Horoskop tygodniowy: 19.01.2015-25.01.2015

Już dzisiaj sprawdźcie, co według gwiazd czeka was w najbliższych dniach.

Horoskop-tygodniowy

BARAN
MIŁOŚĆ

Czasem życie wystawia nas na próbę, bywa że musimy podjąć decyzję, dokonać wyboru pomiędzy dwoma osobami, i taki czas w udziale przypadnie Tobie – trzeba będzie się zdecydować na jedną z dwóch osób, tyle że Ty kompletnie nie wiesz, dla kogo bardziej bije Twoje serce.
FINANSE
Jesteś w dobrej formie, więc wykorzystaj okazję do podboju nowego rynku. Nie bój się wchodzić na jeszcze nieznane Ci lądy, ale biorąc się do realizacji celu, przyłóż się solidnie i nie dopuszczaj do pomyłek. Niewielkie przeszkody, które staną na Twojej drodze, rozwiążą się niemal same.
ZDROWIE
To dobry czas, by podjąć nowe wyzwania, zaplanować zmiany w sferze żywieniowej. Ruch na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobi.


BYK
MIŁOŚĆ

Samotność nie jest taka zła, kiedy ten czas poświęćmy na analizowanie życia uczuciowego, dokonamy bilansu i wyciągniemy słuszne wnioski, skorzystaj więc teraz z tej możliwości, by wchodząc w kolejny związek, mieć szansę zostać z nim na stałe.
FINANSE
Twoim marzeniem było założenie własnej firmy i być może teraz zaczniesz już realizować pierwsze kroki w tym kierunku, ale zanim wybierzesz się do Urzędu, załatwiać sprawy formalne, zacznij od zrobienia kosztorysu i dobrego biznes planu.
ZDROWIE
Możesz być podatna na migrenę w tym tygodniu.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Kłamstwo ma krótkie nogi, znasz dobrze to powiedzenie, a jednak pozwoliłaś sobie na ten drobny fakt pominięcia pewnego ważnego zdarzenia z Twego życia. Teraz, gdy więź między Wami jest naprawdę bliska, wiesz, że musisz mu powiedzieć prawdę. Nie odwlekaj tej decyzji stale na potem.
FINANSE
Nowy pomysł okaże się planem, który wypalił, ale pamiętaj, że po osiągnięciu efektów nie przypisuj zwycięstwa tylko sobie – mimo że inicjatywa jest Twoja, w jej realizacji w znaczącej mierze pomoże Ci koleżanka z pokoju.
ZDROWIE
Korzystając z miejsc zbiorowego żywienia, możesz mieć problemy żołądkowe.


RAK
MIŁOŚĆ

Nie zawsze w miłości dokonujemy dobrego wyboru, świadomie pakujemy się w złe związki, byle tylko nie być samą. Teraz nie wiesz, jak się uwolnić z tej relacji, gdyż partner totalnie ogranicza Twoją wolność i szansę odejścia, szantażując na różne sposoby. Czas na ostre cięcia!
FINANSE
Czeka Cię dobry czas, Twoje długie starania i wielokrotne próby doprowadzą wreszcie do pozytywnego końca upragnionego przez Ciebie celu – pamiętaj tylko, żeby w wyniku napływu negatywnych myśli nie zrezygnować tuż przed metą. Oddaj się marzeniom, które same w sobie są nagrodą za przebyte trudy.
ZDROWIE
Zamiast siedzieć przed telewizorem, wybierz się na spacer.


LEW
MIŁOŚĆ

To dobry czas na spotkania z przyjaciółmi oraz poznawanie nowych osób, znajomości zawarte w tym czasie mogą być dla Ciebie trwałe. To koniec przesiadywania w domu pod kocem i przed telewizorem, to dla Ciebie czas błyszczenia w towarzystwie.
FINANSE
To czas, kiedy pochłonie Cię wytężona praca – nie będzie czasu na obijanie się w pracy, spotkania na gruncie zawodowym wypadną niezwykle korzystnie, uda się zrealizować pewne zamierzenia. Przy podpisywaniu umów, zachowaj pełną odpowiedzialność, wykaż się, zdobywając jak najlepszy zysk dla firmy.
ZDROWIE
Uprawiaj regularnie sport, jednorazowe zrywy nie rozwiążą problemu nadwagi.


PANNA
MIŁOŚĆ

Nie zawsze los układa się tak, jak chcemy, nie rozumiesz powodu rozstania – przecież układało się tak dobrze między Wami od dłuższego czasu, miałaś wrażenie, że minął już czas kryzysu, a on opuścił Cię bez słowa wyjaśnienia. Możesz mieć poczucie całkowitej klęski, ale nie martw się, ból rozstania trzeba przeżyć po to, by szybciej otworzyć się na nową miłość.
FINANSE
Twój humor w pracy nie będzie na wysokim poziomie, ale odgrywanie się na wszystkich, którym masz coś za złe, nie poprawi sytuacji, a Ty będziesz mieć wrażenie, że walczysz z wiatrakami. Zamiast wywoływać burze, przeczekaj niekorzystny czas.
ZDROWIE
Uważaj na gardło i przeziębienia.
WAGA
MIŁOŚĆ

