Horoskop tygodniowy: 25.04.- 01.05.2016

Sprawdźcie, co was czeka.

Horoskop tygodniowy: 25.04.- 01.05.2016BARAN

Praca: sama siebie zaskoczysz swoją aktywnością, zrobisz kolejny krok na drodze do kariery, zmienisz również swój wizerunek i zaspokoisz zawodowe ambicje. Przed Tobą możliwość szybkiego awansu.
Finanse: stabilizacja finansowa została osiągnięta, a zapowiada się jeszcze lepiej. Możliwe, że odczujesz to jeszcze w tym miesiącu. Ta stabilizacja to tylko Twoje osiągnięcie.
Zdrowie: trochę dokucza Ci kręgosłup, zadbaj o niego, jak również o zęby. Pamiętaj również o odpowiedniej diecie i wodzie mineralnej.
Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 23, 38, 42, 47.


BYK
Praca: nadszedł Twój czas, możesz liczyć na powodzenie w każdej dziedzinie życia, zwłaszcza w zawodowej. Dzięki zbiegom okoliczności możesz uzyskać przewagę nad innymi. Nie zwracaj uwagi na docinki, rób swoje, a cel zostanie osiągnięty. Odpowiednie stanowisko czeka na Ciebie.
Finanse: tylko sobie zawdzięczasz stabilizację materialną na odpowiednim poziomie. Nie zagraża Ci również bankructwo. Twoja przyszłość jest zadowalająca.
Zdrowie: oprócz standardowych dolegliwości typu kręgosłup, zęby, krążenie zadbaj o oczy i uszy. Kłania się więc okulista i laryngolog.
Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 9, 12, 18, 34.

Zobaczcie także: W jaki sposób sama sobie utrudniasz życie?


BLIŹNIĘTA
Praca: chwilowe zniechęcenie nie powinno Ci przeszkodzić w pracy. Jesteś świetnym fachowcem, nie pozwól odebrać sobie inicjatywy. Twoja przyszłość i kariera zależy od Ciebie.
Finanse: na razie jeszcze mizerne, ale w najbliższym czasie się poprawią. Zawdzięczasz to tylko sobie. Nie zapomnij o tym.
Zdrowie: dolega Ci syndrom zimowego zmęczenia. Odpowiednia dieta powinna to naprawić, oprócz tego pij herbaty ziołowe i dużo wody mineralnej.
Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 29, 31, 38.


RAK
Praca: nie chowaj głowy w piasek. Już wkrótce otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Podejmij wyzwanie, nie pożałujesz. Już wkrótce osiągniesz sukces.
Finanse: zaczną w końcu procentować wcześniejsze inwestycje. Przed Tobą materialna poprawa i stabilizacja finansowa na dobrym średnim poziomie.
Zdrowie: na nic właściwie nie możesz narzekać. Odpowiednia dieta utrzyma Twój organizm na odpowiednim poziomie. Nie zapomnij o wodzie mineralnej i sokach owocowo-warzywnych.
Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 19, 34, 39, 45.

Zobaczcie także: Czy warto mieć drugą pracę?LEW
Praca: tydzień zapowiada się niezwykle ciekawie. Sukces, jaki osiągniesz, przekroczy Twoje oczekiwania. Zacznij się dokształcać, inwestycja w siebie po prostu się opłaci.
Finanse: możesz oczekiwać w tym tygodniu dodatkowych, losowych pieniędzy (wygrana). Nie wybieraj, zostaw na czarną godzinę. Mogą nastać nieciekawe dni.
Zdrowie: nie powinnaś na nie narzekać. Zrób sobie tylko okresowe badania. Nie wymagasz intensywnego leczenia.
Twoje szczęśliwe numery to 14, 16, 18, 34, 38, 40.


PANNA
Praca: szykuj się na zmiany, okażą się wyjątkowo korzystne dla Ciebie. Dużo zyskasz przy reorganizacji. Rób swoje i nie oglądaj się na innych. Wkrótce wszystko się wyjaśni.
Finanse: sprawy finansowe w normie, ale koniec tygodnia mile Cię zaskoczy. Twoja stopa materialna ustabilizuje się na dobrym poziomie.
Zdrowie: serce i kręgosłup wymagają pomocy. Musisz z niej skorzystać, konsultując się ze specjalistą. Bez tego się nie obędzie.
Twoje szczęśliwe numery to 13, 16, 19, 28, 34, 46.


