Horoskop tygodniowy: 24.11 - 30.11.2014

Czy ten tydzień będzie dla Was przychylny? Sprawdźcie.

Horoskop tygodniowy: 24.11 - 30.11.2014

Horoskop tygodniowy: 24.11 - 30.11.2014


BARAN

MIŁOŚĆ

Za dużo wzięłaś na swoje barki i nie wiesz, jak z tego wybrnąć. Chciałaś mu pomóc, zależało Ci na tym, żeby wzmocnić relację między Wami, ale teraz to obróciło się przeciwko Tobie – on szybko przyzwyczaił się do wygody związanej z ubyciem pewnych obowiązków, zwłaszcza finansowych. Delikatnie zaproponuj zmiany i sama poproś o pomoc.
FINANSE
Możesz uzyskać informacje, których potrzebujesz, by zrozumieć pewną sprawę, która od dawna nie znajduje rozwiązania. Dzięki aktywności ustabilizujesz swoje sprawy. Przejściowo mogą się pojawić problemy, których znaczenia nie należy wyolbrzymiać! Źródełko z pieniędzmi będzie płynąć powoli, za to systematycznie.
ZDROWIE
Zwalczanie własnych słabości i ograniczeń da Ci ogromną siłę i satysfakcję.


BYK

MIŁOŚĆ

To wspaniały czas dla miłości. Ukochana osoba będzie dosłownie czytać w Twoich myślach i spełniać wszystkie pragnienia, także te erotyczne. Jak już nacieszysz się tymi chwilami, nie zapomnij się zrewanżować.
FINANSE
Wewnętrzne energie będą w pełni podległe Twojej woli. Śmiało pokonuj przeszkody, wykorzystaj pomyślne okoliczności, ciesz się autorytetem i zaufaniem. Dużego znaczenia mogą nabrać idee związane z tradycją.
ZDROWIE
Przyda Ci się więcej ruchu i wysiłku fizycznego.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

To będzie dla Ciebie trudny tydzień – z jednej strony poczujesz się na tyle silna, żeby odejść od toksycznych relacji i znajomości, a z drugiej strony niestety będzie Ci z tego powodu bardzo przykro. Jeśli nadal nie czujesz się silna, poczekaj chwilę, niedługo nadejdzie moment, w którym zapragniesz żyć prawdziwie.
FINANSE
Odrodzisz się i zaczną znikać wątpliwości trapiące Cię na co dzień, każdy kolejny dzień będzie dla Ciebie stanowił nową szanse, stosunki z otoczeniem poprawią się. Pojawi się optymizm, a pragnienie dokonania czegoś wielkiego znajdzie pole do realizacji.
ZDROWIE
Nie żałuj pieniędzy i czasu na dobry salon kosmetyczny czy fryzjera.


RAK

MIŁOŚĆ

Łatwo dajesz się omamić słowami a wiesz, że nie wszystkim osobom ze swojego otoczenia możesz zaufać. Wystrzegaj się szczególnie tych, którzy chcą łączyć uczucia ze sferą biznesową. Z takich znajomości nie wyjdzie nic dobrego a tylko możesz się poranić. Swoją energie zainwestuj w dobre uczucia.
FINANSE
Nadejdzie odpowiedni czas, żeby ustabilizować swoją pozycję. Jeśli pracujesz tylko do końca roku, postaraj się o to, by pokazać się z jak z najlepszej strony, a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Miej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.
ZDROWIE
Możesz mieć kłopoty z bezsennością, zapewnij sobie dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu.


LEW

MIŁOŚĆ

Tydzień okaże się mało dynamiczny. W stałych związkach nie będzie rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie o osobach trzecich – możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości zmiany zdania.
FINANSE
Znów wiatr będzie wiał w inną stronę, ale mimo to wszystko się uda. Choć starania o nową pracę szły bardzo opornie, a rozmowa z przyszłym pracodawcą wydawała Ci się totalną klapą, to właśnie do Ciebie zadzwonią, żeby uzgodnić szczegóły przyszłej współpracy. Wykaż się umiejętnościami i kreatywnością!
ZDROWIE
Wzmocnij odporność i popraw swoją kondycję.


PANNA

MIŁOŚĆ

W miłości to dla Ciebie szczególny czas. Będziesz miała mnóstwo pomysłów na wspólne spędzenie czasu z rodziną i znajomymi, ale nie tylko plany będą Cię fascynować – zrobisz wszystko, by te pomysły wcielić w życie. Samotni mają szansę spotkać osobę, z którą zwiążą swój los.
FINANSE
Zabłyśniesz nowymi pomysłami, a w pracy pojawią się korzystne okoliczności, które ułatwią realizacje nowych celów. Rozwijaj u siebie te kierunki kształcenia, które Cię fascynują. Zaczniesz doświadczać życia z większą intensywnością niż zwykle. Wiele osób zacznie cię naśladować.
ZDROWIE
Jeśli nie wiesz, na jaką dziedzinę sportu się zdecydować, zacznij od biegania lub wyjścia na basen.


