Horoskop tygodniowy: 21.03 - 27.03.2016

Czy zapowiada się dobry czas?


ThinkstockPhotos-177005926.jpg

BARAN
MIŁOŚĆ
Czasem za dużo rozmyślasz o przeszłości – skup się na teraźniejszości i zapomnij o tym, co było. Powrotu nie będzie, a Ty nadal rozpaczasz. Gdy zamykasz się w domu, omijają Cię niespodzianki, które mogłyby odmienić Twoje życie. Wychodź do ludzi i baw się dobrze w gronie przyjaciół.
FINANSE
W sprawach finansowych okażesz się przedsiębiorcza, szczególnie, jeśli przyświeca Ci cel. Twoje starania przyniosą materialną poprawę.
ZDROWIE
Do dnia urodzin poziom energii ma tendencję spadkową. Wykorzystaj każdą wolną chwilę na odpoczynek.

BYK
MIŁOŚĆ
Byki w związkach będą skłonne do testowania nowych wód, np. poprzez zadawanie partnerowi pytań, których nigdy wcześniej nie myślały zadawać. Odpowiedzi mogą Cię zaskoczyć, a czasami nawet przerazić, staraj się jednak nie reagować wyłącznie na słowa.
FINANSE
Nie bój się zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę, jesteś pracowita i stanowcza i doskonale poradzisz sobie z własną działalnością. Swój cel osiągniesz o wiele szybciej, niż się spodziewasz i przyjdą oczekiwane zyski.
ZDROWIE
Uwierzysz w swoją atrakcyjność i zaczniesz bardziej o siebie dbać.

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ
Jeśli od lat jesteś w złym, toksycznym związku, najwyższa pora, by go zakończyć. Zamiast udawać szczęśliwą osobę, postaraj się zrobić wszystko, by być szczęśliwą. Samotna? Twój urok działa na osoby, które dotąd zachowywały się obojętnie.
FINANSE
Twoje zainteresowanie skupi się na finansach, ale łatwiej będziesz się pozbywać pieniędzy niż je zarabiać. W sprawach pracy szykuj się na walkę. Jeżeli chcesz zdobyć to stanowisko, musisz wiele z siebie dać. Postaraj się działać na tysiąc procent, a awans jest w zasięgu ręki.
ZDROWIE
Będzie lepiej. Właśnie nadchodzi oczekiwana poprawa formy.

Zobaczcie także: Zdjęcie dziadka, do którego nie przyszły wnuki wzruszyło tysiące osób. Dlaczego?

RAK
MIŁOŚĆ
W najbliższych dniach nie powinnaś angażować się w sprawy innych, zwłaszcza swojego partnera. Choć będziesz starać się pomóc, Twoje zachowanie może zostać odebrane inaczej. Czasami inni skorzystają bardziej z nauki na własnych błędach, niż z Twoich porad.
FINANSE
Jeśli od niedawna masz nową pracę, nie zapominaj, że to okres próbny i jesteś bacznie obserwowany. Możesz usłyszeć krytyczne uwagi, ale nie traktuj ich jak nagany, bo to tylko instrukcje i cenne wskazówki.
ZDROWIE
Dbaj o zdrowe odżywianie i codzienną gimnastykę.

LEW
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu zanurzysz się w świecie własnych emocji. Miłość lubi zaskakiwać – los niesie Ci romans, który z czasem przerodzi się w prawdziwe uczucie, jeśli jednak jesteś w związku, zanim w to wejdziesz, zastanów się, czy warto ryzykować i zmieniać własną przyszłość.
FINANSE
W sprawach pracy możliwe drobne pomyłki, zamieszanie w planach wynikające z nadmiaru zajęć. Pojawi się możliwość wzbogacenia się. W najgorszym razie trafi do Ciebie zaległa wypłata lub alimenty, w najlepszym duże pieniądze spadną Ci z nieba.
ZDROWIE
Twoja kondycja będzie teraz delikatna, więc wzmacniaj organizm witaminami i mikroelementami.

PANNA
MIŁOŚĆ
To dobry tydzień na wyjście do ludzi i wmieszanie się w tłum. Aura sprzyjać będzie uczestnictwu w imprezach towarzyskich, szczególnie tych prywatnych. Szczęście będzie sprzyjać samotnym w miłości.
FINANSE
W sprawach pracy nie miej pretensji, jeśli mimo Twoich wysiłków zainteresowanie szefa skupi się teraz na kimś innym. Jest szansa, że pod koniec tygodnia może jakieś dodatkowe pieniądze wpadną Ci akurat wtedy, gdy będą najbardziej potrzebne. Odważ się i bez wyrzutów sumienia wydaj trochę na swoje potrzeby.
ZDROWIE
Jeśli masz nawracające problemy z zatokami, to udaj się niezwłocznie do laryngologa po fachową poradę.

