Horoskop tygodniowy 20.10 - 26.10.2014

Tagi: horoskop

Nie lubisz poniedziałków? Zobacz, co Cię czeka w następnych dniach. Może ten tydzień będzie dla Ciebie owocny w miłe chwile i niepotrzebnie skreślasz nawet poniedziałek.

 tygodniowy.jpg  Horoskop tygodniowy 20.10 - 26.10.2014

Horoskop tygodniowy 20.10 - 26.10.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Relacje uczuciowe są u Ciebie na drugim planie, przestałaś dbać o to, jak wygląda Twoja znajomość, ponownie skupiłaś się na kontaktach towarzyskich. Twój partner chce Cię usidlić, a Ty się nie nadajesz do tej roli, tylko że on nie chce tego zrozumieć.
FINANSE
Na Twoim niebie nie widać żadnych chmur, dobra passa trwa, a na konto wpłynęły długo oczekiwane pieniądze, jednak uważaj, by nie popaść w pułapkę materializmu – nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze, nie skreślaj ludzi tylko dlatego, że nie zarabiają tyle co Ty.
ZDROWIE
Zdrowie będzie Ci dopisywać, o ile nie przestaniesz o siebie dbać.

BYK
MIŁOŚĆ
Ten tydzień nie sprzyja miłości – owszem, widać, że możesz poznać kogoś ciekawego, ale na razie niewiele z tego wyniknie. To dobry czas, by otaczać się życzliwymi osobami, z którymi przeżyjesz wspaniałe chwile.
FINANSE
Twoja sytuacja finansowa poprawi się w sposób bardzo wyraźny, jednak uzyskanych dodatkowych pieniędzy nie wydawaj od razu na sprawy domowe i rodzinne. Postaraj się choć część tej kwoty odłożyć. Na horyzoncie widać konieczność zapłacenia zaległego mandatu.
ZDROWIE
Dbaj o regularne pory posiłków – jedzenie raz dziennie to zdecydowanie za mało.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

To dla Ciebie dobry moment – nawiążesz nowe kontakty towarzyskie. Widać, że zaczną Cię kusić nowe pomysły na życie, zarazisz się pasją od nowych znajomych. Ciesz się wolnością i życiem, bo wkrótce nastąpi kolejna zmiana.
FINANSE
Bliźniaków szukających pracy czekają dobre wiadomości – w tym tygodniu wszystkie drzwi staną przed Wami otworem. Jeśli prowadzisz własny biznes, nie będziesz narzekać na brak zleceń – dawni klienci przypomną sobie o Tobie.
ZDROWIE
Unikaj używek, zwłaszcza papierosów i alkoholu.

RAK
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy łatwiej będziesz zawierać nowe znajomości i nie zdziw się, jeśli na Twojej drodze zupełnie przypadkowo pojawi się osoba, w której się zakochasz. Miłość od pierwszego wejrzenia nie jest Twoją mocną stroną, bo im szybciej się zapalasz, tym szybciej się wypalasz – ale tym razem będzie inaczej. Nie zmarnuj swojej szansy.
FINANSE
Po minionych tygodniach, w trakcie których wiele się wydarzyło, wreszcie nadszedł czas na refleksję. Będziesz miała okazję spojrzeć na swoje wcześniejsze dokonania i ocenić je z perspektywy czasu – czy prowadzą Cię drogą, którą chciałaś podążać. Jeśli podejmiesz nową pracę, licz się z tym, że już pierwszego dnia czeka Cię poważana rozmowa z szefem.
ZDROWIE
Solidna dawka treningu poprawi Twoją kondycję i zapewni Ci dobry humor.

LEW
MIŁOŚĆ

To dobry czas, żeby rozejrzeć się wokół siebie, gdyż w tłumie zauważysz kogoś, z kim połączy Cię wspólnota zainteresowań. To może być dla Ciebie początek ciekawej znajomości, rozmów i korespondencji. Ważne jest, by nie starać się na siłę przyspieszać rozwoju znajomości – ciesz się tym, co jest.
FINANSE
W pracy zmieni się system nagradzania. Z tego też powodu atmosfera w firmie ulegnie zmianie, ale Ty dzięki temu będziesz mogła zrealizować plany, które od dawna chodzą Ci po głowie, gdyż wiesz, że zostaniesz sowicie nagrodzona.
ZDROWIE
Uważaj na śliskich powierzchniach, unikaj wilgoci, a unikniesz bólu i zwichnięć.

PANNA
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy los testuje Twoje relacje z partnerem – nie będzie łatwo, gdyż zmiany, jakie w Was zajdą, nie będą podobne. Ty swoją drogę zechcesz skierować w innym kierunku, a Twój partner zmierza zupełnie w inną stronę. Niezadowolenie z tego może być twórcze, ale może się okazać, że tylko dla Ciebie – bądź na to przygotowana.
FINANSE
Skończą się sytuacje, które powodowały u Ciebie duży stres. Z Twojej pracy odejdą ludzie, którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a zwłaszcza osoba, z którą kontakty z reguły były konfliktowe. Przyjmij to ze spokojem, Twoja pozycja nie jest zagrożona.
ZDROWIE
Zwróć uwagę na to, jak się odżywiasz – w Twojej diecie jest zdecydowanie za mało witamin.

