Horoskop tygodniowy: 18.01 - 24.01.2016

Sprawdźcie, co was czeka.

Horoskop tygodniowy: 18.01 - 24.01.2016

BARAN

Praca: ten tydzień będzie zdominowany przez pracę. Pracujący na etacie zasłużą na nagrodę pieniężną. Pracujący na swoim umocnią swój wizerunek. Bezrobotni będą mieli możliwość zdobycia dobrego zatrudnienia.
Finanse: możesz liczyć tylko na jednorazową pomoc finansową od bliskiej Ci osoby. Poprawa dopiero w dalszej perspektywie.
Zdrowie: ból głowy to nie tylko oznaka migreny, to również oznaka poważniejszych dolegliwości, zrób sobie szczegółowe badania, np. tomografię głowy.
Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 6, 22, 38, 44
Ważne dni to 15 styczeń, 2 luty, 6 marzec

BYK
Praca: to nie czas na lenistwo, wolne dni trochę Cię rozleniwiły, trudno, ale musisz zacząć myśleć pozytywnie i wziąć się za pracę. Udawanie, że jej nie ma, nie prowadzi do niczego. Żeby żyć, musisz pracować.
Finanse: tylko patrzeć, jak zaczną się poprawiać w najbliższej przyszłości i ustabilizują się na dość wysokim poziomie.
Zdrowie: nie bagatelizuj zwykłego przeziębienia, przechodzone może okazać się groźne w późniejszym czasie. Lepiej dbaj o siebie.
Twoje szczęśliwe numery to 10, 11, 17, 24, 36, 42
Ważne dni to 18 styczeń, 16 luty, 14 marzec

BLIŹNIĘTA
Praca: przed Tobą nowe wyzwania zawodowe, nie obawiaj się, dasz radę. Co prawda będzie ciężko, będziesz miała momenty załamania, to normalne. Podejmij wyzwanie, dasz radę i zasłużysz na wymierną nagrodę.
Finanse: nie tyle się poprawią, ile ustabilizują na dobrym poziomie. Możesz liczyć na jednorazowe wsparcie od bliskiej Ci osoby.
Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, nie lekceważ jednak drobnych dolegliwości wątrobowych. Twój woreczek żółciowy potrzebuje pomocy.
Twoje szczęśliwe numery to 2, 6, 10, 32, 37, 42
Ważne dni to 20 styczeń, 18 luty, 20 marzec

Zobaczcie także: Jak zapobiegać zimowym kontuzjom?


RAK
Praca: otrzymasz interesująca ofertę zawodową, zastanów się jednak, zanim ją przyjmiesz. W perspektywie czasu może okazać się nieatrakcyjna. Skoncentruj się na tym, co masz. Będzie dobrze.
Finanse: finanse się nie zmienią, a w każdym razie nie pogorszą. Panuj jednak nad wydatkami, nie szalej na promocjach. Czasem warto się powstrzymać.
Zdrowie: ze zdrowiem nie powinnaś mieć większych problemów, tylko takie normalne, codzienne. Wizyta u dentysty będzie konieczna.
Twoje szczęśliwe numery to 5, 9, 17, 31, 38, 44
Ważne dni to 22 styczeń, 21 luty, 29 kwiecień

LEW
Praca: ten tydzień praca wypełni Ci prawie całkowicie czas, ale za to efekty przejdą Twoje oczekiwania. Garb Ci nie wyrośnie, za to poprawi się Twoja pozycja w firmie i będziesz na pierwszym miejscu do awansu.
Finanse: po Świętach i sylwestrze masz pustki w kieszeni, niestety, tak szybko się nie napełni jakbyś chciała, trzeba trochę poczekać na poprawę.
Zdrowie: podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz się do spa. Zregenerujesz się, poprawisz swoje samopoczucie i większość problemów stanie się nieistotna.
Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 15, 19, 26, 37
Ważne dni to 28 styczeń, 23 luty, 18 maj

Zobaczcie także: Czy brak snu uszkadza mózg?

