Horoskop tygodniowy 22.12-28.12.2014

Święta to magiczny czas. Sprawdźcie, czy gwiazdy będą wam sprzyjały!

Horoskop tygodniowy 22.12-28.12.2014

Horoskop tygodniowy 22.12-28.12.2014


BARAN
MIŁOŚĆ

Dobrego samopoczucia Ci nie zabranie, ale może Cię dopaść „syndrom świątecznych smutków” – nie zamykaj się wtedy domu, tylko wyjdź do ludzi, zadzwoń do rodziny, przyjaciół, spotkaj się z nimi na obiedzie. Przyjemnie spędzony czas zapamiętasz na długo.
FINANSE
Życie na kredyt tylko do pewnego momentu przynosi satysfakcje, potem już wiesz, że wszystko trzeba będzie spłacić i tu zaczyna się problem – nie jest Ci łatwo tę kwestię rozwiązać. Trzeba będzie zaplanować sprzedaż czegoś, na czym Ci bardzo zależy, ale pomoże Ci to po części wyjść z problemów finansowych.
ZDROWIE
Uważaj na infekcje, w tym tygodniu jesteś na nie szczególnie narażona.


BYK
MIŁOŚĆ

Nadszedł czas, by spędzić więcej czasu z kimś, kto od niedawna stał Ci się bardzo bliski. To będzie przyjemny czas dla Ciebie, dużo spotkań, dużo rozmów, dzięki czemu jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że dokonałaś właściwego wyboru w miłości. Ten czas będziesz długo wspominać jako najlepszy dla Was.
FINANSE
Możliwe, że przyjedzie czas, kiedy pojawi się konieczność całkowitej zmiany zawodu – pomyśl już dziś o tym, co chciałabyś robić w przyszłości, gdybyś nie miała obecnej pracy. Ten tydzień może też zwiastować koniec jakiegoś etapu i rozpoczęcie drugiego, jednak nie bój się nadchodzących zmian, bo będą to zmiany na lepsze.
ZDROWIE
Masz chandrę, więc zrób coś tylko dla siebie – spotkania w gronie rodziny lub znajomych pomogą Ci się rozluźnić.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

To czas oczekiwania i próby dla Waszej relacji. Jeśli uda Wam się na nowo zbliżyć do siebie w tym czasie, wiesz, że Wasz związek przetrwa kolejne dni. Jeśli nie uda Wam się być ze sobą dłużej niż kilka godzin, bo pobyt we wspólnym towarzystwie zakończy się sporem, to wiesz, że nie ma już co naprawiać.
FINANSE
W pracy zawodowej może czekać Cię całkowita zmiana – widać, że może pojawić się szansa wyjazdu za granicę, ale na razie masz chwilę na złapanie oddechu. Wykorzystaj ten czas, żeby się jeszcze raz zastanowić, czy naprawdę tego chcesz, czy przyjmiesz propozycję po to, by na chwilę uciec przed problemami.
ZDROWIE
Koniecznie zwróć uwagę na bolące stawy, może to być coś poważniejszego. Kontroluj emocje.


RAK
MIŁOŚĆ

W miłości dużo ciepłych chwil – w Twoim otoczeniu pojawią się nowe osoby, które wzbudzą w Tobie sympatię i wniosą coś dobrego do Twojego życia. Raki w związku spędzą czas w rodzinnej harmonii.
FINANSE
Możesz nie być w dobrym nastroju – jedną nogą jesteś już na zimowym urlopie, a szef przyniósł Ci nową robotę do zrobienia na już. Pocieszeniem może być fakt, że ten obecny wysiłek nie pójdzie na marne i zaowocuje dodatkowym groszem.
ZDROWIE
Poszukaj ratunku dla zdrowia w medycynie niekonwencjonalnej.


LEW
MIŁOŚĆ

Opanuje Cię duchowy niepokój prowadzący do nieprzemyślanych działań i decyzji, tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy kończyć znajomość, bo nie spodobała Ci się jego rodzina – gorzej by było, gdyby w ogóle nie umówił się z Tobą w ten czas. To mogłoby zadecydować o Twojej ponownej wolności.
FINANSE
Generalnie stabilnie. Niewiele będzie się działo, nie zanosi się na większe zmiany ani w pracy, ani w finansach. Może warto pomyśleć, jak ulepszyć swoje życie zawodowe? Spróbuj rozejrzeć się za jakimś kursem. To może być dla Ciebie prawdziwy zastrzyk energii.
Będziesz mieć teraz wiele czasu na rozważania.
ZDROWIE
Mogą pojawić się u Ciebie dolegliwości na tle nerwowym, sięgnij po zioła. Nie wymiguj się ze spotkań.PANNA
MIŁOŚĆ

Wciąż czekasz, że on sam do Ciebie przyjedzie, niestety w miłości trzeba częściej wychodzić z inicjatywą i okazywać, że naprawdę ci na kimś zależy. Jeśli jesteś już w związku, nie rezygnuj z niego pochopnie – po głębszej analizie okaże się, że jeszcze wiele Was łączy.
FINANSE
Bywa, że sprawy urzędowe trzeba załatwić na ostatnią chwilę – trzeba będzie się spieszyć, żeby zdążyć, załatw zwłaszcza sprawy związane z autem, inaczej możesz potem narazić się na kłopoty w drodze i niepotrzebne wydatki.
ZDROWIE
Zalecana ostrożność przed kierownicą, uważaj też na nagłe kontuzje.

