Horoskop tygodniowy: 29.12.2014 - 04.01.2015

Zdrowie, miłość, finanse - sprawdźcie, co według gwiazd czeka na was w najbliższych dniach!

Horoskop ogólny: 29.12.2014 - 04.01.2015

Horoskop ogólny: 29.12.2014 - 04.01.2015


BARAN
MIŁOŚĆ

Przekonasz się, że czasem warto marzyć. Nie lubisz tkwić w miejscu, a od dawna nie udało Ci się nigdzie wyjechać – zaproszenie przyjdzie nieoczekiwanie, uważaj jednak na wydatki, nie możesz pozwolić sobie na szaleństwo w tej kwestii. W czasie wyjazdu nastaw się na zabawę a nie na spotkanie miłości.
FINANSE
Wokół Ciebie krąży kilka zawistnych osób, więc uważaj, kogo prosisz o pomoc – jeśli nie możesz poradzić sobie ze wszystkim, poproś szefa, by przydzielił Ci kogoś do pomocy, zamiast sama tej pomocy szukać. Niewykluczone, że czeka Cię podróż, nie tylko dla przyjemności.
ZDROWIE
Basen zimą? Jak najbardziej – wzmocnisz odporność.


BYK
MIŁOŚĆ

Przed Tobą trudny czas, gdyż spotka Cię niemiłe rozczarowanie – ktoś, kogo uważasz za przyjaciela, nie odezwie się, nie zaprosi nigdzie, zostawi samotną w ten czas, gdy Ty na niego liczysz. Z drugiej strony dzięki tej nieprzyjemnej sytuacji odmienisz swoje życie.
FINANSE

Twój sukces zawodowy przerośnie najśmielsze oczekiwania – końcowy bilans finansowy roku wyszedł z większą nadwyżką niż zakładałaś. Pokonałaś tyle trudności, zrobiłaś tak dużo dla swego biznesu, teraz przyszedł czas na świętowanie. Czasem trzeba odpocząć od pracy.
ZDROWIE
Dbaj o regularne ćwiczenia, to Ci pomoże zachować szczupłą sylwetkę.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Bądź czujna, ktoś Cię obgaduje. Niewykluczone, że z powodu plotek pokłócisz się z bliską Twemu sercu osobą, dobrze więc by było, gdybyś na bieżąco wyjaśniała nieporozumienia między Wami – wówczas szybko zapanuje zgoda.
FINANSE
Na samym początku tygodnia możesz dostać ciekawą propozycję zawodową, która pozwoli Ci dorobić – nie wahaj się ani chwili, sporo zarobisz, a dzięki dodatkowej gotówce zrealizujesz swe marzenia.
ZDROWIE
Nieprzyjemnych niespodzianek zdrowotnych pomoże Ci uniknąć lekkostrawna dieta.


RAK
MIŁOŚĆ

Miła niespodzianka w sprawie uczuć zaskoczy Cię w połowie tygodnia – spotkasz miłosne zauroczenie w miejscu, gdzie akurat nie będziesz na to liczyć. Wspólna rozmowa przeciągnie się do rana, warto zadbać o to, by rozwinąć tę znajomość.
FINANSE
Korzystaj z chwili, tu i teraz – pojawią się okazje do dodatkowych zarobków. Może praca niezupełnie spełnienia Twoje wymagania, ale pomyśl, że uda Ci się zdobyć nowe doświadczenie, zarobić potrzebne Ci pieniądze, a przede wszystkim zawrzeć interesujące kontakty.
ZDROWIE
Wskazany jest ruch, ponieważ aktywny styl życia będzie dla Ciebie gwarancją osiągnięcia i zachowania doskonałej figury.
LEW
MIŁOŚĆ

Szczęśliwy tydzień dla Ciebie – to czas dzielenia się z innymi radością i energią, jaką w sobie masz, dobra passa w Twoim życiu nadal trwa. Stosunki z innymi będą bardzo poprawne, a nowe znajomości zagoszczą w Twoim życiu na długie lata.
FINANSE
Sprawy zawodowe mają dla Ciebie bardzo ważne znaczenie, ale w tej inwestycji nie stawiaj wszystkiego na jedna kartę. Na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto pomoże Ci podjąć kluczową decyzję, dzięki czemu zarobisz spore pieniądze.
ZDROWIE
Po obfitym tygodniu czas na lekkostrawną dietę.


PANNA
MIŁOŚĆ

Czasem zamiast robić z igły widły lepiej poczekać, a problemy rozwiążą się same i tym razem ta sytuacja dotyczy właśnie Ciebie. W Nowym Roku zaczną się u Ciebie zmiany na lepsze i to bez Twojego udziału i zabiegania o to – to taki „prezent od losu”.
FINANSE
Bywa, że pieniądze same do nas przychodzą i tak będzie u Ciebie – za sprawą niezwykłego zbiegu okoliczności poprawi się Twoja sytuacja finansowa. Jeśli będziesz dobrze gospodarować pieniędzmi, dobra passa potrwa dłużej niż myślisz.
ZDROWIE
Będziesz prowadzić regularny tryb życia, widać więcej odpoczynku w Twoim życiu.