To Ty jesteś odpowiedzialna za swój los i to, co się z nim dzieje, przestań więc obwiniać partnera za swoje niepowodzenia, że gdyby on nie podciął Ci skrzydeł, Twoje życie wyglądałoby inaczej. Przecież Ty sama nie ruszasz się nigdzie, ciągle gapiąc się w oko i marząc o wielkim świecie – wymyśl coś, znajdź sobie zajęcie.
FINANSE
Tempo wydarzeń na polu zawodowym zdecydowanie osłabnie, będziesz mieć poczucie tkwienia w martwym punkcie. Zachowaj spokój i nie działaj ryzykownie i na oślep, byle tylko coś się działo, zmiany przyjdą już wkrótce.
ZDROWIE
To dobry moment, żeby zadbać o wygląd. Odwiedź fryzjera, kosmetyczkę.


SKORPION
MIŁOŚĆ

Jeśli chcesz być naprawdę szczęśliwa, musisz mieć w życiu jasne i nienaruszone zasady, inaczej tak jak teraz Twoje życie będzie pełne chaosu, a Ty nie będziesz wiedziała, dokąd zmierzasz, czego oczekujesz po przyszłości, a to tylko prowadzi Cię do złości.
FINANSE
To czas bilansu zawodowego – trzeba będzie podsumować swoje działania z ostatnich miesięcy i albo zbierzesz plony, albo będziesz miała poczucie niezrealizowanych celów, tak czy owak zaczniesz szukać na nowo celu i głębszego sensu swoich działań zawodowych.
ZDROWIE
O zdrowie trzeba dbać codziennie, unikaj używek.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

Możesz sobie pogratulować, tak długo starałaś się o to serce i oto właśnie nastąpiła Twoja wygrana – jesteś zwycięzcą, możesz być dumna, przed Tobą otwierają się wrota szczęśliwego związku, teraz już wiesz, że trzeba działać, bo bierne czekanie nie przyniosło Ci szczęścia.
FINANSE
Uciekanie na L4 nie rozwiąże Twojego problemu z nieprzyjemną atmosferą w pracy, a jeśli dłużej będziesz unikać przychodzenia do roboty, czeka Cię poważna rozmowa z szefem z możliwością przyszłego zwolnienia. Dobrze się zastanów, jak inaczej poprawić relacje ze współpracownikami.
ZDROWIE
Dobra znajomość własnej osoby pomoże Ci uniknąć przeziębień.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Jesteś osobą trudną do kochania, bo wydajesz się być nieprzystępna, a najgorsze jest to, że nie okazujesz uczuć osobie, na której Ci zależy, nawet jeśli tworzysz z nią długotrwały związek. Tak się czujesz bezpieczniej, bo boisz się zostać zraniona, ale może wreszcie podejmiesz wyzywanie i wypowiesz właśnie dziś słowo "kocham"! Ktoś już na to tak długo czeka.
FINANSE
Masz szanse powiększyć swój kapitał, ale nie licz na mannę z nieba. Pojawi się korzystna propozycja współpracy, ale nie daj się zwieść czczym obietnicom, tylko podpisz odpowiednie warunki umowy, inaczej zarobisz o wiele mniej, niż będziesz się spodziewać.
ZDROWIE
Zadbaj o relaks bardziej skutecznie niż dotychczas. Życie w ciągłym stresie nie służy zdrowiu.


WODNIK
MIŁOŚĆ

Czasem ulegasz pokusie, gonisz za czymś, co jest tylko marzeniem, mrzonką, której nie da się zatrzymać na dłużej. Masz w sobie chęć przeżycia romantycznej przygody, zwykle jednak kończy się to u Ciebie bolesnym rozczarowaniem. Nie ulegaj pokusie, a w efekcie okaże się, że masz to, czego potrzebujesz, we własnym związku.
FINANSE
Są dobre widoki na Twoją przyszłość, ale od Ciebie zależy, czy rozwiniesz skrzydła i nauczysz się latać. To Ty musisz działać, podejmować wyzywania. Ty sama jesteś sobie dźwignią sukcesu, nie czekaj biernie, aż stanie się cud i ktoś zrobi to za Ciebie.
ZDROWIE
Korzystaj z basenu tak często, jak to tylko możliwe.


RYBY
MIŁOŚĆ

W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która niebywale Cię zafascynuje swoją duchowością i oczytaniem, jednak najbliżsi szybko ostudzą Twój zapał, bo okaże się, że owy osobnik nie jest stanu wolnego, ale Ty, cóż, słowo romans nie jest Ci obce. Jednak dobrze się zastanów, zanim umówisz się na pierwszą randkę.
FINANSE
Nie bój się podejmowania różnych wyzwań, bo niewykluczone, że będziesz miała szansę zrobić karierę w zupełnie innej dziedzinie. Zacznij jednak od solidnych podstaw i systematycznie zdobywaj wiedzę.
ZDROWIE
Pojawią się choroby o podłożu psychicznym, uważaj na depresję.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także:Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 19.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×