PANNA

Praca: uważaj, szykują się redukcje, możesz stracić pracę. Prowadzący własną działalność powinni większą uwagę zwrócić na niewypłacalnych klientów. Ogólnie tydzień raczej paskudny.
Finanse: nie będziesz narzekała na brak pieniędzy, ale nie wydawaj za dużo, promocje nie oznaczają oszczędności, a wręcz przeciwnie.
Twoje szczęśliwe numery to 7, 11, 13, 24, 29, 39
Ważne dni to 28 luty, 13 marzec, 25 kwiecień

WAGA
Praca: czasem trzeba ustąpić, żeby zajść dalej. Tak będzie i w tym przypadku. Bądź mądrzejsza, ustąp. Zaprocentuje to w przyszłości.
Finanse: materialnie w miarę stabilnie, zmian na gorsze nie będzie, a to najważniejsze. Przypływ gotówki pod koniec tygodnia.
Zdrowie: zadbaj o wzrok, przyda się wizyta u okulisty, drobne problemy gastryczne wymagają konsultacji z lekarzem specjalistą.
Twoje szczęśliwe numery to 1, 6, 14, 19, 29, 35
Ważne dni to 2 marzec, 15 kwiecień, 18 wrzesień

SKORPION
Praca: nie możesz porozumieć się ze współpracownikami, zastanów się, czy przypadkiem to nie Twoja wina. Nie jesteś taka słodka, jak myślisz, więc popracuj nad sobą.
Finanse: w połowie tygodnia powinnaś się spodziewać nieznacznego przypływu gotówki, reszta bez zmian.
Zdrowie: kaszel i katar to nic groźnego, ale nie powinnaś przeziębić przeziębienia. Niczego gorszego nie powinnaś się spodziewać.
Twoje szczęśliwe numery to 7, 13, 19, 28, 42, 48
Ważne dni to 5 marzec, 11 marzec, 22 sierpień

STRZELEC
Praca: niby w porządku, ale uważaj, szykują się redukcje, bądź ostrożna. Mogą objąć również Ciebie. Pocieszeniem jest to, że następny etat będzie lepszy, ale trzeba będzie na niego poczekać.
Finanse: niestety, ale na razie lepiej nie będzie i raczej ogranicz wydatki do niezbędnego minimum. Nic dodatkowego się nie trafi.
Zdrowie: na szczęście zdrowie będzie Ci dopisywało, kłucie w boku to nic innego jak nerwobóle.
Twoje szczęśliwe numery to 8, 13, 19, 23, 28, 35
Ważne dni to 5 lipiec, 11 październik, 12 grudzień

KOZIOROŻEC
Praca: szef Cię docenia, możesz na nim polegać, będzie awans i podwyżka. Nie zwalnia Cię to od dalszej intensywnej pracy. Pamiętaj, robisz to dla siebie.
Finanse: jeszcze nie teraz, ale za chwilę się polepszy. Trzymasz fortunę za koniuszek ogonka. Pod koniec tygodnia nieoczekiwany przypływ gotówki.
Zdrowie: większych problemów zdrowotnych nie powinnaś mieć, pamiętaj jednak: zero używek, kawa tylko zbożowa, pij dużo soków owocowo-warzywnych.
Twoje szczęśliwe numery to 5, 9, 17, 27, 32, 48
Ważne dni to 7 sierpień, 9 wrzesień, 18 listopad

Zobaczcie także: Trzylatka, która wygląda jak staruszka podbija świat

WODNIK
Praca: tydzień nerwowy i bardzo pracowity, możliwe nadgodziny (oczywiście płatne). Twoje zaangażowanie zostanie docenione. Jeśli prowadzisz własną działalność, będziesz pracować podwójnie.
Finanse: ciężka praca przyniesie wymierne efekty, możesz liczyć na solidną gratyfikację pod koniec tego tygodnia. Teraz na szczęście w normie, może być tylko lepiej.
Zdrowie: zdrowie w normie, nie licząc stresu. Nie lekceważ tego, pozwól sobie na solidny wypoczynek pod koniec tygodnia.
Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 8, 17, 26, 34
Ważne dni to 15 styczeń, 15 marzec, 19 listopad

RYBY
Praca: początek roku to czas intensywnej pracy i podsumowania starego roku, dla Ciebie również. Cierpliwość to teraz Twoje drugie imię. Wygospodaruj sobie trochę czasu na wypoczynek.
Finanse: na szczęście w normie, tylko nie wydawaj za dużo, nie kupuj niepotrzebnych rzeczy. Straciłaś płynność finansową, więc teraz musisz uważać.
Zdrowie: potrzebna lekka głodówka i dużo wody mineralnej, żeby zlikwidować problemy gastryczne nabyte w czasie Świąt.
Twoje szczęśliwe numery to 2, 6, 9, 15, 17, 35
Ważne dni to 20 styczeń, 24 kwiecień, 13 grudzień

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336 
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto. 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

ZNajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 03.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×