WAGA
MIŁOŚĆ

Ten tydzień będzie wyjątkowo radosny, razem z partnerem będziecie świętować jego sukcesy, a Ciebie będzie rozpierać duma, że to właśnie Ty jesteś wybranką jego serca. Jeśli jesteś samotna, spotkasz osobę, z którą połączy Cię głęboka przyjaźń, a kto wie, może i będzie z tego miłość.
FINANSE
Przed Tobą czas, kiedy otrzymasz propozycję dodatkowych dochodów. Choć pieniądze z tego przedsięwzięcia przyjdą dopiero za miesiąc, nie odrzucaj oferty – to nie tylko szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia, ale także poznanie fajnych osób.
ZDROWIE
W tym tygodniu wszelkie męczące Cię dolegliwości mogą się nasilić, ale wkrótce powrócisz do pełni sił.


SKORPION
MIŁOŚĆ

To nie jest dla Ciebie dobry czas na sprawy miłosne, szczególnie jeśli w Twojej głowie siedzi nowo poznana osoba – on nie jest zdecydowany co do Ciebie, a do tego wcale nie ukrywa przed Tobą, że nie jest wolny. Baw się dobrze w jego towarzystwie, ale nie angażuj.
FINANSE
Jeśli jesteś Skorpionem prowadzącym własny biznes, to nadszedł czas zmian i wypłynięcia z biznesem na nieznane wody. Twoja firma jest względnie mała i trzeba koniecznie rozszerzyć jej profil, żebyś mogła przetrwać kolejny krok. Warto też pomyśleć o zmianie nazwy, gdyż obecna nie sprzyja przypływowi klienta.
ZDROWIE
Bądź bardziej aktywna fizycznie, zacznij uprawiać jakiś sport. Unikaj objadania się.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

Jeśli w ten czas czujesz się samotna i opuszczona, najlepszym wyjściem jest zajęcie się samą sobą – pomyśl o swoim zdrowiu, wyglądzie, przyjemnościach, zaplanuj wyjazd, jeśli nie masz innych planów. To poprawi Twój nastrój.
FINANSE
Finanse nie zawsze bywają Twoją mocną stroną, a w ostatnim czasie trochę gubisz się w swojej sytuacji, zanim jednak sięgniesz po kolejny kredyt, pomyśl i zasięgnij rady doświadczonych osób – może znajdziesz inne wyjście ze swojej trudnej sytuacji.
ZDROWIE
Nie zawsze musisz trzymać dietę, tym razem odpuść sobie.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

W miłości zacznij wykorzystywać swoje auty, a masz szansę na naprawdę gorące uczucie, jednak nie bój się pokazać drugiej osobie swojej prawdziwej twarzy – nie skrywaj się pod maską obojętności i chłodu. Wtedy dopniesz swego i zdobędziesz osobę, z którą chcesz być.
FINANSE
Początek tygodnia będzie dla Ciebie bardzo pracowity, ale potem już będziesz mogła bezkarnie odpoczywać. Nie zabraknie Ci dobrego samopoczucia, ale nie zapomnij dokończyć pewnego ważnego zdania, inaczej po powrocie do pracy możesz mieć nieprzyjemności.
ZDROWIE
Męczą Cię od dawna drobne dolegliwości, w tym tygodniu możesz wybrać idealną kuracje dla siebie, poprawi się też stan Twoich włosów.


WODNIK
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy możesz doświadczyć burzliwych emocji – nawet jeśli nie planowałaś już z racji wieku ponownie się zakochać, to rzeczywiście będziesz balansować na granicy rozsądku i pożądania. Faktem jest, że poczujesz się pełna życiowej werwy.
FINANSE
W pracy pojawi się osoba, która zechce Ci pomoc w trudnych sprawach lub pomoże przy wypełnianiu obowiązków, z którymi sobie nie radzisz. Pamiętaj o podziękowaniu w sposób widoczny, nie przypisuj sobie jej zasług. Pojawi się także szansa dodatkowego zarobku – jeśli masz problem z komornikiem, przyjmij tę pracę.
ZDROWIE
Poczujesz przypływ sił witalnych – kondycja na różne eskapady gwarantowana.


RYBY
MIŁOŚĆ

Spojrzysz na swój związek z innej perspektywy – Ty i Twój partner nauczycie się dzielić troskami, chętnie wysłuchasz tego, co chce Ci powiedzieć. Razem z partnerem rozważycie zwłaszcza trudną sytuację finansową, dzięki czemu znajdziecie skuteczne wyjście z problemu, który od dawna spędza Wam sen z powiek.
FINANSE
To dla Ciebie dobry tydzień – nie dojść, że większość czasu spędzisz na wypoczynku, to jeszcze w czasie tego urlopu uda Ci się zawrzeć korzystne układy zawodowe, które przydadzą Ci się w przyszłości. Pamiętaj o planowaniu wydatków.
ZDROWIE
Chwile spędzone w gronie życzliwych Ci osób poprawią Ci nastrój.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także:Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 22.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×