałych ,single poznają kogoś nowego,kto zauroczy ich zarówno fizycznością jak i intelektem. W zdrowiu zwróćcie uwagę na układ krwionośny, kostny i oczy.

Ryby
Masz wielka intuicje wykorzystaj ją właściwie.Zawodowo widać poprawę warunków pracy ,możliwy awans,uczuciowo ktoś zacznie Cię adorować ,ale nie od razu poczujesz to coś.W stronę miłości popchnie Cię delikatna sugestia przyjaciółki.Tydzień bardzo radosny i harmonijny. W zdrowiu zwróćcie uwagę na stopy, palce, wszelkiego rodzaju przeziębienia. Uważajcie także na używki.


Zapraszam na wróżbę! Zajmuję się tarotem, białą magią, numerologią, doradztwem duchowym, afirmacją. Wierzę, że każdy problem ma rozwiązanie, a Tarot wskazuje możliwości zdarzeń pomagające wyprowadzić nas z labiryntu problemów.Wróżka Agnes
Bezpośredni numer do doradcy to : 700 688 336 (4.26 zł brutto)
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta… pod numer 73068  (3.69 zł z VAT).
Chat z wróżką na stronie 3.99 zł/min .
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 18.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×