Horoskop tygodniowy: 22.02 - 28.02.2016

Czy zapowiadają się zmiany?


ThinkstockPhotos-507719834.jpg

BARAN
MIŁOŚĆ
W sferze uczuć nastąpi stabilizacja. Czeka Cię harmonia w kontaktach z partnerem, a uczucie, które do niego żywisz, pogłębi się i umocni. Jeśli jesteś samotna, ten tydzień może to zmienić – pod warunkiem, że nie zrezygnujesz ze spotkań, na które zostaniesz zaproszona, a może tak się stać, gdyż ostatnio nie masz ochoty wychodzić z domu.
FINANSE
Początek tygodnia niesie Ci dosyć aktywny okres zawodowy – towarzyszyć Ci będą dobre pomysły i ambitne plany, wykorzystasz w pełni swoją pomysłowość i operatywność. Uwaga! Uda Ci się wprowadzić w życie pewien pomysł, zręcznie realizując wcześniej obmyślone strategie działania.
ZDROWIE
Wzmocnij organizm, dobrze zrobią Ci wakacje o nietypowej porze roku.

BYK
MIŁOŚĆ
Zapowiada się fajny tydzień, bo towarzyszyć Ci będzie siła przebicia – z łatwością przekonasz swojego partnera czy przyjaciół do swoich planów. Jeżeli jesteś samotny, uważnie rozglądaj się wokół. Niewykluczone, że poznasz kogoś, z kim zapragniesz spędzić więcej chwil, niż tylko jedną randkę.
FINANSE
W Twoim życiu zawodowym pojawi się zamęt – będziesz zdezorientowana, a podjęcie jakiejkolwiek decyzji wyda Ci się wyjątkowo trudne. Nie bój się jednak zaryzykować! Za to sprawy finansowe powinny świetnie się układać, więc jest okazja do wydania większej kwoty!
ZDROWIE
Schudniesz, zmienisz upodobania kulinarne.

Zobaczcie także: Jak zaprzyjaźniłam się z byłą kobietą mojego byłego

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ
Możesz odczuć napięcie psychiczne związane ze zmysłową stroną Twojego życia. W relacjach z partnerem nadejdzie dobry moment, aby oczyścić atmosferę z niedomówień. Jesteś samotna?  Wszędzie tam, gdzie się pojawisz, wzbudzisz zainteresowanie płci odmiennej. Życie towarzyskie stanie się bardziej romantyczne.
FINANSE
Już na początku tygodnia instynkt podpowie Ci, jak postępować, jak najlepiej się ustawić, by iść do przodu. Nie zabraknie Ci sprytu, pewności siebie, a nawet uroczej bezczelności. Nie daj się wciągnąć w wątpliwy interes, nie podpisuj żadnych ważnych dokumentów.
ZDROWIE
Zadbaj o oczy, daj im odetchnąć od komputera i telewizora.

RAK
MIŁOŚĆ
Harmonia i ciepło rodzinne dadzą Ci poczucie pewności i bezpieczeństwa. W relacjach z partnerem dużą rolę odgrywać będzie Twoja zmysłowość i namiętność, z tego też powodu poprawią się relacje między Wami.
FINANSE
W tym tygodniu możesz zostać tytanem pracy, ale uważaj, abyś nie wpadł w pracoholizm. Nowe pomysły na biznes okażą się strzałem w dziesiątkę. Nie pożyczaj nikomu większej sumy pieniędzy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich nie odzyskasz!
ZDROWIE
Zadbaj o układ kostny, jeśli uprawiasz sport, nie zaniedbuj rozgrzewek, bo mogą Ci grozić kontuzje stawów.

LEW
MIŁOŚĆ
Słuchaj swego serca i intuicji. Jeśli chcesz zdobyć czyjeś serce, to jest ten czas, nikt nie będzie mógł Ci odmówić. Niewykluczone, że nawiążesz nową, intrygującą znajomość, a potem wszystko potoczy się samo.
FINANSE
Skupiaj się na tym, co tu i teraz, bo z głową w chmurach możesz zachowywać się nie całkiem przytomnie. Uważaj, możesz coś zgubić, czegoś nie dopilnować, podpisać nieprzeczytane dokumenty, zbyt szybko na coś się zgodzić.
ZDROWIE
Grozi Ci hipochondria, większość dolegliwości będzie wyolbrzymiona.

Zobaczcie także: Jesteś dla niego opcją czy priorytetem? SPRAWDŹ!

PANNA
MIŁOŚĆ
W bliskim otoczeniu pojawi się osoba, która wniesie do Twojego życia radość i beztroskę. Dzięki niej zaczniesz wierzyć w swoje możliwości. Możliwe odnowienie dawnej, prawie zapomnianej przyjaźni.
FINANSE
Gwiazdy radzą Ci zwolnić tempo, zachować równowagę miedzy pracą, a odpoczynkiem. Ostatnio ciężko Ci to przychodzi, więcej czasu poświęcasz pracy, a mniej życiu osobistemu. Aura tygodnia sprzyja zakładaniu własnego biznesu i kooperacji z firmami zagranicznymi.
ZDROWIE
Najwyższy czas zerwać z nałogami, organizm zacznie się buntować.

