Horoskop tygodniowy: 17.11 - 23.11.2014

Sprawdźcie, co Was czeka już w najbliższych dniach!

Horoskop ogólny: 17.11 - 23.11.2014

Horoskop tygodniowy: 17.11 - 23.11.2014


BARAN
MIŁOŚĆ

Powinnaś być czujna. Pojawi się niebezpieczeństwo ponownego wplątania w układ z człowiekiem, który nie był dla Ciebie odpowiedni i który zmącił Twój emocjonalny spokój. Uważaj na jego obietnice bez pokrycia!
FINANSE
Przed Tobą poważna rozmowa z przełożonym. Nie idź jednak w ciemno – lepiej się do niej przygotuj, a jeśli masz dla niego jakąś propozycję, przedstaw ją z entuzjazmem. Przy okazji wspomnij o dawno obiecanej podwyżce. Pamiętaj, że jedyną drogą do sukcesu jest logika w działaniu!
ZDROWIE
Natłok zdarzeń i emocji nie pozwoli Ci zająć się sobą – zapomnisz o tym, że nie jesteś niezniszczalna i jak każdy potrzebujesz wypoczynku.

BYK
MIŁOŚĆ

W miłości to dobry czas dla singli. Mają szansę poznać kogoś, kto Cię naprawdę zafascynuje i z kim zechcesz spędzić nieco więcej czasu. Istnieje możliwość, że po bliższym poznaniu zdecydujecie się na wspólne życie. Wykorzystaj moment przełamania!
FINANSE
W Twoim życiu zawodowym pojawi się zamęt – będziesz zdezorientowana, a podjęcie jakiejkolwiek decyzji wyda Ci się wyjątkowo trudne. Nie bój się jednak zaryzykować – to zdecydowanie lepsze niż siedzenie z założonymi rękami. To będzie dobry okres na nawiązanie nowych wartościowych kontaktów zawodowych.
ZDROWIE
Popracuj nad poprawą kondycji i przejdź wreszcie na lekką dietę.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

W tym tygodniu nie zabraknie Ci czasu dla przyjaciół. Wasze spotkania będą niezwykle udane i owocne – nie tylko pogadacie o starych dobrych czasach i codziennych problemach, ale ustalicie też wspólne plany na przyszłość. Wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję na wyjście z domu.
FINANSE
Generalnie stabilnie. Niewiele będzie się działo, nie zanosi się na większe zmiany ani w pracy, ani w finansach. Może warto pomyśleć, jak ulepszyć swoje życie zawodowe? Spróbuj rozejrzeć się za jakimś kursem. To może być dla Ciebie prawdziwy zastrzyk energii.
ZDROWIE
Pośpiech i nieuwaga mogą stać się przyczyną wypadków oraz skaleczeń. Uważaj na siebie.

RAK
MIŁOŚĆ

Wspaniałą kuchnią podbijesz serce bliskiej Ci osoby. Nie wstydź się zaprosić go do domu i przygotować coś, co umiesz najlepiej, czyli wykwintne dania kuchni europejskiej. Zaskoczony talentem kulinarnym, zechce zostać w Twoim życiu nieco dłużej niż tylko kilka miesięcy.
FINANSE
Będziesz miała głowę pełną pomysłów. Niektóre z nich warto wprowadzić w życie, a nie tylko marzyć i snuć plany. Może nie wszystkie uda się od razu zrealizować, jednak warto też zaplanować przyszłe działania. Bez wahania realizuj swoje plany.
ZDROWIE
Gimnastyka lub trening przyniosą błyskawiczne efekty.

LEW
MIŁOŚĆ

Twój związek nie jest w najlepszej kondycji. To najwyższa pora, by znaleźć czas na wspólne zajęcia. Ty i Twój partner dzielicie wiele zainteresowań, problem w tym, że każde z Was robi co innego. Zabrakło Wam czasu dla siebie, przez co relacja utknęła w martwym punkcie. Myśli mają moc sprawczą!
FINANSE
Miałaś wielkie plany, ale niestety były one zbyt śmiałe i spaliły na panewce. Przyszło niemiłe rozczarowanie, więc teraz zanim zaczniesz coś robić, dobrze oszacuj realne szanse powodzenia i ułóż dokładny plan działania. Zobaczysz, że tym razem na pewno się uda. Pamiętaj, by mieć jasny osąd sytuacji.
ZDROWIE
Nie rezygnuj z ćwiczeń, nawet po ciężkim dniu lub gdy czujesz się zmęczona.

PANNA
MIŁOŚĆ

W tym tygodniu na pierwszym miejscu postawisz sprawy rodzinne, zwłaszcza pod koniec tygodnia. W związku poszukujesz nowego sposobu na udoskonalenie relacji i zadajesz trudne pytania. Twój partner może nie podzielać tak uduchowionego podejścia i momentami może się czuć całkowicie zagubiony. Nie wpłynie to jednak na pogorszenie Waszych stosunków.
FINANSE
Postaw na kompromis i harmonijną współpracę. Pomaganie sobie w zawodowych obowiązkach korzystnie wpłynie na poprawę sytuacji w firmie. To czas, kiedy dasz się poznać jako profesjonalistka i ciepła osoba. Pokażesz się z jak najlepszej strony.
ZDROWIE
Chcesz być sprawna i młoda, więc nie zapominaj o ruchu.

