Horoskop tygodniowy 24 - 30.06.2013

Sprawdź, co spotka Cię w najbliższym tygodniu!

Horoskop tygodniowy 24 - 30.06.2013

Horoskop tygodniowy 24 - 30.06.2013

Baran

W sprawach rodzinnych dużo się wydarzy. Gdy dużo myślisz i żyjesz w napięciu to nie możesz potem spokojnie spać, organizm sam się nie zregeneruje. W miłości za bardzo się rozpraszasz. Na brak pieniędzy w ciągu tego tygodnia powinnaś  nie narzekać. Poczujesz inspirację, motywację a Twoje oczy zostaną otwarte na zupełnie inny świat, świat nowych możliwości i czerpania talentów z Twojej wyobraźni

Byk

Z rodziny i domu będziesz bardzo zadowolony. Musisz szczególnie  zadbać o spokój i odpoczynek dla siebie. Twoje uczucia do partnera są skomplikowane i nie wiesz co czujesz. Jest to dla Ciebie dobry tydzień na inwestycję w dom lub firmę. Twój umysł ma tendencje do rozważania i dziś dotrzesz do nowych pokładów siły i energii.

Bliźnięta

Nie wracaj do przeszłości  i uporządkuj sprawy związane z domem. Widać spadek sił, więc zadbaj o siebie. W kwestii finansowej dużo się zadzieje. Wiele oczekujesz od partnera a sama mało dajesz. odpocznij od rutyny. Teraz jest dobry czas by rozpocząć coś nowego lub nadać bieg „uśpionej” sprawie.

Rak

Wydaje Ci  się, że wszystko jest w  porządku ale tak naprawdę jest na odwrót. Ze zdrowiem jest u Ciebie bardzo dobrze, nie widać żadnych powikłań. Masz doskonałą  koniunkturę do finansów. W stałym związku trochę nerwów i zamieszania. Nawet, jeśli masz zaplanowaną drogę to daj szanse pomysłom i ideą ,które rozpierają Cię od wewnątrz.

Lew

Różne plany przez wiele, wiele lat knuto za Twymi plecami, ale teraz pomału wychodzisz na prostą. Większą część  tygodnia w zdrowiu będzie Ci  dopingować. Masz szczęście do pieniędzy i kontraktów. Jeśli coś w miłości Ci przeszkadza to zmień to. Czasem warto zrobić dla siebie jakąś przyjemność, zainwestować tylko w siebie, w swój czas.

Panna

Jesteś stale zajęty sprawami rodziny i domu. Nie lekceważ zdrowia bo może się ono „zbuntować”. Musisz nauczyć się traktować pieniądze na większym luzie i dystansie. W stałym związkach dużo harmonii i kojącego spokoju. Będzie się dużo dziać czas pokaże czy w dobrym kierunku... czas bo w tym tygodniu pójdziemy na żywioł za podszeptami serca.

Waga

Masz tendencję do uciekania od problemów w rodzinie. Musisz być bardziej aktywnym w najróżniejszych obszarach w podróży lub na wyjeździe. W finansach będziesz samowystarczalny i samodzielny. W kwestii uczuć wszystko idzie dobrze, ale nie wszystko da się rozwiązać za pomocą logicznych argumentów czy też prawa…. bo świat nie jest tylko biały i czarny. Być może dostrzeżesz, że osoba której ufasz nie do końca jest lojalna i szczera wobec Ciebie.

Skorpion

W domu lub na wyjeździe cały czas myślisz o pracy. W tym tygodniu nastanie napływ energii i siły. Okazje do zdobycia pieniędzy będą, nie przegap ich. W miłości chcesz być szczęśliwym i wytrwale do tego dążysz, ale możesz przyciągać osoby, które mają interes w tym  by” wejść” w Twoje  życie dla własnych pobudek i nie oprą się niczemu by osiągnąć cel

Strzelec

Urzędy i dobrzy ludzie sprawiają, że wiesz co zrobić w trudnych sytuacjach. W czasie letnim uważaj na zdrowie. Pojawią się możliwości dodatkowych prac w czasie letnim i jesiennym. Skupiasz się na finansach a sprawy uczuciowe zostawiasz na potem. A właśnie teraz możesz mieć kilka romantycznych wyborów ,ale nie zakochuj się w pośpiechu, przemyśl za i przeciw…..

Koziorożec

Możesz zetknąć  się z krytyką- nie daj się. Sprawy zdrowotne są dla Ciebie najbardziej istotne w tym czasie. Los początku tygodnia „sypnie” Ci pieniędzmi. W miłości sporo zamieszania. Odrzuć wszystkie opory, negatywne podszepty, idź śmiało naprzód. Masz szansę poznać lub zacieśnić relacje z kimś uczciwym, bratnią duszą, której można powierzyć wszystkie troski.

Wodnik

Nie jesteś w stanie realnie ocenić bieżącej sytuacji w domu. Ze zdrowiem  będzie różnie.  W porównaniu z innymi znakami zodiaku Twoja sytuacja finansowa i zawodowa będzie bardzo korzystna. W uczuciach lato przyniesie trochę zawirowań. Jeśli szukacie prawdziwej miłości w tym tygodniu  na drodze może nawet tej wirtualnej stanie ktoś wyjątkowy warunek nie oceniać książki po okładce. Najwięcej bonusów  będą miały numerologiczne 1,2,8 i osoby spod znaku Lwa

Ryby

Niektóre  Ryby będą walczyć z chorobą. Jeśli do dziś byłaś z  kimś kto się z Tobą ciągle kłócił to, to się zmieni. Możliwe, że Twoja firma, praca lub sklep będzie cieszyć się wielkim powodzeniem. Trudne sprawy zostaną przezwyciężone. To dobry tydzień by wziąć swój pomysł i zrealizować, by plany doprowadzić do końca nie zamykać ich na poziomie myśli. To tydzień w którym zdobędziemy się na odwagę, na ten pierwszy krok.


Zapraszam na wróżbę! Zajmuję się tarotem, białą magią, numerologią, doradztwem duchowym, afirmacją. Wierzę, że każdy problem ma rozwiązanie, a Tarot wskazuje możliwości zdarzeń pomagające wyprowadzić nas z labiryntu problemów.


Wróżka Agnes.
Bezpośredni numer do doradcy to : 700 688 336 (4.26 zł brutto)
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta … pod numer 73068  (3.69 zł z VAT).
Chat z wróżką na stronie 3.99 zł/min.
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj: wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 24.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×