WAGA
MIŁOŚĆ

Słodki puchar szczęścia niesie zawsze nutę goryczy i Ty właśnie tej goryczy doświadczasz. Nie jest łatwo uwierzyć w to, co słyszysz, a jednak prawda jest dla Ciebie bardzo bolesna. Staraj się jednak mądrze reagować, przede wszystkim znajdź w tym ukryty głębszy sens, nie oceniaj po pozorach.
FINANSE
Znikną problemy, które ograniczały Twoją swobodę działania. Teraz szef da Ci wolną rękę, dzięki czemu za sprawą swojej determinacji masz szansę osiągnąć sukces. W pracy w tym tygodniu bez trudu dogadasz się z ludźmi – będą liczyć się z Twoim zdaniem.
ZDROWIE
To dobry czas, by zadbać o uzębienie – odwiedź dentystę.

SKORPION
MIŁOŚĆ

Przydałby Ci się porządek w życiu uczuciowym. Nie możesz zwodzić dwóch osób jednocześnie,obiecując im wspólną przyszłość. Kiedyś prawda wyjdzie na jaw i wtedy może się okazać, że stracisz wszystko, na czym tak Ci zależało. Zastanów się, co jest ważniejsze – nagła fascynacja czy stabilny sprawdzony układ?
FINANSE
Panuj nad swoimi emocjami. W tym tygodniu możesz popełnisz duży błąd, który długo nie zostanie Ci zapomniany. Możesz okazać swemu szefowi brak szacunku, poniżyć go bądź znieważyć. Choć zdarzenie nie będzie miało miejsca w firmie, i tak wpłynie na Twoją przyszłość zawodową.
ZDROWIE
Urodę poprawisz, jedząc więcej ryb, jogurtów i brokułów.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Jest szansa na poprawę relacji z innymi osobami – ten tydzień będzie przyjemny i stabilny emocjonalnie. Na Twojej drodze nie pojawią się żadne poważniejsze konflikty, nawet nie zauważysz, kiedy upłynie Ci czas. To też odpowiedni moment, by zająć się bardziej sobą, a mniej innymi.
FINANSE
To będzie tydzień pełen energii – będziesz pełna kreatywności i wyobraźni, a negocjacje, które czekają Cię w środku tygodnia, przeprowadzisz należycie, dzięki czemu Twoja firma szybko rozpocznie współpracę z nowym klientem.
ZDROWIE
Możesz paść ofiarą sezonowej infekcji.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Czasem trzeba zwyczajnie zapomnieć o tym, co było i przestać oglądać się za siebie. Ta relacja już nie powróci, a teraz nadszedł czas, by zacząć wszystko od początku. Wyobraź sobie, że Twoje życie to czysta biała kartka – od Ciebie zależy, co na niej napiszesz.
FINANSE
Ktoś, kto ma wyższą pozycję od Ciebie, udzieli Ci kilka cennych wskazówek i rad. Zastosuj je, a Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu. Częściej pokazuj ludziom, ile jesteś warta i co już osiągnęłaś. Przygotuj się do wykonania ważnego zadania – wcześniej jasno określ cele, omów je i uzgodnij z innymi taktykę działania.
ZDROWIE
Jeśli tylko pogoda na to pozwala, nie rezygnuj z biegania.

WODNIK
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy nie zabraknie Ci energii. Przyczyni się ona do powstania pomysłów prowadzących do poprawy jakości Waszej relacji. Nade wszystko jednak urzeczywistnią się Twoje pragnienia, ponieważ doszłaś do wniosku, iż bierne czekanie, aż partner zdecyduje się dokonać wyboru, to strata czasu.
FINANSE
Wypoczywaj na zapas, jeśli trafi Ci się chwila spokoju. Zbliża się u Ciebie okres bardzo intensywnej pracy, wtedy już nie będzie czasu na chwile lenistwa. Nowe kontakty zawodowe, które zawarłaś w tym roku, okazały się nietrwałe, ale nie denerwuj się, tylko otwórz serce i umysł, a zobaczysz większe możliwości. W pracy pamiętaj o ustaleniu nieprzekraczalnych terminów wykonania swoich zadań.
ZDROWIE
Walczysz z nadwagą, a nadmierne kilogramy nie znikają – może warto zmienić metody, i nie chodzi o mniejszą ilość jedzenia, a większą ilość ruchu.

RYBY
MIŁOŚĆ

To dobry moment, żeby poszukać nowych, wspólnych zainteresowań, które wzbogacą Wasze życie – wszak nie można stale smakować tego samego. Warto nieustannie próbować coś zmienić czy poprawić, wtedy standard Waszej relacji ulegnie znacznej poprawie.
FINANSE
Postępuj uczciwie i odpowiedzialnie. Nie daj się ponieść negatywnym emocjom, bo rezultat sprawy, nad którą pracujesz, opóźni się. Manipulacją niczego nie osiągniesz, ani nie przyspieszysz biegu spraw. Szczera rozmowa z urzędnikiem będzie bardziej opłacalna.
ZDROWIE
Ruszaj się. Zapisz się na jakiś trening. Jeśli masz w pobliżu szkołę tańca, odwiedź ją – może znajdziesz tam coś dla siebie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 20.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×