WAGA

MIŁOŚĆ

Czekają na Ciebie rozrywki towarzyskie. Może nie będzie się nic działo daleko od domu i w znanym Tobie gronie, ale będzie wesoło i przyjemnie. Postaraj się otworzyć na ludzi, szczególnie, że może Cię czekać dość miła znajomość ze znacznie młodszą osobą.
FINANSE
Twoje szczytne plany mają szansę na realizację w niezwykle oryginalny sposób. Zwiększy się Twoja przedsiębiorczość i zaczniesz twórczo reagować na nowe bodźce. Jednak cokolwiek zrobisz, nie oczekuj rezultatów od zaraz – wymagana jest cierpliwość i logika w działaniu.
ZDROWIE
Nie bagatelizuj problemów z ospałością i chronicznym zmęczeniem.


SKORPION


MIŁOŚĆ
Nie możesz polegać na kimś, kto dużo obiecuje, a mało robi, nie dbając o to, że Wasza znajomość od jakiegoś czasu zupełni stoi w miejscu. Taka osoba nie jest dla Ciebie właściwa, może tylko złamać Ci serce. Po prostu odejdź. Będzie Ci znacznie łatwiej zrobić to teraz, niż w momencie, kiedy mocno się zaangażujesz.
FINANSE
Unikaj stresu, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą działania, które są obciążone ryzykiem. Może pojawić się skłonność do gwałtownych impulsów. Ustąp ludziom, którzy nie wiedzą, czego chcą. Nie nauczaj tych, którzy nie chcą się zmieniać, a zadbaj o własne dokształcenie w tym kierunku – od tego zależy Twoja przyszłość.
ZDROWIE
To dobry czas, by wykupić karnet na basen.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Uważaj w tym tygodniu, bo pewne Twoje tajemnice mogą wyjść na jaw. No i niestety trzeba będzie się gęsto tłumaczyć, jeśli w ogóle druga strona zechce Cię wysłuchać. Jeżeli żyjesz w trójkącie, Twoja misterna pajęczyna może ulec przerwaniu i niestety wszystkie wróble uciekną Ci z garści.
FINANSE
Zrozumiesz plusy i minusy skomplikowanych spraw, dlatego teraz skoncentruj się na poprawie warunków pracy i swojej pozycji. Trzeba być mądrzejszym od ludzi, którzy się rządzą chwilowymi impulsami. Otwarta postawa do świata wymaga także wiedzy i dyscypliny! Unikaj rozproszenia, dzięki czemu Twoje kontakty z innymi okażą się bardziej użyteczne, a nabyte doświadczenie pomocne.
ZDROWIE
Pogoda nadal sprzyja, by choć na pięć minut zajrzeć do FIT PARKU.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W sprawach sercowych bardzo pomyślnie. Ktoś, komu od dawna na Tobie zależy, będzie kierował dowody uznania w Twoim kierunku. Kwiaty, piękne słowa, zaproszenia na romantyczne randki – powodów do miłych wzruszeń nie zabraknie. Nie bój się zaufać!
FINANSE
Szansa na sukces – to będzie dobry okres na wszelkie działania związane z promowaniem swoich talentów i pomysłów. Możesz się przebić i dokonać czegoś interesującego. Zwiększy się Twoja elastyczność i zdecydowanie, a dzięki entuzjazmowi obudzisz w sobie optymizm i radość życia.
ZDROWIE
Nie zapominaj o codziennych spacerach.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Okazji do spotkania interesującej osoby nie brakuje, a jednak brak Ci zdecydowania. Wyjazd osoby, do której bije Twoje serce, nadal ma silny wpływ na Twoje życie. On ciągle daje nadzieję, że wróci i na nowo będzie z Tobą, choć powoli zaczynasz rozumieć, że czekasz daremnie i tracisz czas. Myśl pozytywnie – idzie nowe, niebo się rozpogodzi!
FINANSE
Możesz zareagować zbyt ostro na niezrealizowany projekt. Ważna jest teraz analiza życia z punktu widzenia dialogu. Niczego nie forsuj, gdyż może pojawić się niepotrzebny opór otoczenia! Nie denerwuj się, bądź cierpliwa, a Twoje sprawy wkrótce przybiorą właściwy obrót.
ZDROWIE
Twoje zdrowie może zostać nieco podkopane, konieczna będzie wizyta u lekarza.


RYBY

MIŁOŚĆ

Działanie za szybko nie da pozytywnych rezultatów, ale zatrzymywanie się w miejscu również nie przyniesie niczego dobrego dla tej znajomości. Będziesz musiała wyważyć swoje postępowanie między flirtem a prawdziwym zaangażowaniem, inaczej wyjdziesz z tego z poranionym sercem.
FINANSE
To czas, kiedy pojawią się problemy zdrowotne wynikające z przepracowania i za dużej odpowiedzialności. Musisz zorganizować sobie minimum czasu do odpoczynku – to Twój okres regeneracji, dzięki czemu potem sprawniej wszystkiemu podołasz. Ożywią się Twoje kontakty zawodowe i związane z nimi nowe możliwości zarobku.
ZDROWIE
Zbadaj ciśnienie, a jeśli wyniki Cię zaniepokoją, nie chowaj ich do szuflady.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 24.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×