Horoskop tygodniowy: 23.02.2015-01.03.2015

Jesteście ciekawe, co wam przyniosą najbliższe dni? Nie żyjcie w niepewności - sprawdźcie!

Horoskop tygodniowyBARAN
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy trudno Ci się dogadać z partnerem. Kto z Was jest winien sytuacji między Wami? Być może prawda leży gdzieś po środku. Zwróć uwagę na stare powiedzenie – by żyć w zgodzie z drugim człowiekiem, trzeba przede wszystkim żyć w zgodzie z samym z sobą.
FINANSE
To dla Ciebie czas ciężkiej harówki, choć Ty wolałabyś nieco odpocząć. Nie możesz jednak niczego zawalić, bo od tego, co teraz osiągniesz, zależy przyszłość Twojej firmy. Jeśli się sprężysz i dasz z siebie wszystko, zapewnisz sobie płynność finansową na najbliższe miesiące.
ZDROWIE
Pamiętaj, weekend jest od wypoczynku, nie od pracy.


BYK
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy zastanowisz się nad swoim życiem. Będziesz przeżywać wewnętrzną metamorfozę. Zmienisz swój system wartości, a Byk w związku przeprowadzi wreszcie szczerą rozmowę i poruszy kwestię kłamstw ze strony partnera.
FINANSE
To dobry moment, by śmiało realizować rozpoczęte wcześniej projekty. Nie trać czasu na jałowe rozważania, tylko podejmij wymagane kroki, by zacząć. Jeśli rozmyślasz nad otworzeniem działalności gospodarczej, zacznij czynić pierwsze kroki w tym kierunku.
ZDROWIE
Możesz narzekać na dolegliwości alergiczne.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Przed Tobą otworzą się nowe ciekawe perspektywy. Poznasz ciekawych ludzi, co zaowocuje przyjemnym uwodzeniem. Nawet jeśli żadna z nowo poznanych osób nie rokuje na kandydata do stałego związku, to i tak będziesz zadowolona z powodzenia u płci przeciwnej.
FINANSE
To trudny tydzień dla Twojej kariery. Z jednej strony ambicje będą pchały Cię do przodu, z drugiej zostaniesz zmuszona, by się zatrzymać. Zachowaj jednak spokój, wszelkie opóźnienia mają charakter przejściowy i nie zaszkodzą Twojej karierze.
ZDROWIE
Nie bój się podjąć nowych wyzwań i znajdź dla siebie nową pasję.


RAK
MIŁOŚĆ

Nie zawsze potrafisz się komunikować z drugim człowiekiem, doceniać jego starania, ale też nie potrafisz mówić o swoich potrzebach. To dobry moment, by popracować nad tego typu wyzwaniem. Nie pozwól, by rutyna zatruła Wasze życie i pielęgnuj wspólne zainteresowania.
FINANSE
Początek tygodnia przyniesie Ci powodzenie, potem kłopoty finansowe związane prawdopodobnie z wyższym rachunkiem, niż się spodziewałaś. Jednak nie przeszkodzi Ci to w wydawaniu pieniędzy na drobne przyjemności tylko dla siebie.
ZDROWIE
Uważaj na to, co jesz, potrzebujesz witamin.


LEW
MIŁOŚĆ

Nie w głowie Ci zaloty, flirty ani uwodzenia, interesować Cię będzie tylko stabilność uczuciowa. Może być tak, że będziesz stronić od towarzystwa, zarówno znajomych, jak i domowników, a potem będziesz się dziwić, że doskwiera Ci samotność.
FINANSE
Przygotuj się na niespodzianki, które trzeba będzie łapać w locie. Nie możesz czekać na lepszy moment, ani oglądać się na innych. Ktoś złoży Ci nie typową propozycję, z rodzaju tych nie do odrzucenia. Mimo że nie działasz w tej branży, zanim ją odrzucisz, pomyśl, czy nie warto spróbować.
ZDROWIE
Często odpoczywaj, potrzebujesz relaksu.
PANNA
MIŁOŚĆ

To czas, kiedy zaczniesz się zastanawiać nad uczuciami do swego partnera, czy jest to jeszcze miłość, czy to tylko przyzwyczajenie. Trzeba jednak przyznać, że ten kryzys nie weźmie się znikąd – powodem będzie pojawienie się kogoś innego na horyzoncie.
FINANSE
Twój napęd i siła zostaną nieco osłabione poprzez negatywny wpływ planet, a Ty będziesz chciała odnieść sukces, zaistnieć w nowej pracy. Oszczędzaj jednak energię i na razie ciesz się życiem i nowymi kontaktami zawodowymi.
ZDROWIE
Chcąc zachować kondycję fizyczną, powinnaś regularnie uprawiać sport.