WAGA
MIŁOŚĆ
Warto zainwestować czas i energię, aby poprawić stosunki z całą rodziną. Umacnianie rodzinnych więzi da Ci wiele szczęścia i wzmocni poczucie własnej tożsamości. W poszukiwaniu wrażeń musisz wystrzegać się ryzyka. Namiętna noc z kimś nowo poznanym to nie jest najlepszy pomysł.
FINANSE
W tym tygodniu praktyczne, rzeczowe zadania doczekają się realizacji. Nie będziesz pracować szybko, ale za to pewnie. Nie jest to też dobry okres na zaciąganie długów, nawet krótkoterminowych pożyczek.
ZDROWIE
Zbyt ciężka dieta odbije się na Twoim układzie pokarmowym.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Dobry nastrój przysporzy Ci wiele sympatii ze strony otoczenia i przyciągnie wielbicieli. Wśród nich będzie amator namiętnych romansów, ale uważaj, to podrywacz. Przy Twoim temperamencie może być gorąco. Ale jeśli jesteś w związku, pochyl się nad nim, upór nie zawsze przynosi rezultaty. Kompromis to to, na co czeka Twój partner.
FINANSE
Plany zawodowe przyniosą duże możliwości zmian na lepsze, lecz trzeba starannie przemyśleć strategię i szczegółowo dopracować metody postępowania. Pomyślnie przebiegną sprawy załatwiane z przełożonymi lub osobami będącymi u władzy.
ZDROWIE
Uważaj, by mimo prawidłowej wagi, utrzymać zbilansowaną dietę.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Wydarzenia w sprawach miłosnych będą inne niż oczekiwałaś – ktoś, na kogo zaproszenie liczyłaś, nie wyszedł z żadną inicjatywą. Teraz nie wiesz, jak się ustosunkować do tej znajomości, czy w ogóle chcesz o nią zabiegać dalej.
FINANSE
Obecny czas będzie czasem rozliczenia się z dotychczasowej pracy, weryfikacji planów i ambicji. Jest to mało korzystny moment na załatwianie spraw wymagających wewnętrznej dyscypliny, cierpliwości i dyplomacji. Twoje podejście do pieniędzy będzie beztroskie i raczej oszczędnością nie zgrzeszysz.
ZDROWIE
Wzmocnij swój układ odpornościowy, bo podłapiesz przeziębienie.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W relacjach partnerskich Twoja egocentryczna i samolubna postawa oraz pragnienie dominacji mogą być powodem przejściowych zgrzytów. Nie zamykaj się na nie, a wtedy możesz liczyć na wyjątkową osobę. Pracuj nad sobą, nie wycofuj się. Warto dać sobie czas.
FINANSE
Sprawy związane z Twoją karierą powinny przybrać pomyślny obrót. Wiele możesz zyskać dzięki dobrej opinii i miłej atmosferze, którą stwarzasz. Pod koniec tygodnia zwiększy się swoboda manewru w pracy i inicjatywa w sprawach finansowych, mogą pojawić się nowe szanse na zarabianie pieniędzy.
ZDROWIE
Nie warto lekceważyć objawów wysłanych przez organizm. Chroniczne dolegliwości mogą być poważniejszymi komplikacjami.

Zobaczcie także: Dlaczego dzieci symulują choroby?

WODNIK
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu nastąpi zwrot w sprawach uczuciowych, tak w dobrym, jak i w złym kierunku. Jeśli są napięcia w Twoim związku, postaraj się je załagodzić, a gdy zajdzie taka potrzeba, podejmij szybko konkretną decyzję. Nie masz nikogo? Miłości szukaj w pracy. Masz tam adoratora.
FINANSE
Serdeczne kontakty z przyjaciółmi mogą dostarczyć Ci pożytecznych informacji, przydatnych w interesach. Spożytkuj je i nie wahaj się skorzystać z rad lub pomocy doświadczonych ludzi. Jeśli masz talent, który trzeba szlifować, rozwijaj go, ćwicz, trenuj, nie zniechęcaj się. Na sukcesy przyjdzie czas.
ZDROWIE
Energia będzie Cię wprost rozpierać, jeśli wybierasz się w góry, nie szarżuj na stoku.

RYBY
MIŁOŚĆ
Dla małżeństw będzie to czas pełen zaufania, wzajemnego uzupełniania się i czułości. Nie masz nikogo? Będziesz nastrojona bardzo romantycznie, będziesz mieć skłonności do oddawania się marzeniom o wielkiej miłości.
FINANSE
Będziesz w stanie połączyć pomysłowość z energicznym działaniem. Możliwe, że wymyślisz jakiś niekonwencjonalny sposób na pomnożenie swojej gotówki. Twoim mocnym atutem będzie konsekwencja. Dlatego nie może zabraknąć Ci odwagi w działaniu.
ZDROWIE
Zaplanuj walkę z kilogramami, możesz tyć z powietrza.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.01.2016 (aktualizacja: 2016-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×