WAGA
MIŁOŚĆ

Twoja relacja partnerska od dłuższego czasu nie układa się najlepiej. Kolejny tydzień przyniesie dalsze napięcia i rozczarowanie. Nie zgadzasz się z zaborczym ograniczaniem swojej osoby i ciągłym podejrzewaniem o zdradę. Chcesz być wolna, ale zanim podejmiesz ten krok, pomyśl czy nie zachowujesz się dokładnie tak samo i partner tylko chce Ci to uświadomić.
FINANSE
Szef może zaproponować Ci przejęcie dodatkowych obowiązków, jednak dobrze się zastanów, zanim się zgodzisz. I tak masz już dużo pracy, a obciążenie się dodatkowymi zadaniami może być dla Ciebie wyjątkowo męczące, nawet jeśli zarobki będą wyższe. Nie wahaj się odmówić!
ZDROWIE
To dobry czas na zrywanie z nałogami. Raz na zawsze rzuć palenie lub pożegnaj się ze słodyczami.

SKORPION
MIŁOŚĆ

Gwiazdy i planety podsycą Twój i tak niemały apetyt na seks. Staniesz się wyjątkowo gorącą kochanką, co przyprawi wybranka Twego serca o miłosny zawrót głowy i jeszcze bardziej utwierdzi w przekonaniu, że dokonał właściwego życiowego wyboru. Ciesz się każdą chwilą!
FINANSE
Rób to, co do Ciebie należy i nie przyjmuj na siebie cudzych obowiązków, gdyż potem nie poradzisz sobie z nadmiarem pracy. Nie ufaj wspólnikom. Kiedy zachodzi taka potrzeba, licz pieniądze, zwłaszcza koszty inwestycji – mogą być zawyżone.Jeśli jesteś osobą, która szuka nowej pracy, już niedługo ją zdobędziesz.
ZDROWIE
To dobry czas, żeby zadbać o swoją urodę.

STRZELEC
MIŁOŚĆ

Single czeka wiele nowych znajomości, lecz Ty podejdziesz do nich z dystansem i ostrożnością. Tyle razy się już sparzyłaś, że nie chcesz się angażować, dopóki nie będziesz mieć pewności, że on jest wart Twego zainteresowania. Miej wiarę w siebie i w ludzi!
FINANSE
Już na początku tygodnia instynkt podpowie Ci, jak postępować, jak najlepiej się ustawić, by iść do przodu. Nie zabraknie Ci sprytu, pewności siebie, a nawet uroczej bezczelności. Twoi współpracownicy, widząc, jak się zachowujesz, będą pewni, że ten awans należał się tylko Tobie. Wykorzystaj to i krocz dumnie do przodu.
ZDROWIE
Nie musisz zapisywać się na siłownię, wystarczy, że pół godzinny dziennie poświęcisz swojemu ciału – będziesz tańczyć, biegać, spacerować.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Teraz będziesz gotowa na miłość, dlatego korzystaj z każdej okazji do spotkań towarzyskich. Szukając jej w domu, może i poznasz kogoś przez sieć, ale co z tego, skoro poza pisaniem nie doczekasz się żadnych spotkań?
FINANSE
Gwiazdy będą Ci sprzyjać. Jeśli planujesz zmianę pracy, to doskonały moment, by uczynić krok w tym kierunku. Jeśli nie jesteś pewna, czy zmiana pracy jest słuszną decyzją, poszukaj zajęcia, które będzie dla Ciebie choćby niewielkim dodatkowym źródłem dochodów. Podejmij ryzyko zawodowe!
ZDROWIE
Dopisywać Ci będzie humor, ale to nie powód, by lekceważyć drobne dolegliwości.

WODNIK
MIŁOŚĆ

To nie jest dla Ciebie dobry czas. W sprawach uczuciowych trzeba będzie jakoś przetrwać, a najlepiej nie powodować jeszcze większych napięć. Obudzą się w Tobie dawne lęki, a czarne myśli i przykre wspomnienia popsują Ci humor i odbiorą radość z życia. Możesz czuć się bezsilna i zmęczona – pobądź w samotności, zregeneruj siły.
FINANSE
Czeka Cię pracowity tydzień, w trakcie którego trzeba będzie nadrobić zaległości w zwykłych obowiązkach. Nie będzie żadnych delegacji, szkoleń ani spotkań z klientami – czeka Cię mrówcza praca za biurkiem, a deszcz za oknem sprawi, że będzie Ci ona szła wyjątkowo opornie. Walcz z własnymi słabościami!
ZDROWIE
To dobry moment, by skorzystać z oferty gabinetu kosmetycznego.

RYBY
MIŁOŚĆ

Twój partner chodzi stale poirytowany, ale nawet przez chwilę nie pomyślałaś, że to może być Twoja wina. Ciągłe pretensje, zrzędzenie czy wybuchy gniewu nie sprzyjają osiągnięciu harmonijnej relacji, tylko prowadzą w przeciwnym kierunku. Zachowaj spokój!
FINANSE
To czas, kiedy obudzą się Twoje ambicje. Przypomnisz sobie o dawnych niezrealizowanych planach i będziesz miała okazję popisać się swoimi zdolnościami i zabłysnąć oryginalnością. Zdecyduj się przebudować swój świat zawodowy!
ZDROWIE
Nie lekceważ zaleceń lekarza, nawet jeśli wydają Ci się bez sensu.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 17.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
:)
Dodano: 2014-11-19 23:44:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×