WAGA
MIŁOŚĆ

Na początku było bardzo pięknie między Wami, wydawało się, że już nic nie stanie na drodze ku Twojej szczęśliwej przyszłości, jednak naszedł moment, kiedy nie możesz się dopasować do Twojego wybranka. Pojawiło się rozczarowanie relacją z nim. Nie zrywaj od razu, może uda się to jeszcze jakoś naprawić.
FINANSE
To czas, kiedy musisz się liczyć z tym, że przybędzie Ci obowiązków, ale nie będzie z tego tytułu podwyżki. Na nic także Twoje miotanie się, będziesz musiała wykonać to, co zostanie Ci zlecone, jeśli zależy Ci na tej pracy.
ZDROWIE
Świetny nastrój i kondycja fizyczna.


SKORPION
MIŁOŚĆ

To może być dla Ciebie energiczny tydzień, przez co będzie Ci brakować czasu dla swego ukochanego. Domowe obowiązki powoli zabijają Wasz związek – choć jesteście wobec siebie mili i serdeczni, brakuje Wam zapału wobec siebie.
FINANSE
To bardzo ważny tydzień w Twoich sprawach zawodowych, może czekać Cię rozmowa z szefem decydująca o Twojej dalszej pracy w tej firmie. Jeśli jednak nie jesteś przekonana, czy chcesz w niej zostać, pomyśl, czy nie lepiej przejść na własny rachunek.
ZDROWIE
Dobra kondycja Cię nie opuści.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

W tym tygodniu stroń od ludzi zazdrosnych i nikomu nie powierzaj swych spraw sercowych, gdyż w wyniku intryg osób trzecich mogą pojawić się poważne nieporozumienia w Twoim związku.
Single ruszą na podbój miłosny.
FINANSE
W pracy szef może zaplanować Ci nowe zadania. Uważaj tylko, czy to, co Ci zleci, należy do Twoich obowiązków, czy Twojego współpracownika, gdyż możesz potem wejść z nim w konflikt z tego powodu. By uniknąć sporu ważna jest reakcja w odpowiednim czasie z Twojej strony.
ZDROWIE
Dobrze Ci zrobi pływanie lub masaż.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Bądź czujna, w tym tygodniu możesz wpaść w sidła typowego uwodziciela – będzie robił wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony, mówiąc tylko to, co pragniesz usłyszeć.
FINANSE
Jeśli nie czujesz się spełniona w swojej pracy, pomyśl o czymś nowym. To doskonały moment, by rozejrzeć się po rynku pracy. Jeśli już dziś podejmiesz działania w tym kierunku, w przyszłości zaowocują one dla Ciebie sukcesem. Jeśli zamiast nowej pracy pojawi się szansa dodatkowej, nie odrzucaj jej.
ZDROWIE
Warto zrobić badania kontrolne.


WODNIK
MIŁOŚĆ

Nie pozwól, aby złe języki i pomówienia zaburzyły spokój i zaufanie w Twoim związku. Być może spotkałaś się z byłym partnerem, ale to było spotkanie w miejscu publicznym i tylko rozmawialiście, nie wydarzyło się nic więcej.
FINANSE
To dobry czas na dążenie do ambitnych celów, pod warunkiem, że takowe sobie wytyczysz. Ostatnio Twoja droga rozwoju kariery właściwie stoi w miejscu i niewiele się dzieje. Jeśli wykonujesz zawód, w którym liczy się fantazja, masz szansę rozwinąć w pełni skrzydła.
ZDROWIE
Więcej czasu przeznacz na wypoczynek.


RYBY
MIŁOŚĆ

To może być dla Ciebie ciężki tydzień – przytłoczona obowiązkami dnia codziennego, pozbawiona energii, przestaniesz się starać o znajomość, na której tak bardzo Ci zależało. O ile wcześniej byłaś pod jego urokiem, teraz wyda Ci się taki szary i zwyczajny.
FINANSE
Możesz odczuć zmęczenie i znużenie pracą zawodową. Poczujesz niezdolność do kreatywnego działania, jednak zamiast odczuwać niepokój, pomyśl o wypoczynku. Ostatnie miesiące pracowałaś zbyt intensywnie, a Twoja praca była zbyt monotonna i jednostajna.
ZDROWIE
Dbaj o siebie, łatwo możesz się przeziębić.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Foto:  Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 23.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×