WAGA
MIŁOŚĆ

Aktywny tydzień w sprawach towarzyskich – nie zabraknie Ci wspólnych spotkań ze znajomymi, a także nowych znajomości. Wielkiej miłości przy Tobie nie będzie, ale pojawi się okazja do flirtu i erotycznej przygody.
Wagi w związku czeka harmonijny tydzień w relacjach partnerskich.
FINANSE
W pracy czeka Cię poważna rozmowa z szefem, przygotuj się na nią, inaczej możesz paść ofiarą niesprawiedliwej kary. Szef zapyta Cię o Twój udział w wykonywanym planie – jak sama wiesz, nie było Cię wtedy, byłaś na zwolnieniu, choć należysz do zespołu.
ZDROWIE
Nie powinnaś obciążać wrażliwego organizmu zbędnym wysiłkiem i używkami.


SKORPION
MIŁOŚĆ

To dla Ciebie dobry czas, żeby zadbać o siebie i swoją urodę – świetna kondycja fizyczna i psychiczna pozwoli Ci uporać się z wszelkimi przeszkodami, jakie staną na Twojej drodze, zwłaszcza że Los ześle Ci szansę, by się zakochać.
FINANSE
Jeśli w swojej pracy zawodowej planujesz rozwój czy zmianę, postaraj się uniknąć zwierzeń i pytań o radę, dzięki czemu uda Ci się zrealizować swoje pomysły w czasie szybszym, niż się tego spodziewasz – unikniesz niepotrzebnych opóźnień i problemów.
ZDROWIE
Przyjrzyj się swojej diecie i zrezygnuj z produktów, które Ci szkodzą.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

Przed Tobą przyjemny czas. Dostaniesz miłą wiadomość, a dokładniej zaproszenie na spotkanie, którego się nie spodziewałaś – jeśli skorzystasz z propozycji, wydarzenie pozostawi po sobie miłe wspomnienia. Czasem warto korzystać z uroków życia.
FINANSE
W Twojej pracy zawodowej pojawi się wiele chaosu, do samego końca nie będziesz mieć pewności, czy Twoja umowa o pracę zostanie przedłużona – mimo pozytywnej rozmowy z szefem nadal nic nie wiesz i tkwisz w stanie zawieszenia. Czas pokaże, że sprawy dalszej pracy rozwiążą się dla Ciebie korzystnie, ale pod warunkiem, że zgodzisz się na przyjęcie dyżuru w wolne dni.
ZDROWIE
Uważaj na figurę, może Ci towarzyszyć skłonność do tycia.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

To nie będzie dla Ciebie łatwy czas, poniesiesz stratę finansową, która zniweczy Twoje plany osobiste – dałaś się oszukać, wpłaciłaś pieniądze, a z imprezy i wyjazdu nici. Może samo doświadczenie jest przykre, mimo to znajdź inną formę zabawy. Stało się, i już.
FINANSE
Twój sposób kontaktowania się z innymi nie jest najlepszy. Ten czas to dla Ciebie okazja do rozważań w tym kierunku – kolejny konflikt ze współpracownikami nie wyszedł Ci na dobre, teraz jesteś w pracy na warunkowym. Zajmij mi się tym w czasie wolnym, poszukaj takich sposobów kontaktowania się z innymi, by w przyszłości uniknąć konfliktów.
ZDROWIE
Zafunduj sobie wizytę u dobrego masażysty.


WODNIK
MIŁOŚĆ

Koniec nieporozumień w związku, wreszcie nastanie dla Was czas spokoju po kłótni – ustalicie wspólne priorytety, porozmawiacie o własnych potrzebach, zniknie między Wami wrogie nastawienie do siebie, a miłość po prostu będzie rozkwitać.
FINANSE
Ten czas poświęcisz raczej na wypoczynek niż sprawy zawodowe. Spojrzysz na swoją karierę z innej perspektywy i już wiesz, że trzeba będzie rozejrzeć się za nowymi możliwościami rozwoju. Nabieraj siły, bo wkrótce wejdziesz w kierat pracy i podejmiesz nowe szkolenia.
ZDROWIE
Od czasu do czasu odwiedź lekarza i zrób badania kontrolne.


RYBY
MIŁOŚĆ

To dobry czas dla miłości – zwiększy się Twoje powodzenie u płci przeciwnej, a Ty sama możesz zakochać się z łatwością od pierwszego wejrzenia. Uważaj jednak, żeby sprawy sercowe nie przesłoniły Ci rzeczywistości.
FINANSE
To, co zaplanowałaś w kwestii rozwoju zawodowego, jest możliwe do zrealizowania w krótkim czasie, ale wymaga dużo siły i kreatywności z Twojej strony. To może być dla Ciebie naprawdę twórczy okres, zwłaszcza pod względem intelektualnym.
ZDROWIE
Tydzień w dobrym zdrowiu i zadowoleniu.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 29.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×