WAGA
Praca: wbrew Twoim przewidywaniom, dasz sobie ze wszystkim doskonale radę. Mało tego, będzie to początek Twojej „lokalnej” kariery. Będziesz zaskoczona łatwością, z jaką osiągniesz sukces.
Finanse: humor poprawi Ci również bardzo dobra sytuacja materialna. Będziesz mogła pozwolić sobie na więcej niż zwykle. Twoja sytuacja ustabilizuje się na dobrym poziomie.
Zdrowie: pomimo stresu zawodowego i problemów rodzinnych, Twoje zdrowie jest w zaskakująco dobrym stanie. Braki magnezu i potasu łatwo można uzupełnić. Pij zioła na uspokojenie. To w zupełności wystarczy.
Twoje szczęśliwe numery to 6, 8, 9, 34, 39, 43.

Zobaczcie także: 7 rzeczy, których żadna kobieta nie powinna wstydzić się w łóżku!


SKORPION
Praca: musisz się przystosować do zmian. Stres nie przeszkodzi w rozwoju zawodowym. Wykorzystaj swoje pięć minut. Wyciśnij je jak cytrynę.
Finanse: nie są najgorsze, ale według Ciebie mogłyby być dużo lepsze. Już niedługo będą takie, jakich oczekujesz. Ustabilizowane na dobrym poziomie. Sama na to zapracujesz.
Zdrowie: pominąwszy kręgosłup i zęby, uwagi wymaga układ krążenia. Sprawdź to wszystko u specjalisty i zrób badania krwi i moczu. Nerki też wymagają badania specjalisty.
Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4 12, 28, 34.


STRZELEC
Praca: praca zdominuje Twoje życie w tym tygodniu. Poświęcisz się jej całkowicie. Nadgonisz zaległości i zajmiesz się sprawami bieżącymi. Nie zabraknie Ci energii do działania.
Finanse: poprawią się nieco za sprawą dodatkowych zleceń. Nic specjalnego, ale zawsze. Będziesz jednak miała powody do zadowolenia.
Zdrowie: nic nowego Ci nie zagraża, a do starych problemów zdrowotnych już się przyzwyczaiłaś. Oprócz bólu zęba nic poważnego Ci nie zagraża.
Twoje szczęśliwe numery to 17, 19, 20, 23, 28, 39.


KOZIOROŻEC

Praca: cierpliwość, jaką okażesz, zostanie nagrodzona. Jesteś wytrwała i uparta. Dasz sobie ze wszystkim radę i odniesiesz zasłużony sukces. Nie obędzie się bez stresu i nerwów. Możesz liczyć na kolegów z pracy. Pomogą w kryzysowej sytuacji.
Finanse: znacznie poprawią się Twoje finanse. Jeszcze w tym tygodniu pojawią się na Twoim koncie dodatkowe wpływy. Będziesz bardzo zadowolona z ich wysokości.
Zdrowie: masz stresującą pracę. Pomyśl o ziołowych tabletkach uspakajających. Trochę się wyciszysz.
Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 8, 12, 28, 39.

Zobaczcie także: Naucz się dystansu do siebie!WODNIK
Praca: nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj. Później trudno będzie nadrobić straty. Twoje zaangażowanie zostanie docenione i być może nagrodzone awansem lub podwyżką.
Finanse: dobra passa zawodowa przełoży się na pieniądze. Będziesz zadowolona ze stanu swojego konta i możliwości zakupowych.
Zdrowie: dolegają Ci tylko drobiazgi. Jeszcze nie musisz się intensywnie leczyć. Dbaj tylko o odpowiednią dietę i pij dużo wody mineralnej. Pogimnastykuj się również czasem.
Twoje szczęśliwe numery to 23, 29, 34, 37, 43, 49.


RYBY
Praca: nie masz wpływu na zmiany, więc je zaakceptuj. Nie zostaniesz sama z problemami. Współpracownicy Ci pomogą dlatego, że po prostu Cię lubią. Nie martw się na zapas. Dasz radę z pomocą koleżanek.
Finanse: w tym tygodniu stan Twojego konta się nie zmieni. Dobrą wiadomością jest to, że gorzej nie będzie. Dodatkowe pieniądze będą dopiero w przyszłym tygodniu.
Zdrowie: pamiętaj, żadnych używek. Alkohol i nikotyna szkodzą na cerę i żołądek. Kawa na trzustkę. Jeżeli możesz przestać ich używać, to dobrze. Jeżeli nie, to przynajmniej ogranicz.
Twoje szczęśliwe numery to 18, 19, 26, 29, 38, 44.


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC. Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)
Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.p

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×