Zobaczcie także: Mimika kłamcy

WAGA
MIŁOŚĆ
Aura sprzyjać będzie zagłębianiu się w modę, masz zatem szansę znaleźć strój, który robić będzie na Tobie piorunujące wrażenie, a dzięki temu zrobisz je także na swojej połowie. Wagi-single, będzie to dla Was niezwykły okres romantycznych spotkań i miłosnych gier.
FINANSE
Umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi to prawdziwy talent i Ty go posiadasz. Umiesz mądrze zainwestować, dobrze ulokować nadwyżki i będziesz się starać, by stan Twojego konta był coraz lepszy.
ZDROWIE
Będziesz w niezłej formie, samopoczucie też powinno dopisywać. To dobry czas na pielęgnację urody.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Uważaj jednak, bo ktoś, kogo porzucisz, może się poczuć bardzo zraniony i będzie szukać okazji do zemsty. Dobrze przemyśl formę rozstania. Przydadzą się białe rękawiczki. Jesteś w udanym związku? Daj się ponieść marzeniom. To sposób na to, by mogły się spełnić.
FINANSE
Postaraj się jednak zająć swoimi obowiązkami, bo inaczej ściągniesz sobie kłopoty na głowę. Pod koniec tygodnia ruszysz z kopyta. Zachce Ci się chcieć. Faworyzowane przedsięwzięcia biznesowe związane ze sztuką, nieruchomościami oraz żywnością. Inwestycja w którąś z tych branż okaże się niezwykle lukratywna w niedalekiej przyszłości.
ZDROWIE
Traktuj swój organizm z szacunkiem, a odpłaci się dobrą formą.

Zobaczcie także: Jak bezpiecznie randkować w sieci?

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Wiele wskazuje na to, że świetnie będziesz teraz odróżniać przelotne miłostki od znajomości wartych kontynuacji, więc nie grożą Ci miłosne zawody. W stałych związkach dobry czas. Wygląda na to, że do Twojego serca wkroczy prawdziwa wiosna!
FINANSE
Będziesz naładowana energią, wiosenne promienie słoneczne pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie, dzięki czemu w pracy staniesz się bardziej kreatywna i niezwykle sumienna. Możesz także spodziewać się telefonu, na który czekasz od tygodni – kontrahent będzie zainteresowany dalszą współpracą. Szykują się zatem szanse zawodowe i okazje do służbowych podróży. Bierz wszystko, co daje los. Nie grymaś!
ZDROWIE
Poczujesz przypływ sił witalnych, ale na razie nie pędź przed siebie zbyt szybko.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Jeśli czujesz się samotna, zadbaj o odświeżenie kontaktów ze znajomymi – oni tylko czekają na Twoją inicjatywę.
FINANSE
To dobry moment, żeby popracować nad własną determinacją – czasem trzeba się pomęczyć, żeby później cieszyć się zasłużonym sukcesem i odpoczynkiem.
ZDROWIE
Szukasz najlepszego sposobu, jak utrzymać nerwy na wodzy, opanować ataki lęku i zasypiać przed północą, a nie dopiero nad ranem? Znajdziesz go.

WODNIK
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu możesz być niezwykle podatna na komplementy i łatwo ulec urokowi przystojnego nieznajomego, burząc tym samym fundamenty swojej relacji z dotychczasowym partnerem.
FINANSE
Twoja beztroska może spowodować, że pewne projekty przygotowane na ten tydzień nie zostaną zrealizowane. Postaraj się działać bardziej rzeczowo i konkretnie, a wszystko uda Ci się przygotować na czas.
ZDROWIE
Inwestuj w zdrowie.

RYBY
MIŁOŚĆ
Twoje serce obudzi się wraz z wiosną, ale najpierw powinnaś wyplątać się z układu, który Ci ciąży. Samotna? Nikogo i niczego nie udawaj. Korzystaj ze wszystkich towarzyskich okazji, ponieważ życzliwe planety mogą przyciągnąć w Twoją stronę kogoś godnego uwagi.
FINANSE
W tym tygodniu możesz podpisywać wszelkie umowy. Będziesz się dobrze targowała i w rezultacie wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką. Wybierasz się na zakupy, zabierz kogoś, z kim wytargujecie więcej.
ZDROWIE
Masz prawo czuć się zmęczona. Nie udawaj, że jesteś herosem, bo organizmu nie da się oszukać.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 01.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×